Wysyłaj paczki na Węgry i do Polski
country-image
country-image
kg
cm
cm
cm
Polecany

Jak działamy?

Jest to bardzo proste, szybkie i przejrzyste. Zamawiasz kuriera lub nadajesz paczkę w dowolnym punkcie w mniej niż 2 minuty.

1
Wypełnij kilka informacji o przesyłce
2
Wybierz kuriera i opłać usługę
3
Poczekaj na kuriera lub nadaj paczkę w punkcie

Dlaczego ShipCenter?

Przez ponad 10 lat nasi klienci wysłali za naszym pośrednictwem ponad 2 000 000 przesyłek krajowych i międzynarodowych. Gwarantujemy jakość naszych usług, bo współpracujemy tylko z największymi i najlepszymi firmami kurierskimi, którzy bezpiecznie dostarczają paczki na całym świecie.

Co zyskasz
Ekspresowa dostawa
99% naszych paczek dociera kolejnego dnia od nadania. Posiadamy najszybsze usługi kurierskie w Polsce i na świecie, z dostawą do USA czy nawet Chin, kolejnego dnia roboczego.
Ubezpieczenie przesyłki
Nie ważne gdzie wysyłasz, zawsze możesz ubezpieczyć swoją przesyłkę nawet do 50 000 zł, a duża część firm kurierskich, które z nami współpracują, posiada darmowe ubezpieczenie w cenie przesyłki.
Od drzwi do drzwi lub w punkcie
Każdą przesyłkę możesz oddać kurierowi, który przyjedzie po nią w wybranym przez Ciebie dniu lub po prostu, możesz zanieść ją do punktu/paczkomatu w dowolnym momencie. Z nami nadasz swoje paczki wygodnie, jak chcesz i kiedy chcesz.
Śledzenie przesyłki online
Wszystkie nasze usługi posiadają dokładną, darmową usługę śledzenia paczek, która aktualizuje się przy każdym skanowaniu paczki. Dokładnie wiesz, gdzie znajduje się Twoja paczka w danym momencie.
Szybkie zamawianie
Nie musisz poświęcać godzin na szukanie i zamawianie kuriera. Nasz system jest bardzo intuicyjny, dzięki czemu nadasz paczkę w dowolne miejsce na świecie w mniej niż 2 minuty.
Żadnych ukrytych kosztów
Gwarantujemy, że nie ma żadnych ukrytych kosztów. Płacisz dokładnie tyle, ile wyliczy Ci nasz system. Oferujemy tylko bezpieczne płatności przelewami, kartą lub Blikiem poprzez zaufaną platformę Przelewy24.
Co zyskasz
Wysłanych paczek
3 mln
Doświadczenia
10 lat
Pozytywnych opinii
3 tys.
Punktów ShipCenter
+ 100

Tysiące zadowolonych klientów

Nasze usługi są oceniane na maksymalną liczbę 5/5 gwiazdek, według niezależnego serwisu opineo.pl. Jesteśmy również laureatem złotej nagordy “Słucham swoich klientów”, którą co roku otrzymujemy, dzięki 99% zadowolonych klientów.

“Solidna firma na poziomie nie miałam nigdy żadnych problemów z tą firmą, polecam znajomym”

Teresa

“Szybka, sprawna obsługa. Kierowca kurier bardzo pomocny co w dzisiejszych czasach jest rzadkością.”

Tadeusz

“Korzystam z usług SHIPCENTER. Wysyłam InPostem. Wszystko przebiega sprawnie i terminowo.”

Lucyna

Paczki na Węgry i do Polski

Paczki kurierskie na Węgry cieszą się rosnącą popularnością wśród klientów z Polski. Trudno się temu dziwić. To atrakcyjny cenowo sposób, by ekspresowo nadać paczkę na Węgry. Należy jednak mieć na uwadze, że najwyższej jakości wysyłka zamówień na Węgry zawsze powinna być poprzedzona skrupulatną analizą rynku. Dzięki temu unikniemy dużych kosztów.

Tania paczka na Węgry

Osoby, które decydują się na wysyłkę przesyłki na Węgry powinny pamiętać o tym, że ważne jest nie tylko zapewnienie sobie jak najlepszej ceny. Sporą rolę odgrywa również jakość firmy spedycyjnej, która będzie dostarczać zamówienie.

Kiedy chcemy zrealizować wysyłkę szybko, to zdecydowanie warto skorzystać z usług rzetelnej firmy, jak Ship Center Polska. Oferowane przez nas transporty zagraniczne są wysyłane przez najlepszych, działających w branży od wielu lat przewoźników, którzy stawiają na najwyższą jakość.

Jak długo idą paczki na Węgry?

O tym, jak długo trwa doręczenie paczki na Węgry, decyduje sporo zmiennych. Można jednak wyjść z założenia, że kluczową rolę pełni dzień wysłania oraz jakość firmy, z której oferty korzystamy. W Ship Center zawsze stawiamy na zadowolenie klienta.

Zazwyczaj okazuje się, że przesyłka na Węgry dotrze do kraju odbiorcy w zaledwie 1-3 dni. Oczywiście, szanse na szybkie sfinalizowanie zamówienia będą nieco większe, gdy zamówimy kuriera przed weekendem.

Analogicznie, doręczenie paczki może być nieco dłuższy, jeśli zamówimy kuriera, gdy w kraju doręczenia paczki przypada ważne, narodowe święto. Termin realizacji zamówienia zwiększy się też, jeśli prześlemy paczkę w czwartek lub piątek. Jest dość prawdopodobne, że paczka może spędzić sporo czasu na sortowni.

Gdy skorzystamy z usług polecanej firmy, jak Ship Center Polska, to jest możliwe, że zamówienie zostanie dostarczone do odbiorcy w pierwszym wolnym terminie. Co więcej, z poziomu serwisu będziemy mogli śledzić obecny status naszego transportu. To świetny sposób, by szybko zawiadomić odbiorcę o tym, gdzie w danej chwili znajduje się jego paczka.

Czego nie można nadać w paczce na Węgry

Nadając paczkę na Węgry trzeba zobaczyć, czego nie można wysłać. Występują nie tylko wewnętrzne regulaminy kurierów, ale także obowiązują nas najróżniejsze zakazy danego państwa, gdzie chcemy nadać przesyłkę.

Istnieją jednak towary, których bezwarunkowo nie można wysyłać. Przede wszystkim zabrania się wysyłania artykułów niebezpiecznych, takich jak broń i amunicja, a także materiałów łatwopalnych.

Zabronione jest nadanie środków nielegalnych, czyli środków psychoaktywnych, napojów alkoholowych i narkotyków. Do listy zakazanych artykułów wliczają się również dzieła sztuki, np. obrazy, rzeźby, futra oraz bezcenna biżuteria.

Ze względu na regulamin fitosanitarny, nie można przesyłać żywych zwierząt, owadów oraz żywności, między innymi odżywek i suplementów diety dla sportowców. Przed nadaniem przesyłki należy sprawdzić listę przedmiotów zakazanych w transporcie międzynarodowym oraz akty prawne danego państwa.

W przypadku wątpliwości, warto skontaktować się z przewoźnikiem.

Paczki na Węgry - w jaki sposób adresować i wysyłać?

Wysłanie przesyłki na Węgry nie musi być wyzwaniem. Aby mieć gwarancję, że kurier nie odda przesyłki z powrotem, warto zwrócić uwagę na umieszczenie poprawnych danych nadawcy odbiorcy na przesyłce. Poznaj spis informacji, które powinny znaleźć się na przesyłce:

 • nazwa odbiorcy,
 • numer mieszkania lub domu,
 • nazwa ulicy,
 • nazwa miasta,
 • obszar lub stan,
 • kod pocztowy,
 • nazwa kraju.

Pamiętaj, by powyższe dane napisać czytelnie.

Ile kosztuje przesyłka kurierska na Węgry?

Kwota za wysyłkę w szczególności zależy od tego, w jakim czasie wskazany kurier ma dostarczyć pakunek do odbiorcy.

Jeśli zachodzi potrzeba wysłania szybkiego zamówienia, mamy możliwość skorzystania z przesyłki ekspresowej. Wtedy będziemy mieli zapewnienie otrzymania przesyłki na czas. Niestety przyjdzie nam zapłacić wyższymi sumami.

Nie zwlekaj z nadaniem przesyłki na ostatni moment, zwłaszcza w czasie świąt, kiedy przewoźnicy mają wiele pracy. Paczki nadawaj z należytym wyprzedzeniem – plusem będzie tańsza wysyłka paczki ekonomicznej i gwarancja, że wszystko zostanie dostarczone na czas.

Jeżeli masz taką możliwość, udaj się osobiście do danego punktu nadawania paczek, ponieważ zamawianie kuriera do wybranego przez nas punktu nieraz wiąże się z dodatkową opłatą.

Warto się zastanowić także nad opcjonalnym ubezpieczeniem wysyłki - często jest ono kosztowne, zwłaszcza jeśli chcemy wysłać coś za granicę. Chociaż daje poczucie bezpieczeństwa, nie zawsze jest obligatoryjne. W przypadku przedmiotów o niskiej wartości można z niego zrezygnować.

Jak spakować paczkę na Węgry?

Wydawałoby się, że przygotowanie przesyłki jest bardzo łatwą czynnością. Jednakże nie każdy nadawca potrafi to wykonać w prawidłowy sposób. O czym należy pamiętać na etapie przygotowywania przesyłki na Węgry?

 1. Przedmiot, który ma nierównomierne gabaryty, powinien być właściwie zabezpieczony przed ewentualnym przesuwaniem się wewnątrz pudła. Dlatego na pewno przyda się folia bąbelkowa i piankowe chipsy.
 2. Pamiętaj, że zawartość kartonu nie może w żaden sposób wystawać.
 3. Do owijania i zamknięcia opakowania używaj taśmy klejącej.
 4. Z pudełka trzeba usunąć wszystkie stare oznaczenia, napisy, naklejki. Następnie trzeba na nim umieścić nasze dane adresowe.
 5. Dno i góra opakowania powinny być specjalnie usztywnione i zabezpieczone.

Przed spakowaniem delikatnych przedmiotów do kartonu starannie je owiń. Folia bąbelkowa będzie znakomitym pomysłem, ponieważ skutecznie zabezpieczy wrażliwe na transport i wstrząsy przedmioty.

Jakie są sposoby płatności za wysyłkę na Węgry?

Występuje kilka opcji płatności, dzięki którym prześlesz twoją przesyłkę na Węgry. Na przykład możesz wynająć kuriera, który weźmie paczkę z twojego domu i dowiezie ją prosto do odbiorcy. W jaki sposób można zrealizować płatność za nadanie przesyłki międzynarodowej?

Zależnie od wybranej waluty, będziemy mogli wybrać spośród kilku sposobów płatności za przesyłkę. Jedną z nich może być zwykły przelew bankowy. Sesje wychodzące, jak i przychodzące banku odbywają się kilka razy dziennie. Po wybraniu takiej opcji i opłaceniu wysyłki na Węgry należy przesłać na nasz adres potwierdzenie przeprowadzenia płatności w formie wyciągu z bankowości elektronicznej. Wtedy nasze zamówienie będzie zaakceptowane i przesłane do wysłania przez wybraną firmę kurierską.

Szybki przelew poprzez system płatniczy Przelewy24 wykonamy sprawnie i od razu uzyskamy potwierdzenie realizacji zamówienia kuriera. To bardzo komfortowa możliwość, którą wykorzystuje coraz więcej Polaków. Podobnie jest z płatnością za pomocą BLIK. W ten sposób bardzo szybko sfinalizujemy płatność w funkcjonalny sposób.

Przy wysyłce wysyłki na Węgry można realizować płatność m.in. walutą PLN.