Śledzenie przesyłek UPS

Śledzenie przesyłek UPS 

UPS jest jedną z największych firm kurierskich na świecie. Dzięki jej pracownikom możesz kupić niemal wszystko i otrzymać towar bez wychodzenia z domu, a także zlecić nadanie i odbiór paczki z dowolnego miejsca. Ship Center umożliwia wygodne śledzenie przesyłek krajowych UPS, a także śledzenie przesyłek międzynarodowych UPS. Dostępne jest także śledzenie przesyłek nadanych w usłudze UPS Express, która gwarantuje najszybszą możliwą dostawę.

Śledzenie przesyłek UPS — dokładne śledzenie paczek

Zastanawiasz się, gdzie podziewa się Twoja paczka, albo musisz szybko odpowiedzieć zdenerwowanym klientom czekającym na swoje zamówienie? Śledzenie paczki UPS to dokładne monitorowanie przesyłki na każdym etapie, począwszy od odebrania paczek od nadawcy, poprzez wysyłkę do magazynu i sortowni, aż do momentu dostarczenia do odbiorcy. Monitorowanie statusu przesyłek dostarczanych przez UPS pozwala Ci zaplanować dzień tak, by kurier zastał Cię pod adresem dostawy, a przesyłka jak najszybciej znalazła się w Twoich rękach.

Jak śledzić przesyłkę UPS — co jest potrzebne?

Śledzenie przesyłki UPS jest bardzo proste. Nie musisz dokonywać żadnych rejestracji ani ściągać aplikacji. Wystarczy Ci numer śledzenia paczki, który znajdziesz w wiadomości e-mail od UPS lub na papierowym potwierdzeniu nadania, które dostaniesz od kuriera. Przepisz go lub skopiuj i wklej w pole wyszukiwania. Następnie wciśnij przycisk „szukaj przesyłkę”, żeby namierzyć Twoją paczkę. Nasz serwis poda Ci dokładne informacje na temat jej obecnego statusu.

Jeśli chcesz mieć swoją paczkę zawsze pod kontrolą i zyskać szybki dostęp do informacji, możesz zainstalować aplikację UPS na komórkę. W ten sposób zawsze będziesz miał to narzędzie pod ręką.

Rozwiązanie dla klientów indywidualnych i biznesowych — śledzenie przesyłek UPS

Kurierzy UPS w charakterystycznych brązowych uniformach to marka sama w sobie, dlatego na ich usługi decyduje się wiele firm, które w ten sposób rozsyłają do klientów ich zamówienia. Wygodny system umożliwia śledzenie przesyłek UPS Polska oraz śledzenie przesyłek zagranicznych UPS na każdym etapie, dopóki nie zostaną one dostarczone do odbiorców. To banalnie proste narzędzie przyda się klientom biznesowym oraz indywidualnym, którzy nadają kurierem prywatne przesyłki i chcą monitorować ich status. Zobacz, jak wygodne i szybkie jest śledzenie przesyłki UPS ze Ship Center!