Biznes franczyza

Własny biznes można prowadzić na różne sposoby. Jednym z nich jest tworzenie swojej działalności gospodarczej od podstaw i wejście na rynek nowej działalności. Drugim rozwiązaniem jest wejście na rynek, ale pod marką o ugruntowanej pozycji na rynku. Takie rozwiązanie proponujemy swoim partnerom biznesowym. Nasza siec punktów kurierskich i poligraficznych rozwija się na obszarze całej Polski właśnie dzięki biznesmenom, którzy prowadząc swój biznes zaufali marce Ship Center i chcieli rozszerzyć portfolio świadczonych usług. Tego typu model biznesowy stawia niewysokie wymagania partnerom, a jednocześnie dużo daje w zamian. Do najważniejszych atutów tego typu współpracyw ramach franczyzy należą przede wszystkim:

  • wejście na rynek pod znana marką o ugruntowanej pozycji,
  • rozpoczęście współpracy w oparciu o sprawdzone rozwiązania,
  • świadczenie usług o dużym popycie: przesyłki krajowe i międzynardowe, realizacja zleceń poligraficznych, reklamowych,
  • duża elastyczność w możliwości rozwoju swojej firmy,
  • stosunkowo niewysoki wkład na przygotowanie lokalu i rozpoczęście działalności w sieci Ship Center - 10000 - 19000 zł,
  • wsparcie techniczne i merytoryczne.

Biznes we franczyzie oraz działalność indywidualna

Prowadzenie biznesu we franchisingu daje korzyści obydwóm stronom (franczyzodawcy i franczyzobiorcy). Przede wszystkim początkujący przedsiębiorca ma duże wsparcie i możliwości wejścia na rynek bez konieczności budowania struktury firmy od zera, co jest bardzo czasochłonne i kosztowne. Franchising daje zatem znacznie lepszy start na konkurencyjnym rynku. Większa sieć franczyzy może oferować niższe ceny niż pojedynczy punkt prowadzony przez indywidualnego przedsiębiorcę co jest dodatkowym atutem. Z racji wsparcia każdego uczestnika sieci franczyzowej jest to opcja bardzo dobra dla niedoświadczonych przedsiębiorców, co nie znaczy, że do sieci nie wkraczają także podmioty działające na rynku od wielu lat. Prowadzenie biznesu wymaga ciągłego dostosowania się do warunków rynku, dlatego rozwijanie swojej oferty produktów i usług jest jednym z elementów rozwoju swojej działalności. Dzięki naszej propozycji możliwe jest poszerzenie zakresu świadczonych usług, dzięki czemu biznes jest bardziej stabilny. Chcesz dowiedzieć się więcej o możliwościach prowadzenie swojego biznesu w sieci franczyzowej? Przejdź do zakładki franczyza.

Oferta sieci Ship Center to głównie usługi dla klientów indywidualnych, ale także usługi dla firm. Dołączając do wspólnego biznesu będziesz mógł oferować usługi kurierskie, reklamowe, poligraficzne. Dzięki integracji z drukarnią, systemami kurierskimi, będziesz mógł szybko i sprawnie przyjmować nowe zlecenia od zainteresowanych. W swojej ofercie będziesz mógł promować takie usługi jak reklama dla firm, gadżety reklamowe, wydruki różnego rodzaju, pieczątki itp. Polska sieć franczyzowa Ship Center może okazać się zalążkiem dobrze prosperującego biznesu. Skontaktuj sie aby pozyskac więcej informacji. To może być Twój ostateczny pomysł na biznes!

biznes franczyza

Odwiedź
Nasze punkty

Infolinia główna

 

Tel.: +48 537 177 000

 

 

WYCENA PRZESYŁEK:

Tel.: +48 32 785 05 55

 

Newsletter

tracking przesyłek

Serwisy kurierskie