Wysyłaj paczki do Bułgarii i Polski
country-image
country-image
kg
cm
cm
cm
Polecany

Jak działamy?

Jest to bardzo proste, szybkie i przejrzyste. Zamawiasz kuriera lub nadajesz paczkę w dowolnym punkcie w mniej niż 2 minuty.

1
Wypełnij kilka informacji o przesyłce
2
Wybierz kuriera i opłać usługę
3
Poczekaj na kuriera lub nadaj paczkę w punkcie

Dlaczego ShipCenter?

Przez ponad 10 lat nasi klienci wysłali za naszym pośrednictwem ponad 2 000 000 przesyłek krajowych i międzynarodowych. Gwarantujemy jakość naszych usług, bo współpracujemy tylko z największymi i najlepszymi firmami kurierskimi, którzy bezpiecznie dostarczają paczki na całym świecie.

Co zyskasz
Ekspresowa dostawa
99% naszych paczek dociera kolejnego dnia od nadania. Posiadamy najszybsze usługi kurierskie w Polsce i na świecie, z dostawą do USA czy nawet Chin, kolejnego dnia roboczego.
Ubezpieczenie przesyłki
Nie ważne gdzie wysyłasz, zawsze możesz ubezpieczyć swoją przesyłkę nawet do 50 000 zł, a duża część firm kurierskich, które z nami współpracują, posiada darmowe ubezpieczenie w cenie przesyłki.
Od drzwi do drzwi lub w punkcie
Każdą przesyłkę możesz oddać kurierowi, który przyjedzie po nią w wybranym przez Ciebie dniu lub po prostu, możesz zanieść ją do punktu/paczkomatu w dowolnym momencie. Z nami nadasz swoje paczki wygodnie, jak chcesz i kiedy chcesz.
Śledzenie przesyłki online
Wszystkie nasze usługi posiadają dokładną, darmową usługę śledzenia paczek, która aktualizuje się przy każdym skanowaniu paczki. Dokładnie wiesz, gdzie znajduje się Twoja paczka w danym momencie.
Szybkie zamawianie
Nie musisz poświęcać godzin na szukanie i zamawianie kuriera. Nasz system jest bardzo intuicyjny, dzięki czemu nadasz paczkę w dowolne miejsce na świecie w mniej niż 2 minuty.
Żadnych ukrytych kosztów
Gwarantujemy, że nie ma żadnych ukrytych kosztów. Płacisz dokładnie tyle, ile wyliczy Ci nasz system. Oferujemy tylko bezpieczne płatności przelewami, kartą lub Blikiem poprzez zaufaną platformę Przelewy24.
Co zyskasz
Wysłanych paczek
3 mln
Doświadczenia
10 lat
Pozytywnych opinii
3 tys.
Punktów ShipCenter
+ 100

Tysiące zadowolonych klientów

Nasze usługi są oceniane na maksymalną liczbę 5/5 gwiazdek, według niezależnego serwisu opineo.pl. Jesteśmy również laureatem złotej nagordy “Słucham swoich klientów”, którą co roku otrzymujemy, dzięki 99% zadowolonych klientów.

“Solidna firma na poziomie nie miałam nigdy żadnych problemów z tą firmą, polecam znajomym”

Teresa

“Szybka, sprawna obsługa. Kierowca kurier bardzo pomocny co w dzisiejszych czasach jest rzadkością.”

Tadeusz

“Korzystam z usług SHIPCENTER. Wysyłam InPostem. Wszystko przebiega sprawnie i terminowo.”

Lucyna

Paczki do Bułgarii i Polski

Przesyłki kurierskie do Bułgarii cieszą się sporą renomą wśród Polaków. Trudno się temu dziwić. To atrakcyjny cenowo sposób, aby szybko wysłać zamówienie do Bułgarii. Trzeba jednak zdawać sobie sprawę z tego, że najwyższej jakości wysyłka zamówień do v zawsze musi być poprzedzona skrupulatną analizą. Dzięki temu unikniemy dużych kosztów.

Wysyłka paczek do Bułgarii

Osoby, które wybierają wysłanie paczki do Bułgarii muszą wiedzieć, że warte uwagi jest nie tylko zapewnienie sobie jak najbardziej atrakcyjnej ceny. Duże znaczenie ma też renoma przedsiębiorstwa, która będzie dostarczać przesyłkę.

Gdy chcemy zrealizować wysyłkę szybko, to zdecydowanie warto skorzystać z usług godnej zaufania firmy, jak Ship Center Polska. Oferowane przez nas przesyłki międzynarodowe są realizowane za pośrednictwem renomowanych, funkcjonujących w branży od wielu lat firm, które stawiają na najwyższą jakość.

Jak długo idzie paczka do Bułgarii?

O tym, ile czasu zajmuje dostawa paczki do Bułgarii, decyduje wiele kwestii. Można jednak stwierdzić, że znaczącą rolę pełni dzień nadania oraz jakość przedsiębiorstwa, z której oferty korzystamy. W Ship Center Polska na pierwszym miejscu stawiamy na najwyższą jakość.

Często okazuje się, że paczka do Bułgarii dotrze do punktu docelowego w zaledwie kilka dni. Oczywiście, nasze szanse na ekspresowe przesłanie zamówienia zwiększą się, gdy zlecimy kuriera w poniedziałek.

Analogicznie, doręczenie przesyłki może być nieco dłuższe, kiedy zlecimy kuriera, gdy w Polsce wypada ważne, narodowe święto. Termin realizacji zamówienia wydłuży się też, jeśli prześlemy paczkę przed weekendem. Jest dość prawdopodobne, że paczka może spędzić sporo czasu na magazynie.

Gdy skorzystamy z rozwiązań polecanej firmy, jak Ship Center Polska, to jest niemal pewne, że przesyłka dotrze do odbiorcy w pierwszym wolnym terminie. Co więcej, z poziomu strony WWW będziemy mieli możliwość obserwować obecny status naszego transportu. To uniwersalny sposób, by szybko poinformować odbiorcę o tym, gdzie w danej chwili jest jego przesyłka.

Czego nie można nadać w paczce do Bułgarii?

Przesyłając paczkę do Bułgarii, należy sprawdzić, czego nie można przesłać. Występują nie tylko wewnętrzne normy przewoźników, ale także obowiązują nas różne zakazy danego państwa, gdzie chcemy przesłać przesyłkę.

Istnieją jednak produkty, których bezwarunkowo nie można przesyłać. Głównie zabrania się przewożenia artykułów niebezpiecznych, takich jak broń i amunicja, a także materiałów łatwopalnych.

Dodatkowo zabronione jest wysyłanie substancji nielegalnych, czyli środków psychoaktywnych, alkoholi i narkotyków. Do listy zakazanych przedmiotów wliczają się również dzieła sztuki, np. obrazy, rzeźby, futra oraz droga biżuteria.

Ze względu na regulamin fitosanitarny, nie można nadawać żywych owadów, zwierząt oraz żywności, przykładowo odżywek i suplementów diety dla sportowców. Przed nadaniem paczki rekomenduje się sprawdzić wykaz przedmiotów zabronionych w transporcie międzykrajowym oraz normy danego państwa.

Jeśli mamy wątpliwości, warto skontaktować się z firmą kurierską.

Paczki do Bułgarii - w jaki sposób adresować i wysyłać?

Nadanie paczki do Bułgarii nie musi być trudne. By mieć gwarancję, że kurier nie przywiezie paczki do nadawcy, należy zwrócić uwagę na umieszczenie poprawnych danych teleadresowych odbiorcy na przesyłce. Poznaj spis informacji, które należy zawrzeć na przesyłce:

 • nazwa odbiorcy,
 • numer mieszkania lub domu,
 • nazwa ulicy,
 • nazwa miasta,
 • obszar lub stan,
 • kod pocztowy,
 • nazwa kraju.

Pamiętaj, by te informacje napisać czytelnie.

Ile kosztuje przesyłka kurierska do Bułgarii?

Cena za usługę z reguły zależy od tego, w jakim tempie dany przewoźnik powinien dostarczyć paczkę do odbiorcy.

Ilekroć potrzebujemy szybkiego nadania, mamy możliwość wybrania opcji przesyłki ekspresowej. Wtedy otrzymamy pewność otrzymania przesyłki w terminie. Niestety będzie się to wiązało z wyższymi kwotami za usługę.

Nie zwlekaj z nadaniem przesyłki na ostatni moment, zwłaszcza w okresie świąt, kiedy kurierzy mają wiele pracy. Przedmioty wysyłaj z adekwatnym wyprzedzeniem – korzyścią będzie tańsze nadanie paczki ekonomicznej i pewność, że wszystko trafi do adresata na czas.

Jeśli masz taką możliwość, udaj się osobiście do pobliskiego punktu nadań, ponieważ zamówienie kuriera do domu nieraz wiąże się z koniecznością uiszczenia dodatkowej opłatą.

Pomyśl także nad ewentualnym ubezpieczeniem paczki — najprawdopodobniej jest ono kosztowne, przede wszystkim wtedy, gdy wysyłamy coś poza granice Polski. Mimo że daje poczucie bezpieczeństwa, nie zawsze jest obligatoryjne. O ile przesyłasz przedmioty o niskiej wartości, można z niego zrezygnować.

Jak spakować paczkę do Bułgarii?

Mogłoby się wydawać, że przygotowanie paczki jest bardzo łatwą czynnością. Jednak nie każdy nadawca jest zdolny to wykonać w dobry sposób. O czym należy pamiętać na etapie przygotowywania paczki do Bułgarii?

 1. Przedmiot, który ma nierówne kształty, powinien być solidnie zabezpieczony przed ewentualnym przesuwaniem się w środku pudła. Dlatego z pewnością będzie potrzebna folia bąbelkowa i piankowe chipsy.
 2. Nie zapominaj, że zawartość pudełka nie może w żaden sposób wystawać.
 3. Do owijania i zamknięcia kartonu użyj taśmy klejącej.
 4. Z kartonu należy usunąć wszystkie stare oznaczenia, napisy, naklejki. Następnie można na nim umieścić nasze dane adresowe.
 5. Dno i góra pudełka powinny być specjalnie usztywnione i zabezpieczone.

Przed włożeniem delikatnych elementów do opakowania solidnie je owiń. Folia bąbelkowa będzie najlepszym pomysłem, ponieważ niezawodnie zabezpieczy narażone w transporcie rzeczy.

W jaki sposób dokonać płatności za paczkę do Bułgarii?

Istnieje kilka opcji płatności, dzięki którym nadasz twoją przesyłkę do Bułgarii. Na przykład możesz zamówić kuriera, który weźmie wysyłkę spod twoich drzwi i przekaże ją prosto do odbiorcy. W jaki sposób można zrealizować płatność za nadanie przesyłki międzynarodowej?

Zależnie od wskazanej waluty, będziemy mogli wybrać spośród kilku metod płatności za kuriera międzynarodowego. Jedną z nich może być zwykły przelew bankowy. Sesje wychodzące, jak i przychodzące banku, księgowane są kilka razy dziennie. Po wyszukaniu takiej opcji i opłaceniu paczki do Bułgarii należy wysłać na nasz adres potwierdzenie przeprowadzenia płatności w formie wyciągu z bankowości online. Wtedy zamówienie zostanie zaakceptowane i przesłane do realizacji przez wskazaną firmę kurierską.

Błyskawiczny przelew poprzez system płatniczy Przelewy24 zrealizujemy sprawnie i od razu otrzymamy potwierdzenie realizacji zamówienia kuriera. Podobnie jest z płatnością przez BLIK. Można użyć też karty płatniczej i Paypala. W pierwszej opcji poprzez system płatności można bez żadnych problemów wykonać transakcję kartą debetową Visa, Mastercard i innymi. Jeżeli posiadamy konto w Paypalu i chcemy w ten sposób opłacić swoje zamówienie, możemy to zrobić z łatwością. Paypal pobiera jednak wysoką prowizję od realizacji transakcji, dlatego do tej metody płatności jest doliczane 4% dopłaty.