Przesyłki kurierskie z domu

Nadawanie przesyłek może być łatwiejsze niż się wydaje. W kilku prostych krokach możliwe jest wysłanie przygotowanej paczki nie wychodząc z domu. Przygotowaliśmy dla Państwa wygody możliwość zamówienia kuriera online. Usługę tę dedykujemy szczególnie osobom zapracowanym, wszystkim, którzy nie mieszkają w pobliżu punktu umożliwiającego nadanie paczki, osobom, które nie są w stanie samodzielnie nadać paczki w punkcie stacjonarnym i każdemu, komu zależy na wygodzie i czasie.

Jak nadać przesyłkę nie wychodząc z domu?

Cała procedura została ograniczona do minimum - kilku wymaganych kroków, które doprowadzą do odbioru przygotowanej paczki. Na początku polecamy przejść do zakładki ZAMÓW KURIERA, w której będzie możliwe zapoznanie się z ceną i wybranie optymalnej oferty. Zobaczą tam Państwo kalkulator, który do obliczenia ceny będzie potrzebował kilku podstawowych informacji jak: waga paczki, jej wymiary (długość, szerokość, wysokość) oraz kształt, forma. Po uzupełnieniu tych danych można kliknąć w przycisk "oblicz cenę" aby zapoznać się z ofertą różnych przewoźników. System wyszuka wszystkie dostępne opcje i pokaże na ekranie, którzy operatorzy są dostępni i jaką oferują cenę. Kolejny krok to wybór odpowiedniej oferty i kliknięcie w "zamów kuriera". Na następnej stronie uzupełniamy szczegółowe dane nadawcy i odbiorcy, sprawdzamy czy dane dotyczące paczki się zgadzają, określamy datę nadania i godziny odbioru. Można także uzupełnić dodatkowe informacje dla kuriera. W razie potrzeby można wybrać także dodatkowe usługi dostępne na ekranie u wybranego przewoźnika.

Jeżeli do nadania mamy więcej niż 1 paczkę można pierwszą zapisać i przejść do określenia szczegółów kolejnej paczki. W przypadku kiedy wszystko jest gotowe klikamy w "zamów i zapłać" aby wygodnie opłacić przez interent wybraną usługę. Teraz już nie pozostaje nic innego jak oczekiwanie na kuriera, który przyjedzie i dobierze w wyznaczonym terminie paczkę i przekaże do nadawcy w terminie określonym regulaminem usługi danego przewoźnika. Masz dodatkowe pytania lub problemy z zamówieniem kuriera? Skontaktuj się z nami w dowolny sposób. Przejdź do kontaktu.

przesyłki kurierskie z domu

Odwiedź
Nasze punkty

Infolinia główna

 

Tel.: +48 537 177 000

 

 

WYCENA PRZESYŁEK:

Tel.: +48 32 785 05 55

 

Newsletter

tracking przesyłek

Serwisy kurierskie