Śledzenie przesyłek DPD

Śledzenie przesyłek DPD

Paczki kurierskie to świetny sposób na szybkie zakupy bez wychodzenia z domu za pośrednictwem Internetu, ale żeby sprawnie otrzymać przesyłkę, musisz umożliwić kurierowi zastanie Cię pod adresem dostawy. W jaki sposób możesz śledzić paczki nadane w firmie kurierskiej DPD? Ze Ship Center to proste! Obsługujemy śledzenie przesyłki DPD nadanej metodą tradycyjną (odebranej przez kuriera), a także śledzenie przesyłki DPD Pickup (nadanej w punkcie przesyłek). W Ship Center możesz także śledzić przesyłki DPD za granicą. Zachęcamy do skorzystania z prostego śledzenia przesyłek DPD!

Śledzenie przesyłek DPD — monitorowanie paczki na wyciągnięcie ręki

Dzięki systemowi Ship Center śledzenie przesyłek, które dostarcza kurier DPD, jest bardzo proste. Kontrolowanie przesyłki na każdym etapie, od zlecenia odbioru, poprzez transport, po moment doręczenia odbiorcy, to istotny element każdej transakcji, który daje obu stronom poczucie bezpieczeństwa. W dzisiejszych czasach żadne zamówienie online nie może się obejść bez numeru śledzenia, dzięki któremu można szybko namierzyć paczkę.

W Ship Center dajemy Ci możliwość śledzenia przesyłek krajowych DPD dzięki szybkiej wyszukiwarce. Masz także opcję śledzenia przesyłek międzynarodowych nadanych w DPD. Sprawdź, jakie to łatwe!

Jak śledzić paczkę wysłaną za pośrednictwem DPD?

Żeby śledzić przesyłkę nadaną w firmie DPD, nie musisz instalować żadnej aplikacji. Wystarczy, że podasz numer śledzenia, który figuruje na każdej paczce. Znajduje się on również w wiadomości e-mail, którą otrzymasz od DPD w chwili zlecenia odbioru. Jeśli przesyłka jest nadawana przez Ciebie, możesz udostępnić ten numer klientom, by umożliwić im samodzielne sprawdzenie statusu paczki i zachęcić do skorzystania z bezpłatnej usługi śledzenia przesyłki.

Numer śledzenia paczki wpisz lub skopiuj i wklej w pole wyszukiwarki, a następnie wciśnij przycisk „szukaj przesyłkę”. W okamgnieniu otrzymasz najświeższe informacje na temat jej statusu.

Pomoc w śledzeniu przesyłek DPD — najczęstsze problemy

Śledzenie przesyłek nadanych w DPD Polska oraz śledzenie przesyłek międzynarodowych nadanych w DPD jest proste, ale część odbiorców spotyka się z problemami podczas tego procesu.

Najczęstszym problemem jest błędny numer paczki lub brak informacji o paczce. W tym wypadku upewnij się, że podajesz prawidłowy numer śledzenia pozbawiony spacji, nawiasów i innych zbędnych znaków. Jeśli kopiujesz numer z wiadomości e-mail, sprawdź, czy wklejasz go w całości.

Nie mamy wpływu na błędy i opóźnienia wynikające z działania firmy oraz serwisu internetowego DPD. W razie utrzymujących się problemów zalecamy bezpośredni kontakt z przewoźnikiem.