Wysyłaj paczki na Cypr i do Polski
country-image
country-image
kg
cm
cm
cm
Polecany

Jak działamy?

Jest to bardzo proste, szybkie i przejrzyste. Zamawiasz kuriera lub nadajesz paczkę w dowolnym punkcie w mniej niż 2 minuty.

1
Wypełnij kilka informacji o przesyłce
2
Wybierz kuriera i opłać usługę
3
Poczekaj na kuriera lub nadaj paczkę w punkcie

Dlaczego ShipCenter?

Przez ponad 10 lat nasi klienci wysłali za naszym pośrednictwem ponad 2 000 000 przesyłek krajowych i międzynarodowych. Gwarantujemy jakość naszych usług, bo współpracujemy tylko z największymi i najlepszymi firmami kurierskimi, którzy bezpiecznie dostarczają paczki na całym świecie.

Co zyskasz
Ekspresowa dostawa
99% naszych paczek dociera kolejnego dnia od nadania. Posiadamy najszybsze usługi kurierskie w Polsce i na świecie, z dostawą do USA czy nawet Chin, kolejnego dnia roboczego.
Ubezpieczenie przesyłki
Nie ważne gdzie wysyłasz, zawsze możesz ubezpieczyć swoją przesyłkę nawet do 50 000 zł, a duża część firm kurierskich, które z nami współpracują, posiada darmowe ubezpieczenie w cenie przesyłki.
Od drzwi do drzwi lub w punkcie
Każdą przesyłkę możesz oddać kurierowi, który przyjedzie po nią w wybranym przez Ciebie dniu lub po prostu, możesz zanieść ją do punktu/paczkomatu w dowolnym momencie. Z nami nadasz swoje paczki wygodnie, jak chcesz i kiedy chcesz.
Śledzenie przesyłki online
Wszystkie nasze usługi posiadają dokładną, darmową usługę śledzenia paczek, która aktualizuje się przy każdym skanowaniu paczki. Dokładnie wiesz, gdzie znajduje się Twoja paczka w danym momencie.
Szybkie zamawianie
Nie musisz poświęcać godzin na szukanie i zamawianie kuriera. Nasz system jest bardzo intuicyjny, dzięki czemu nadasz paczkę w dowolne miejsce na świecie w mniej niż 2 minuty.
Żadnych ukrytych kosztów
Gwarantujemy, że nie ma żadnych ukrytych kosztów. Płacisz dokładnie tyle, ile wyliczy Ci nasz system. Oferujemy tylko bezpieczne płatności przelewami, kartą lub Blikiem poprzez zaufaną platformę Przelewy24.
Co zyskasz
Wysłanych paczek
3 mln
Doświadczenia
10 lat
Pozytywnych opinii
3 tys.
Punktów ShipCenter
+ 100

Tysiące zadowolonych klientów

Nasze usługi są oceniane na maksymalną liczbę 5/5 gwiazdek, według niezależnego serwisu opineo.pl. Jesteśmy również laureatem złotej nagordy “Słucham swoich klientów”, którą co roku otrzymujemy, dzięki 99% zadowolonych klientów.

“Solidna firma na poziomie nie miałam nigdy żadnych problemów z tą firmą, polecam znajomym”

Teresa

“Szybka, sprawna obsługa. Kierowca kurier bardzo pomocny co w dzisiejszych czasach jest rzadkością.”

Tadeusz

“Korzystam z usług SHIPCENTER. Wysyłam InPostem. Wszystko przebiega sprawnie i terminowo.”

Lucyna

Paczki na Cypr i do Polski

Przesyłki kurierskie na Cypr cieszą się dużą renomą wśród Polaków. Nic w tym nadzwyczajnego. To przystępny sposób, aby bardzo szybko wysłać przesyłkę na Cypr. Należy jednak mieć na uwadze, że najwyższej jakości wysyłka zamówień na Cypr zawsze powinna być poprzedzona dokładną analizą. W ten sposób unikniemy dużych kosztów.

Przesyłki kurierskie na Cypr

Osoby, które wybierają wysyłkę paczki na Cypr muszą wiedzieć, że warte uwagi jest nie tylko zapewnienie sobie jak najlepszej ceny. Liczy się też profesjonalizm firmy kurierskiej, która będzie dostarczać transport.

Jeśli zależy nam na czasie to powinniśmy skorzystać z usług rzetelnej firmy, jak Ship Center Polska. Oferowane przez nas przesyłki międzynarodowe są realizowane przez renomowanych, pracujących w sektorze usług kurierskich od wielu lat przedsiębiorców, którzy stawiają na najwyższą jakość.

Ile trwa dostarczenie paczki na Cypr?

O tym, jak długo zajmuje doręczenie paczki na Cypr, decyduje wiele kwestii. Można jednak stwierdzić, że fundamentalną rolę pełni dzień wysłania oraz jakość przewoźnika, z której oferty korzystamy. W Ship Center na pierwszym miejscu stawiamy na najwyższą jakość.

Zwykle okazuje się, że paczka z Polski na Cypr dotrze do punktu docelowego w zaledwie kilkadziesiąt godzin. Oczywiście, szanse na bardzo szybkie sfinalizowanie zamówienia rosną, jeśli nadamy kuriera w pierwszych dniach tygodnia.

Analogicznie, dostawa zamówienia może być nieco dłuższa, gdy nadamy kuriera w czasie, gdy w Polsce wypada ważne, narodowe święto. Czas dostarczenia zwiększy się też, jeśli wyślemy przesyłkę w czwartek lub piątek. Jest dość prawdopodobne, że paczka może spędzić weekend na sortowni.

Kiedy skorzystamy z rozwiązań renomowanej firmy, jak Shipcenter, to jest bardzo prawdopodobne, że paczka zostanie dostarczone do odbiorcy jak najszybciej. Co więcej, z poziomu serwisu będziemy mogli śledzić obecny status naszego zlecenia. To uniwersalny sposób, by jak najszybciej zawiadomić odbiorcę o tym, gdzie w danej chwili jest jego paczka.

Czego nie można nadać w paczce na Cypr?

Nadając przesyłkę na Cypr warto zwrócić uwagę, czego nie można zapakować. Występują nie tylko wewnętrzne normy kurierów, ale także obowiązują nas najróżniejsze zakazy danego państwa, do którego chcemy nadać przesyłkę.

Istnieją jednak towary, których bezwarunkowo nie można nadawać. Głównie jest zakaz przewożenia towarów niebezpiecznych, takich jak broń i amunicja, a także materiałów łatwopalnych.

Dodatkowo zabronione jest nadanie substancji nielegalnych, czyli środków psychoaktywnych, alkoholi i narkotyków. Do listy zabronionych przedmiotów wliczają się również dzieła sztuki, np. obrazy, rzeźby, futra oraz drogocenna biżuteria.

Ze względu na przepisy fitosanitarne, nie można przesyłać żywych zwierząt, owadów oraz żywności, na przykład odżywek i suplementów diety dla sportowców. Przed wysłaniem przesyłki warto sprawdzić spis przedmiotów zakazanych w transporcie międzypaństwowym oraz akty prawne danego kraju.

W przypadku wątpliwości możemy skontaktować się z firmą kurierską.

Paczki na Cypr — w jaki sposób adresować i wysyłać?

Wysłanie przesyłki na Cypr nie musi być wyzwaniem. Aby mieć pewność, że kurier nie odda paczki z powrotem, należy zwrócić uwagę na napisanie poprawnych danych adresowych odbiorcy na paczce. Oto zbiór informacji, które powinniśmy umieścić na przesyłce:

 • nazwa odbiorcy,
 • numer mieszkania lub domu,
 • nazwa ulicy,
 • nazwa miasta,
 • obszar lub stan,
 • kod pocztowy,
 • nazwa kraju.

Pamiętaj, by powyższe dane napisać czytelnie.

Ile kosztuje przesyłka kurierska na Cypr?

Kwota za paczkę zazwyczaj jest związany z tym, w jakim czasie wskazany przewoźnik powinien dostarczyć pakunek do odbiorcy.

Ilekroć życzymy sobie szybkiego wysłania zamówienia, możemy wybrać opcję przesyłki ekspresowej. Wówczas otrzymamy zapewnienie dostarczenia przesyłki na czas. Co oczywiste, wiąże się to z wyższymi kwotami.

Nie zwlekaj z nadaniem paczki na ostatni moment, zwłaszcza w okresie świątecznym, kiedy przewoźnicy mają wiele pracy. Prezenty nadawaj z należytym wyprzedzeniem – plusem będzie tania wysyłka paczki ekonomicznej i gwarancja, że wszystko trafi do adresata na czas.

O ile masz taką opcję, udaj się osobiście do pobliskiego punktu nadań, ponieważ zamówienie kuriera do domu nieraz wiąże się z koniecznością uiszczenia dodatkowej opłatą.

Warto się zastanowić także nad opcjonalnym ubezpieczeniem pakunku — często jest ono kosztowne – przede wszystkim wtedy, gdy chcemy wysłać coś poza granice Polski. Choć gwarantuje poczucie bezpieczeństwa, nie zawsze jest konieczne. W przypadku przedmiotów o niskiej wartości można z niego zrezygnować.

Jak spakować paczkę na Cypr?

Mogłoby się wydawać, że zapakowanie przesyłki jest bardzo prostą czynnością. Jednakże nie każdy nadawca potrafi to robić w prawidłowy sposób. O czym należy pamiętać na etapie pakowania paczki do X?

 1. Przedmiot, który ma nierównomierne gabaryty, powinien być odpowiednio zabezpieczony przed ewentualnym przesuwaniem się w środku pudła. Dlatego zdecydowanie przyda się folia bąbelkowa i piankowe chipsy.
 2. Pamiętaj, że zawartość opakowania nie może nijak wystawać.
 3. Do owinięcia i zamknięcia pudełka używaj taśmy klejącej.
 4. Z pudełka należy zdjąć wszystkie stare oznaczenia, napisy, naklejki. Następnie można na nim ulokować swoje dane adresowe.
 5. Dno i góra kartonu powinny być dodatkowo usztywnione i zabezpieczone.

Przed spakowaniem delikatnych rzeczy do kartonu starannie je owiń. Folia bąbelkowa będzie znakomitym pomysłem, ponieważ niezawodnie zabezpieczy narażone w transporcie rzeczy.

Sposoby płatności za paczkę na Cypr

Istnieje kilka metod płatności, dzięki którym nadasz twoją paczkę na Cypr. Na przykład możesz wynająć kuriera, który weźmie przesyłkę z twojego domu i przekaże ją prosto do adresata. Jak można dokonać zapłaty za nadanie wysyłki międzynarodowej?

W zależności od wybranej waluty będziemy mieli do dyspozycji kilka metod płatności za przesyłkę. Jedną z nich może być tradycyjny przelew bankowy. Sesje wychodzące, jak i przychodzące banku odbywają się kilka razy każdego dnia. Po znalezieniu takiego rozwiązania i opłaceniu paczki do X należy przesłać na nasz adres potwierdzenie dokonania płatności w formie wyciągu z bankowości online. Wtedy zamówienie będzie zaakceptowane i przesłane do realizacji przez wskazaną firmę kurierską.

Szybki przelew za pośrednictwem systemu płatniczego Przelewy24 zrealizujemy bardzo sprawnie i od razu otrzymamy potwierdzenie realizacji zamówienia kuriera. To bardzo wygodna możliwość, którą wykorzystuje coraz więcej osób. Podobnie jest z płatnością przez BLIK. Dzięki niej ekspresowo i w sposób komfortowy zrealizujemy płatność.

Innymi formami płatności są karta płatnicza i Paypal. W pierwszej opcji poprzez system płatności można bezproblemowo wykonać transakcję kartą debetową Visa, Mastercard i innymi. Jeżeli posiadamy konto w Paypalu i chcemy w ten sposób opłacić swoje zamówienie, możemy to zrobić bez problemu. Paypal pobiera jednak wysoką prowizję od realizacji transakcji, dlatego do tego sposobu płatności jest doliczane 4% dopłaty.

Przy wysyłaniu paczki na Cypr można płacić m.in. walutą PLN.