Przesyłki międzynarodowe

Tanie przesyłki zagraniczne ? To nie broblem !
Dzięki nam możesz wysłać swoją paczkę do wszystkich krajów w Unii Europejskiej oraz do ponad 200 krajów poza unią. W swojej ofercie posiadamy firmy DHL Express , UPS, DPD oraz FedEx

Co możesz wysyłać zagranicę ?
Koperta - to najprostszy sposób na przesłanie swoich dokumentów do Niemiec, Angli, USA, Kanady oraz innych krajów świata.
Paczka - potrzebujesz wysłać towar, ubrania, a może sprzęt medyczny, nasz serwis poradzi sobie z paczkami do 70 KG wagi rzeczywistej.
Paleta - ciężki sprzęt, meble, wyprowadzka do Angli, w prosty sposób użyj formularza i wyceń przesyłkę paletową w kraju i zagranicą.

Czas doręczenia przesyłek międzynarodowych ?
Maksymalny czas transportu paczek zagranicznych wynosi 5 dni roboczych. W większości przypadków,
czas potrzebny na dostarczenie przesyłki wynosi 2-3 dni robocze.
Oferujemy także usługę dostarczenia przesyłki z gwarancją 1 dzień roboczy na terenie Uni Europejskiej oraz do 2-3 dni na świecie.

Na skróty:

  Paczka do Niemiec Paczka do Włoch  Paczka do Włoch
Paczka do angli  Paczka do Angli Paczka do Czech  Paczka do Czech
Paczka do Francji  Paczka do Francji Paczka do USA  Paczka do USA

 

 


Paczki do Albanii

Przesyłki zagraniczne do Albanii to nasza specjalność. Paczka do Albanii u nas wyniesie najtaniej. Odwiedź naszą stronę, by dowiedzieć się więcej o Ship Center.
W niedalekiej przyszłości mają Państwo zamiar nadać przesyłki zagraniczne do Albanii? Zależy Państwu na tym, aby przesyłki dotarły na miejsce jak najszybciej i jak najbardziej bezpiecznie, w nienaruszonym stanie? Zainteresowani są Państwo również niską ceną przesyłki do Albanii?

Kiedyś było to niemożliwe, ale teraz jest to niesamowicie proste. Wystarczy tylko skorzystać z oferty Ship Center. Jako jedni z niewielu firm, postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i dostosować swoje działanie do ich potrzeb i postanowiliśmy wprowadzić taką usługę, jak paczka do Albanii.

Przesyłki do Albanii wysyłane są kurierem  firm DHL Express, UPS lub DPD i kosztują 117, 14 zł, zaś czas ich dostarczenia to nawet jeden dzień roboczy. Dokładny koszt przesyłki uzależniony jest od jej gabarytów.

W razie jakichkolwiek wątpliwości, prosimy o skontaktowanie się z naszymi konsultantami, dostępnymi pod naszą infolinią. Odpowiedzą oni na wszelkie Państwa pytania związane z działalnością naszej firmy i przesyłkami zagranicznymi.


Cena już od 117,14zł

Zobacz cennik  Zamów teraz online
 


Paczka do Arabii Saudyjskiej

Interesują cię przesyłki zagraniczne do Arabii Saudyjskiej? Paczka do Arabii Saudyjskiej w Shipcenter wyniesie cię najtaniej. Więcej o nas dowiesz się z naszej witryny internetowej.
Planują Państwo nadać przesyłkę za granicę? Zależy Państwu na nadaniu przesyłki do Arabii Saudyjskiej? Zorientowani są Państwo przede wszystkim na szybki czas przesyłki, na jej bezpieczeństwo, a także na atrakcyjną cenę?

Teraz paczka do Arabii Saudyjskiej nie musi już kosztować fortunę. My w Ship Center postaraliśmy się o to, aby odpowiedzieć na Państwa potrzeby i wprowadziliśmy specjalnie dla Państwa najkorzystniejszą ofertę na przesyłki zagraniczne na polskim rynku.

Koszt nadania przesyłki do Arabii Saudyjskiej zaczyna się od niesamowicie niskiej kwoty, bowiem wynosi jedyne 144,23 zł. Ostateczny koszt przesyłki uzależniony jest od jej gabarytów, czyli wymiarów oraz masy.

Przesyłki wysyłamy kurierem firm DHL Express, UPS lub DPD i ich czas doręczenia zajmuje 8 dni. Wysyłane są one priorytetem i gwarantujemy, że dotrą na miejsce bezpiecznie.

W razie dowolnych pytań bądź wątpliwości, prosimy o skontaktowanie się z naszą infolinią. Nasi konsultanci odpowiedzą rzetelnie na wszystkie Państwa pytania dotyczące naszej firmy.


Cena już od 144,23

Zobacz cennik  Zamów teraz online
 


Paczka do Argentyny

Czeka cię wysłanie przesyłki do Argentyny? Odwiedź stronę Ship Center i sprawdź, ile wyniesie cię paczka do Argentyny.
Zamierzają Państwo w niedalekiej przyszłości zainteresować się taką formą przesyłki zagranicznej, jak paczka do Argentyny? Zależy Państwu przede wszystkim na tym, aby Państwa przesyłka dotarła do adresata na czas, bezpiecznie i w nienaruszonym stanie? Interesuje Państwa także niska cena nadania przesyłki do Argentyny?

Teraz wszystko to jest możliwe za sprawą niesamowitej skuteczności działalności firmy Ship Center, której specjalnością są przesyłki zagraniczne do Argentyny i innych państw świata. Oferujemy najniższe ceny i najszybszy czas przesyłki.

Koszt nadania przesyłki do Argentyny rozpoczyna się od 157,92 zł, zaś jej ostateczny koszt uzależniony jest  wymiarów i wagi nadawanej paczki. Przesyłki wysyłamy kurierami  firm DHL Express, UPS lub DPD i czas jej dostarczenia wynosi do dwóch dni roboczych.

W razie dowolnych wątpliwości, zachęcamy serdecznie do skontaktowania się z naszą infolinią. Nasi wyspecjalizowani konsultanci udzielą wyczerpujących odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania.


Cena już od 157,92

Zobacz cennik  Zamów teraz online
 


Paczka do Armenii

Musisz zająć się nadaniem przesyłki do  Armenii? Paczka do Armenii wyniesie cię tanio, jeżeli skorzystasz z usług Ship Center. Dowiedz się więcej o naszej ofercie.
Chcą Państwo w niedalekiej przyszłości nadać przesyłkę zagraniczną? Interesuje Państwa paczka do Armenii? Zależy państwu na tym, aby podróż Państwa paczki trwała możliwie najkrócej, ale jednocześnie jest dla Państwa priorytetem,
aby przesyłka do Armenii dotarła na miejsce w bardzo dobrym stanie technicznym i żeby całe przedsięwzięcie nie naruszyło Państwa portfeli?

Teraz dzięki Ship Center wszystkie te elementy: szybkość, taniość i bezpieczeństwo są dla Państwa zagwarantowane. Wysyłamy nasze przesyłki najszybciej i najtaniej. Jak szybko i jak tanio?

Koszt przesyłki do Armenii rozpoczyna się już od 210,00 zł. Ostateczna cena paczki uzależniona jest od jej gabarytów, to jest masy oraz wymiarów fizycznych. Przesyłki wysyłamy kurierami firm DHL Express, UPS lub DPD. Czas dostawy do Armenii to dwa dni robocze.

W trosce o najwyższą jakość naszych usług, uruchomiliśmy specjalną infolinię, pod którą znajdą Państwo odpowiedzi na wszystkie nurtujące Państwo kwestie związane z działalnością naszej firmy i z przesyłkami zagranicznymi.


Cena już od 210,00

Zobacz cennik  Zamów teraz online
 


Paczki do Australii

Potrzebujesz wysłać przesyłki zagraniczne do Australii? Jeżeli interesuje cię paczka do Australii i chcesz ją wysłać najtaniej, to koniecznie skontaktuj się z Ship Center.
Wkrótce zamierzają Państwo nadać przesyłkę zagraniczną do dalekiej Australii?  Zależy Państwu na tym, ażeby nadać przesyłkę w sposób sprawdzony, bezpieczny i szybki? Zależy Państwu na tym, aby paczka do Australii dotarła na miejsce możliwie najszybciej, w nienaruszonym stanie?

Już teraz jest to możliwe, a wszystko to dzięki firmie Ship Center. My przesyłkami zagranicznymi do Australii i innych państw zajmujemy się w stu procentach zawodowo. My dbamy o Państwa spokój oraz komfort. Przesyłki zagraniczne organizowane przez naszą firmę są zdecydowanie najszybsze i najtańsze na rynku. Jak szybkie i jak tanie?

Czas podróży przesyłki z Polski do Australii to jedyne dwa dni robocze. Jej koszt zaczyna się od 144,62 zł. Finalna cena za paczkę do Australii uzależniona jest od jej gabarytów.

Przesyłki nadajemy kurierami  firm DHL Express, UPS lub DPD.

W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości, prosimy o zatelefonowanie pod naszą specjalną infolinię. Tam uzyskają Państwo wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie nurtujące Państwa pytania związane z przesyłkami zagranicznymi.


Cena już od 144,62zł

Zobacz cennik  Zamów teraz online
 


Paczki do Azerbejżdżanu

Czeka cię przesyłka do Azerbejdżanu? Chcesz, żeby paczka do Azerbejdżanu dotarła w jednym kawałku? Koniecznie zapoznaj się z Ship Center. Oferujemy szybkie i tanie przesyłki.
Pragną Państwo w najbliższym czasie nadać przesyłkę zagraniczną? Chcą Państwo przede wszystkim niskiej ceny realizacji takiej usługi, jak paczka do Azerbejdżanu? Pragną Państwo, aby paczka bezpiecznie dotarła na miejsce?
Zależy Państwu na tym, żeby czas realizacji przesyłki do Azerbejdżanu trwał najkrócej, jak się tylko da?

W takim razie serdecznie zachęcamy do skorzystania z oferty realizującej przesyłki zagraniczne firmy Ship Center. W Ship Center dajemy gwarancję najtańszej przesyłki i najprędzej doręczonej. O jakich ramach finansowych i czasowych mowa?

Koszt nadania przesyłki zagranicznej do Azerbejdżanu zaczyna się od 210,00 zł, aczkolwiek ostateczna kwota za usługę uzależniona jest jej fizycznych gabarytów.
Przesyłki realizujemy kurierami firm  firm DHL Express, UPS lub DPD i czas ich doręczenia do Azerbejdżanu wynosi dwa dni robocze. To najkrótszy czas podróży przesyłki na polskim rynku.

Jeżeli posiadają Państwo jakiekolwiek pytania odnośnie działalności firmy Ship Center i organizowanych przez nią przesyłek międzynarodowych, to serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z naszą specjalną infolinią. Nasi konsultanci udzielą wszelkich wyjaśnień.


Cena już od 210,00

Zobacz cennik  Zamów teraz online
 


Paczka na Bahamy

Wkrótce czeka cię nadanie przesyłki na Bahamy? Tylko my w Ship Center realizujemy przesyłki tak szybko i tanio. Sprawdź naszą ofertę i daj się pozytywnie zaskoczyć.
Już niedługo zamierzają Państwo nadać przesyłkę zagraniczną do odległego kraju? Interesuje Państwa nadanie przesyłki na Bahamy? Są Państwo zainteresowani przede wszystkim tym, aby przesyłka nadawana na tak ogromną odległość, dotarła do celu w pełni bezpiecznie? Chcą Państwo także tego, aby całe przedsięwzięcie nie zrujnowało Państwa finansowo? Chcieliby Państwo także tego, aby paczka na Bahamy dotarła jak najprędzej?

Już nie muszą się Państwo martwić, że to nierealne. Z pomocą Ship Center wszystko to jest możliwe. My dbamy o naszych klientów i o ich potrzeby. I jeżeli potrzebują oni najtańszych i najszybszych przesyłek zagranicznych, to my z ochotą je zapewniamy.

Koszt nadania paczki na Bahamy rozpoczyna się od kwoty 157,92 zł. Ostateczna cena uzależniona jest od tego, ile waży i jakie wymiary ma przesyłka. Czas jej doręczenia to dwa dni robocze. Przesyłki wysyłamy kurierem  firm DHL Express, UPS lub DPD.

Jeżeli posiadają Państwo jakiekolwiek pytania, to zachęcamy Państwa do zatelefonowania pod naszą specjalną infolinię, gdzie uzyskają Państwo odpowiedzi na wszystkie interesujące Państwa pytania.


Cena już od 157,92

Zobacz cennik  Zamów teraz online
 


Paczka do Białorusi

Interesują cię przesyłki zagraniczne do Białorusi? Chcesz przekazać paczkę swoim bliskim? W takim razie koniecznie zainteresuj się ofertą Ship Center. Oferujemy najniższe ceny za taką usługę, jak paczka do Białorusi.
Planują Państwo w niedalekiej przyszłości nadać przesyłkę zagraniczną? Zależy Państwu na tym, aby przesyłka dotarła na miejsce maksymalnie szybko? Pragną Państwo żeby wszystko to niedrogo Państwa wyniosła?
Szukają Państwo najlepszej w Polsce firmy, która zajmuje się takim tematem, jak przesyłki zagraniczne do Białorusi?

Jeżeli interesuje Państwa paczka do Białorusi, prosimy o zapoznanie się z ofertą firmy Ship Center. Ship Center ma w swojej ofercie wszystko to, co najlepsze: najniższe ceny, najszybsze doręczenie i stuprocentowe bezpieczeństwo zagwarantowane dla każdej przesyłki zagranicznej do Białorusi.

Czas dostarczenia przesyłki do Białorusi wynosi do dwóch dni roboczych, a jej koszt rozpoczyna się od 109,86zł. Ostateczny koszt przesyłki uzależniony jest od jej wymiarów i wagi.
Przesyłki nadajemy kurierami firm DHL Express, UPS lub DPD. To właśnie dzięki współpracy z najlepszymi firmami kurierskimi, docierają one tak szybko i w pełni bezpiecznie.

Mają Państwo jakiekolwiek pytania odnośnie naszej firmy i naszej pracy? W takim razie prosimy o telefony pod naszą infolinię – tam zostaną Państwu udzielone wszystkie odpowiedzi.


Cena już od 109,86

Zobacz cennik  Zamów teraz online
 


Paczki do Bośni i Hercegowiny

Musisz nadać przesyłkę do Bośni i Hercegowiny? Chcesz ją nadać jak najszybciej i jak najtaniej? Koniecznie sprawdź ofertę Ship Center. To najtańsza paczka do Bośni  i Hercegowiny na rynku.
Zbliża się do Państwa moment, w którym będą musieli nadać Państwo przesyłkę za granicę? Interesują Państwa przesyłki zagraniczne do Bośni i Hercegowiny? Jeżeli zależy Państwu na tym, aby paczka do Bośni i Hercegowiny dotarła możliwie najszybciej na miejsce i to w nienaruszonym stanie, to serdecznie polecamy skorzystanie z usług firmy Ship Center. Tylko Ship Center w tak doskonały sposób łączy niskie ceny usług z bezpieczeństwem i jakością. Posiadamy najlepszą ofertę na rynku.

Czas doręczenia przesyłki zagranicznej do Bośni i Hercegowiny wynosi jedyne jedeń dzień roboczy. Z kolei jej koszt zaczyna się już od 109,86 zł. Ostateczna cena zależna jest od gabarytów nadawanej przesyłki.
Paczki nadajemy kurierami firm DHL Express, UPS lub DPD.

Jeżeli pragną Państwo dowiedzieć się więcej na temat naszej firmy i realizowanych przez nas usług, to serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z naszą infolinią. Nasi konsultanci czekają na Państwa telefony.
Jesteśmy po to, by Państwu udzielić wszelkiej niezbędnej pomocy.


Cena już od 109,86

Zobacz cennik  Zamów teraz online
 


 Paczka do Brazylii

Czeka cię konieczność nadania przesyłki do Brazylii? Interesują cię krótki czas dostawy i niska cena? Tylko w Ship Center paczka do Brazylii kosztuje tak niewiele. Sprawdź sam.
Już niedługo będą musieli Państwo nadać przesyłkę zagraniczną? Zależy Państwu na usługach najwyższej jakości, które jednocześnie będą odróżniały się od konkurencji niezwykle przystępną ceną i najszybszym czasem realizacji zlecenia? Interesuję Państwa paczka do Brazylii?
Z racji tego, że do przebycia jest długa droga, martwią się Państwo o bezpieczeństwo przesyłki?

Niepotrzebnie! Jeśli skorzystają Państwo z usług Ship Center, to gwarantujemy, że paczka będzie absolutnie bezpieczna i że dotrze na miejsce w krótkim czasie i w idealnym stanie. Możemy to zapewnić dlatego, że mamy w tym ogromne doświadczenie. Wysłaliśmy już niejedną przesyłkę zagraniczną do Brazylii i zrobiliśmy to najszybciej i najtaniej na rynku.

Koszt nadania przesyłki do Brazylii zaczyna się od 157,92zł, zaś czas jej dostarczenia to maksymalnie dwa dni robocze.

Przesyłki nadajemy kurierami firm DHL Express, UPS lub DPD.

Pragną się Państwo dowiedzieć więcej o naszej firmie? Najserdeczniej Państwa zapraszamy do skontaktowania się z naszą infolinią. Nasi konsultanci czekają na Państwa telefony i z ochotą Państwu pomogą.


Cena już od 157,92

Zobacz cennik  Zamów teraz online
 


Paczka do Filipin

Już niedługo będziesz musiał nadać przesyłkę zagraniczną? Czeka cię nadanie przesyłki zagranicznej do Filipin? Zależy ci na tym, żeby szybko dotarła ona do adresata? Chcesz, aby wylądowała ona na miejscu w pełni bezpiecznie i żeby nadanie przesyłki do tak odległego miejsca nie wyniosło cię fortuny? Pragniesz, żeby wyszło ci jak najszybciej i jak najtaniej?

W takim razie, jeżeli chcesz skorzystać z najlepszej opcji w tym temacie, to koniecznie zapoznaj się z ofertą prezentowaną przez firmę Ship Center. To właśnie my prezentujemy usługi najwyższej klasy i w najniższych cenach na rynku. Jednocześnie tylko my dostarczamy przesyłki do celu w tak krótkim czasie. Jak krótkim?

Aż trudno w to uwierzyć, ale paczka do Filipin dotrze do celu już w jedyne dwa dni robocze. Wszystko to dlatego, że współpracujemy z kurierami takich firm, jak DHL Express, UPS oraz DPD. Ceny za przesyłki zagraniczne do Filipin zaczynają się już od 144,62zł, aczkolwiek jej ostateczny koszt uzależniony jest od gabarytów paczki, tj. od jej wymiarów i wagi.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania odnośnie tego, jak funkcjonuje nasza firma i jak przesyłamy przesyłki zagraniczne, zadzwoń koniecznie pod naszą infolinię. Tam uzyskasz wszystkie odpowiedzi.


Cena już od 144,62

Zobacz cennik  Zamów teraz online
 


Paczka do Finlandii

Musisz wkrótce nadać przesyłkę zagraniczną do Skandynawii? Potrzebna ci do wysłania paczka do Finlandii? Zależy ci na tym, aby twoja paczka do Finlandii dotarła na czas i żeby ten czas był czasem bardzo krótkim? Zależy ci również na tym, aby przesyłka dotarła do adresata w stu procentach bezpiecznie i w nienaruszonym stanie technicznym? Poszukujesz najskuteczniejszej w Polsce firmy zajmującej się przesyłkami zagranicznymi?

W takim razie idealnie trafiłeś, jeżeli trafiłeś pod skrzydła Ship Center. Jesteśmy firmą, która reprezentuje najwyższy poziom usług, jeżeli chodzi o przesyłki zagraniczne. Biorąc pod uwagę polski rynek, działamy najszybciej oraz najtaniej. Chcesz się dowiedzieć jak szybko i jak tanio pracujemy?

Wyobraź sobie, że czas przesyłki do Finlandii wynosi jedynie jeden dzień roboczy. To dlatego, że współpracujemy z kurierami firm DHL Express, UPS oraz DPD. Z kolei jej koszt zaczyna się już od 74,93 zł. Jej ostateczny koszt uzależniony jest od gabarytów twojej przesyłki – czyli od jej wymiarów i wagi. Z nami najtaniej i najszybciej. Sprawdź nasze usługi – my konkurencję zostawiamy daleko w tyle.

Jeżeli masz jakieś pytania odnośnie naszej działalności, to koniecznie zgłoś się do naszej telefonicznej infolinii, my udzielimy ci wszelkich niezbędnych informacji.


Cena już od 74,93

Zobacz cennik  Zamów teraz online
 


Paczka do Francji

Już niedługo potrzebujesz nadać przesyłkę do Francji ? Czeka cię konieczność zorganizowania czegoś szybkiego, bezpiecznego i taniego, jeżeli chodzi o przesyłki zagraniczne do Francji ?

Jeżeli tak, to koniecznie skorzystaj z oferty, jaką prezentuje nasza zajmująca się przesyłkami zagranicznymi firma, Ship Center. Paczka do Francji to dla nas żaden problem. Współpracujemy z najlepszymi firmami kurierskimi na świecie. Dzięki temu doręczamy przesyłki w rekordowo krótkim czasie i rekordowo niskich cenach.
Tylko u nas przesyłka zagraniczna do Francji dotrze na miejsce w jedyne dwa dni robocze. A jej cena zaczyna się już od 80,46 zł – jej ostateczny koszt uzależniony jest od jej wagi i wymiarów.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o naszej firmie i o naszej działalności, to koniecznie zatelefonuj pod naszą infolinię. Tam zostaną ci udzielone wszelkie niezbędne informacje.


Cena już od 80,46

Zobacz cennik  Zamów teraz online
 


Paczki do Ghany

Już niedługo potrzebujesz nadać przesyłkę do dalekiego kraju? Czeka cię konieczność zorganizowania czegoś szybkiego, bezpiecznego i taniego, jeżeli chodzi o przesyłki zagraniczne do Ghany? Obawiasz się, że twoja paczka będzie bardzo długo szła do adresata i że coś po drodze może się jej stać w trakcie transportu? Bardzo zależy ci na tym, żeby twoja przesyłka dotarła na miejsce bezproblemowo i za niską opłatą?

Jeżeli tak, to koniecznie skorzystaj z oferty, jaką prezentuje nasza zajmująca się przesyłkami zagranicznymi firma, Ship Center. Paczka do Ghany to dla nas żaden problem. Współpracujemy z najlepszymi firmami kurierskimi na świecie. Dzięki temu doręczamy przesyłki w rekordowo krótkim czasie i rekordowo niskich cenach.
Tylko u nas przesyłka zagraniczna do Ghany dotrze na miejsce w jedyne dwa dni robocze. A jej cena zaczyna się już od 228,21 – jej ostateczny koszt uzależniony jest od jej wagi i wymiarów.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o naszej firmie i o naszej działalności, to koniecznie zatelefonuj pod naszą infolinię. Tam zostaną ci udzielone wszelkie niezbędne informacje.


Cena już od 228,21

Zobacz cennik  Zamów teraz online
 


Paczka do Grecji

Czeka cię nadanie przesyłki zagranicznej do Grecji? Obawiasz się, że proces przesyłki będzie trwał za długo bądź, że rzecz, która musi dotrzeć do adresata w nienaruszonym stanie, nie dotrze do niego w jednym kawałku? Obawiasz się, że zostanie uszkodzona bądź zniszczona w trakcie transportu? Zależy ci na maksimum bezpieczeństwa i na usługach najwyższej jakości? Jeżeli tak, to koniecznie zainteresuj się tym, co ma do zaoferowania nasza zajmująca się przesyłkami zagranicznymi firma.

Z nami paczka do Grecji to czysta przyjemność. U nas znajdziesz usługi kurierskie najwyższej jakości, a to dlatego, że nawiązaliśmy owocną współpracę z najlepszymi firmami kurierskimi na całym świecie. To właśnie dzięki temu przesyłki z Ship Center docierają na miejsce tak szybko, tak tanio i tak bezpiecznie. O jakich wartościach tu mówimy?

Z Ship Center przesyłka do Grecji dotrze na miejsce w jeden dzień roboczy, a jej cena zaczyna się już od 74,93zł. Tak tanio i prędko jest tylko u nas. Gwarantujemy najniższe ceny. Ostateczna cena przesyłki uzależniona jest od jej gabarytów, czyli wymiarów i wagi.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania na temat naszej działalności oraz naszych przesyłek zagranicznych, to koniecznie skonsultuj się z naszą infolinią. Tam zostaną ci udzielone wszystkie informacje, których potrzebujesz.


Cena już od 74,93

Zobacz cennik  Zamów teraz online
 


Paczka do Gruzji

Czeka cię w najbliższej przyszłości konieczność nadania przesyłki zagranicznej? Paczka do Gruzji to sprawa, jaką musisz się zająć? Zależy ci na tym, aby przesyłka dotarła na miejsce w jak najkrótszym czasie i w nienaruszonym stanie technicznym? Chcesz, żeby twoja przesyłka była w pełni bezpieczna, ale jednocześnie nie chcesz, żeby kosztowała ona fortunę? Jeżeli szukasz miejsca, w którym przesyłki zagraniczne będą bezpieczne w stu procentach, lecz niedrogie, to koniecznie nawiąż kontakt z Ship Center.

My w Ship Center zajmujemy się przesyłkami zagranicznymi z taką troskliwością, jak mało kto. Nasza firma oferuje przesyłki zagraniczne do Gruzji najwyższej jakości. Bez wątpienia jesteśmy najtańsi, najbardziej bezpieczni i najszybsi. Jest to możliwe dlatego, że nawiązaliśmy współpracę z najlepszymi firmami kurierskimi na świecie. To właśnie dlatego jesteśmy w stanie oferować usługi na najwyższym poziomie.

Jak prezentują się ceny w naszej firmie? Ceny przesyłki zagranicznej do Gruzji zaczynają się już od 210,00zł. Ostateczny koszt uzależniony jest od gabarytów przesyłki, czyli jej wymiarów i wagi. Czas przesyłki do Gruzji to jedynie jeden dzień roboczy.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania odnośnie naszej działalności lub naszych przesyłek, to koniecznie dzwoń pod nasza infolinię.


Cena już od 210,00

Zobacz cennik  Zamów teraz online
 


Paczki do Gwinei

Gwinea to miejsce, do którego czeka cię do nadania paczka? Paczka do Gwinei to coś, czym wkrótce naprawdę musisz się zająć, bo adresat czeka zniecierpliwiony? Nie może się doczekać twojej przesyłki zagranicznej, więc chcesz, żeby dotarła ona na miejsce jak najszybciej i w pełni bezpiecznie? Zależy ci na niskiej cenie przesyłki i na krótkim czasie dostawy?

Jeżeli tak, to koniecznie zainteresuj się tym, co ma do zaoferowania zajmująca się przesyłkami zagranicznymi firma Ship Center. To właśnie my oferujemy najniższe ceny przesyłek zagranicznych do takich miejsc, jak Gwinea. Z nami  masz pewność, że twoja przesyłka dotrze na miejsce w rekordowym czasie i w rekordowo niskiej cenie. A jak niskie są nasze ceny i jak szybki jest czas przesyłki?

Paczka do Gwinei kosztuje już od 212,85zł. Ostateczny jej koszt uzależniony jest od jej wymiarów i wagi. Czas przesyłki wynosi jedyne dwa dni robocze. Jest to możliwe dlatego, że nawiązaliśmy współpracę z najlepszymi firmami kurierskimi świata. Oferujemy jedynie usługi na najwyższym poziomie. Przesyłki zagraniczne do Gwinei docierają na miejsce w rekordowym tempie i w nienagannym stanie.

Jeżeli masz dowolne pytania odnośnie działalności naszej firmy, to koniecznie skontaktuj się właśnie z naszą infolinią, a my udzielimy ci wszelkich odpowiedzi na dowolne nurtujące cię pytania.


Cena już od 212,85

Zobacz cennik  Zamów teraz online
 


Paczka do Hiszpanii

Musisz w najbliższej przyszłości nadać przesyłkę zagraniczną w dalekie miejsce? Potrzebujesz nadać paczkę do odległego europejskiego kraju? Czeka cię do nadania paczka do Hiszpanii? Pragniesz, aby dotarła ona na miejsce bardzo szybko i maksymalnie bezpiecznie i jednocześnie pragniesz, aby całe to przesyłkowe przedsięwzięcie nie kosztowało cię zbyt dużo?

Jeżeli tak, to koniecznie nawiąż kontakt biznesowy z naszą firmą, Ship Center. My przesyłki zagraniczne do Hiszpanii organizujemy popisowo. Załatwiamy je najszybciej i w najniższych cenach. Robimy to także najbardziej bezpiecznie. Współpracując z nami nie musisz się martwić, że coś stanie się twojej przesyłce. Z nami paczka do Hiszpanii jest absolutnie bezpieczna.

Jak niskie są nasze ceny i jak szybkie są nasze przesyłki? Ceny naszych przesyłek zaczynają się już od 80,46 zł. Ostateczna cena paczki do Hiszpanii uzależniona jest od jej gabarytów, czyli wymiarów i wagi. Z kolei czas przesyłki zagranicznej do Hiszpanii wynosi jedynie jeden dzień roboczy. Pracujemy tak szybko, ponieważ współpracujemy z najlepszymi firmami kurierskimi na świecie.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania odnośnie tego, jak działa nasza firma i jak wysyłamy nasze przesyłki, koniecznie zatelefonuj pod naszą infolinię. Tam zdobędziesz wszystkie niezbędne ci informacje na ten właśnie temat.


Cena już od 80,46

Zobacz cennik  Zamów teraz online
 


Paczka do Hondurasu

Musisz w najbliższym czasie nadać paczkę w dalekie miejsce? Chcesz przesłać paczkę do adresata znajdującego się na odległym zakątku na ziemi? Czeka cię do przesłania paczka do Hondurasu? Chcesz, żeby dotarła ona na miejsce szybko, bezpiecznie oraz tanio? Jeżeli tak, to koniecznie skontaktuj się z firmą Ship Center.

W Ship Center przesyłki zagraniczne, w tym takie jak paczka do Hondurasu, przesyłamy najszybciej, najtaniej i najbardziej bezpiecznie. Z nami paczka do Hondurasu dojdzie do celu bez najdrobniejszego szwanku. Jak niskie są nasze ceny i jak szybko realizujemy nasze przesyłki?

Ceny za przesyłkę do Hondurasu rozpoczynają się już od 157,92 zł. Ostateczna cena za paczkę uzależniona jest od jej wymiarów i wagi. Czas przesyłki do Hondurasu wynosi jedyne dwa dni robocze, co związane jest z tym, że w Ship Center współpracujemy z najlepszymi firmami kurierskimi na świecie.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania odnośnie tego, jak działa nasza firma i jak działają nasze przesyłki, koniecznie skontaktuj się z naszą infolinią.


Cena już od 157,92

Zobacz cennik  Zamów teraz online
 


Paczka do Holandii

Przesyłki zagraniczne do Holandii to nasza specjalność. Paczka do Holandii u nas wyniesie najtaniej. Odwiedź naszą stronę, by dowiedzieć się więcej o Ship Center.
W niedalekiej przyszłości mają Państwo zamiar nadać przesyłki zagraniczne do Holandii ? Zależy Państwu na tym, aby przesyłki dotarły na miejsce jak najszybciej i jak najbardziej bezpiecznie, w nienaruszonym stanie? Zainteresowani są Państwo również niską ceną przesyłki do Holandii ?

Wystarczy tylko skorzystać z oferty Ship Center. Jako jedni z niewielu firm, postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i dostosować swoje działanie do ich potrzeb i postanowiliśmy wprowadzić taką usługę, jak paczka do Holandii

Przesyłki do Holandii wysyłane są kurierem  firm DHL Express, UPS lub DPD i kosztują 80,46 zł, zaś czas ich dostarczenia to nawet jeden dzień roboczy. Dokładny koszt przesyłki uzależniony jest od jej gabarytów.

W razie jakichkolwiek wątpliwości, prosimy o skontaktowanie się z naszymi konsultantami, dostępnymi pod naszą infolinią. Odpowiedzą oni na wszelkie Państwa pytania związane z działalnością naszej firmy i przesyłkami zagranicznymi.


Cena już od 80,46

Zobacz cennik  Zamów teraz online
 


Paczka do Hongkongu

Paczka do Hongkongu to coś, co budzi twoje zainteresowanie? Jeżeli interesują cię przesyłki zagraniczne do Hongkongu, wybierz koniecznie ofertę Ship Center
Keywords: paczka do Hongkongu, przesyłki zagraniczne do Hongkongu
Potrzebujesz już niedługo nadać przesyłkę zagraniczną do dalekiego orientalnego kraju? Czeka cię do nadania paczka do Hongkongu? Musisz nadać przesyłkę w bardzo krótkim czasie i jednocześnie w niskiej cenie? Zależy ci na oszczędności i na szybkim tempie przesyłki zagranicznej? Chcesz także, aby dotarła ona do adresata w stu procentach bezpiecznie i bez żadnych szkód?

Jeżeli tak, to zdecydowanie musisz skontaktować się z firmą Ship Center. To właśnie my zajmujemy się przesyłkami zagranicznymi najskuteczniej w całym kraju. To dlatego, że współpracujemy z najlepszymi firmami kurierskimi na całym świecie. Dzięki temu otrzymujemy tak zawrotną prędkość dostarczania naszych przesyłek do zagranicznych adresatów. Także dzięki temu możemy cieszyć się pełnym bezpieczeństwem.

Przesyłki do Hongkongu wysyłamy w jedyne dwa dni robocze. Ceny paczek do Hongkongu zaczynają się od 144,62 zł. Ostateczny koszt każdej przesyłki uzależniony jest od jej gabarytów, to jest wymiarów oraz wagi.

Jeżeli posiadasz jakiekolwiek wątpliwości odnośnie tego, jak pracuje nasza firma i tego, jak wysyłamy przesyłki, koniecznie skontaktuj się z naszą specjalną infolinią. Tam uzyskasz wszelkie niezbędne informacje.

.


Cena już od 144,62

Zobacz cennik  Zamów teraz online
 


Paczka do Indii

Musisz wkrótce nadać przesyłkę do odległego kraju znajdującego się w Azji? Paczka do Indii jest to sprawa, jaką musisz się zająć w niedalekiej przyszłości i aktualnie poszukujesz najlepszej firmy, która zajmie się tym dla ciebie? Pragniesz dla swojej paczki takich rzeczy, jak bezpieczeństwo, niska cena i szybki transport? Jeżeli tak, to koniecznie skorzystaj z usług oferowanych przez firmę Ship Center.

My w Ship Center oferujemy usługi przesyłkowe na naprawdę najwyższym poziomie. Gwarantujemy jednocześnie najniższe ceny naszych usług, najszybsze tempo i dajemy stuprocentową pewność tego, że przesyłka dotrze na miejsce bezpiecznie i bez żadnych szkód dla towaru. Chcesz się dowiedzieć jak szybko i jak tanio organizujemy przesyłki zagraniczne do Indii?


W Ship Center ceny przesyłek do Indii zaczynają się już od 144,23 zł, a czas do doręczenia wynosi jedyne dwa dni robocze. Działamy tak szybko, ponieważ współpracujemy z najlepszymi firmami kurierskimi na świecie. Zaufaj nam i sprawdź nasze możliwości.

W razie posiadania jakichkolwiek pytań odnośnie naszej działalności i naszych przesyłek, koniecznie zgłoś się do naszej infolinii, a my udzielimy ci wszelkich niezbędnych odpowiedzi na twoje pytania.

 

Cena już od 144,23zł

Zobacz cennik  |  Zamów teraz online

 


Paczka do Indonezji

Nadchodzi czas, w którym będziesz musiał nadać przesyłkę zagraniczną w dalekie miejsce? Paczka do Indonezji jest rzeczą, którą musisz wkrótce załatwić? Nie wiesz, jak to zorganizować, ale chciałbyś załatwić sprawę tanio, w stu procentach bezpiecznie i możliwie najszybciej? Zależy ci na maksimum skuteczności? Jeżeli tak, to koniecznie skontaktuj się z firmą Ship Center.

My w Ship Center możemy zagwarantować ci usługi kurierskie najwyższej jakości, jeżeli chodzi o przesyłki zagraniczne, w tym przesyłki zagraniczne do Indonezji. Zapewniamy, że działamy najszybciej, najbezpieczniej i najskuteczniej. Jesteśmy najlepszą tego typu firmą na polskim rynku. Działamy tak szybko i skutecznie ponieważ współpracujemy z najlepszymi firmami kurierskimi na całym świecie. Chcesz wiedzieć jak szybko i tanio organizujemy przesyłki?

Przesyłki zagraniczne do Indonezji w Ship Center kosztują już od 144,62zł, a czas przesyłki wynosi jedyne dwa dni robocze. Ostateczna cena paczki uzależniona jest od jej gabarytów.

Posiadasz jakieś pytania odnośnie naszej pracy? Koniecznie zatelefonuj pod naszą infolinię. Tam uzyskasz wszystkie potrzebne ci informacje.


Cena już od 144,62

Zobacz cennik  Zamów teraz online
 


Paczka do Irlandii

Nadajesz często paczki do Irlandii lub Irlandii Północnej. Zdecydowanie Paczka do Irlandii u nas wyniesie najtaniej. Odwiedź naszą stronę, by dowiedzieć się więcej o Ship Center.
W niedalekiej przyszłości mają Państwo zamiar nadać przesyłki zagraniczne do Irlandii? Zależy Państwu na tym, aby przesyłki dotarły na miejsce jak najszybciej i jak najbardziej bezpiecznie, w nienaruszonym stanie? Zainteresowani są Państwo również niską ceną przesyłki do Irlandii?

Kiedyś było to niemożliwe, ale teraz jest to niesamowicie proste. Wystarczy tylko skorzystać z oferty Ship Center. Jako jedni z niewielu firm, postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i dostosować swoje działanie do ich potrzeb i postanowiliśmy wprowadzić taką usługę, jak paczka do Irlandii.

Przesyłki do Irlandii wysyłane są kurierem  firm DHL Express, UPS lub DPD i kosztują 80,46zł, zaś czas ich dostarczenia to nawet jeden dzień roboczy. Dokładny koszt przesyłki uzależniony jest od jej gabarytów.

W razie jakichkolwiek wątpliwości, prosimy o skontaktowanie się z naszymi konsultantami, dostępnymi pod naszą infolinią. Odpowiedzą oni na wszelkie Państwa pytania związane z działalnością naszej firmy i przesyłkami zagranicznymi.


Cena już od 80,46

Zobacz cennik  Zamów teraz online
 


Paczka do Islandii

Już teraz musisz nadać przesyłkę w dalekie miejsce? Chcesz, żeby dotarła ona na miejsce prędko, w stu procentach bezpiecznie oraz za niską opłatą? Nie zamierzasz przepłacać ani powierzać swojej przesyłki firmie niegodnej zaufania, która o nią nie zadba? Nie chcesz też, żeby przesyłka tułała się po Europie tygodniami?

Jeżeli zamierzasz powierzyć swoją przesyłkę godnej zaufania firmie, która załatwi sprawę szybko i efektywnie, to koniecznie zaufaj firmie Ship Center. Tylko my działamy tak szybko i tak sprawnie. Z nami twoja paczka do Islandii dotrze bezpiecznie na miejsce, bez żadnych szkód czy uszczerbków. A jak u nas tanio!

Cena za przesyłki zagraniczne do Islandii rozpoczyna się już od 95,11zł. Oczywiście jej ostateczny koszt uzależniony jest od jej gabarytów. Czas przesyłki do Islandii wynosi jeden dzień roboczy. Jesteśmy tak szybcy właśnie dlatego, że współpracujemy z najlepszymi firmami kurierskimi na świecie.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania na temat naszej działalności albo chciałbyś się dowiedzieć więcej o naszych przesyłkach, to koniecznie zatelefonuj pod naszą infolinię – tam otrzymasz wszystkie interesujące cię informacje.


Cena już od 95,11

Zobacz cennik  Zamów teraz online
 


Paczka do Izraela

Budzi twoje zainteresowanie paczka do Izraela? Przesyłki zagraniczne do Izraela to coś, czym z powodzeniem zajmuje się firma Ship Center. Sprawdź naszą bogatą ofertę.

Potrzebne ci jest nadanie czegoś takiego, jak przesyłki zagraniczne? Paczka do Izraela to coś, co cię interesuje odnośnie tego tematu? Pragniesz, żeby paczka do Izraela dotarła do adresata jak najszybciej? Chcesz także, żeby dotarła ona na miejsce w idealnym stanie? Zależy ci także na tym, żeby wylądowała ona u adresata możliwie najszybciej? Nie chciałbyś także za całość przepłacić?

Jeżeli tak, to koniecznie wybierz do realizacji usługi firmę Ship Center. Jesteśmy najlepsi w kraju w tym, co robimy. Organizujemy najszybsze, najtańsze oraz najlepiej zabezpieczone przesyłki zagraniczne, w tym przesyłki zagraniczne do Izraela. Współpracujemy z najlepszymi firmami kurierskimi z całego świata. To dlatego mamy tak doskonale krótki czas przesyłek do Izraela i nie tylko.

Czas przesyłki do Izraela wynosi jedyne dwa dni robocze. Jej koszt zaczyna się już od 144,23zł, a jej ostateczny koszt uzależniony jest od jej gabarytów, to jest od jej wagi i wymiarów. Tylko u nas zorganizujesz przesyłkę tak tanio i tak bezpiecznie.

Chcesz się dowiedzieć więcej o nas i o naszej działalności związanej z przesyłkami międzynarodowymi? Koniecznie zadzwoń pod naszą infolinię. Tam dowiesz się wszystkiego.


Cena już od 144,23

Zobacz cennik  Zamów teraz online
 


Paczka do Japonii

Potrzebne ci jest wysłanie ważnej paczki za granicę? Musisz wysłać pewną rzecz do Azji? Paczka do Japonii jest usługą, która budzi twoje zainteresowanie? Poszukujesz najlepszej zajmującej się tym tematem firmy? Zależy ci na takich kwestiach, jak szybkość dostarczenia przesyłki, jej absolutne bezpieczeństwo oraz niska cena przesyłki? Jeżeli tak, to bezapelacyjnie musisz zainteresować się ofertą firmy Ship Center.

My w Ship Center zajmujemy się właśnie przesyłkami zagranicznymi. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i staramy się świadczyć usługi kurierskie na światowym poziomie. Nasze przesyłki są najtańsze, najbezpieczniejsze i najszybciej realizowane. Tylko u nas przesyłki do Japonii realizowane są w tak krótkim czasie.

Przesyłka zagraniczna do Japonii z nami trwa jedyne dwa dni robocze. Ich cena rozpoczyna się od 144,62zł. Ostateczny koszt przesyłki uzależniony jest od gabarytów przesyłki, a więc od jej wagi i wymiarów. Gwarantujemy, że nigdzie indziej nie nadasz paczki do Japonii w tak niskiej cenie, Tylko my realizujemy wysyłki na tak wysokim poziomie.

Jeżeli chcesz zdobyć więcej informacji na temat naszej działalności, to koniecznie skontaktuj się z naszą infolinią, a my udzielimy ci wszystkich upragnionych odpowiedzi.


Cena już od 144,62

Zobacz cennik  Zamów teraz online
 


Paczka do Kamerunu

Potrzebujesz w najbliższym czasie wysłać przesyłkę w bardzo dalekie miejsce? Paczka do Kamerunu to sprawa mająca twoje żywe zainteresowanie? Jest to coś, co musisz zrealizować jak najtaniej, jak najbezpieczniej i jak najszybciej? Twoja przesyłka musi dotrzeć do adresata w rekordowo szybkim tempie i w nienaruszonym stanie technicznym? W takim razie koniecznie skontaktuj się z firmą Ship Center.

W firmie Ship Center zajmujemy się przesyłkami w pełni profesjonalnie. Przesyłki zagraniczne do Kamerunu to dla nas absolutnie żaden kłopot. Zajmujemy się tym na co dzień. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, świadcząc usługi na najwyższym poziomie. Tylko z Ship Center przesyłki zagraniczne do Kamerunu są tak tanie, szybkie i w stu procentach zabezpieczone.

Jakie są nasze ceny? Koszt przesyłki do Kamerunu zaczyna się już od 212,85zł, a jej ostateczna cena uzależniona jest od jej gabarytów, czyli od wagi i wymiarów. Czas przesyłki do Kamerunu to jedyne dwa dni robocze. Jest to możliwe dlatego, że współpracujemy z najlepszymi firmami kurierskimi.

Pragniesz się dowiedzieć więcej o nas i o naszej działalności? Zadzwoń pod naszą infolinię, my odpowiemy na wszystkie twoje pytania.


Cena już od 212,85

Zobacz cennik  Zamów teraz online
 

  Paczka do Kanady

Czeka cię konieczność nadania przesyłki do Kanady? Interesują cię krótki czas dostawy i niska cena? Tylko w Ship Center paczka do Kanady kosztuje tak niewiele. Sprawdź sam.
Już niedługo będą musieli Państwo nadać przesyłkę zagraniczną? Zależy Państwu na usługach najwyższej jakości, które jednocześnie będą odróżniały się od konkurencji niezwykle przystępną ceną i najszybszym czasem realizacji zlecenia? Interesuję Państwa paczka do Kanady?
Z racji tego, że do przebycia jest długa droga, martwią się Państwo o bezpieczeństwo przesyłki?

Niepotrzebnie! Jeśli skorzystają Państwo z usług Ship Center, to gwarantujemy, że paczka będzie absolutnie bezpieczna i że dotrze na miejsce w krótkim czasie i w idealnym stanie. Możemy to zapewnić dlatego, że mamy w tym ogromne doświadczenie. Wysłaliśmy już niejedną przesyłkę zagraniczną do Kanady i zrobiliśmy to najszybciej i najtaniej na rynku.

Koszt nadania przesyłki do Kanady zaczyna się od 131,85zł, zaś czas jej dostarczenia to maksymalnie dwa dni robocze.

Przesyłki nadajemy kurierami firm DHL Express, UPS lub DPD.

Pragną się Państwo dowiedzieć więcej o naszej firmie? Najserdeczniej Państwa zapraszamy do skontaktowania się z naszą infolinią. Nasi konsultanci czekają na Państwa telefony i z ochotą Państwu pomogą.

Cena już od 131,85zł

Zobacz cennik  |  Zamów teraz online

  Paczka do Kenii

Kenia to miejsce, do którego czeka cię do nadania paczka? Paczka do Kenii to coś, czym wkrótce naprawdę musisz się zająć, bo adresat czeka zniecierpliwiony? Nie może się doczekać twojej przesyłki zagranicznej, więc chcesz, żeby dotarła ona na miejsce jak najszybciej i w pełni bezpiecznie? Zależy ci na niskiej cenie przesyłki i na krótkim czasie dostawy?

Jeżeli tak, to koniecznie zainteresuj się tym, co ma do zaoferowania zajmująca się przesyłkami zagranicznymi firma Ship Center. To właśnie my oferujemy najniższe ceny przesyłek zagranicznych do takich miejsc, jak Kenia. Z nami  masz pewność, że twoja przesyłka dotrze na miejsce w rekordowym czasie i w rekordowo niskiej cenie. A jak niskie są nasze ceny i jak szybki jest czas przesyłki?

Paczka do Kenii kosztuje już od 212,85zł. Ostateczny jej koszt uzależniony jest od jej wymiarów i wagi. Czas przesyłki wynosi jedyne dwa dni robocze. Jest to możliwe dlatego, że nawiązaliśmy współpracę z najlepszymi firmami kurierskimi świata. Oferujemy jedynie usługi na najwyższym poziomie. Przesyłki zagraniczne do Kenii docierają na miejsce w rekordowym tempie i w nienagannym stanie.

Jeżeli masz dowolne pytania odnośnie działalności naszej firmy, to koniecznie skontaktuj się właśnie z naszą infolinią, a my udzielimy ci wszelkich odpowiedzi na dowolne nurtujące cię pytania.

Cena już od 212,85zł

Zobacz cennik  |  Zamów teraz online

  Paczka do Kolumbii

Czeka cię konieczność nadania przesyłki do Kolumbii? Interesują cię krótki czas dostawy i niska cena? Tylko w Ship Center paczka do Kolumbii kosztuje tak niewiele. Sprawdź sam.
Już niedługo będą musieli Państwo nadać przesyłkę zagraniczną? Zależy Państwu na usługach najwyższej jakości, które jednocześnie będą odróżniały się od konkurencji niezwykle przystępną ceną i najszybszym czasem realizacji zlecenia? Interesuję Państwa paczka do Kolumbii?
Z racji tego, że do przebycia jest długa droga, martwią się Państwo o bezpieczeństwo przesyłki?

Niepotrzebnie! Jeśli skorzystają Państwo z usług Ship Center, to gwarantujemy, że paczka będzie absolutnie bezpieczna i że dotrze na miejsce w krótkim czasie i w idealnym stanie. Możemy to zapewnić dlatego, że mamy w tym ogromne doświadczenie. Wysłaliśmy już niejedną przesyłkę zagraniczną do Kolumbii i zrobiliśmy to najszybciej i najtaniej na rynku.

Koszt nadania przesyłki do Kolumbii zaczyna się od 157,92zł, zaś czas jej dostarczenia to maksymalnie dwa dni robocze.

Przesyłki nadajemy kurierami firm DHL Express, UPS lub DPD.

Pragną się Państwo dowiedzieć więcej o naszej firmie? Najserdeczniej Państwa zapraszamy do skontaktowania się z naszą infolinią. Nasi konsultanci czekają na Państwa telefony i z ochotą Państwu pomogą.

Cena już od 157,92zł

Zobacz cennik  |  Zamów teraz online

Paczka do Korei Południowej

Musisz wkrótce nadać przesyłkę do odległego kraju znajdującego się w Azji? Paczka do Korei Południowej jest to sprawa, jaką musisz się zająć w niedalekiej przyszłości i aktualnie poszukujesz najlepszej firmy, która zajmie się tym dla Ciebie? Pragniesz dla swojej paczki takich rzeczy, jak bezpieczeństwo, niska cena i szybki transport? Jeżeli tak, to koniecznie skorzystaj z usług oferowanych przez firmę Ship Center.

My w Ship Center oferujemy usługi przesyłkowe na naprawdę najwyższym poziomie. Gwarantujemy jednocześnie najniższe ceny naszych usług, najszybsze tempo i dajemy stuprocentową pewność tego, że przesyłka dotrze na miejsce bezpiecznie i bez żadnych szkód dla towaru. Chcesz się dowiedzieć jak szybko i jak tanio organizujemy przesyłki zagraniczne do Korei Południowej?


W Ship Center ceny przesyłek do Korei Południowej zaczynają się już od 210,00 zł, a czas do doręczenia wynosi jedyne dwa dni robocze. Działamy tak szybko, ponieważ współpracujemy z najlepszymi firmami kurierskimi na świecie. Zaufaj Nam i sprawdź nasze możliwości.

W razie posiadania jakichkolwiek pytań odnośnie naszej działalności i naszych przesyłek, koniecznie zgłoś się do naszej infolinii, a my udzielimy Ci wszelkich niezbędnych odpowiedzi na twoje pytania.


Cena już od 210,00zł

Zobacz cennik  |  Zamów teraz online

Paczka do Liechtensteinu

Już niedługo potrzebujesz nadać przesyłkę do Liechtensteinu? Czeka cię konieczność zorganizowania czegoś szybkiego, bezpiecznego i taniego, jeżeli chodzi o przesyłki zagraniczne do Liechtensteinu?

Jeżeli tak, to koniecznie skorzystaj z oferty, jaką prezentuje nasza zajmująca się przesyłkami zagranicznymi firma, Ship Center. Paczka do Liechtensteinu to dla nas żaden problem. Współpracujemy z najlepszymi firmami kurierskimi na świecie. Dzięki temu doręczamy przesyłki w rekordowo krótkim czasie i rekordowo niskich cenach.
Tylko u nas przesyłka zagraniczna do Liechtensteinu dotrze na miejsce w jedyne dwa dni robocze. A jej cena zaczyna się już od 95,11 zł – jej ostateczny koszt uzależniony jest od jej wagi i wymiarów.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o naszej firmie i o naszej działalności, to koniecznie zatelefonuj pod naszą infolinię. Tam zostaną ci udzielone wszelkie niezbędne informacje.

Cena już od 95,11 zł

Zobacz cennik  |  Zamów teraz online

  Paczka do Luksemburgu

Musisz w najbliższej przyszłości nadać przesyłkę zagraniczną w dalekie miejsce? Potrzebujesz nadać paczkę do odległego europejskiego kraju? Czeka cię do nadania paczka do Luksemburgu? Pragniesz, aby dotarła ona na miejsce bardzo szybko i maksymalnie bezpiecznie i jednocześnie pragniesz, aby całe to przesyłkowe przedsięwzięcie nie kosztowało cię zbyt dużo?

Jeżeli tak, to koniecznie nawiąż kontakt biznesowy z naszą firmą, Ship Center. My przesyłki zagraniczne do Luksemburgu organizujemy popisowo. Załatwiamy je najszybciej i w najniższych cenach. Robimy to także najbardziej bezpiecznie. Współpracując z nami nie musisz się martwić, że coś stanie się twojej przesyłce. Z nami paczka do Luksemburgu jest absolutnie bezpieczna.

Jak niskie są nasze ceny i jak szybkie są nasze przesyłki? Ceny naszych przesyłek zaczynają się już od 80,46 zł. Ostateczna cena paczki do Luksemburgu uzależniona jest od jej gabarytów, czyli wymiarów i wagi. Z kolei czas przesyłki zagranicznej do Luksemburgu wynosi jedynie jeden dzień roboczy. Pracujemy tak szybko, ponieważ współpracujemy z najlepszymi firmami kurierskimi na świecie.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania odnośnie tego, jak działa nasza firma i jak wysyłamy nasze przesyłki, koniecznie zatelefonuj pod naszą infolinię. Tam zdobędziesz wszystkie niezbędne ci informacje na ten właśnie temat.


Cena już od 80,46 zł

Zobacz cennik  Zamów teraz online

  Paczka do Malezji

Musisz wkrótce nadać przesyłkę do odległego kraju znajdującego się w Azji? Paczka do Malezji jest to sprawa, jaką musisz się zająć w niedalekiej przyszłości i aktualnie poszukujesz najlepszej firmy, która zajmie się tym dla ciebie? Pragniesz dla swojej paczki takich rzeczy, jak bezpieczeństwo, niska cena i szybki transport? Jeżeli tak, to koniecznie skorzystaj z usług oferowanych przez firmę Ship Center.

My w Ship Center oferujemy usługi przesyłkowe na naprawdę najwyższym poziomie. Gwarantujemy jednocześnie najniższe ceny naszych usług, najszybsze tempo i dajemy stuprocentową pewność tego, że przesyłka dotrze na miejsce bezpiecznie i bez żadnych szkód dla towaru. Chcesz się dowiedzieć jak szybko i jak tanio organizujemy przesyłki zagraniczne do Malezji?


W Ship Center ceny przesyłek do Malezji zaczynają się już od 144,62 zł, a czas do doręczenia wynosi jedyne dwa dni robocze. Działamy tak szybko, ponieważ współpracujemy z najlepszymi firmami kurierskimi na świecie. Zaufaj nam i sprawdź nasze możliwości.

W razie posiadania jakichkolwiek pytań odnośnie naszej działalności i naszych przesyłek, koniecznie zgłoś się do naszej infolinii, a my udzielimy ci wszelkich niezbędnych odpowiedzi na twoje pytania.


Cena już od 144,62zł

Zobacz cennik  |  Zamów teraz online

  Paczka do Rumunii

Musisz w najbliższej przyszłości nadać przesyłkę zagraniczną w dalekie miejsce? Potrzebujesz nadać paczkę do odległego europejskiego kraju? Czeka cię do nadania paczka do Rumunii? Pragniesz, aby dotarła ona na miejsce bardzo szybko i maksymalnie bezpiecznie i jednocześnie pragniesz, aby całe to przesyłkowe przedsięwzięcie nie kosztowało cię zbyt dużo?

Jeżeli tak, to koniecznie nawiąż kontakt biznesowy z naszą firmą, Ship Center. My przesyłki zagraniczne do Rumunii organizujemy popisowo. Załatwiamy je najszybciej i w najniższych cenach. Robimy to także najbardziej bezpiecznie. Współpracując z nami nie musisz się martwić, że coś stanie się twojej przesyłce. Z nami paczka do Rumunii jest absolutnie bezpieczna.

Jak niskie są nasze ceny i jak szybkie są nasze przesyłki? Ceny naszych przesyłek zaczynają się już od 74,93 zł. Ostateczna cena paczki do Rumunii uzależniona jest od jej gabarytów, czyli wymiarów i wagi. Z kolei czas przesyłki zagranicznej do Rumunii wynosi jedynie jeden dzień roboczy. Pracujemy tak szybko, ponieważ współpracujemy z najlepszymi firmami kurierskimi na świecie.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania odnośnie tego, jak działa nasza firma i jak wysyłamy nasze przesyłki, koniecznie zatelefonuj pod naszą infolinię. Tam zdobędziesz wszystkie niezbędne ci informacje na ten właśnie temat.


Cena już od 74,93zł

Zobacz cennik  |  Zamów teraz online

  Paczka do Rosji

Interesują cię przesyłki zagraniczne do Rosji? Chcesz przekazać paczkę swoim bliskim? W takim razie koniecznie zainteresuj się ofertą Ship Center. Oferujemy najniższe ceny za taką usługę, jak paczka do Rosji.
Planują Państwo w niedalekiej przyszłości nadać przesyłkę zagraniczną? Zależy Państwu na tym, aby przesyłka dotarła na miejsce maksymalnie szybko? Pragną Państwo żeby wszystko to niedrogo Państwa wyniosła?
Szukają Państwo najlepszej w Polsce firmy, która zajmuje się takim tematem, jak przesyłki zagraniczne do Rosji?

Jeżeli interesuje Państwa paczka do Rosji, prosimy o zapoznanie się z ofertą firmy Ship Center. Ship Center ma w swojej ofercie wszystko to, co najlepsze: najniższe ceny, najszybsze doręczenie i stuprocentowe bezpieczeństwo zagwarantowane dla każdej przesyłki zagranicznej do Rosji.

Czas dostarczenia przesyłki do Rosji wynosi do dwóch dni roboczych, a jej koszt rozpoczyna się od 95,11zł. Ostateczny koszt przesyłki uzależniony jest od jej wymiarów i wagi.
Przesyłki nadajemy kurierami firm DHL Express, UPS lub DPD. To właśnie dzięki współpracy z najlepszymi firmami kurierskimi, docierają one tak szybko i w pełni bezpiecznie.

Mają Państwo jakiekolwiek pytania odnośnie naszej firmy i naszej pracy? W takim razie prosimy o telefony pod naszą infolinię – tam zostaną Państwu udzielone wszystkie odpowiedzi.

Cena już od 95,11zł

Zobacz cennik  |  Zamów teraz online

  Paczka do Portugalii

Musisz w najbliższej przyszłości nadać przesyłkę zagraniczną w dalekie miejsce? Potrzebujesz nadać paczkę do odległego europejskiego kraju? Czeka cię do nadania paczka do Portugalii? Pragniesz, aby dotarła ona na miejsce bardzo szybko i maksymalnie bezpiecznie i jednocześnie pragniesz, aby całe to przesyłkowe przedsięwzięcie nie kosztowało cię zbyt dużo?

Jeżeli tak, to koniecznie nawiąż kontakt biznesowy z naszą firmą, Ship Center. My przesyłki zagraniczne do Portugalii organizujemy popisowo. Załatwiamy je najszybciej i w najniższych cenach. Robimy to także najbardziej bezpiecznie. Współpracując z nami nie musisz się martwić, że coś stanie się twojej przesyłce. Z nami paczka do Portugalii jest absolutnie bezpieczna.

Jak niskie są nasze ceny i jak szybkie są nasze przesyłki? Ceny naszych przesyłek zaczynają się już od 74,93 zł. Ostateczna cena paczki do Portugalii uzależniona jest od jej gabarytów, czyli wymiarów i wagi. Z kolei czas przesyłki zagranicznej do Portugalii wynosi jedynie jeden dzień roboczy. Pracujemy tak szybko, ponieważ współpracujemy z najlepszymi firmami kurierskimi na świecie.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania odnośnie tego, jak działa nasza firma i jak wysyłamy nasze przesyłki, koniecznie zatelefonuj pod naszą infolinię. Tam zdobędziesz wszystkie niezbędne ci informacje na ten właśnie temat.

Cena już od 74,93 zł

Zobacz cennik  |  Zamów teraz online

  Paczka do Paragwaju

Czeka cię konieczność nadania przesyłki do Paragwaju? Interesują cię krótki czas dostawy i niska cena? Tylko w Ship Center paczka do Paragwaju kosztuje tak niewiele. Sprawdź sam.
Już niedługo będą musieli Państwo nadać przesyłkę zagraniczną? Zależy Państwu na usługach najwyższej jakości, które jednocześnie będą odróżniały się od konkurencji niezwykle przystępną ceną i najszybszym czasem realizacji zlecenia? Interesuję Państwa paczka do Paragwaju?
Z racji tego, że do przebycia jest długa droga, martwią się Państwo o bezpieczeństwo przesyłki?

Niepotrzebnie! Jeśli skorzystają Państwo z usług Ship Center, to gwarantujemy, że paczka będzie absolutnie bezpieczna i że dotrze na miejsce w krótkim czasie i w idealnym stanie. Możemy to zapewnić dlatego, że mamy w tym ogromne doświadczenie. Wysłaliśmy już niejedną przesyłkę zagraniczną do Paragwaju i zrobiliśmy to najszybciej i najtaniej na rynku.

Koszt nadania przesyłki do Paragwaju zaczyna się od 157,92zł, zaś czas jej dostarczenia to maksymalnie dwa dni robocze.

Przesyłki nadajemy kurierami firm DHL Express, UPS lub DPD.

Pragną się Państwo dowiedzieć więcej o naszej firmie? Najserdeczniej Państwa zapraszamy do skontaktowania się z naszą infolinią. Nasi konsultanci czekają na Państwa telefony i z ochotą Państwu pomogą.

Cena już od 157,92zł

Zobacz cennik  |  Zamów teraz online

  Paczka do Pakistanu

Musisz wkrótce nadać przesyłkę do odległego kraju znajdującego się w Azji? Paczka do Pakistanu jest to sprawa, jaką musisz się zająć w niedalekiej przyszłości i aktualnie poszukujesz najlepszej firmy, która zajmie się tym dla ciebie? Pragniesz dla swojej paczki takich rzeczy, jak bezpieczeństwo, niska cena i szybki transport? Jeżeli tak, to koniecznie skorzystaj z usług oferowanych przez firmę Ship Center.

My w Ship Center oferujemy usługi przesyłkowe na naprawdę najwyższym poziomie. Gwarantujemy jednocześnie najniższe ceny naszych usług, najszybsze tempo i dajemy stuprocentową pewność tego, że przesyłka dotrze na miejsce bezpiecznie i bez żadnych szkód dla towaru. Chcesz się dowiedzieć jak szybko i jak tanio organizujemy przesyłki zagraniczne do Pakistanu?


W Ship Center ceny przesyłek do Pakistanu zaczynają się już od 226,25 zł, a czas do doręczenia wynosi jedyne dwa dni robocze. Działamy tak szybko, ponieważ współpracujemy z najlepszymi firmami kurierskimi na świecie. Zaufaj nam i sprawdź nasze możliwości.

W razie posiadania jakichkolwiek pytań odnośnie naszej działalności i naszych przesyłek, koniecznie zgłoś się do naszej infolinii, a my udzielimy ci wszelkich niezbędnych odpowiedzi na twoje pytania.


Cena już od 226,25 zł

Zobacz cennik  |  Zamów teraz online

  Paczka do Nowej Zelandii

Potrzebujesz wysłać przesyłki zagraniczne do Nowej Zelandii? Jeżeli interesuje cię paczka do Nowej Zelandiii chcesz ją wysłać najtaniej, to koniecznie skontaktuj się z Ship Center.
Wkrótce zamierzają Państwo nadać przesyłkę zagraniczną do dalekiej Nowej Zelandii?  Zależy Państwu na tym, ażeby nadać przesyłkę w sposób sprawdzony, bezpieczny i szybki? Zależy Państwu na tym, aby paczka do Nowej Zelandii dotarła na miejsce możliwie najszybciej, w nienaruszonym stanie?

Już teraz jest to możliwe, a wszystko to dzięki firmie Ship Center. My przesyłkami zagranicznymi do Nowej Zelandii i innych państw zajmujemy się w stu procentach zawodowo. My dbamy o Państwa spokój oraz komfort. Przesyłki zagraniczne organizowane przez naszą firmę są zdecydowanie najszybsze i najtańsze na rynku. Jak szybkie i jak tanie?

Czas podróży przesyłki z Polski do Nowej Zelandii to jedyne dwa dni robocze. Jej koszt zaczyna się od 144,62 zł. Finalna cena za paczkę do Nowej Zelandii uzależniona jest od jej gabarytów.

Przesyłki nadajemy kurierami  firm DHL Express, UPS lub DPD.

W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości, prosimy o zatelefonowanie pod naszą specjalną infolinię. Tam uzyskają Państwo wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie nurtujące Państwa pytania związane z przesyłkami zagranicznymi.

Cena już od 144,62zł

Zobacz cennik  |  Zamów teraz online

   Paczka do Niemiec

Musisz w najbliższej przyszłości nadać przesyłkę zagraniczną w dalekie miejsce? Potrzebujesz nadać paczkę do europejskiego kraju? Czeka cię do nadania paczka do Niemiec? Pragniesz, aby dotarła ona na miejsce bardzo szybko i maksymalnie bezpiecznie i jednocześnie pragniesz, aby całe to przesyłkowe przedsięwzięcie nie kosztowało cię zbyt dużo?

Jeżeli tak, to koniecznie nawiąż kontakt biznesowy z naszą firmą, Ship Center. My przesyłki zagraniczne do Niemiec organizujemy popisowo. Załatwiamy je najszybciej i w najniższych cenach. Robimy to także najbardziej bezpiecznie. Współpracując z nami nie musisz się martwić, że coś stanie się twojej przesyłce. Z nami paczka do Niemiec jest absolutnie bezpieczna.

Jak niskie są nasze ceny i jak szybkie są nasze przesyłki? Ceny naszych przesyłek zaczynają się już od 60,97 zł. Ostateczna cena paczki do Niemiec uzależniona jest od jej gabarytów, czyli wymiarów i wagi. Z kolei czas przesyłki zagranicznej do Niemiec wynosi jedynie jeden dzień roboczy. Pracujemy tak szybko, ponieważ współpracujemy z najlepszymi firmami kurierskimi na świecie.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania odnośnie tego, jak działa nasza firma i jak wysyłamy nasze przesyłki, koniecznie zatelefonuj pod naszą infolinię. Tam zdobędziesz wszystkie niezbędne ci informacje na ten właśnie temat.


Cena już od 60,97zł

Zobacz cennik Zamów teraz online

  Paczka do Monako

Już niedługo potrzebujesz nadać przesyłkę do Monako? Czeka cię konieczność zorganizowania czegoś szybkiego, bezpiecznego i taniego, jeżeli chodzi o przesyłki zagraniczne do Monako?

Jeżeli tak, to koniecznie skorzystaj z oferty, jaką prezentuje nasza zajmująca się przesyłkami zagranicznymi firma, Ship Center. Paczka do Monako to dla nas żaden problem. Współpracujemy z najlepszymi firmami kurierskimi na świecie. Dzięki temu doręczamy przesyłki w rekordowo krótkim czasie i rekordowo niskich cenach.
Tylko u nas przesyłka zagraniczna do Monako dotrze na miejsce w jedyne dwa dni robocze. A jej cena zaczyna się już od 80,46 zł – jej ostateczny koszt uzależniony jest od jej wagi i wymiarów.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o naszej firmie i o naszej działalności, to koniecznie zatelefonuj pod naszą infolinię. Tam zostaną ci udzielone wszelkie niezbędne informacje.

Cena już od 80,46 zł

Zobacz cennik  |  Zamów teraz online

  Paczka do Meksyku

Czeka cię konieczność nadania przesyłki do Meksyku? Interesują cię krótki czas dostawy i niska cena? Tylko w Ship Center paczka do Meksyku kosztuje tak niewiele. Sprawdź sam.
Już niedługo będą musieli Państwo nadać przesyłkę zagraniczną? Zależy Państwu na usługach najwyższej jakości, które jednocześnie będą odróżniały się od konkurencji niezwykle przystępną ceną i najszybszym czasem realizacji zlecenia? Interesuję Państwa paczka do Meksyku?
Z racji tego, że do przebycia jest długa droga, martwią się Państwo o bezpieczeństwo przesyłki?

Niepotrzebnie! Jeśli skorzystają Państwo z usług Ship Center, to gwarantujemy, że paczka będzie absolutnie bezpieczna i że dotrze na miejsce w krótkim czasie i w idealnym stanie. Możemy to zapewnić dlatego, że mamy w tym ogromne doświadczenie. Wysłaliśmy już niejedną przesyłkę zagraniczną do Meksyku i zrobiliśmy to najszybciej i najtaniej na rynku.

Koszt nadania przesyłki do Meksyku zaczyna się od 144,62zł, zaś czas jej dostarczenia to maksymalnie dwa dni robocze.

Przesyłki nadajemy kurierami firm DHL Express, UPS lub DPD.

Pragną się Państwo dowiedzieć więcej o naszej firmie? Najserdeczniej Państwa zapraszamy do skontaktowania się z naszą infolinią. Nasi konsultanci czekają na Państwa telefony i z ochotą Państwu pomogą.

Cena już od 144,62 zł

Zobacz cennik  |  Zamów teraz online

  Paczki do Maroko

Już niedługo potrzebujesz nadać przesyłkę do dalekiego kraju? Czeka cię konieczność zorganizowania czegoś szybkiego, bezpiecznego i taniego, jeżeli chodzi o przesyłki zagraniczne do Maroko? Obawiasz się, że twoja paczka będzie bardzo długo szła do adresata i że coś po drodze może się jej stać w trakcie transportu? Bardzo zależy ci na tym, żeby twoja przesyłka dotarła na miejsce bezproblemowo i za niską opłatą?

Jeżeli tak, to koniecznie skorzystaj z oferty, jaką prezentuje nasza zajmująca się przesyłkami zagranicznymi firma, Ship Center. Paczka do Maroko to dla nas żaden problem. Współpracujemy z najlepszymi firmami kurierskimi na świecie. Dzięki temu doręczamy przesyłki w rekordowo krótkim czasie i rekordowo niskich cenach.
Tylko u nas przesyłka zagraniczna do Maroko dotrze na miejsce w jedyne dwa dni robocze. A jej cena zaczyna się już od 144,23 zł – jej ostateczny koszt uzależniony jest od jej wagi i wymiarów.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o naszej firmie i o naszej działalności, to koniecznie zatelefonuj pod naszą infolinię. Tam zostaną ci udzielone wszelkie niezbędne informacje.

Cena już od 144,23 zł

Zobacz cennik  |  Zamów teraz online

  Paczka do Serbii

Czeka cię w najbliższej przyszłości konieczność nadania przesyłki zagranicznej? Paczka do Serbii to sprawa, jaką musisz się zająć? Zależy ci na tym, aby przesyłka dotarła na miejsce w jak najkrótszym czasie i w nienaruszonym stanie technicznym? Chcesz, żeby twoja przesyłka była w pełni bezpieczna, ale jednocześnie nie chcesz, żeby kosztowała ona fortunę? Jeżeli szukasz miejsca, w którym przesyłki zagraniczne będą bezpieczne w stu procentach, lecz niedrogie, to koniecznie nawiąż kontakt z Ship Center.

My w Ship Center zajmujemy się przesyłkami zagranicznymi z taką troskliwością, jak mało kto. Nasza firma oferuje przesyłki zagraniczne do Serbii najwyższej jakości. Bez wątpienia jesteśmy najtańsi, najbardziej bezpieczni i najszybsi. Jest to możliwe dlatego, że nawiązaliśmy współpracę z najlepszymi firmami kurierskimi na świecie. To właśnie dlatego jesteśmy w stanie oferować usługi na najwyższym poziomie.

Jak prezentują się ceny w naszej firmie? Ceny przesyłki zagranicznej do Serbii zaczynają się już od 109,86zł. Ostateczny koszt uzależniony jest od gabarytów przesyłki, czyli jej wymiarów i wagi. Czas przesyłki do Serbii to jedynie dwa dni robocze.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania odnośnie naszej działalności lub naszych przesyłek, to koniecznie dzwoń pod nasza infolinię.

Cena już od 109,86zł

Zobacz cennik  |  Zamów teraz online

  Paczka do Stanów Zjednoczonych Ameryki

Czeka cię konieczność nadania przesyłki do Stanów Zjednoczonych Ameryki? Interesują cię krótki czas dostawy i niska cena? Tylko w Ship Center paczka do Stanów Zjednoczonych Ameryki kosztuje tak niewiele. Sprawdź sam.
Już niedługo będą musieli Państwo nadać przesyłkę zagraniczną? Zależy Państwu na usługach najwyższej jakości, które jednocześnie będą odróżniały się od konkurencji niezwykle przystępną ceną i najszybszym czasem realizacji zlecenia? Interesuję Państwa paczka do Stanów Zjednoczonych Ameryki?
Z racji tego, że do przebycia jest długa droga, martwią się Państwo o bezpieczeństwo przesyłki?

Niepotrzebnie! Jeśli skorzystają Państwo z usług Ship Center, to gwarantujemy, że paczka będzie absolutnie bezpieczna i że dotrze na miejsce w krótkim czasie i w idealnym stanie. Możemy to zapewnić dlatego, że mamy w tym ogromne doświadczenie. Wysłaliśmy już niejedną przesyłkę zagraniczną do Stanów Zjednoczonych Ameryki i zrobiliśmy to najszybciej i najtaniej na rynku.

Koszt nadania przesyłki do Stanów Zjednoczonych Ameryki zaczyna się od 157,92zł, zaś czas jej dostarczenia to maksymalnie dwa dni robocze.

Przesyłki nadajemy kurierami firm DHL Express, UPS lub DPD.

Pragną się Państwo dowiedzieć więcej o naszej firmie? Najserdeczniej Państwa zapraszamy do skontaktowania się z naszą infolinią. Nasi konsultanci czekają na Państwa telefony i z ochotą Państwu pomogą.

Cena już od 157,92zł

Zobacz cennik  |  Zamów teraz online

  Paczka do Szkocji

Nadajesz często paczki do Szkocji? Zdecydowanie Paczka do Szkocji u nas wyniesie najtaniej. Odwiedź naszą stronę, by dowiedzieć się więcej o Ship Center.
W niedalekiej przyszłości mają Państwo zamiar nadać przesyłki zagraniczne do Szkocji? Zależy Państwu na tym, aby przesyłki dotarły na miejsce jak najszybciej i jak najbardziej bezpiecznie, w nienaruszonym stanie? Zainteresowani są Państwo również niską ceną przesyłki do Szkocji?

Kiedyś było to niemożliwe, ale teraz jest to niesamowicie proste. Wystarczy tylko skorzystać z oferty Ship Center. Jako jedni z niewielu firm, postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i dostosować swoje działanie do ich potrzeb i postanowiliśmy wprowadzić taką usługę, jak paczka do Szkocji.

Przesyłki do Szkocji wysyłane są kurierem  firm DHL Express, UPS lub DPD i kosztują 80,46zł, zaś czas ich dostarczenia to nawet jeden dzień roboczy. Dokładny koszt przesyłki uzależniony jest od jej gabarytów.

W razie jakichkolwiek wątpliwości, prosimy o skontaktowanie się z naszymi konsultantami, dostępnymi pod naszą infolinią. Odpowiedzą oni na wszelkie Państwa pytania związane z działalnością naszej firmy i przesyłkami zagranicznymi.

Cena już od 80,46zł

Zobacz cennik  |  Zamów teraz online

  Paczka do Szwajcarii

Musisz w najbliższej przyszłości nadać przesyłkę zagraniczną w dalekie miejsce? Potrzebujesz nadać paczkę do odległego europejskiego kraju? Czeka cię do nadania paczka do Szwajcarii? Pragniesz, aby dotarła ona na miejsce bardzo szybko i maksymalnie bezpiecznie i jednocześnie pragniesz, aby całe to przesyłkowe przedsięwzięcie nie kosztowało cię zbyt dużo?

Jeżeli tak, to koniecznie nawiąż kontakt biznesowy z naszą firmą, Ship Center. My przesyłki zagraniczne do Szwajcarii organizujemy popisowo. Załatwiamy je najszybciej i w najniższych cenach. Robimy to także najbardziej bezpiecznie. Współpracując z nami nie musisz się martwić, że coś stanie się twojej przesyłce. Z nami paczka do Szwajcarii jest absolutnie bezpieczna.

Jak niskie są nasze ceny i jak szybkie są nasze przesyłki? Ceny naszych przesyłek zaczynają się już od 95,11 zł. Ostateczna cena paczki do Szwajcarii uzależniona jest od jej gabarytów, czyli wymiarów i wagi. Z kolei czas przesyłki zagranicznej do Szwajcarii wynosi jedynie jeden dzień roboczy. Pracujemy tak szybko, ponieważ współpracujemy z najlepszymi firmami kurierskimi na świecie.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania odnośnie tego, jak działa nasza firma i jak wysyłamy nasze przesyłki, koniecznie zatelefonuj pod naszą infolinię. Tam zdobędziesz wszystkie niezbędne ci informacje na ten właśnie temat.


Cena już od 95,11zł

Zobacz cennik  |  Zamów teraz online

  Paczka do Szwecji

Musisz wkrótce nadać przesyłkę zagraniczną do Skandynawii? Potrzebna ci do wysłania paczka do Szwecji? Zależy ci na tym, aby twoja paczka do Szwecji dotarła na czas i żeby ten czas był czasem bardzo krótkim? Zależy ci również na tym, aby przesyłka dotarła do adresata w stu procentach bezpiecznie i w nienaruszonym stanie technicznym? Poszukujesz najskuteczniejszej w Polsce firmy zajmującej się przesyłkami zagranicznymi?

W takim razie idealnie trafiłeś, jeżeli trafiłeś pod skrzydła Ship Center. Jesteśmy firmą, która reprezentuje najwyższy poziom usług, jeżeli chodzi o przesyłki zagraniczne. Biorąc pod uwagę polski rynek, działamy najszybciej oraz najtaniej. Chcesz się dowiedzieć jak szybko i jak tanio pracujemy?

Wyobraź sobie, że czas przesyłki do Szwecji wynosi jedynie jeden dzień roboczy. To dlatego, że współpracujemy z kurierami firm DHL Express, UPS oraz DPD. Z kolei jej koszt zaczyna się już od 74,93 zł. Jej ostateczny koszt uzależniony jest od gabarytów twojej przesyłki – czyli od jej wymiarów i wagi. Z nami najtaniej i najszybciej. Sprawdź nasze usługi – my konkurencję zostawiamy daleko w tyle.

Jeżeli masz jakieś pytania odnośnie naszej działalności, to koniecznie zgłoś się do naszej telefonicznej infolinii, my udzielimy ci wszelkich niezbędnych informacji.

Cena już od 74,93zł

Zobacz cennik  |  Zamów teraz online

  Paczka do Słowacji

Już niedługo potrzebujesz nadać przesyłkę do Słowacji? Czeka cię konieczność zorganizowania czegoś szybkiego, bezpiecznego i taniego, jeżeli chodzi o przesyłki zagraniczne do Słowacji?

Jeżeli tak, to koniecznie skorzystaj z oferty, jaką prezentuje nasza zajmująca się przesyłkami zagranicznymi firma, Ship Center. Paczka do Słowacji to dla nas żaden problem. Współpracujemy z najlepszymi firmami kurierskimi na świecie. Dzięki temu doręczamy przesyłki w rekordowo krótkim czasie i rekordowo niskich cenach.
Tylko u nas przesyłka zagraniczna do Słowacji dotrze na miejsce w jedyne dwa dni robocze. A jej cena zaczyna się już od 74,93 zł – jej ostateczny koszt uzależniony jest od jej wagi i wymiarów.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o naszej firmie i o naszej działalności, to koniecznie zatelefonuj pod naszą infolinię. Tam zostaną ci udzielone wszelkie niezbędne informacje.

Cena już od 74,93 zł

Zobacz cennik  |  Zamów teraz online

  Paczka do Słowenii

Musisz w najbliższej przyszłości nadać przesyłkę zagraniczną w dalekie miejsce? Potrzebujesz nadać paczkę do odległego europejskiego kraju? Czeka cię do nadania paczka do Słowenii? Pragniesz, aby dotarła ona na miejsce bardzo szybko i maksymalnie bezpiecznie i jednocześnie pragniesz, aby całe to przesyłkowe przedsięwzięcie nie kosztowało cię zbyt dużo?

Jeżeli tak, to koniecznie nawiąż kontakt biznesowy z naszą firmą, Ship Center. My przesyłki zagraniczne do Słowenii organizujemy popisowo. Załatwiamy je najszybciej i w najniższych cenach. Robimy to także najbardziej bezpiecznie. Współpracując z nami nie musisz się martwić, że coś stanie się twojej przesyłce. Z nami paczka do Słowenii jest absolutnie bezpieczna.

Jak niskie są nasze ceny i jak szybkie są nasze przesyłki? Ceny naszych przesyłek zaczynają się już od 74,93 zł. Ostateczna cena paczki do Słowenii uzależniona jest od jej gabarytów, czyli wymiarów i wagi. Z kolei czas przesyłki zagranicznej do Słowenii wynosi jedynie jeden dzień roboczy. Pracujemy tak szybko, ponieważ współpracujemy z najlepszymi firmami kurierskimi na świecie.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania odnośnie tego, jak działa nasza firma i jak wysyłamy nasze przesyłki, koniecznie zatelefonuj pod naszą infolinię. Tam zdobędziesz wszystkie niezbędne ci informacje na ten właśnie temat.


Cena już od 74,93zł

Zobacz cennik  |  Zamów teraz online

  Paczka do Tajlandii

Musisz wkrótce nadać przesyłkę do odległego kraju znajdującego się w Azji? Paczka do Tajlandii jest to sprawa, jaką musisz się zająć w niedalekiej przyszłości i aktualnie poszukujesz najlepszej firmy, która zajmie się tym dla ciebie? Pragniesz dla swojej paczki takich rzeczy, jak bezpieczeństwo, niska cena i szybki transport? Jeżeli tak, to koniecznie skorzystaj z usług oferowanych przez firmę Ship Center.

My w Ship Center oferujemy usługi przesyłkowe na naprawdę najwyższym poziomie. Gwarantujemy jednocześnie najniższe ceny naszych usług, najszybsze tempo i dajemy stuprocentową pewność tego, że przesyłka dotrze na miejsce bezpiecznie i bez żadnych szkód dla towaru. Chcesz się dowiedzieć jak szybko i jak tanio organizujemy przesyłki zagraniczne do Tajlandii?


W Ship Center ceny przesyłek do Tajlandii zaczynają się już od 144,62 zł, a czas do doręczenia wynosi jedyne dwa dni robocze. Działamy tak szybko, ponieważ współpracujemy z najlepszymi firmami kurierskimi na świecie. Zaufaj nam i sprawdź nasze możliwości.

W razie posiadania jakichkolwiek pytań odnośnie naszej działalności i naszych przesyłek, koniecznie zgłoś się do naszej infolinii, a my udzielimy ci wszelkich niezbędnych odpowiedzi na twoje pytania.


Cena już od 144,62zł

Zobacz cennik Zamów teraz online

  Paczka do Węgier

Już niedługo potrzebujesz nadać przesyłkę do Węgier? Czeka cię konieczność zorganizowania czegoś szybkiego, bezpiecznego i taniego, jeżeli chodzi o przesyłki zagraniczne do Węgier?

Jeżeli tak, to koniecznie skorzystaj z oferty, jaką prezentuje nasza zajmująca się przesyłkami zagranicznymi firma, Ship Center. Paczka do Węgier to dla nas żaden problem. Współpracujemy z najlepszymi firmami kurierskimi na świecie. Dzięki temu doręczamy przesyłki w rekordowo krótkim czasie i rekordowo niskich cenach.
Tylko u nas przesyłka zagraniczna do Węgier dotrze na miejsce w jedyne dwa dni robocze. A jej cena zaczyna się już od 77,17 zł – jej ostateczny koszt uzależniony jest od jej wagi i wymiarów.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o naszej firmie i o naszej działalności, to koniecznie zatelefonuj pod naszą infolinię. Tam zostaną ci udzielone wszelkie niezbędne informacje.

Cena już od 77,17 zł

Zobacz cennik  |  Zamów teraz online

  Paczka do Wietnamu

Musisz wkrótce nadać przesyłkę do odległego kraju znajdującego się w Azji? Paczka do Wietnamu jest to sprawa, jaką musisz się zająć w niedalekiej przyszłości i aktualnie poszukujesz najlepszej firmy, która zajmie się tym dla ciebie? Pragniesz dla swojej paczki takich rzeczy, jak bezpieczeństwo, niska cena i szybki transport? Jeżeli tak, to koniecznie skorzystaj z usług oferowanych przez firmę Ship Center.

My w Ship Center oferujemy usługi przesyłkowe na naprawdę najwyższym poziomie. Gwarantujemy jednocześnie najniższe ceny naszych usług, najszybsze tempo i dajemy stuprocentową pewność tego, że przesyłka dotrze na miejsce bezpiecznie i bez żadnych szkód dla towaru. Chcesz się dowiedzieć jak szybko i jak tanio organizujemy przesyłki zagraniczne do Wietnamu?


W Ship Center ceny przesyłek do Wietnamu zaczynają się już od 144,62 zł, a czas do doręczenia wynosi jedyne dwa dni robocze. Działamy tak szybko, ponieważ współpracujemy z najlepszymi firmami kurierskimi na świecie. Zaufaj nam i sprawdź nasze możliwości.

W razie posiadania jakichkolwiek pytań odnośnie naszej działalności i naszych przesyłek, koniecznie zgłoś się do naszej infolinii, a my udzielimy ci wszelkich niezbędnych odpowiedzi na twoje pytania.


Cena już od 144,62zł

Zobacz cennik  |  Zamów teraz online

  Paczka do Włoch

Już niedługo potrzebujesz nadać przesyłkę do Włoch? Czeka cię konieczność zorganizowania czegoś szybkiego, bezpiecznego i taniego, jeżeli chodzi o przesyłki zagraniczne do Włoch?

Jeżeli tak, to koniecznie skorzystaj z oferty, jaką prezentuje nasza zajmująca się przesyłkami zagranicznymi firma, Ship Center. Paczka do Włoch to dla nas żaden problem. Współpracujemy z najlepszymi firmami kurierskimi na świecie. Dzięki temu doręczamy przesyłki w rekordowo krótkim czasie i rekordowo niskich cenach.
Tylko u nas przesyłka zagraniczna do Włoch dotrze na miejsce w jedyne dwa dni robocze. A jej cena zaczyna się już od 80,46 zł – jej ostateczny koszt uzależniony jest od jej wagi i wymiarów.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o naszej firmie i o naszej działalności, to koniecznie zatelefonuj pod naszą infolinię. Tam zostaną ci udzielone wszelkie niezbędne informacje.

Cena już od 80,46 zł

Zobacz cennik  |  Zamów teraz online

  Paczka do Zjednoczonych Emiratów Arabskich

Budzi twoje zainteresowanie paczka do Zjednoczonych Emiratów Arabskich? Przesyłki zagraniczne do Zjednoczonych Emiratów Arabskich to coś, czym z powodzeniem zajmuje się firma Ship Center. Sprawdź naszą bogatą ofertę.

Potrzebne ci jest nadanie czegoś takiego, jak przesyłki zagraniczne? Paczka do Zjednoczonych Emiratów Arabskich to coś, co cię interesuje odnośnie tego tematu? Pragniesz, żeby paczka do Zjednoczonych Emiratów Arabskich dotarła do adresata jak najszybciej? Chcesz także, żeby dotarła ona na miejsce w idealnym stanie? Zależy ci także na tym, żeby wylądowała ona u adresata możliwie najszybciej? Nie chciałbyś także za całość przepłacić?

Jeżeli tak, to koniecznie wybierz do realizacji usługi firmę Ship Center. Jesteśmy najlepsi w kraju w tym, co robimy. Organizujemy najszybsze, najtańsze oraz najlepiej zabezpieczone przesyłki zagraniczne, w tym przesyłki zagraniczne do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Współpracujemy z najlepszymi firmami kurierskimi z całego świata. To dlatego mamy tak doskonale krótki czas przesyłek do Zjednoczonych Emiratów Arabskich i nie tylko.

Czas przesyłki do Zjednoczonych Emiratów Arabskich wynosi jedyne dwa dni robocze. Jej koszt zaczyna się już od 144,23zł, a jej ostateczny koszt uzależniony jest od jej gabarytów, to jest od jej wagi i wymiarów. Tylko u nas zorganizujesz przesyłkę tak tanio i tak bezpiecznie.

Chcesz się dowiedzieć więcej o nas i o naszej działalności związanej z przesyłkami międzynarodowymi? Koniecznie zadzwoń pod naszą infolinię. Tam dowiesz się wszystkiego.

Cena już od 144,23zł

Zobacz cennik  |  Zamów teraz online

Paczka na Bermudy

Musisz wkrótce nadać przesyłkę do odległego kraju znajdującego się na Oceanie Atlantyckim? Paczka na Bermudy jest to sprawa, jaką musisz się zająć w niedalekiej przyszłości i aktualnie poszukujesz najlepszej firmy, która zajmie się tym dla ciebie? Pragniesz dla swojej paczki takich rzeczy, jak bezpieczeństwo, niska cena i szybki transport? Jeżeli tak, to koniecznie skorzystaj z usług oferowanych przez firmę Ship Center.

My w Ship Center oferujemy usługi przesyłkowe na naprawdę najwyższym poziomie. Gwarantujemy jednocześnie najniższe ceny naszych usług, najszybsze tempo i dajemy stuprocentową pewność tego, że przesyłka dotrze na miejsce bezpiecznie i bez żadnych szkód dla towaru. Chcesz się dowiedzieć jak szybko i jak tanio organizujemy przesyłki zagraniczne na Bermudy?


W Ship Center ceny przesyłek na Bermudy zaczynają się już od 157,92 zł, a czas do doręczenia wynosi jedyne dwa dni robocze. Działamy tak szybko, ponieważ współpracujemy z najlepszymi firmami kurierskimi na świecie. Zaufaj nam i sprawdź nasze możliwości.

W razie posiadania jakichkolwiek pytań odnośnie naszej działalności i naszych przesyłek, koniecznie zgłoś się do naszej infolinii, a my udzielimy ci wszelkich niezbędnych odpowiedzi na twoje pytania.


Cena już od 157,92zł

Zobacz cennik  |  Zamów teraz online

  Paczka do Cypru

Przesyłki zagraniczne na Cypr to nasza specjalność. Paczka na Cypr u nas wyniesie najtaniej. Odwiedź naszą stronę, by dowiedzieć się więcej o Ship Center.
W niedalekiej przyszłości mają Państwo zamiar nadać przesyłki zagraniczne na Cypr ? Zależy Państwu na tym, aby przesyłki dotarły na miejsce jak najszybciej i jak najbardziej bezpiecznie, w nienaruszonym stanie? Zainteresowani są Państwo również niską ceną przesyłki na Cypr?

Wystarczy tylko skorzystać z oferty Ship Center. Jako jedni z niewielu firm, postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i dostosować swoje działanie do ich potrzeb i postanowiliśmy wprowadzić taką usługę, jak paczka na Cypr.

Przesyłki na Cypr wysyłane są kurierem  firm DHL Express, UPS lub DPD i kosztują 74,93 zł, zaś czas ich dostarczenia to nawet jeden dzień roboczy. Dokładny koszt przesyłki uzależniony jest od jej gabarytów.

W razie jakichkolwiek wątpliwości, prosimy o skontaktowanie się z naszymi konsultantami, dostępnymi pod naszą infolinią. Odpowiedzą oni na wszelkie Państwa pytania związane z działalnością naszej firmy i przesyłkami zagranicznymi.

Cena już od 74,93 zł

Zobacz cennik  |  Zamów teraz online

  Paczka na Haiti

Czeka cię konieczność nadania przesyłki na Haiti? Interesują cię krótki czas dostawy i niska cena? Tylko w Ship Center paczka na Haiti kosztuje tak niewiele. Sprawdź sam.
Już niedługo będą musieli Państwo nadać przesyłkę zagraniczną? Zależy Państwu na usługach najwyższej jakości, które jednocześnie będą odróżniały się od konkurencji niezwykle przystępną ceną i najszybszym czasem realizacji zlecenia? Interesuję Państwa paczka na Haiti?
Z racji tego, że do przebycia jest długa droga, martwią się Państwo o bezpieczeństwo przesyłki?

Niepotrzebnie! Jeśli skorzystają Państwo z usług Ship Center, to gwarantujemy, że paczka będzie absolutnie bezpieczna i że dotrze na miejsce w krótkim czasie i w idealnym stanie. Możemy to zapewnić dlatego, że mamy w tym ogromne doświadczenie. Wysłaliśmy już niejedną przesyłkę zagraniczną na Haiti i zrobiliśmy to najszybciej i najtaniej na rynku.

Koszt nadania przesyłki na Haiti zaczyna się od 157,92zł, zaś czas jej dostarczenia to maksymalnie dwa dni robocze.

Przesyłki nadajemy kurierami firm DHL Express, UPS lub DPD.

Pragną się Państwo dowiedzieć więcej o naszej firmie? Najserdeczniej Państwa zapraszamy do skontaktowania się z naszą infolinią. Nasi konsultanci czekają na Państwa telefony i z ochotą Państwu pomogą.

Cena już od 157,92zł

Zobacz cennik Zamów teraz online

  Paczka na Jamajkę

Czeka cię konieczność nadania przesyłki na Jamajkę? Interesują cię krótki czas dostawy i niska cena? Tylko w Ship Center paczka na Jamajkę kosztuje tak niewiele. Sprawdź sam.
Już niedługo będą musieli Państwo nadać przesyłkę zagraniczną? Zależy Państwu na usługach najwyższej jakości, które jednocześnie będą odróżniały się od konkurencji niezwykle przystępną ceną i najszybszym czasem realizacji zlecenia? Interesuję Państwa paczka na Jamajkę?
Z racji tego, że do przebycia jest długa droga, martwią się Państwo o bezpieczeństwo przesyłki?

Niepotrzebnie! Jeśli skorzystają Państwo z usług Ship Center, to gwarantujemy, że paczka będzie absolutnie bezpieczna i że dotrze na miejsce w krótkim czasie i w idealnym stanie. Możemy to zapewnić dlatego, że mamy w tym ogromne doświadczenie. Wysłaliśmy już niejedną przesyłkę zagraniczną na Jamajkę i zrobiliśmy to najszybciej i najtaniej na rynku.

Koszt nadania przesyłki na Jamajke zaczyna się od 157,92zł, zaś czas jej dostarczenia to maksymalnie dwa dni robocze.

Przesyłki nadajemy kurierami firm DHL Express, UPS lub DPD.

Pragną się Państwo dowiedzieć więcej o naszej firmie? Najserdeczniej Państwa zapraszamy do skontaktowania się z naszą infolinią. Nasi konsultanci czekają na Państwa telefony i z ochotą Państwu pomogą.

Cena już od 157,92zł

Zobacz cennik  |  Zamów teraz online

Paczka na Kubę

Czeka cię konieczność nadania przesyłki na Kubę? Interesują cię krótki czas dostawy i niska cena? Tylko w Ship Center paczka na Kubę kosztuje tak niewiele. Sprawdź sam.
Już niedługo będą musieli Państwo nadać przesyłkę zagraniczną? Zależy Państwu na usługach najwyższej jakości, które jednocześnie będą odróżniały się od konkurencji niezwykle przystępną ceną i najszybszym czasem realizacji zlecenia? Interesuję Państwa paczka na Kubę?
Z racji tego, że do przebycia jest długa droga, martwią się Państwo o bezpieczeństwo przesyłki?

Niepotrzebnie! Jeśli skorzystają Państwo z usług Ship Center, to gwarantujemy, że paczka będzie absolutnie bezpieczna i że dotrze na miejsce w krótkim czasie i w idealnym stanie. Możemy to zapewnić dlatego, że mamy w tym ogromne doświadczenie. Wysłaliśmy już niejedną przesyłkę zagraniczną na Kubę i zrobiliśmy to najszybciej i najtaniej na rynku.

Koszt nadania przesyłki na Kubę zaczyna się od 228,21 zł, zaś czas jej dostarczenia to maksymalnie dwa dni robocze.

Przesyłki nadajemy kurierami firm DHL Express, UPS lub DPD.

Pragną się Państwo dowiedzieć więcej o naszej firmie? Najserdeczniej Państwa zapraszamy do skontaktowania się z naszą infolinią. Nasi konsultanci czekają na Państwa telefony i z ochotą Państwu pomogą.

Cena już od 228,21 zł

Zobacz cennik  |  Zamów teraz online

  Paczka na Litwę

Interesują cię przesyłki zagraniczne na Litwę? Chcesz przekazać paczkę swoim bliskim? W takim razie koniecznie zainteresuj się ofertą Ship Center. Oferujemy najniższe ceny za taką usługę, jak paczka na Litwę.
Planują Państwo w niedalekiej przyszłości nadać przesyłkę zagraniczną? Zależy Państwu na tym, aby przesyłka dotarła na miejsce maksymalnie szybko? Pragną Państwo żeby wszystko to niedrogo Państwa wyniosła?
Szukają Państwo najlepszej w Polsce firmy, która zajmuje się takim tematem, jak przesyłki zagraniczne na Litwę?

Jeżeli interesuje Państwa paczka na Litwę, prosimy o zapoznanie się z ofertą firmy Ship Center. Ship Center ma w swojej ofercie wszystko to, co najlepsze: najniższe ceny, najszybsze doręczenie i stuprocentowe bezpieczeństwo zagwarantowane dla każdej przesyłki zagranicznej na Litwę.

Czas dostarczenia przesyłki na Litwę wynosi do dwóch dni roboczych, a jej koszt rozpoczyna się od 74,93zł. Ostateczny koszt przesyłki uzależniony jest od jej wymiarów i wagi.
Przesyłki nadajemy kurierami firm DHL Express, UPS lub DPD. To właśnie dzięki współpracy z najlepszymi firmami kurierskimi, docierają one tak szybko i w pełni bezpiecznie.

Mają Państwo jakiekolwiek pytania odnośnie naszej firmy i naszej pracy? W takim razie prosimy o telefony pod naszą infolinię – tam zostaną Państwu udzielone wszystkie odpowiedzi.

Cena już od 74,93zł

Zobacz cennik  |  Zamów teraz online

  Paczka na Ukrainę

Musisz w najbliższej przyszłości nadać przesyłkę zagraniczną w dalekie miejsce? Potrzebujesz nadać paczkę do odległego europejskiego kraju? Czeka cię do nadania paczka na Ukrainę? Pragniesz, aby dotarła ona na miejsce bardzo szybko i maksymalnie bezpiecznie i jednocześnie pragniesz, aby całe to przesyłkowe przedsięwzięcie nie kosztowało cię zbyt dużo?

Jeżeli tak, to koniecznie nawiąż kontakt biznesowy z naszą firmą, Ship Center. My przesyłki zagraniczne na Ukrainę organizujemy popisowo. Załatwiamy je najszybciej i w najniższych cenach. Robimy to także najbardziej bezpiecznie. Współpracując z nami nie musisz się martwić, że coś stanie się twojej przesyłce. Z nami paczka na Ukrainę jest absolutnie bezpieczna.

Jak niskie są nasze ceny i jak szybkie są nasze przesyłki? Ceny naszych przesyłek zaczynają się już od 109,86 zł. Ostateczna cena paczki na Ukrainę uzależniona jest od jej gabarytów, czyli wymiarów i wagi. Z kolei czas przesyłki zagranicznej na Ukrainę wynosi jedynie jeden dzień roboczy. Pracujemy tak szybko, ponieważ współpracujemy z najlepszymi firmami kurierskimi na świecie.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania odnośnie tego, jak działa nasza firma i jak wysyłamy nasze przesyłki, koniecznie zatelefonuj pod naszą infolinię. Tam zdobędziesz wszystkie niezbędne ci informacje na ten właśnie temat.


Cena już od 109,86zł

Zobacz cennik  |  Zamów teraz online

Opieka techniczna: