Dostępne punkty

Punkt nadania paczek

Punkt nadania paczek umożliwia wysłanie lub odbiór przesyłki o dogodnej dla Ciebie godzinie. Korzysta z nich coraz więcej osób, ponieważ nie wymagają oczekiwania na kuriera w domu przez cały dzień. Każdy punkt nadania paczek Ship Center oferuje również szeroki wybór usług dodatkowych w zakresie druku, tworzenia materiałów reklamowych czy pakowania przesyłek.

Jak znaleźć punkt nadania paczek w swojej okolicy?

Ship Center posiada liczne punkty nadania paczki w całej Polsce. Jesteśmy również w małych miejscowościach. Aby znaleźć najbliższy punkt wysyłania paczek, wpisz nazwę swojego miasta w polu powyżej i kliknij przycisk „wyszukaj punkt”. W ułamku sekundy pokaże się dokładny adres oraz godziny otwarcia pobliskiej placówki.

W Twojej miejscowości nie ma naszego punktu nadania przesyłek? Prawdopodobnie właśnie znalazłeś świetny sposób na biznes, którego u Ciebie brakuje! Jak otworzyć punkt nadawania paczek Ship Center, dowiesz się z zakładki „Franczyza”. Niskim kosztem możesz stać się właścicielem biznesu przynoszącego dochody w wysokości nawet 20 tysięcy miesięcznie. Zapraszamy do współpracy!

Dlaczego warto korzystać z punktu nadawania paczek?

Firmy kurierskie obsługują setki tysięcy paczek rocznie. Rośnie zainteresowanie zakupami online, a tym samym ilość wysyłanych i odbieranych przesyłek. Zamówienie kuriera do domu wydaje się najwygodniejsze, jednak ma duży mankament. Zazwyczaj przewoźnicy nie podają konkretnej informacji, o której możesz się spodziewać dostawcy. Niewiele osób w dzisiejszych czasach ma możliwość cały dzień siedzieć w domu w oczekiwaniu na paczkę. Jeśli jesteś jedną z nich, skorzystaj z opcji odbioru przesyłki z punktu nadania paczek kurierskich Ship Center. Niektóre mieszczą się w osiedlowych sklepach, gdzie możesz również zrobić zakupy. Placówki zajmujące się tylko wysyłką paczek oferują także dodatkowe usługi, takie jak druk, ksero, wytwarzanie materiałów reklamowych czy projektowanie graficzne. Trudno o większą oszczędność czasu niż możliwość załatwienia różnych spraw w jednym miejscu. Do najbliższego punktu nadania kurier odnosi również paczkę, kiedy odbiorcy nie zastał pod wskazanym adresem. Opłata za dostawę przesyłki do punktu wysyłania paczek jest zwykle niższa niż do domu. U wybranych przewoźników w cenie masz także ubezpieczenie lub powiadomienie SMS.

Przewoźnicy, z których usług możesz skorzystać w naszych punktach nadania paczek

W punktach nadania paczek kurierskich Ship Center odbierzesz i wyślesz paczki za pośrednictwem następujących przewoźników:

  • DHL
  • DPD
  • InPost / Paczkomaty
  • FedEx
  • Pallex
  • Pocztex
  • GLS
  • UPS

W ich ofercie widnieją przesyłki krajowe i międzynarodowe, również w niestandardowych rozmiarach. Przewoźnicy Ship Center dostarczają paczki do ponad 230 krajów na całym świecie w zaledwie kilka dni roboczych.

Pracownik punktu wysyłania paczek pomoże Ci prawidłowo zapakować paczkę i przeprowadzi jej profesjonalną wycenę. Na miejscu możesz także wydrukować etykietę wysyłkową. W większości punktów istnieje możliwość płatności kartą i opłacenia w ten sposób przesyłki pobraniowej.