Śledzenie przesyłek FedEx

Śledzenie przesyłek FedEx

Dziś, gdy możemy zamówić i otrzymać właściwie każdy dostępny produkt bez wychodzenia z domu, przez Internet, nie wyobrażamy sobie świata bez kuriera dostarczającego paczkę do naszego mieszkania czy biura. To, co cenią sobie klienci, to proste śledzenie przesyłki FedEx na każdym etapie transportu, niezależnie od lokalizacji: możliwe jest śledzenie przesyłek krajowych FedEx oraz śledzenie przesyłek zagranicznych FedEx. Jesteś ciekawy, jak to działa?

Śledzenie przesyłek FedEx — monitorowanie drogi paczki

Przesyłki nadane za pośrednictwem firmy FedEx podróżują po całym świecie. To międzynarodowa firma kurierska i jeden z największych światowych przewoźników, która zatrudnia tysiące kurierów i której zaufały miliony klientów.

Śledzenie przesyłek nadanych w FedEx Polska jest bardzo łatwe, a daje nieporównywalny komfort i spokój. Dzięki tej funkcji, która umożliwia sprawdzenie aktualnego statusu i lokalizacji paczki, wiesz dokładnie, kiedy możesz spodziewać się swoich przesyłek. Jeśli to Ty nadajesz przesyłkę, śledzenie daje Ci możliwość sprawdzenia, kiedy paczka trafi do odbiorcy.

Dlaczego warto korzystać z opcji śledzenia przesyłek?

Śledzenie przesyłek kurierskich FedEx to prosty sposób na monitorowanie swoich paczek i zaplanowanie dnia tak, żeby przesyłka została bezpiecznie i bez kłopotu odebrana lub dostarczona do adresata. Innymi słowy, daje Ci możliwość upewnienia się, że kurier zastanie Cię w domu, a Twoje zamówienie ze sklepu internetowego albo towar opłacony przez klienta będzie mógł jak najszybciej trafić we właściwe ręce.

Śledzenie przesyłek FedEx jest możliwe już w momencie, gdy paczka zostanie odebrana od nadawcy. Status jest aktualizowany na bieżąco, żebyś zawsze mógł poznać najświeższe informacje dotyczące lokalizacji przesyłki.

Śledzenie przesyłki FedEx — co jest potrzebne, by sprawdzić jej status?

Żeby śledzić przesyłkę FedEx poprzez Ship Center, potrzebujesz tylko numeru śledzenia paczki. Otrzymasz go w wiadomości e-mail od FedEx lub nadawcy przesyłki. Po wprowadzeniu tego identyfikatora do wyszukiwarki, wciśnij przycisk „szukaj przesyłkę”, a zobaczysz aktualny status paczki i wszystkie potrzebne informacje. W taki sam sposób odbywa się śledzenie przesyłek międzynarodowych FedEx oraz śledzenie przesyłek w usłudze FedEx Biznes.

Jako nadawca przesyłki możesz udostępnić numer śledzenia klientom, żeby mogli samodzielnie monitorować transport swojej paczki.

Jeśli chcesz, możesz skorzystać z aplikacji na telefon komórkowy FedEx – dzięki niej informacje o paczce będziesz mieć zawsze na wyciągnięcie ręki, bez względu na to, gdzie jesteś.