Wysyłaj paczki na Słowację i do Polski
country-image
country-image
kg
cm
cm
cm
Polecany

Jak działamy?

Jest to bardzo proste, szybkie i przejrzyste. Zamawiasz kuriera lub nadajesz paczkę w dowolnym punkcie w mniej niż 2 minuty.

1
Wypełnij kilka informacji o przesyłce
2
Wybierz kuriera i opłać usługę
3
Poczekaj na kuriera lub nadaj paczkę w punkcie

Dlaczego ShipCenter?

Przez ponad 10 lat nasi klienci wysłali za naszym pośrednictwem ponad 2 000 000 przesyłek krajowych i międzynarodowych. Gwarantujemy jakość naszych usług, bo współpracujemy tylko z największymi i najlepszymi firmami kurierskimi, którzy bezpiecznie dostarczają paczki na całym świecie.

Co zyskasz
Ekspresowa dostawa
99% naszych paczek dociera kolejnego dnia od nadania. Posiadamy najszybsze usługi kurierskie w Polsce i na świecie, z dostawą do USA czy nawet Chin, kolejnego dnia roboczego.
Ubezpieczenie przesyłki
Nie ważne gdzie wysyłasz, zawsze możesz ubezpieczyć swoją przesyłkę nawet do 50 000 zł, a duża część firm kurierskich, które z nami współpracują, posiada darmowe ubezpieczenie w cenie przesyłki.
Od drzwi do drzwi lub w punkcie
Każdą przesyłkę możesz oddać kurierowi, który przyjedzie po nią w wybranym przez Ciebie dniu lub po prostu, możesz zanieść ją do punktu/paczkomatu w dowolnym momencie. Z nami nadasz swoje paczki wygodnie, jak chcesz i kiedy chcesz.
Śledzenie przesyłki online
Wszystkie nasze usługi posiadają dokładną, darmową usługę śledzenia paczek, która aktualizuje się przy każdym skanowaniu paczki. Dokładnie wiesz, gdzie znajduje się Twoja paczka w danym momencie.
Szybkie zamawianie
Nie musisz poświęcać godzin na szukanie i zamawianie kuriera. Nasz system jest bardzo intuicyjny, dzięki czemu nadasz paczkę w dowolne miejsce na świecie w mniej niż 2 minuty.
Żadnych ukrytych kosztów
Gwarantujemy, że nie ma żadnych ukrytych kosztów. Płacisz dokładnie tyle, ile wyliczy Ci nasz system. Oferujemy tylko bezpieczne płatności przelewami, kartą lub Blikiem poprzez zaufaną platformę Przelewy24.
Co zyskasz
Wysłanych paczek
3 mln
Doświadczenia
10 lat
Pozytywnych opinii
3 tys.
Punktów ShipCenter
+ 100

Tysiące zadowolonych klientów

Nasze usługi są oceniane na maksymalną liczbę 5/5 gwiazdek, według niezależnego serwisu opineo.pl. Jesteśmy również laureatem złotej nagordy “Słucham swoich klientów”, którą co roku otrzymujemy, dzięki 99% zadowolonych klientów.

“Solidna firma na poziomie nie miałam nigdy żadnych problemów z tą firmą, polecam znajomym”

Teresa

“Szybka, sprawna obsługa. Kierowca kurier bardzo pomocny co w dzisiejszych czasach jest rzadkością.”

Tadeusz

“Korzystam z usług SHIPCENTER. Wysyłam InPostem. Wszystko przebiega sprawnie i terminowo.”

Lucyna

Paczki na Słowację i do Polski

Przesyłki kurierskie na Słowację cieszą się sporą renomą ze strony naszych rodaków. Trudno się temu dziwić. To przystępny sposób, by szybko nadać przesyłkę na Słowację. Trzeba jednak mieć na uwadze, że najwyższej jakości wysyłka przesyłek na Słowację zawsze powinna być poprzedzona skrupulatną analizą. Dzięki temu unikniemy marnowania pieniędzy.

Tania paczka na Słowację

Osoby, które decydują się na wysyłkę przesyłki na Słowację powinny pamiętać o tym, że warte uwagi jest nie tylko zapewnienie sobie jak najbardziej atrakcyjnej ceny. Duże znaczenie ma też renoma firmy kurierskiej, która będzie realizować przesyłkę.

Jeśli zależy nam na czasie, to powinniśmy skorzystać z usług profesjonalnej firmy, jak Ship Center. Oferowane przez naszą firmę przesyłki międzynarodowe są wysyłane za pośrednictwem renomowanych, pracujących w branży od wielu lat przewoźników, którzy stawiają na kompleksową obsługę klienta.

Ile trwa dostarczenie paczki na Słowację?

O tym, jak długo trwa dostawa przesyłki na Słowację, decyduje sporo rzeczy. Można jednak założyć, że kluczową rolę pełni dzień nadania oraz jakość firmy, z której oferty korzystamy. W Ship Center na pierwszym miejscu stawiamy na profesjonalizm.

Zazwyczaj okazuje się, że przesyłka na Słowację dotrze do punktu docelowego w zaledwie kilkadziesiąt godzin. Oczywiście, szanse na bardzo szybkie przesłanie zamówienia rosną, gdy nadamy kuriera przed środą.

Analogicznie, czas doręczenia przesyłki może być nieco dłuższy, jeśli nadamy kuriera, gdy w kraju docelowym przypada ważne, państwowe święto. Czas realizacji zamówienia wydłuży się też, jeśli prześlemy przesyłkę w czwartek lub piątek. Jest dość prawdopodobne, że paczka może spędzić sporo czasu na magazynie.

Kiedy skorzystamy z usług godnej zaufania firmy, jak Ship Center, to jest możliwe, że zamówienie dotrze do odbiorcy jak najszybciej. Co więcej, z poziomu strony WWW będziemy mieli możliwość podejrzeć obecny status naszego transportu. To uniwersalny sposób, by szybko zawiadomić odbiorcę o tym, gdzie teraz jest jego paczka.

Czego nie można nadać w paczce na Słowację?

Nadając paczkę na Słowację trzeba zwrócić uwagę, czego nie można przesłać. Występują nie tylko wewnętrzne przepisy kurierów, ale także obowiązują nas różne zakazy danego państwa, do którego chcemy nadać paczkę.

Są jednak towary, których stanowczo nie można przesyłać. Szczególnie jest zakaz przewożenia przedmiotów niebezpiecznych, takich jak broń i amunicja, a także materiałów łatwopalnych.

Dodatkowo, zabronione jest wysyłanie środków nielegalnych, czyli środków psychoaktywnych, napojów alkoholowych i narkotyków. Do listy zabronionych przedmiotów wliczają się również dzieła sztuki,np. obrazy, rzeźby, futra oraz bezcenna biżuteria.

Ze względu na regulamin fitosanitarny, nie można przesyłać żywych owadów, zwierząt oraz żywności, między innymi odżywek i suplementów diety dla sportowców. Przed nadaniem przesyłki należy sprawdzić spis towarów zabronionych w transporcie międzynarodowym oraz przepisy danego państwa.

Jeśli mamy wątpliwości, warto skontaktować się z spedytorem.

Paczki na Słowację - w jaki sposób adresować i wysyłać?

Wysłanie paczki na Słowację nie musi być skomplikowane. By mieć gwarancję, że kurier nie przywiezie przesyłki z powrotem, dobrze jest zwrócić uwagę na napisanie poprawnych danych teleadresowych odbiorcy na paczce. Oto zbiór informacji, które powinny znaleźć się na przesyłce:

 • nazwa odbiorcy,
 • numer mieszkania lub domu,
 • nazwa ulicy,
 • nazwa miasta,
 • obszar lub stan,
 • kod pocztowy,
 • nazwa kraju.

Nie zapomnij, by powyższe informacje napisać czytelnie.

Ile kosztuje przesyłka kurierska na Słowację?

Opłata za paczkę w pierwszej kolejności jest związany z tym, jak szybko wybrany przewoźnik musi dostarczyć pakunek do odbiorcy.

Jeśli życzymy sobie wysłania szybkiego zamówienia, mamy możliwość skorzystania z przesyłki przyspieszonej. Wówczas będziemy mieli zapewnienie dostarczenia przesyłki na czas. Jak można się spodziewać, wiąże się to z wyższymi sumami.

Nie zwlekaj z nadaniem paczki do ostatniej chwili, przede wszystkim w czasie świąt, kiedy przewoźnicy mają wiele pracy. Prezenty wysyłaj z adekwatnym wyprzedzeniem – plusem będzie tania wysyłka paczki ekonomicznej i pewność, że twój przedmiot zostanie dostarczone na czas.

Jeżeli masz taką możliwość, idź osobiście do danego punktu nadań, ponieważ zamówienie kuriera do wybranego przez nas punktu czasami wiąże się z koniecznością uiszczenia dodatkowej opłatą.

Pomyśl również nad ewentualnym ubezpieczeniem paczki - często jest ono kosztowne, zwłaszcza wtedy, kiedy wysyłamy coś za granicę. Mimo że gwarantuje poczucie bezpieczeństwa, nie zawsze jest potrzebne. O ile przesyłasz przedmioty o niskiej wartości można z niego zrezygnować.

Jak spakować paczkę na Słowację?

Mogłoby się wydawać, że przygotowanie paczki jest bardzo nietrudną czynnością. Jednakże nie każdy nadawca jest zdolny to robić w prawidłowy sposób. Co warto wiedzieć na etapie przygotowywania przesyłki na Słowację?

 1. Przedmiot, który ma nierówne wymiary, powinien być właściwie zabezpieczony przed ewentualnym zmienianiem pozycji wewnątrz kartonu. Dlatego z pewnością przyda się folia bąbelkowa i piankowe chipsy.
 2. Pamiętaj, że zawartość opakowania nie może nijak wystawać.
 3. Do owijania i zamknięcia kartonu używaj taśmy klejącej.
 4. Z pudełka trzeba usunąć wszystkie stare oznaczenia, napisy, naklejki. Następnie należy na nim umieścić nasze dane adresowe.
 5. Dno i góra opakowania powinny być dodatkowo usztywnione i zabezpieczone.

Przed spakowaniem delikatnych elementów do pudełka starannie je owiń. Folia bąbelkowa będzie najlepszym pomysłem, ponieważ dobrze zabezpieczy podczas przewozu przedmioty.

Sposoby płatności za paczkę na Słowację

Istnieje kilka metod płatności, dzięki którym wyślesz twoją paczkę na Słowację. Dla przykładu możesz wynająć kuriera, który weźmie przesyłkę z twojego domu i przekaże ją prosto do odbiorcy. Jak można dokonać zapłaty za nadanie przesyłki zagranicznej?

Zależnie od wybranej waluty, będziemy mogli wybrać spośród kilku sposobów płatności za przesyłkę. Jedną z nich może być tradycyjny przelew bankowy. Sesje wychodzące, jak i przychodzące banku księgowane są kilka razy każdego dnia. Po znalezieniu takiego rozwiązania i rozliczeniu przesyłki na Słowację należy wysłać na nasz adres potwierdzenie zrealizowania płatności w formie wyciągu z bankowości online. Wtedy nasze zamówienie będzie zaakceptowane i wysłane do wysłania przez wybraną firmę kurierską.

Błyskawiczny przelew za pośrednictwem systemu płatniczego Przelewy24 zrealizujemy sprawnie i od razu uzyskamy potwierdzenie realizacji zamówienia kuriera. To bardzo komfortowa funkcja, którą wykorzystuje coraz więcej Polaków. Podobnie jest z płatnością za pomocą BLIK. W ten sposób bardzo szybko dokonamy płatności w komfortowy sposób.

Jeżeli mamy konto w Paypalu i chcemy w ten sposób opłacić swoje zamówienie, możemy to zrobić z łatwością. Paypal pobiera jednak wysoką prowizję od realizacji transakcji.