Orlen Paczka (Small)

Planowane doręczenie w kolejnym dniu roboczym

Typ przesyłkiWagaCena nettoCena brutto
Paczkado 25 kg13,00 PLN15,99 PLN

Orlen Paczka (Medium)

Planowane doręczenie w kolejnym dniu roboczym

Typ przesyłkiWagaCena nettoCena brutto
Paczkado 25 kg14,63 PLN17,99 PLN

Orlen Paczka (Large)

Planowane doręczenie w kolejnym dniu roboczym

Typ przesyłkiWagaCena nettoCena brutto
Paczkado 25 kg15,44 PLN18,99 PLN
Ubezpiecznie
Nazwa usługiCena nettoCena brutto
Deklaracja wartości do kwoty 1 500,00 PLN1.83 PLN2.25 PLN
Deklaracja wartości do kwoty 2 500,00 PLN2.23 PLN2.74 PLN
Deklaracja wartości do kwoty 5 000,00 PLN3.45 PLN4.24 PLN

Cennik Orlen Paczka

Oferuje najniższe w Ship Center ceny za przesyłki z punktu do punktu. Paczki możesz nadawać na stacjach Orlen, w dedykowanych automatach lub w punktach nadania. Dostawa zajmuje 1-2 dni robocze. Skorzystaj z oferty Ship Center na wysyłkę paczek, aby uzyskać jeszcze korzystniejszy cennik Orlen Paczki.

Orlen Paczka — co możesz wysłać za jej pośrednictwem?

Cennik przesyłek Orlen przewiduje trzy rozmiary paczek: small (małe), medium (średnie) i large (duże). Każda z nich może ważyć maksymalnie 25 kg. Rozmiar zostanie dopasowany automatycznie w powyższym formularzu po wpisaniu wymiarów i wagi paczki. Za pośrednictwem kuriera Orlen można wysłać wszystkie przedmioty, które zmieszczą się w zalecanych wymiarach. Nie należy wysyłać paczek z nielegalnymi substancjami czy żywymi zwierzętami. W przypadku szkła lub delikatnej zawartości, właściwe zapakowanie paczki leży po stronie nadawcy. Kurier nie odpowiada za zniszczenia wynikające z zastosowania niewystarczającego zabezpieczenia przesyłki, o ile nie zostało wykupione ubezpieczenie. Ze względu na ograniczone wymiary poprzez paczkomaty i paczkopunkty Orlen nie można nadać palety.

Orlen Paczka cennik — koszt wysyłki paczki za pośrednictwem tej usługi

Dlaczego w Ship Center przesyłka na Orlen jest dostępna w niższych cenach niż na stronie przewoźnika? Wysyłamy codziennie tysiące paczek, dzięki czemu współpracujemy z kurierami na korzystniejszych warunkach. Całościowy koszt wysyłki zależy wyłącznie od wymiarów paczki. Usługa wysłania SMS do odbiorcy w momencie, kiedy może odebrać przesyłkę, jest wliczona w cenę.

Paczkę należy odebrać w ciągu 3 dni od otrzymania powiadomienia. Klientom posiadającym aplikację Orlen Paczka kurier daje możliwość przedłużenia terminu odbioru o jeden dzień. Za tę usługę również nie jest doliczana dodatkowa opłata. Oferta Orlen Paczki nie przewiduje opcji wysyłki za pobraniem.

Dlaczego warto skorzystać z usługi Orlen Paczki i jak to zrobić na naszej stronie internetowej?

Cennik nadania Orlen Paczki w Ship Center obejmuje więcej rozmiarów paczek niż bezpośrednio u przewoźnika. W jednym z pól formularza należy wybrać rodzaj opakowania, jednak zamówienie zostanie zrealizowane również bez oryginalnej koperty czy idealnego kartonowego pudełka. Oferta jest konkurencyjna także ze względu na niższe ceny, przede wszystkim za paczkę w rozmiarze small. Dla Klientów dokonujących regularnych płatności za przesyłki, możemy zaproponować indywidualne rozwiązania. Zapraszamy do kontaktu.