Wysyłaj paczki do Indii i Polski
country-image
country-image
kg
cm
cm
cm

Jak działamy?

Jest to bardzo proste, szybkie i przejrzyste. Zamawiasz kuriera lub nadajesz paczkę w dowolnym punkcie w mniej niż 2 minuty.

1
Wypełnij kilka informacji o przesyłce
2
Wybierz kuriera i opłać usługę
3
Poczekaj na kuriera lub nadaj paczkę w punkcie

Dlaczego ShipCenter?

Przez ponad 10 lat nasi klienci wysłali za naszym pośrednictwem ponad 2 000 000 przesyłek krajowych i międzynarodowych. Gwarantujemy jakość naszych usług, bo współpracujemy tylko z największymi i najlepszymi firmami kurierskimi, którzy bezpiecznie dostarczają paczki na całym świecie.

Co zyskasz
Ekspresowa dostawa
99% naszych paczek dociera kolejnego dnia od nadania. Posiadamy najszybsze usługi kurierskie w Polsce i na świecie, z dostawą do USA czy nawet Chin, kolejnego dnia roboczego.
Ubezpieczenie przesyłki
Nie ważne gdzie wysyłasz, zawsze możesz ubezpieczyć swoją przesyłkę nawet do 50 000 zł, a duża część firm kurierskich, które z nami współpracują, posiada darmowe ubezpieczenie w cenie przesyłki.
Od drzwi do drzwi lub w punkcie
Każdą przesyłkę możesz oddać kurierowi, który przyjedzie po nią w wybranym przez Ciebie dniu lub po prostu, możesz zanieść ją do punktu/paczkomatu w dowolnym momencie. Z nami nadasz swoje paczki wygodnie, jak chcesz i kiedy chcesz.
Śledzenie przesyłki online
Wszystkie nasze usługi posiadają dokładną, darmową usługę śledzenia paczek, która aktualizuje się przy każdym skanowaniu paczki. Dokładnie wiesz, gdzie znajduje się Twoja paczka w danym momencie.
Szybkie zamawianie
Nie musisz poświęcać godzin na szukanie i zamawianie kuriera. Nasz system jest bardzo intuicyjny, dzięki czemu nadasz paczkę w dowolne miejsce na świecie w mniej niż 2 minuty.
Żadnych ukrytych kosztów
Gwarantujemy, że nie ma żadnych ukrytych kosztów. Płacisz dokładnie tyle, ile wyliczy Ci nasz system. Oferujemy tylko bezpieczne płatności przelewami, kartą lub Blikiem poprzez zaufaną platformę Przelewy24.
Co zyskasz
Wysłanych paczek
3 mln
Doświadczenia
10 lat
Pozytywnych opinii
3 tys.
Punktów ShipCenter
+ 100

Tysiące zadowolonych klientów

Nasze usługi są oceniane na maksymalną liczbę 5/5 gwiazdek, według niezależnego serwisu opineo.pl. Jesteśmy również laureatem złotej nagordy “Słucham swoich klientów”, którą co roku otrzymujemy, dzięki 99% zadowolonych klientów.

“Solidna firma na poziomie nie miałam nigdy żadnych problemów z tą firmą, polecam znajomym”

Teresa

“Szybka, sprawna obsługa. Kierowca kurier bardzo pomocny co w dzisiejszych czasach jest rzadkością.”

Tadeusz

“Korzystam z usług SHIPCENTER. Wysyłam InPostem. Wszystko przebiega sprawnie i terminowo.”

Lucyna

Paczki do Indii i Polski

Przesyłki kurierskie do Indii cieszą się sporą renomą wśród Polaków. Nic w tym nadzwyczajnego. To atrakcyjny cenowo sposób, aby bardzo szybko przesłać zamówienie do Indii. Trzeba jednak zdawać sobie sprawę z tego, że profesjonalna wysyłka zamówień do Indii zawsze musi być poprzedzona skrupulatną analizą rynku. W ten sposób unikniemy marnowania pieniędzy.

Przesyłki kurierskie do Indii

Osoby, które wybierają wysyłkę paczki do Indii muszą wiedzieć, że niezwykle ważne jest nie tylko zapewnienie sobie jak najlepszej ceny. Liczy się też renoma firmy kurierskiej, która będzie transportować transport.

Jeżeli zależy nam na czasie, to powinniśmy skorzystać z usług godnej zaufania firmy, jak Ship Center. Oferowane przez naszą firmę transporty zagraniczne są wysyłane przez dużych, funkcjonujących w sektorze usług kurierskich od wielu lat przedsiębiorstw, które stawiają na najwyższą jakość.

Ile trwa dostarczenie paczki do Indii?

O tym, jak długo trwa transport paczki do Indii, decyduje sporo rzeczy. Można jednak wyjść z założenia, że znaczącą rolę pełni dzień wysłania oraz jakość firmy, z której usług korzystamy. W Ship Center Polska priorytetowo stawiamy na najwyższą jakość.

Zazwyczaj okazuje się, że paczka do Indii dotrze do punktu docelowego w zaledwie 1-3 dni. Oczywiście, szanse na ekspresowe sfinalizowanie zamówienia rosną, gdy nadamy kuriera przed weekendem.

Analogicznie, doręczenie paczki może nieco się wydłużyć, gdy nadamy kuriera w czasie, gdy w kraju docelowym przypada ważne, narodowe święto. Czas realizacji zamówienia wydłuży się też, jeśli prześlemy paczkę w czwartek lub piątek. Jest dość prawdopodobne, że przesyłka może spędzić kilka dni na magazynie.

Kiedy skorzystamy z oferty renomowanej firmy, jak Ship Center, to jest możliwe, że paczka zostanie dostarczona do odbiorcy jak najszybciej. Co więcej, z poziomu strony będziemy mogli śledzić aktualny status naszego zamówienia. To świetny sposób, by ekspresowo poinformować odbiorcę o tym, gdzie w danej chwili jest jego zamówienie.

Czego nie można nadać w paczce do Indii?

Nadając paczkę do Indii warto sprawdzić, czego nie można przesłać. Istnieją nie tylko wewnętrzne normy kurierów, ale także obowiązują nas różne zakazy danego państwa, gdzie chcemy przesłać paczkę.

Istnieją jednak produkty, których bezwarunkowo nie wolno przesyłać. Szczególnie jest zakaz nadawania artykułów niebezpiecznych, takich jak broń i amunicja, a także materiałów łatwopalnych.

Dodatkowo, zakazane jest nadanie środków nielegalnych, czyli środków psychoaktywnych, alkoholi i narkotyków. Do listy zakazanych przedmiotów wliczają się również dzieła sztuki, np. rzeźby, futra, obrazy oraz bezcenna biżuteria.

Mając na uwadze regulamin fitosanitarny, nie można nadawać żywych owadów, zwierząt oraz żywności, na przykład suplementów diety i odżywek dla sportowców. Przed nadaniem przesyłki zaleca się sprawdzić spis towarów zakazanych w transporcie międzypaństwowym oraz rozporządzenia danego państwa.

W przypadku wątpliwości, dobrze jest skontaktować się ze spedytorem.

Paczki do Indii - w jaki sposób adresować i wysyłać?

Nadanie paczki do Indii nie musi być trudne. By mieć pewność, że kurier nie przywiezie paczki z powrotem, warto zwrócić uwagę na umieszczenie poprawnych danych teleadresowych odbiorcy na paczce. Oto zbiór informacji, które powinny znaleźć się na przesyłce:

 • nazwa odbiorcy,
 • numer mieszkania lub domu,
 • nazwa ulicy,
 • nazwa miasta,
 • obszar lub stan,
 • kod pocztowy,
 • nazwa kraju.

Pamiętaj, by te informacje napisać czytelnie.

Ile kosztuje przesyłka kurierska do Indii?

Kwota za paczkę głównie wiąże się z tym, w jakim czasie wskazany przewoźnik powinien doręczyć pakunek do odbiorcy.

Ilekroć życzymy sobie wysłania pilnego zamówienia, mamy możliwość wybrania opcji przesyłki ekspresowej. Wtedy będziemy mieli gwarancję dostarczenia przesyłki na czas. Co oczywiste, wiąże się to z wyższymi kosztami.

Staraj się nie zwlekać z nadaniem paczki do ostatniej chwili, przede wszystkim w okresie świątecznym, kiedy kurierzy mają sporo pracy. Paczki wysyłaj z odpowiednim wyprzedzeniem – plusem będzie tańsza wysyłka paczki ekonomicznej i gwarancja, że wszystko dotrze na czas.

Jeżeli masz taką opcję, idź osobiście do pobliskiego punktu nadań, ponieważ zamówienie kuriera do miejsca innego niż wskazany przez firmę kurierską nieraz wiąże się z dodatkową opłatą.

Zastanów się również nad ewentualnym ubezpieczeniem wysyłki - zazwyczaj jest ono kosztowne, zwłaszcza wtedy, kiedy chcemy wysłać coś do osób spoza Polski. Pomimo tego, że gwarantuje poczucie bezpieczeństwa, nie zawsze jest potrzebne. O ile przesyłasz przedmioty o niskiej wartości możesz z niego zrezygnować.

Jak spakować paczkę do Indii?

Wydawałoby się, że zapakowanie paczki jest bardzo prostą czynnością. Jednak nie każdy nadawca potrafi to wykonać w bezbłędny sposób. O czym należy pamiętać na etapie pakowania wysyłki do Indii?

 1. Przedmiot, który ma nierównomierne wymiary, powinien być solidnie chroniony przed ewentualnym zmienianiem pozycji wewnątrz kartonu. Dlatego na pewno przyda się folia bąbelkowa i piankowe chipsy.
 2. Nie zapominaj, że zawartość pudełka nie może nijak wystawać.
 3. Do owinięcia i zamknięcia opakowania możesz użyć taśmy klejącej.
 4. Z kartonu trzeba usunąć wszystkie stare oznaczenia, napisy, naklejki. Następnie można na nim ulokować nasze dane adresowe.
 5. Dno i góra opakowania powinny być w dodatku usztywnione i zabezpieczone.

Przed spakowaniem delikatnych rzeczy do pudełka solidnie je owiń. Folia bąbelkowa będzie znakomitym pomysłem, ponieważ niezawodnie uchroni narażone w transporcie rzeczy.

Jakie są sposoby płatności za wysyłkę do Indii?

Występuje kilka opcji płatności, dzięki którym nadasz twoją przesyłkę do Indii. Na przykład możesz zarezerwować kuriera, który przejmie przesyłkę z twojego domu i dostarczy ją prosto do odbiorcy. Jak można zapłacić za nadanie wysyłki zagranicznej?

W zależności od wskazanej waluty, będziemy mieli do dyspozycji kilka sposobów płatności za kuriera międzynarodowego. Jedną z nich może być tradycyjny przelew bankowy. Sesje wychodzące, jak i przychodzące banku księgowane są kilka razy dziennie. Po wybraniu takiej możliwości i opłaceniu paczki do Indii należy przesłać na nasz adres potwierdzenie zrealizowania płatności w formie wyciągu z bankowości elektronicznej. Wtedy zamówienie zostanie zaakceptowane i przesłane do wysyłki przez wskazaną firmę kurierską.

Błyskawiczny przelew za pośrednictwem systemu płatniczego Przelewy24 wykonamy sprawnie i od razu dostaniemy potwierdzenie realizacji zamówienia kuriera. To bardzo komfortowa opcja, którą wykorzystuje coraz więcej osób. Podobnie jest z płatnością za pomocą BLIK. Dzięki niej bardzo szybko zrealizujemy płatność w wygodny sposób.

Innymi możliwościami płatności są karta płatnicza i Paypal. W pierwszej opcji poprzez system płatności można bez najmniejszych kłopotów zrealizować transakcję kartą debetową Visa, Mastercard i innymi. Kiedy mamy konto w Paypalu i zamierzamy w ten sposób opłacić swoje zamówienie, możemy to zrobić bez trudności. Paypal pobiera jednak wysoką prowizję od realizacji transakcji, dlatego do tej metody płatności jest doliczane 4% dopłaty.

Przy wysyłce przesyłki do Indii można płacić m.in. walutą PLN.