Chcesz otworzyć punkt Ship Center?

Nie czekaj - wyślij zapytanie a Specjalista ds. rozwoju sieci skontaktuje się z Tobą. 

 

Najlepsza franczyza z Ship Center - własny punkt kurierski

Ship Center to sieć ponad 85 punktów kuriersko-usługowych zlokalizowanych na terenie Polski oraz 3 punkty na terenie Litwy -  działających na zasadzie franczyzy. Jedno miejsce, wiele możliwości - to hasło towarzyszy Nam już od 2013 r, kiedy otworzyliśmy  pierwszą placówkę w Katowicach. Ship Center to największa sieć punktów w Polsce oferujących w jednym miejscu zarówno usługi firm kurierskich UPS, DPD, DHL, GLS, inPost, Raben, Rohlig Suus, Pocztex oraz usługi poligraficzne, gadżety reklamowe a także nowoczesne pieczątki Colop i Wagraf.

Polska sieć franczyzowa - usługi kurierskie, poligrafia, reklama

 

pomysł na franczyzęNasi klienci nie muszą szukać kilkunastu miejsc, w których wykonają ulotki, banery, pieczątki czy wyślą paczkę – ponieważ teraz wiedzą, że wszystko załatwią pod jednym dachem! Współpraca z naszą firmą pozwoli na oferowanie szerokiej gamy usług w placówce Ship Center takich jak: wysyłki kurierskie, przesyłki paletowe, gabarytowe, usługi reklamowe, ekspresowe pieczątki oraz innowacyjne wydruki 3D. Są to usługi dla klientów indywidualnych jak i usługi dla biznesu. Przeszukałeś już szeroki katalog franczyz i nie wiesz jaki wybór będzie opłacalny? Propozycja prowadzenia punktu we franczyzie Ship Center może być dla Ciebie świetnym wyborem! Nie ograniczaj potencjału własnej firmy - postaw na jej rozwój, uruchom nowe oferty!

 


Dlaczego biznes z Ship Center?

tania franczyza[ poznaj Nas ]

 

 • Brak opłat przez pierwsze 6 miesięcy,
 • sprawdzony system franczyzowy,
 • wieloletnie doświadczenie w branży,
 • najlepsze umowy z 12  firmami kurierskimi,
 • największa ilość usług oferowanych w punktach,
 • zaawansowany portal wysyłkowy,
 • jasne i przejrzyste warunki współpracy,
 • łatwe rozliczanie i administrowanie klientów,
 • elastyczne możliwości rozwoju własnej firmy.

 


Elastyczna inwestycja dla każdego 

[ sam decyduj o wysokości wkładu ]

 

najlepsza franczyzaKapitał początkowy do otwarcia własnej placówki Ship Center jest uzależniony
od wyboru sprzętu oraz jej wyposażenia.

9, 999 PLN - 18 990 PLN

Powyższa kwota inwestycji zawiera pełne wyposażenie placówki w meble, komputer, sprzęt, aranżację placówki oraz pełny pakiet licencyjny wraz z dostępami do platformy wysyłkowej i drukarni, a także do pozostałych platform w celu uruchomienia pełnej oferty i prowadzenia biznesu pod logiem Ship Center.

Dzięki współpracy z Nami otrzymujesz gotowy i sprawdzony pomysł na własny biznes. Nie potrzebujesz doświadczenia ani umiejętności do prowadzenia biznesu ponieważ przez cały okres trwania umowy posiadasz pełną opiekę!  Otwarcie placówki nie potrwa więcej niż 3 tygodnie!

 

Jeżeli już prowadzisz własny biznes i chcesz dołączyć do Naszej franczyzy - nie czekaj! Napisz do Nas!

Właśnie dla Ciebie przygotowaliśmy specjalną ofertę! Szerokie spektrum świadczonych usług w ramach naszej franczyzy z powodzeniem zastąpi katalog franczyz dostępnych na rynku.

Atrakcyjna franczyza w Polsce w rozwojowej branży!

 


 

Wymagania dla Franczyzobiorcy

Jak przystąpić do franczyzy?

[ to musisz wiedzieć ]

 

 

 • Prowadzenie własnej działalności gospodarczej lub gotowość do jej założenia,
 • lokal o powierzchni minimum 15 m2,
 • kapitał początkowy oraz bieżace środki,
 • dostosowanie się do wymogów sieci,
 • dbanie o dobry wizerunek firmy,
 • znajomość komputera,
 • zaangażowanie i chęć podjęcia współpracy.

 


Etapy uruchomienia placówki franczyzowej

[krok po kroku do otwarcia]

franczyza w Polsce - własna placówka

 

 • Szkolenie teoretyczne w centrali Ship Center w Katowicach,
 • w trzecim etapie następuje zorganiozwanie sprzętu, przygotowanie lokalu oraz aranżacja nowej placówki przez centralę Ship Center,
 • ostatni etap obejmuje szkolenie teoretyczno-praktyczne w otwieranej placówce, połączonej wraz z uruchomieniem punktu oraz wdrożeniem reklamy na rynku lokalnym.

 

Z chwilą otwarcia punktu każdy franczyzobiorca otrzymuje kontakt do opiekuna sieci, z którym może kontaktować się w każdej sprawie, oraz otrzymuje dostęp do wszelkich naszych materiałów sieciowych, które usprawniają jego pracę oraz ułatwiają i rozwijają nasz wspólny biznes.

 


 

W Polsce franczyza staje się coraz bardziej popularną i docenianą formą prowadzenia biznesu. Bezpieczeństwo jakie się z tym wiąże oraz problemy nowych firm na bardzo konkurencyjnym rynku w wielu branżach powoduje stały rozwój sieci franczyzowych. Uruchomienie swojej własnej działalności opartej na modelu franczyzy jest w niektórych obszarach biznesowych jedyną możliwością na utrzymanie swojej firmy. W ramach systemu franczyzy Ship Center jak i innych systemów franczyzowych, bezpieczeństwo i możliwość rozwoju zapewnia duża, rozpoznawalna już marka o ugruantowanej pozycji na rynku w danej branży. Rozpoznawalność franczyzodawcy może mieć wpływ na jakość i opłacalność biznesu proadzonego przez franczyzobiorców. Umowa franczyzowa między dwoma podmiotami to korzyści dla każdej ze stron.

 

Zainteresowała Cię ta oferta systemu franczyzowego Ship Center? Jesteś gotowy na własny biznes i prowadzenie działalności gospodarczej bez większego ryzyka?
Postaw na franczyzę! Nie czekaj - wyślij zapytanie a Specjalista ds. rozwoju sieci skontaktuje się z Tobą.

  

lub zadzwoń / napisz


Tel.: +48 798 344 130   |   Tel2 : +48 793 783 443

franczyza@shipcenter.pl


 

 

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Ship Center Poland Sp. z o.o., NIP: 6342867610 , KRS: 0000624967 z siedzibą przy ul. Gliwickiej 51 w Katowicach. Aby się z nami skontaktować mogą Państwo wysłać wiadomość na następujący adres e- mail: biuro [AT] shipcenter.pl bądź skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem telefonu : +48 32 785 05 55. Podmiotami przetwarzającymi dane osobowe przez nas zbierane są współpracujący z nami franczyzobiorcy oraz osoby prowadzące punkty kurierskie „Parcel Shop”.
Aby skontaktować się z naszym Inspektorem Danych Osobowych mogą Państwo wysłać wiadomość na następujący adres e- mail: inspektor[AT]shipcenter.pl bądź zadzwonić pod numer telefonu: 572 555 634.
Dane osobowe są przetwarzane przez nas wyłączenie w celu zawarcia umowy o współpracy/franczyzowej, na podstawie art. 6 pkt 1 lit. a) RODO.
Dane będą przechowywane w czasie niezbędnym do zrealizowania celu tj. do czasu zakończenia procesu zawarcia umowy o współpracy/franczyzowej.
Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia uzasadnionego sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych oraz prawo do przenoszenia swoich danych. Każda osoba ma prawo do wniesienia skargi do na niewłaściwe przetwarzanie jej danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Podanie wszelkich danych osobowych jest dobrowolne, ale stanowi warunek zawarcia umowy o współpracy.
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem wcześniejszego przetwarzania danych. Aby cofnąć zgodę na przetwarzanie danych wyślij do nas wiadomość pod adres e- mail: inspektor [AT] shipcenter.pl w temacie wpisując „COFAM”.

Odwiedź
Nasze punkty

Infolinia główna

 

Zadzwoń teraz !

Tel.: 32 785 05 55

Newsletter

Opieka techniczna: