O nas

Najlepszy i tani kurier online – poznaj Ship Center

Ceny niektórych przesyłek kurierskich przyprawiają Cię o zawrót głowy? Zamawianie kuriera nie musi jednak wiązać się ze stresem i oczekiwaniem na rachunek za usługi opiewający na spore kwoty.

Nasza firma Ship Center powstała w 2013 r. w Katowicach, od samego początku wyróżniając się interesującą ofertą aż 12 firm, dopasowaną do potrzeb rynku.

Proponujemy najtańsze przesyłki w branży, zarówno krajowe, jak i międzynarodowe. W ciągu kilku lat intensywnej działalności udało nam się otworzyć 110 prężnie działających oddziałów na terenie całej Polski. Przykładamy wielką wagę zarówno do wysokiej jakości usług, jak i atrakcyjnych cen. Dzięki nam “tani kurier” to usługa funkcjonująca w takich miastach jak m.in. Warszawa, Kraków, Katowice, czy Gdynia.

Zamów kuriera z Ship Center

Bardzo cenimy sobie przystępność usług Ship Center. Nasza strona internetowa w prosty sposób podpowie Ci: “Jak zamówić kuriera?”, a także wskaże przykładowo, jak cenowo wygląda wysyłka za pobraniem. Znajdziesz tu wszelkie potrzebne informacje, również te dotyczące oferty. Proponujemy przesyłki paletowe, pocztowe, zagraniczne i krajowe. To, co wyróżnia nas na tle innych firm kurierskich to atrakcyjny i przejrzysty cennik. Dzięki nam Twoja paczka do Anglii, Niemiec, czy USA zostanie nadana zgodnie z Twoimi oczekiwaniami, a co więcej, nie nadweręży Twojego budżetu.

Oczywiście, jako w pełni profesjonalna firma kurierska umożliwiamy Ci skorzystanie z takiego udogodnienia jak śledzenie przesyłek. Sprawia to, że w każdym momencie możesz sprawdzić, gdzie znajduje się Twoja paczka zagraniczna lub krajowa i zawsze trzymać rękę na pulsie. Ship Center to solidny partner i tani kurier.

Tanie przesyłki kurierskie i nie tylko

Oferujemy nie tylko najtańsze przesyłki na rynku. Ship Center to również sieć punktów, świadczących usługi: poligraficzne, drukarskie, stemplarskie oraz możliwość rejestracji firmy i realizacji innowacyjnych wydruków 3D. Jako dynamicznie rozwijająca się firma poszukujemy również nowych partnerów franczyzowych, którzy poprowadzą własną placówkę Ship Center w swoim mieście. Przesyłki kurierskie to obecnie biznes stwarzający ogromne możliwości rozwoju. Nasza oferta franczyzowa zdecydowanie różni się od konkurencji. Jako nieliczni spośród firm kurierskich oferujemy najtańszą możliwość otwarcia sprawdzonego biznesu. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Ship Center – to tani i sprawdzeni kurierzy. Zapraszamy do współpracy!

Jako dynamicznie rozwijająca się firma poszukujemy nowych partnerów franczyzowych, którzy poprowadzą własną placówkę Ship Center w swoim mieście.

Nasza oferta franczyzowa zdecydowanie różni się od konkurencji. Jako nieliczni oferujemy najtańszą możliwość otwarcia sprawdzonego biznesu