Wysyłaj paczki do Izraela i Polski
country-image
country-image
kg
cm
cm
cm

Jak działamy?

Jest to bardzo proste, szybkie i przejrzyste. Zamawiasz kuriera lub nadajesz paczkę w dowolnym punkcie w mniej niż 2 minuty.

1
Wypełnij kilka informacji o przesyłce
2
Wybierz kuriera i opłać usługę
3
Poczekaj na kuriera lub nadaj paczkę w punkcie

Dlaczego ShipCenter?

Przez ponad 10 lat nasi klienci wysłali za naszym pośrednictwem ponad 2 000 000 przesyłek krajowych i międzynarodowych. Gwarantujemy jakość naszych usług, bo współpracujemy tylko z największymi i najlepszymi firmami kurierskimi, którzy bezpiecznie dostarczają paczki na całym świecie.

Co zyskasz
Ekspresowa dostawa
99% naszych paczek dociera kolejnego dnia od nadania. Posiadamy najszybsze usługi kurierskie w Polsce i na świecie, z dostawą do USA czy nawet Chin, kolejnego dnia roboczego.
Ubezpieczenie przesyłki
Nie ważne gdzie wysyłasz, zawsze możesz ubezpieczyć swoją przesyłkę nawet do 50 000 zł, a duża część firm kurierskich, które z nami współpracują, posiada darmowe ubezpieczenie w cenie przesyłki.
Od drzwi do drzwi lub w punkcie
Każdą przesyłkę możesz oddać kurierowi, który przyjedzie po nią w wybranym przez Ciebie dniu lub po prostu, możesz zanieść ją do punktu/paczkomatu w dowolnym momencie. Z nami nadasz swoje paczki wygodnie, jak chcesz i kiedy chcesz.
Śledzenie przesyłki online
Wszystkie nasze usługi posiadają dokładną, darmową usługę śledzenia paczek, która aktualizuje się przy każdym skanowaniu paczki. Dokładnie wiesz, gdzie znajduje się Twoja paczka w danym momencie.
Szybkie zamawianie
Nie musisz poświęcać godzin na szukanie i zamawianie kuriera. Nasz system jest bardzo intuicyjny, dzięki czemu nadasz paczkę w dowolne miejsce na świecie w mniej niż 2 minuty.
Żadnych ukrytych kosztów
Gwarantujemy, że nie ma żadnych ukrytych kosztów. Płacisz dokładnie tyle, ile wyliczy Ci nasz system. Oferujemy tylko bezpieczne płatności przelewami, kartą lub Blikiem poprzez zaufaną platformę Przelewy24.
Co zyskasz
Wysłanych paczek
3 mln
Doświadczenia
10 lat
Pozytywnych opinii
3 tys.
Punktów ShipCenter
+ 100

Tysiące zadowolonych klientów

Nasze usługi są oceniane na maksymalną liczbę 5/5 gwiazdek, według niezależnego serwisu opineo.pl. Jesteśmy również laureatem złotej nagordy “Słucham swoich klientów”, którą co roku otrzymujemy, dzięki 99% zadowolonych klientów.

“Solidna firma na poziomie nie miałam nigdy żadnych problemów z tą firmą, polecam znajomym”

Teresa

“Szybka, sprawna obsługa. Kierowca kurier bardzo pomocny co w dzisiejszych czasach jest rzadkością.”

Tadeusz

“Korzystam z usług SHIPCENTER. Wysyłam InPostem. Wszystko przebiega sprawnie i terminowo.”

Lucyna

Paczki do Izraela i Polski

Przesyłki kurierskie do Izraela cieszą się sporą popularnością ze strony Polaków. Trudno się temu dziwić. To tani sposób, by ekspresowo nadać przesyłkę do Izraela. Trzeba jednak zdawać sobie sprawę z tego, że najwyższej jakości wysyłka zamówień do Izraela zawsze powinna być poprzedzona dokładną analizą. W ten sposób unikniemy zbędnych wydatków.

Tania paczka do Izraela

Osoby, które wybierają wysłanie przesyłki do Izraela muszą mieć na uwadze, że ważne jest nie tylko zapewnienie sobie jak najbardziej atrakcyjnej ceny. Duże znaczenie ma też jakość firmy kurierskiej, która będzie realizować transport.

Gdy zależy nam na czasie, to powinniśmy skorzystać z usług godnej zaufania firmy, jak Ship Center Polska. Oferowane przez naszą firmę przesyłki zagraniczne są dostarczane przez renomowanych, pracujących w branży od wielu lat przewoźników, którzy stawiają na najwyższą jakość.

Jak długo idą paczki do Izraela?

O tym, ile czasu zajmuje dostawa przesyłki do Izraela, decyduje wiele kwestii. Można jednak wyjść z założenia, że fundamentalną rolę pełni dzień nadania oraz jakość przewoźnika, z którego oferty korzystamy. W Ship Center priorytetowo stawiamy na najwyższą jakość.

Zazwyczaj okazuje się, że paczka do Izraela dotrze do odbiorcy w zaledwie kilka dni. Oczywiście, szanse na ekspresowe zrealizowanie zamówienia zwiększą się, jeśli zamówimy kuriera w poniedziałek.

Analogicznie, dostawa paczki może nieco się wydłużyć, jeśli zlecimy kuriera, gdy w kraju doręczenia paczki wypada ważne, narodowe święto. Termin realizacji zamówienia wydłuży się też, jeśli prześlemy przesyłkę przed weekendem. Jest dość prawdopodobne, że paczka może spędzić sporo czasu na sortowni.

Kiedy skorzystamy z oferty renomowanej firmy, jak Ship Center, to jest możliwe, że paczka zostanie dostarczona do odbiorcy w pierwszym wolnym terminie. Co więcej, z poziomu serwisu będziemy mogli zerkać na obecny status naszego transportu. To uniwersalny sposób, by jak najszybciej poinformować odbiorcę o tym, gdzie w danej chwili znajduje się jego zamówienie.

Czego nie można nadać w paczce do Izraela?

Wysyłając przesyłkę do Izraela należy zobaczyć, czego nie można wysłać. Występują nie tylko wewnętrzne przepisy kurierów, ale także obowiązują nas różne ograniczenia danego państwa, gdzie chcemy przesłać paczkę.

Występują jednak towary, których bezwarunkowo nie należy nadawać. Głównie zabrania się przewożenia artykułów niebezpiecznych, takich jak broń i amunicja, a także materiałów łatwopalnych.

Dodatkowo zabronione jest wysyłanie preparatów nielegalnych, czyli środków psychoaktywnych, napojów alkoholowych i narkotyków. Do listy zabronionych przedmiotów wliczają się również dzieła sztuki, np. futra, obrazy, rzeźby oraz droga biżuteria.

Patrząc na regulamin fitosanitarny, nie można przesyłać żywych owadów, zwierząt oraz żywności, w tym suplementów diety i odżywek dla sportowców. Przed nadaniem przesyłki warto sprawdzić wykaz przedmiotów zabronionych w transporcie międzypaństwowym oraz normy danego kraju.

Jeśli mamy wątpliwości, dobrze jest skontaktować się ze spedytorem.

Paczki do Izraela - w jaki sposób adresować i wysyłać?

Wysłanie przesyłki do Izraela nie musi być trudne. Aby mieć gwarancję, że kurier nie odda przesyłki do nadawcy, należy zwrócić uwagę na podanie poprawnych danych teleadresowych odbiorcy na paczce. Poznaj spis informacji, które powinniśmy umieścić na paczce:

 • nazwa odbiorcy,
 • numer mieszkania lub domu,
 • nazwa ulicy,
 • nazwa miasta,
 • obszar lub stan,
 • kod pocztowy,
 • nazwa kraju.

Nie zapomnij, by te dane napisać czytelnie.

Ile kosztuje przesyłka kurierska do Izraela?

Cena za wysyłkę z reguły jest związana z tym, jak szybko dany przewoźnik ma doręczyć paczkę do odbiorcy.

Ilekroć życzymy sobie pilnego nadania, możemy skorzystać z opcji wysłania przesyłki przyspieszonej. Wówczas otrzymamy gwarancję dostarczenia paczki w terminie. Niestety wiąże się to z wyższymi kosztami.

Staraj się nie zwlekać z nadaniem paczki na ostatni moment, zwłaszcza w okresie świąt, kiedy przewoźnicy mają dużo pracy. Paczki nadawaj z należytym wyprzedzeniem – korzyścią będzie tańsza wysyłka paczki ekonomicznej i gwarancja, że twój przedmiot dotrze na czas.

Jeśli masz taką sposobność, udaj się osobiście do wybranego punktu nadań, ponieważ zamawianie kuriera do miejsca innego niż wskazane przez firmę kurierską nieraz wiąże się z dodatkową opłatą.

Pomyśl także nad ewentualnym ubezpieczeniem wysyłki — zazwyczaj jest ono kosztowne, zwłaszcza wtedy, kiedy chcemy wysłać coś poza granice Polski. Mimo faktu, że gwarantuje poczucie bezpieczeństwa, nie zawsze jest konieczne. Jeśli masz przedmioty o niskiej wartości można z niego zrezygnować.

Jak spakować paczkę do Izraela?

Wydawałoby się, że pakowanie przesyłki jest bardzo łatwą czynnością. Jednakże nie każdy nadawca potrafi to zrobić w prawidłowy sposób. O czym należy pamiętać na etapie przygotowywania paczki do Izraela?

 1. Przedmiot, który ma nieregularne kształt, powinien być solidnie chroniony przed ewentualnym przesuwaniem się w środku kartonu. Dlatego z pewnością będzie potrzebna folia bąbelkowa i piankowe chipsy.
 2. Nie zapominaj, że zawartość kartonu nie może nijak wystawać.
 3. Do owinięcia i zamknięcia pudełka użyj taśmy klejącej.
 4. Z kartonu trzeba usunąć wszystkie stare oznaczenia, napisy, naklejki. Następnie należy na nim zawrzeć swoje dane adresowe.
 5. Dno i góra kartonu powinny być dodatkowo usztywnione i zabezpieczone.

Przed zapakowaniem delikatnych elementów do kartonu porządnie je owiń. Folia bąbelkowa będzie znakomitym pomysłem, ponieważ dobrze uchroni zagrożone w transporcie rzeczy.

W jaki sposób dokonać płatności za paczkę do Izraela?

Jest kilka metod płatności, dzięki którym nadasz twoją paczkę do Izraela. Dla przykładu możesz zamówić kuriera, który przejmie wysyłkę z twojego domu i przekaże ją prosto do odbiorcy. W jaki sposób można zrealizować płatność za nadanie paczki zagranicznej?

Zależnie od wskazanej waluty, będziemy mieli do dyspozycji kilka sposobów płatności za kuriera międzynarodowego. Jedną z nich może być zwykły przelew. Sesje wychodzące, jak i przychodzące banku księgowane są kilka razy dziennie. Po znalezieniu takiej opcji i rozliczeniu wysyłki do Izraela należy przesłać na nasz adres potwierdzenie zrealizowania płatności w formie wyciągu z bankowości elektronicznej. Wtedy zamówienie zostanie zaakceptowane i przesłane do realizacji przez wskazaną firmę kurierską.

Szybki przelew za pośrednictwem systemu płatniczego Przelewy24 wykonamy sprawnie i od razu dostaniemy potwierdzenie realizacji zamówienia kuriera. To bardzo praktyczna opcja, z której korzysta coraz więcej użytkowników. Podobnie jest z płatnością realizowaną przez BLIK. Dzięki niej bardzo szybko sfinalizujemy płatność w funkcjonalny sposób.

Innymi formami płatności są karta płatnicza i Paypal. W pierwszym przykładzie poprzez system płatności można bezproblemowo wykonać transakcję kartą debetową Visa, Mastercard i innymi. Gdy mamy konto w Paypalu i zamierzamy w ten sposób opłacić swoje zamówienie, możemy to zrobić bez problemu. Paypal pobiera jednak wysoką prowizję od realizacji transakcji, dlatego do tej metody płatności jest doliczana dodatkowa odpłatność.