Nasze usługi dostępne sa poprzez sieć punktów stacjonarnych, w których można skorzystać z usług nadawania paczek wieloma dostępnymi przewoźniakmi. Współpracujemy z wszystkimi największymi operatorami kurierskimi oferując Pańśtwu bogatą ofertę w jednym miejscu. Bez dodatkowych opłat! Opróćz tego nasze usług dostępne są poprzez interent, gdzie łątwo można przejrzeć całą dostępną ofertę oraz wycenę przesyłki. Przez interent można także zamówić kuriera pod wskazany adres. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami:

Nasza sieć kurierska działa na zasadzie franczyzy. Oznacza to, że każdy zaintereswowany dołączeniem do nas i poszerzeniem oferty własnego biznesu może rozpocząć przygodę z obsługą przesyłek. Na rynku to z pewnością najlepsza franczyza w zakresie obsługi przesyłek kurierskich. Możesz także przejść na stronę biznes franczyza i poznać główne atuty współpracy z nami. 

Przesyłki paletowe

W sieci Ship Center można zamawiać przesyłki paletowe nawet do 6 ton. Realizowane są transportem krajowywm jak i międzynarodowym. Realizujemy zlecenia na przesyłki paletowe lotnicze, przesyłki gabarytowe, transportem morskim, kontenery. Oferta zamów kuriera paleta dostępna jest w naszych placówkach. Zapraszamy do kontaktu z wybranym oddziałem lub telefonicznie. Możesz zapoznac się także z informacjami dotyczacymi wyboru taniego kuriera dla palety.

Współpraca na zasadzie franczyzy w Ship Center

Atutami franczyza sa zainteresowani w dużej mierze niedoświadczenie przedsiębiorcy, którzy obawiają się konkurencji i ewentualnego niepowodzenia. Franczyza może uchronić przed zagrożeniami, dając sprawdzone narzędzia, markę i wiedzę, aby biznes cieszył się powiedzeniem. Sprawdź oferty współpracy i franczyzę Ship Center. Dowiesz się dlaczego warto uruchomić biznes w branży kurierskiej i poligraficznej. Wejdź na oferty franczyzy, aby dowiedzieć się jak wybrać konkretną propozycja dla siebie.

Usługi pośrednictwa w branży kurierskiej

Nasza firma działa na zasadzie pośrednictwa pomiędzy odbiorcą końcowym a operatorem przewozowym. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat czy prowizji od klientów. Działamy na zasadzie firmy określanej czesto mianem broker kurierski. Dzięki temu oraz umowom z wieloma firmami przewozowymi umożliwiamy klientom na szybkie wyszukanie najlepszych ofert. Nie chcesz przepłacać za przesyłkę? Wejdź na kalkulator i sprawdź ceny wielu dostepnych firm kurierskich w Polsce.

Opieka techniczna: