Dlaczego my?

Tanie przesyłki kurierskie – dlaczego warto wybrać Ship Center?

Zastanawiasz się jaki kurier najtaniej przewiezie Twoją przesyłkę? Współpracujemy z kilkunastoma najlepszymi firmami kurierskimi. Zamów kuriera za pośrednictwem naszego portalu.

Największa sieć w Polsce

Ship Center to największa sieć punktów usługowo-kurierskich w Polsce, aktualnie posiadająca ponad 85 placówek w całej Polsce. Oferujemy korzystny cennik przesyłek kurierskich oraz kompleksowe usługi poligraficzne

Stawiamy na rozwój

Dla naszych franczyzobiorców oraz Klientów skupiamy się na ciągłych zmianach, które poprawiają funkcjonalność i działania w sieci Ship Center. Najtańsze przesyłki kurierskie to nasz priorytet. Cały czas negocjujemy stawki z przewoźnikami oraz wprowadzamy nowe rozwiązania i usługi.

Współpracujemy z najlepszymi

Jako jedyni na rynku współpracujemy z największą liczbą kontrahentów, dzięki temu nasz Klient ma do wyboru aż 12 różnych firm kurierskich i spedycyjnych, 3 firmy oferujące pieczątki oraz kilkadziesiąt drukarni wielkoformatowych i offsetowych. Zamawianie kuriera przez nasz portal to prosty i szybki proces.

Pełne zaufanie

Nasza firma uczestniczy w programie Uczciwy Przedsiębiorca a także widnieje jako zaufana firma w Krajowym Rejestrze Dłużników S.A. Opinię o Naszej firmie znajdziecie Państwo w serwisie OPINEO

Autorski system zamawiania

Ship Center to jedyny portal w Polsce, w którym połączono funkcjonalności wysyłkowe i integrację przewoźników kurierskich z usługami agencji reklamowej. Serwis pozwala na niemal natychmiastową wycenę każdej przesyłki kurierskiej zarówno krajowej, paletowej, jak i międzynarodowej. Zamawianie kuriera za pośrednictwem naszej strony umożliwia Klientowi bezpośredni zakup, płatność oraz wygenerowanie odpowiedniej etykiety dla kuriera.

Pełna kompleksowość usług

Nasze punkty oferują usługi:

  • Przesyłki kurierskie krajowe i zagraniczne
  • Śledzenie przesyłek
  • Wydruki wielkoformatowe i offsetowe
  • Innowacyjne wydruki 3D
  • Wykonywanie pieczątek w technologi FLASH
  • Wirtualne biuro