Nasze usługi dostępne sa poprzez sieć punktów stacjonarnych, w których można skorzystać z usług nadawania paczek wieloma dostępnymi przewoźniakmi. Współpracujemy z wszystkimi największymi operatorami kurierskimi oferując Pańśtwu bogatą ofertę w jednym miejscu. Bez dodatkowych opłat! Opróćz tego nasze usług dostępne są poprzez interent, gdzie łątwo można przejrzeć całą dostępną ofertę oraz wycenę przesyłki. Przez interent można także zamówić kuriera pod wskazany adres. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami:

Nasza sieć kurierska działa na zasadzie franczyzy. Oznacza to, że każdy zaintereswowany dołączeniem do nas i poszerzeniem oferty własnego biznesu może rozpocząć przygodę z obsługą przesyłek. Na rynku to z pewnością najlepsza franczyza w zakresie obsługi przesyłek kurierskich. 

Przesyłki paletowe

W sieci Ship Center można zamawiać przesyłki paletowe nawet do 6 ton. Realizowane są transportem krajowywm jak i międzynarodowym. Realizujemy zlecenia na przesyłki paletowe lotnicze, przesyłki gabarytowe, transportem morskim, kontenery. Oferta zamów kuriera paleta dostępna jest w naszych placówkach. Zapraszamy do kontaktu z wybranym oddziałem lub telefonicznie. 

Odwiedź
Nasze punkty

Infolinia główna

 

Zadzwoń teraz !

Tel.: 32 785 05 55

Newsletter

tracking przesyłek

Opieka techniczna: