Wyceń i wyślij przesyłkę
country-image
country-image
kg
cm
cm
cm
Polecany
Bestseller

Jak działamy?

Jest to bardzo proste, szybkie i przejrzyste. Zamawiasz kuriera lub nadajesz paczkę w dowolnym punkcie w mniej niż 2 minuty.

1
Wypełnij kilka informacji o przesyłce
2
Wybierz kuriera i opłać usługę
3
Poczekaj na kuriera lub nadaj paczkę w punkcie

Dlaczego ShipCenter?

Przez ponad 10 lat nasi klienci wysłali za naszym pośrednictwem ponad 2 000 000 przesyłek krajowych i międzynarodowych. Gwarantujemy jakość naszych usług, bo współpracujemy tylko z największymi i najlepszymi firmami kurierskimi, którzy bezpiecznie dostarczają paczki na całym świecie.

Co zyskasz
Ekspresowa dostawa
99% naszych paczek dociera kolejnego dnia od nadania. Posiadamy najszybsze usługi kurierskie w Polsce i na świecie, z dostawą do USA czy nawet Chin, kolejnego dnia roboczego.
Ubezpieczenie przesyłki
Nie ważne gdzie wysyłasz, zawsze możesz ubezpieczyć swoją przesyłkę nawet do 50 000 zł, a duża część firm kurierskich, które z nami współpracują, posiada darmowe ubezpieczenie w cenie przesyłki.
Od drzwi do drzwi lub w punkcie
Każdą przesyłkę możesz oddać kurierowi, który przyjedzie po nią w wybranym przez Ciebie dniu lub po prostu, możesz zanieść ją do punktu/paczkomatu w dowolnym momencie. Z nami nadasz swoje paczki wygodnie, jak chcesz i kiedy chcesz.
Śledzenie przesyłki online
Wszystkie nasze usługi posiadają dokładną, darmową usługę śledzenia paczek, która aktualizuje się przy każdym skanowaniu paczki. Dokładnie wiesz, gdzie znajduje się Twoja paczka w danym momencie.
Szybkie zamawianie
Nie musisz poświęcać godzin na szukanie i zamawianie kuriera. Nasz system jest bardzo intuicyjny, dzięki czemu nadasz paczkę w dowolne miejsce na świecie w mniej niż 2 minuty.
Żadnych ukrytych kosztów
Gwarantujemy, że nie ma żadnych ukrytych kosztów. Płacisz dokładnie tyle, ile wyliczy Ci nasz system. Oferujemy tylko bezpieczne płatności przelewami, kartą lub Blikiem poprzez zaufaną platformę Przelewy24.
Co zyskasz
Wysłanych paczek
3 mln
Doświadczenia
10 lat
Pozytywnych opinii
3 tys.
Punktów ShipCenter
+ 100

Tysiące zadowolonych klientów

Nasze usługi są oceniane na maksymalną liczbę 5/5 gwiazdek, według niezależnego serwisu opineo.pl. Jesteśmy również laureatem złotej nagordy “Słucham swoich klientów”, którą co roku otrzymujemy, dzięki 99% zadowolonych klientów.

“Solidna firma na poziomie nie miałam nigdy żadnych problemów z tą firmą, polecam znajomym”

Teresa

“Szybka, sprawna obsługa. Kierowca kurier bardzo pomocny co w dzisiejszych czasach jest rzadkością.”

Tadeusz

“Korzystam z usług SHIPCENTER. Wysyłam InPostem. Wszystko przebiega sprawnie i terminowo.”

Lucyna

Przesyłki zagraniczne

Przesyłki zagraniczne to jedna z najczęściej wykonywanych przez kurierów usług specjalnych. Pozwalają przedsiębiorcom eksportować i importować towary, a emigrantom delektować się ukochanymi dżemami babci, gdy mieszkają kilka tysięcy kilometrów od niej. Ship Center oferuje konkurencyjne ceny i pełne bezpieczeństwo Twoich przesyłek zagranicznych.

Przesyłki zagraniczne — jak je przygotowywać do wysyłki?

Każdą przesyłkę zagraniczną czeka długa droga kilkoma środkami transportu - samochodem, samolotem, pociągiem czy statkiem. Warto zadbać o odpowiednie zabezpieczenie, aby zawartość lub opakowanie nie uległy zniszczeniu. Dotyczy to zwłaszcza delikatnych przedmiotów, które najlepiej oznaczyć etykietą „Ostrożnie” (opcja dostępna wśród usług dodatkowych).

Jak zapakować kurierskie przesyłki zagraniczne? Wybierz wytrzymały karton odpowiedniej wielkości. Dodatkowo zabezpiecz go taśmą pakową w miejscach styku poszczególnych części. Do środka włóż folię bąbelkową lub inny rodzaj wypełnienia, aby zabezpieczyć przedmioty przed potrząsaniem i upadkami. Na zewnątrz owiń paczkę folią typu stretch oraz naklej na nią wygenerowaną etykietę wysyłkową z danymi nadawcy i odbiorcy.

Pamiętaj, aby zagraniczne przesyłki kurierskie zawsze ubezpieczyć. W Ship Center oferujemy maksymalne ubezpieczenie 50 tys. złotych dla paczek standardowych. Przesyłki paletowe zagraniczne ubezpieczane są nawet do 1 mln złotych po wcześniejszym ustaleniu tej kwestii w najbliższym punkcie nadania paczek lub telefonicznie. Pakowanie towarów na paletach odbywa się nieco inaczej. Nawet tanie przesyłki kurierskie zagraniczne paletowe zazwyczaj przekraczają dopuszczalną wagę paczek standardowych. Sprawdź, czy produkty znajdują się w wytrzymałych opakowaniach nachodzących jedno na drugie. W miarę możliwości powinny tworzyć zwartą bryłę owiniętą wielokrotnie folią stretch. Wstrzymane przesyłki zagraniczne to często te, które uległy uszkodzeniu w transporcie. Odpowiednie zabezpieczenie paczki lub palety pozwoli Ci uniknąć problemów z dostarczeniem zamówienia.

Ile kosztuje wysyłka paczek za granicę?

Cennik przesyłek kurierskich zagranicznych zależy od odległości miejsca docelowego, wymiarów i wagi paczki oraz wybranego przewoźnika (UPS, DHL lub FedEx). Ship Center realizuje wysyłki do ponad 230 państw na świecie. Najtańsze przesyłki kurierskie zagraniczne wędrują do krajów UE. Ceny przesyłek zagranicznych zaczynają się od kilkudziesięciu złotych. Nieco droższa jest wysyłka koperty z dokumentami, ponieważ realizuje ją tylko DHL Express. Dostarczamy również tanie przesyłki zagraniczne poza Europę - wtedy ceny sięgają kilkuset złotych. Dokładną cenę poznasz po wypełnieniu formularza i zaznaczeniu kraju wysyłki.

Przesyłki zagraniczne — jak długo paczki idą do odbiorcy?

W dzisiejszych czasach nietrudno o szybkie przesyłki zagraniczne. W Ship Center współpracujemy z przewoźnikami, którzy gwarantują dostarczenie paczki w zaledwie kilka dni roboczych do prawie każdego kraju na świecie. W Europie najszybsze przesyłki zagraniczne docierają do odbiorców w 1 dzień. Taką usługę oferuje kurier FedEx Express i UPS Express Saver.

Jeśli potrzebujesz wysłać kurierem towar na palecie czy większe zamówienia wielkogabarytowe, Twoja paczka zostanie nadana poprzez firmę Rohlig Suus. Czas i cena transportu zależy od miejsca zamieszkania odbiorcy. Aby poznać ofertę, wybierz rodzaj przesyłki ”Paleta”, podaj jej wymiary, a następnie kraj docelowy. Kliknij przycisk ”Zapytaj o wycenę” i pozostaw swoje dane kontaktowe, a odezwiemy się z wiadomością zwrotną możliwie jak najszybciej.