Uzyskaj najlepszą ofertę na przesyłki kurierskie!

Jakie są plusy współpracy z nami?

Brak minimum wysyłkowych
Oszczędność nawet do 15 tysięcy rocznie
Zarządzanie biznesem w jednym miejscu - możliwość integracji ze sklepami internetowymi oraz Allegro, Amazon, Shopee.
Szybkie zwroty pobrań w ciągu 1 dnia roboczego od doręczenia przesyłki
Szybki i przyjazny interfejs dzięki któremu zaoszczędzisz czas nadając przesyłki
Dedykowany opiekun konta, który zawsze jest do Twojej dyspozycji

Wypełnij poniższy formularz, a nasz specjalista ds. handlu skontaktuje się z Tobą i przedstawi wszystkie szczegóły

Ile zaoszczędzisz na wysyłkach?

U nas oszczędzasz podwójnie - czas i pieniądz. Nasz szybki i intuicyjny serwis pozwala na zbiorcze, kilku sekundowe nadawanie paczek z oszczędnościami sięgającymi nawet 15 tyś złotych rocznie.

Wysyłam do 50 paczek

Firma kurierska

Tyle zapłacisz

920.32zł / msc

2 paczki międzynarodowe
114.88
47 paczek krajowych
619.21
1 paleta
186.23

ShipCenter

Najlepszy wybór

Tyle zapłacisz

736.51zł / msc

Oszczędzisz rocznie nawet 2205.72 zł
2 paczki międzynarodowe
94.34
47 paczek krajowych
514.18
1 paleta
127.99

Inny broker

Tyle zapłacisz

823.89zł / msc

2 paczki międzynarodowe
104.48
47 paczek krajowych
549.43
1 paleta
169.98
Nie musisz wysyłać palet i paczek międzynarodowych, aby otrzymać najniższą ofertę.

Wystarczy tylko, że wysyłasz cokolwiek. Nie ważne czy to paleta, czy koperta, czy paczka międzynarodowa. Otrzymasz rabat na wszystkie możliwe wysyłki :)

Dostępne integracje

Jeżeli prowadzisz sklep internetowy i dbasz o szybkość wysyłki Twoich zamówień, to mamy dla Ciebie rozwiązanie. Ułatwimy Ci obsługę klienta, wystarczy że zintegrujesz swój sklep internetowy lub dowolny system z shipcenter.pl - ZA DARMO! Poniżej znajdziesz gotowe integracje z Twoim sklepem, dzięki którym dosłownie jednym kliknięciem wygenerujesz etykietę i zamówisz kuriera po paczki dla Twoich klientów.

Kurier dla firm

Kurier dla firm to oferta przygotowana specjalnie dla przedsiębiorców. Jeśli chcesz obniżyć koszty wysyłki paczek do klientów i kontrahentów, zapraszamy do współpracy. Zaletami oferty kurier dla firm w Ship Center są brak konieczności podpisywania umowy i wymogu deklarowania konkretnej ilości przesyłek w miesiącu. Sprawdź, co jeszcze zyskasz, zlecając nam obsługę swoich paczek.

Kurier dla firm — korzyści dla biznesu

Nasza oferta kurierska dla firm jest korzystna dla dużych i małych przedsiębiorstw. Jeśli prowadzisz sklep internetowy, szeroki wybór opcji dostawy pozwoli Ci przyciągnąć klientów. Profil Twojej działalności jest inny? Tani kurier dla firm umożliwi obniżenie kosztów zamówień towarów czy wysyłki dokumentów. W ofercie Ship Center znajdziesz najniższe ceny przesyłek paletowych i wielkogabarytowych.

Współpracujemy z kilkunastoma przewoźnikami m.in. DPD, DHL, InPost i UPS. Oferujemy także przesyłkę przez paczkomaty. Który kurier jest najszybszy, a który najtańszy? Czy firmy kurierskie dla firm obsługują przesyłki krajowe i międzynarodowe? Wszystkiego dowiesz się po wypełnieniu formularza. Połączenie kuriera z własną działalnością przynosi same korzyści.

Kurier dla małych i większych firm — jak nawiązać z nami współpracę?

Rozumiemy, że na początku działalności podpisanie umowy obejmującej kuriera i abonament dla firm może być zbyt dużym obciążeniem. Dlatego z usługi kurierzy dla firm w Ship Center skorzystasz bez zobowiązań. Aby poznać warunki, wypełnij powyższy formularz.

Do współpracy w ramach oferty kurier dla firm umowa nie jest konieczna. Nie wymagamy również deklaracji ilości paczek wysyłanych w miesiącu. Im będzie ich więcej, tym korzystniejsze warunki uzyskasz. Wychodzimy z założenia, że najlepszy kurier dla firm daje swoim klientom swobodę w prowadzeniu ich biznesu.

Długofalowa współpraca i oszczędności — kurier dla firm

Doceniamy stałych klientów. Im dłużej z nami zostaniesz, tym lepsze ceny przesyłek uzyskasz. W jaki sposób przekształcić to w regularne oszczędności? Pamiętaj, że Twój klient nie wie, ile kurier zarabia na przesyłce. Oferowana u nas cena za nadanie paczki dla przedsiębiorców różni się od płaconej przez nadawców detalicznych. Dzięki współpracy z kilkunastoma przewoźnikami, Ship Center to najtańszy kurier dla firm. Zajmujemy się transportem także niestandardowych i wielkogabarytowych przesyłek. Zazwyczaj stanowią one największy koszt dla przedsiębiorców. Regularnie wysyłasz duże zamówienia? Wejdź we współpracę z Ship Center, a zdziwisz się, ile zaoszczędzisz.