Śledzenie przesyłek Ambro Express

Śledzenie przesyłek Ambro Express

Ambro Express to firma zajmująca się dostawą niestandardowych przesyłek, które nie mieszczą się w zwyczajowych rozmiarach tradycyjnych firm kurierskich. Za jej pośrednictwem wyślesz meble, duże części samochodowe oraz wszelkie paczki z taką zawartością, z którą trzeba obchodzić się wyjątkowo delikatnie. Przewoźnik oferuje także ubezpieczenie takich paczek, żeby usatysfakcjonować najbardziej ostrożnych klientów.

Takie niestandardowe przesyłki to często problem dla sprzedających i kupujących. Bywa, że klienci, odstraszeni ceną dostawy albo czasem oczekiwania na przesyłkę, rezygnują z zamówienia. Tymczasem każdy kurier Ambro Express dostarcza codziennie wiele tego typu paczek bez żadnego problemu, a każdy odbiorca oraz wszyscy nadawcy mogą monitorować lokalizację przesyłek dzięki prostej funkcji, jaką jest śledzenie przesyłki Ambro Express. Sprawdź, jakie to łatwe!

Śledzenie przesyłek Ambro Express — jak to działa?

Gdy dochodzi do wysyłki lub zamówienia nietypowych, delikatnych produktów albo dużych gabarytów, szczególnie zależy nam na śledzeniu przesyłek. Ambro Express umożliwia śledzenie przesyłki od momentu, gdy następuje nadanie, aż do dostarczenia paczki do odbiorcy. Dzięki temu na każdym etapie podróży, który przechodzi przesyłka, dokładnie wiesz, co się z nią dzieje i kiedy możesz spodziewać się kuriera. Usługa śledzenia jest dostępna dla każdej paczki Ambro Express, również tej wysłanej za pobraniem.

Co jest niezbędne, by śledzić przesyłki Ambro Express?

Śledzenie przesyłki Ambro nie wymaga wychodzenia z domu – wszystko, czego potrzebujesz, to dostęp do Internetu oraz numer śledzenia paczki. Otrzymasz go w wiadomości e-mail od przewoźnika lub sprzedawcy zamówionego produktu, a jeśli to Ty nadajesz paczkę, papierowe potwierdzenie nadania z tym numerem wręczy Ci kurier Ambro. Śledzenie nie odbywa się za pośrednictwem aplikacji na telefon komórkowy.

Przepisz lub skopiuj i wklej numer śledzenia przesyłki w pole wyszukiwania na shipcenter.pl, a następnie wciśnij przycisk „szukaj przesyłkę”. Dzięki temu w mig dowiesz się, gdzie jest Twoja paczka i czy wyruszyła już w podróż od nadawcy. Będziesz też wiedzieć, kiedy przyjedzie do Ciebie kurier lub – jeśli to Ty jesteś nadawcą – kiedy przesyłka trafi do adresata, to znaczy kiedy nastąpi jej odbiór.

Najczęstsze błędy dotyczące śledzenie przesyłek — jak je rozwiązać?

Śledzenie przesyłki Ambro wymaga, by numer śledzenia był jednym, nieprzerwanym ciągiem znaków. Nie używaj spacji, nawiasów ani innych znaków, ponieważ system śledzenia ich nie obsługuje.

Innym częstym błędem są problemy po stronie przewoźnika i kłopot z aktualizacją statusów przesyłek lub dostępem do całego serwisu. Jeśli ten problem się utrzymuje, skontaktuj się bezpośrednio z firmą kurierską.