Śledzenie przesyłek

Śledzenie przesyłek

Przesyłki kurierskie opanowały świat – w XXI wieku to szybki i wygodny sposób na to, by kupić dowolny produkt i odebrać go bez wychodzenia z domu. Chcesz sprawdzić, gdzie znajduje się teraz Twoja paczka? Chcesz zaplanować dzień w oczekiwaniu na kuriera albo musisz odpowiedzieć na zapytanie klienta czekającego na towar? Wpisz lub skopiuj i wklej w pole powyżej numer śledzenia przesyłki i dowiedz się, jak blisko celu jest Twoja przesyłka! Obsługujemy także śledzenie przesyłek z zagranicy, by jak najbardziej ułatwić Ci proces nadawania lub odbierania przesyłki. Zobacz, jak łatwe jest śledzenie przesyłki z Ship Center!

Śledzenie przesyłek — monitorowanie paczek krajowych i zagranicznych

W serwisie Ship Center umożliwiamy szczegółowe śledzenie przesyłek wielu przewoźników. Obsługujemy paczki, które do adresata dostarcza kurier, a także te, które trafiają do paczkomatu. W naszym systemie sprawdzisz także status przesyłki z zagranicy. By korzystać z naszej opcji śledzenia przesyłek, nie musisz instalować żadnej aplikacji.

Jak śledzić przesyłkę? To proste! Wystarczy wpisać lub wkleić skopiowany numer śledzenia przesyłki podany w wiadomości e-mail, którą otrzymałeś od przewoźnika, a następnie nacisnąć przycisk „szukaj przesyłkę”. Na ekranie zobaczysz dokładny komunikat informujący o tym, gdzie znajduje się obecnie Twoja paczka.

Co jest potrzebne, by śledzić paczkę?

Żeby możliwe było dokładne śledzenie przesyłek, potrzebujesz tylko numeru, który umożliwia śledzenie paczki. Możesz go przepisać z papierowego potwierdzenia nadania lub skopiować z wiadomości e-mail, którą otrzymasz od przewoźnika po nadaniu przesyłki, i wkleić w pole wyszukiwania. Pamiętaj, żeby numer przesyłki nie zawierał zbędnych znaków, np. spacji lub nawiasów – są one niezgodne z systemem śledzenia. Po prostu je usuń i wprowadź numer jako nieprzerwany ciąg znaków.

Jeśli w naszym systemie nie wyświetla się Twoja przesyłka, sprawdź poprawność numeru śledzenia, który podałeś i upewnij się, że skopiowałeś lub wpisałeś go w całości. Prawidłowy numer śledzenia zawsze da Ci aktualną informację o przesyłce.

Szczegółowe śledzenie paczek — jakich przewoźników obsługujemy?

Ship Center obsługuje wielu przewoźników, umożliwiając globalne śledzenie przesyłek. Współpracujemy z następującymi firmami dowożącymi przesyłki kurierskie:

  • InPost,
  • DPD,
  • DHL,
  • UPS,
  • Pocztex (Poczta Polska),
  • TNT,
  • FedEx,
  • Ambro Express,
  • Orlen Paczka

Nasze systemy dają Ci możliwość śledzenia przesyłek międzynarodowych dzięki partnerstwu z międzynarodowymi firmami kurierskimi. Dlatego masz kontrolę nad swoją paczką na każdym etapie jej dostawy i transportu między magazynami.