Otwórz punkt kurierski w jednej z najszybciej rozwijających się branż!

Jakie są plusy współpracy z nami?

Brak opłat miesięcznych przez cały okres trwania umowy
Ponad 10 usług oferowanych w punkcie
Niski wkład finansowy, który przynosi natychmiastowe zyski - nawet od 7 do 20 tyś złotych miesięcznie
Prosta i przyjazna umowa na czas nieokreślony

Wypełnij poniższy formularz, a nasz specjalista ds. rozwoju punktów kurierskich skontaktuje się z Tobą i przedstawi wszystkie szczegóły

Otwierając punkt Ship Center zyskujesz partnera biznesowego, który zadba o Twoją sprzedaż!

Naszym priorytetem jest jak najlepsza sprzedaż w Twoim punkcie, dlatego od samego początku jesteśmy Twoim mentorem - pomożemy Ci wybrać dogodną lokalizację, przeprowadzimy wstępne szkolenie i pokażemy w sprawdzony sposób, jak zdobywać klientów i zwiększać zyski Twojego punktu. Dzielimy się naszym 8 letnim doświadczeniem z Tobą i ciągle poszerzamy nasze usługi, abyś mógł przyciągać więcej klientów!

Franczyza
Stałe zyski miesięczne wynoszące nawet od 7 do 20 tyś złotych miesięcznie
Reklamę Twojego punktu w miejscu otwarcia i internecie
Umowy z największymi firmami kurierskimi w Polsce i na świecie
Efektywne, sprawdzone sposoby pozyskiwania klientów, którzy powracają
Partnerskie podejście, które Cię nie ogranicza - możesz sprzedawać inne rzeczy
Najlepszy na rynku model biznesowy; ponad 10 usług oferowanych w punkcie
Najkorzystniejsze umowy z firmami kurierskimi; oferujesz najniższe ceny
Zyskujesz partnera biznesowego, który zawsze Ci pomoże!
Nasi partnerzy, dzięki którym osiągniesz sukces
DPDDHLPallexUPSFedexInPost
Zainteresowany?

Nie pozwól, aby ktoś Cię wyprzedził!
Otwórz punkt Ship Center w Twojej okolicy!

Dlaczego warto otworzyć punkt Ship Center

W porównaniu do konkurencyjnych firm, skupiamy się na jak najlepszym działaniu naszych punktów, dlatego oferujemy ponad 10 usług dla Twoich klientów w punktach Ship Center. Nie jesteśmy tylko punktem kurierskim, a w naszym modelu biznesowym Twoi klienci mogą zakupić wiele usług jednocześnie nie tracąc czasu na wykonanie ich w kilku miejscach. Pomożemy Ci również z założeniem działalności, a jeżeli nie masz środków na otwarcie punktu, to z przyjemnością znajdziemy dla Ciebie bezzwrotną dotację lub pomożemy w finansowaniu lokalu, abyś mógł rozpocząć jak najszybciej zarabiać na swoim punkcie - otworzenie punktu trwa nie dłużej niż 14 dni.

Dlaczego my
Gwarantujemy najlepsze ceny dostawy paczek w Polsce i Europie
Elastyczną możliwość łączenia biznesów w jednym miejscu
Brak opłat miesięcznych przez cały okres trwania umowy
Najniższa, jednorazowa opłata wynosząca 12 000 zł netto (z możliwością finansowania)
Najlepsza oferta franczyzowa na rynku w swojej branży
Nowoczesny i prosty portal wysyłkowy, który przyciąga klientów
Zarządzanie biznesem w jednym miejscu - na naszym portalu
Przesyłki kurierskie już od 6.40 zł netto i ponad 12 firm w ofercie
Ponad 20 tyś punktów odbiorów paczek przez klienta w Polsce
Prosta i przyjazna umowa bez żadnych kar i okresu wypowiedzenia
Otrzymujesz swojego opiekuna, który zawsze Ci pomoże poprzez dedykowaną infolinię
Wzrost wysyłek

Według raportu "Rzeczypospolita", branża kurierska będzie obsługiwać w 2023 r. ponad 850 mln przesyłek, co stanowi wzrost o prawie 80% w stosunku do roku 2018.

Stabilna branża

W 2020 r. wolumen przesyłek kurierskich wzrósł rok do roku o 44.5%, co stawia branżę kurierską na jednej z najwyższych pozycji pod względem stabilności i odporności na np. pandemię, a analitycy przewidują ciągły wzrost popytu na usługi kurierskie.

Zakupy przez internet

W 2020 r. zakupy w sieci zrobiło ok. 70% polskich internautów, a ponad 20% zdecydowało się na zrobienie zakupów po raz pierwszy raz przez internet.

Jak to wszystko działa? Czyli jak zacząć zarabiać
 • 1. Wykonaj pierwszy krok

  Skontaktuj się z nami telefonicznie lub wypełniając formularz na naszej stronie internetowej.

 • 2. Wybierz inwestycję

  Razem z naszą pomocą wybierz odpowiedni lokal oraz końcową inwestycję. Pamiętaj, to Ty decydujesz czy wyposażasz placówkę z naszą pomocą, czy na własną rekę.

 • 3. Umowa i inwestycja

  Jeśli masz już wybrany lokal, prześlij nam go do akceptacji. Następnie przejrzyj umowę i zadaj wszystkie pytania, jakie Cię nurtują! Będzie ich mało, ponieważ Nasza umowa jest najbardziej przyjazna na rynku firm brokerskich!

 • 4. Szkolenie i praktyka

  Jeżeli masz już lokal i założoną działalność, rozpoczynamy 3-4 dniowy okres szkoleniowy, na którym również podpisujemy umowę. Pamiętaj, że oprócz tego masz do dyspozycji opiekunów oraz Help Desk Franczyzobiorcy.

 • 5. Otwarcie placówki

  To Twój wielki dzień i nasz! Otwieramy punkt razem z Tobą. Jesteś już przygotowany do obsługi klientów oraz pozyskiwania ich. Czas zacząć zarabiać na swoim!

Nie czekaj.
Napisz do nas już teraz!

Otwarcie franczyzy to świetna okazja na rozwój Twojej własnej firmy!

Franczyza kurierska

Franczyza kurierska to obecnie jeden z najbardziej opłacalnych pomysłów na biznes. Wraz z rozwojem branży e-commerce rośnie ilość nadawanych paczek. Punkty Ship Center umożliwiają ich szybką wysyłkę i odbiór. Pomogliśmy w założeniu franczyzy kurierskiej tysiącom osób w Polsce. Dołącz do nich i zacznij zarabiać na własnym biznesie!

Franczyza kurierska — jak działa?

W branży kurierskiej nie jest łatwo nowicjuszom. Zdobycie zaufania klientów i korzystnych warunków współpracy z przewoźnikami zajmuje dużo czasu. Lepszym wyborem dla początkujących firm jest franczyza punktu kurierskiego.

Współpraca z rozpoznawalną marką, jaką jest Ship Center, pozwoli Ci skorzystać z naszego doświadczenia i wsparcia w sytuacjach kryzysowych. Opiera się na klarownej umowie franczyzowej, w której nie znajdziesz ukrytych opłat czy kar finansowych. Nie musisz samodzielnie zastanawiać się, jak otworzyć firmę kurierską. Dostajesz od nas gotowe know-how: koncepcję prowadzenia działalności, kontakty handlowe, szkolenia dla Ciebie i pracowników oraz korzystne warunki współpracy z największymi przewoźnikami w Polsce i na świecie. Pomagamy franczyzobiorcy także w znalezieniu odpowiedniego lokalu i wyposażenia oraz zapewniamy reklamę w sieci i okolicy. Nie wymagamy comiesięcznych opłat, a umowę możesz rozwiązać w każdym momencie bez okresu wypowiedzenia.

Dlaczego warto otworzyć własny punkt kurierski?

Franczyza na usługi kurierskie Ship Center to idealny wybór dla osób, które nie mają doświadczenia w prowadzeniu własnego biznesu lub pomysłu na profil działalności. Dostajesz możliwość działania w najszybciej rozwijającej się branży w Polsce. Obecnie istnieje ogromny popyt na przesyłki kurierskie. Franczyza punktu nadania paczek pozwoli Ci wykorzystać ten potencjał i szybko osiągnąć sukces.

W Ship Center zdajemy sobie sprawę, że konkurencja w branży rośnie. Dlatego nie opieramy swojej działalności wyłącznie na przesyłkach. Każdy z naszych punktów kurierskich ma w ofercie ponad 10 usług, w tym tworzenie materiałów reklamowych i druk.

Zarobki i koszty franczyzowego punktu kurierskiego

Być może nie wiesz jeszcze, jak działa firma kurierska i ile zarabia kurier. Zazwyczaj ceny paczek oferowane klientom indywidualnym są wyższe niż dla przedsiębiorców. Franczyza na przesyłki kurierskie zarabia głównie na różnicy pomiędzy tymi cenami. Liczne dodatkowe usługi w punktach Ship Center dodatkowo zwiększą Twoje zarobki. Miesięczne zyski naszych franczyzobiorców wynoszą średnio od 7 do 20 tysięcy złotych.

Ile będzie Cię kosztować franczyza? Firma kurierska Ship Center wymaga jednorazowej opłaty w wysokości 12 tysięcy złotych. Nie pobieramy miesięcznego abonamentu ani procentu od Twoich zarobków. Dodatkowa inwestycja to wynajęcie lokalu i zakup wyposażenia - z chęcią pomożemy w ich znalezieniu. Oferujemy także pomoc w uzyskaniu dofinansowania na założenie działalności.

Franczyza kurierska — jak założyć własny punkt?

Dlaczego właśnie franczyza? Punkt kurierski ma szanse na powodzenie, kiedy oferuje szeroki wachlarz usług i wybór kilkunastu przewoźników. Oba warunki spełniają punkty Ship Center prowadzone według naszej koncepcji przetestowanej przez lata. W celu podjęcia współpracy skontaktuj się z nami przez powyższy formularz. Odezwiemy się jak najszybciej, aby przedstawić Ci szczegóły prowadzenia punktu kurierskiego Ship Center. Pomożemy w znalezieniu lokalu, do którego z chęcią zajrzy każdy klient i kurier. Franczyza wymaga podpisania umowy franczyzowej. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby była ona jak najbardziej przejrzysta i zrozumiała. Po podpisaniu umowy otrzymujesz własnego opiekuna, z którym możesz kontaktować się w razie jakichkolwiek problemów. Przed uruchomieniem punktu przeprowadzamy kilkudniowe szkolenie z naszej oferty dla Ciebie i pracowników. Uzyskasz również dostęp do portalu dla franczyzobiorców, który w wygodny sposób pomoże Ci w prowadzeniu działalności i umożliwi nam pozostawanie w stałym kontakcie. Od momentu podjęcia decyzji otworzenie Twojego punktu zajmie nie dłużej niż 14 dni.