Wysyłaj paczki do Chin i Polski
country-image
country-image
kg
cm
cm
cm

Jak działamy?

Jest to bardzo proste, szybkie i przejrzyste. Zamawiasz kuriera lub nadajesz paczkę w dowolnym punkcie w mniej niż 2 minuty.

1
Wypełnij kilka informacji o przesyłce
2
Wybierz kuriera i opłać usługę
3
Poczekaj na kuriera lub nadaj paczkę w punkcie

Dlaczego ShipCenter?

Przez ponad 10 lat nasi klienci wysłali za naszym pośrednictwem ponad 2 000 000 przesyłek krajowych i międzynarodowych. Gwarantujemy jakość naszych usług, bo współpracujemy tylko z największymi i najlepszymi firmami kurierskimi, którzy bezpiecznie dostarczają paczki na całym świecie.

Co zyskasz
Ekspresowa dostawa
99% naszych paczek dociera kolejnego dnia od nadania. Posiadamy najszybsze usługi kurierskie w Polsce i na świecie, z dostawą do USA czy nawet Chin, kolejnego dnia roboczego.
Ubezpieczenie przesyłki
Nie ważne gdzie wysyłasz, zawsze możesz ubezpieczyć swoją przesyłkę nawet do 50 000 zł, a duża część firm kurierskich, które z nami współpracują, posiada darmowe ubezpieczenie w cenie przesyłki.
Od drzwi do drzwi lub w punkcie
Każdą przesyłkę możesz oddać kurierowi, który przyjedzie po nią w wybranym przez Ciebie dniu lub po prostu, możesz zanieść ją do punktu/paczkomatu w dowolnym momencie. Z nami nadasz swoje paczki wygodnie, jak chcesz i kiedy chcesz.
Śledzenie przesyłki online
Wszystkie nasze usługi posiadają dokładną, darmową usługę śledzenia paczek, która aktualizuje się przy każdym skanowaniu paczki. Dokładnie wiesz, gdzie znajduje się Twoja paczka w danym momencie.
Szybkie zamawianie
Nie musisz poświęcać godzin na szukanie i zamawianie kuriera. Nasz system jest bardzo intuicyjny, dzięki czemu nadasz paczkę w dowolne miejsce na świecie w mniej niż 2 minuty.
Żadnych ukrytych kosztów
Gwarantujemy, że nie ma żadnych ukrytych kosztów. Płacisz dokładnie tyle, ile wyliczy Ci nasz system. Oferujemy tylko bezpieczne płatności przelewami, kartą lub Blikiem poprzez zaufaną platformę Przelewy24.
Co zyskasz
Wysłanych paczek
3 mln
Doświadczenia
10 lat
Pozytywnych opinii
3 tys.
Punktów ShipCenter
+ 100

Tysiące zadowolonych klientów

Nasze usługi są oceniane na maksymalną liczbę 5/5 gwiazdek, według niezależnego serwisu opineo.pl. Jesteśmy również laureatem złotej nagordy “Słucham swoich klientów”, którą co roku otrzymujemy, dzięki 99% zadowolonych klientów.

“Solidna firma na poziomie nie miałam nigdy żadnych problemów z tą firmą, polecam znajomym”

Teresa

“Szybka, sprawna obsługa. Kierowca kurier bardzo pomocny co w dzisiejszych czasach jest rzadkością.”

Tadeusz

“Korzystam z usług SHIPCENTER. Wysyłam InPostem. Wszystko przebiega sprawnie i terminowo.”

Lucyna

Paczki do Chin i Polski

Paczki kurierskie do Chin cieszą się rosnącą renomą wśród klientów z Polski. Trudno się temu dziwić. To atrakcyjny cenowo sposób, by szybko przesłać zamówienie do Chin. Warto jednak mieć na uwadze, że profesjonalna wysyłka paczek do Chin zawsze powinna być poprzedzona skrupulatną analizą rynku. Dzięki temu unikniemy marnowania pieniędzy.

Wysyłka paczek do Chin

Osoby, które decydują się na nadanie paczki do Chin powinny pamiętać o tym, że warte uwagi jest nie tylko zapewnienie sobie jak najbardziej atrakcyjnej ceny. Duże znaczenie ma też renoma przedsiębiorstwa, która będzie transportować paczkę.

Gdy zależy nam na czasie, to zdecydowanie warto skorzystać z oferty godnej zaufania firmy, jak Ship Center Polska. Oferowane przez naszą firmę przesyłki międzynarodowe są wysyłane za pośrednictwem dużych, działających w tym sektorze rynku od wielu lat przedsiębiorstw, które stawiają na najwyższą jakość.

Jak długo idą paczki do Chin?

O tym, jak długo zajmuje doręczenie przesyłki do Chin, decyduje sporo zmiennych. Można jednak stwierdzić, że fundamentalną rolę pełni dzień nadania oraz jakość przewoźnika, z którego oferty korzystamy. W Ship Center na pierwszym miejscu stawiamy na zadowolenie klienta.

Zwykle okazuje się, że paczka z Polski do Chin dotrze do odbiorcy w kilka dni. Oczywiście, nasze szanse na szybkie sfinalizowanie zamówienia zwiększą się, jeśli zlecimy kuriera w poniedziałek.

Analogicznie, czas doręczenia przesyłki może nieco się wydłużyć, kiedy zamówimy kuriera, gdy w kraju docelowym przypada ważne, państwowe święto. Czas realizacji zamówienia wydłuży się też, jeśli prześlemy paczkę przed weekendem. Jest dość prawdopodobne, że zamówienie może spędzić sporo czasu na magazynie.

Gdy skorzystamy z rozwiązań polecanej firmy, jak Ship Center, to jest bardzo możliwe, że zamówienie zostanie dostarczone do odbiorcy jak najszybciej. Co więcej, z poziomu serwisu będziemy mieć sposobność by zerkać na obecny status naszego zlecenia. To świetny sposób, by jak najszybciej poinformować odbiorcę o tym, gdzie obecnie znajduje się jego paczka.

Czego nie można nadać w paczce do Chin?

Nadając przesyłkę do Chin należy zwrócić uwagę na to, czego nie można zapakować. Występują nie tylko wewnętrzne regulaminy kurierów, ale także obowiązują nas najróżniejsze zakazy danego kraju, gdzie chcemy przesłać przesyłkę.

Istnieją jednak produkty, których stanowczo nie wolno wysyłać. Głównie nie wolno przewozić przedmiotów niebezpiecznych, takich jak broń i amunicja, a także materiałów łatwopalnych.

Dodatkowo zabronione jest nadanie środków nielegalnych, czyli substancji psychoaktywnych, alkoholi i narkotyków. Do listy zabronionych artykułów wliczają się również dzieła sztuki, np. rzeźby, futra, obrazy oraz bezcenna biżuteria.

Ze względu na regulamin fitosanitarny, nie można nadawać żywych owadów, zwierząt oraz żywności, między innymi odżywek i suplementów diety dla sportowców. Przed wysłaniem paczki zaleca się sprawdzić spis towarów zabronionych w transporcie międzykrajowym oraz przepisy danego państwa.

Jeśli mamy wątpliwości, dobrze jest skontaktować się ze spedytorem.

Paczki do Chin - w jaki sposób adresować i wysyłać?

Nadanie paczki do Chin nie musi być trudne. Aby mieć pewność, że kurier nie przywiezie przesyłki z powrotem, należy zwrócić uwagę na napisanie poprawnych danych adresowych odbiorcy na paczce. Poznaj zbiór informacji, które powinniśmy umieścić na paczce:

  • nazwa odbiorcy,
  • numer mieszkania lub domu,
  • nazwa ulicy,
  • nazwa miasta,
  • obszar lub stan,
  • kod pocztowy,
  • nazwa kraju.

Pamiętaj, by te dane napisać czytelnie.

Ile kosztuje przesyłka kurierska do Chin?

Cena za przesyłkę przeważnie jest związana z tym, w jakim tempie wskazany spedytor powinien doręczyć paczkę do odbiorcy.

Kiedy życzymy sobie wysłania szybkiego nadania, możemy skorzystać z przesyłki ekspresowej. Wówczas będziemy mieli pewność dostarczenia przesyłki w terminie. Co oczywiste, będzie to miało związek z wyższymi kwotami.

Nie zwlekaj z wysłaniem paczki na ostatni moment, zwłaszcza w okresie świąt, kiedy kurierzy mają sporo pracy. Przesyłki wysyłaj z należytym wyprzedzeniem – plusem będzie tania wysyłka paczki ekonomicznej i gwarancja, że twój przedmiot zostanie dostarczone na czas.

Jeśli masz taką sposobność, idź osobiście do pobliskiego punktu nadań, ponieważ zamawianie kuriera do wybranej przez nas lokalizacji czasami wiąże się z dodatkową opłatą.

Pomyśl także nad opcjonalnym ubezpieczeniem paczki - najczęściej jest ono kosztowne, zwłaszcza jeśli przesyłamy coś poza granicę kraju. Mimo faktu, że daje poczucie bezpieczeństwa, nie zawsze jest konieczne. O ile przesyłasz przedmioty o niskiej wartości, można z niego zrezygnować.

Jak zapakować przesyłkę do Chin?

Mogłoby się wydawać, że zapakowanie przesyłki jest bardzo łatwą czynnością. Jednak nie każdy nadawca potrafi to wykonać w prawidłowy sposób. Co warto wiedzieć na etapie pakowania przesyłki do Chin?

Przedmiot, który ma nierównomierne kształty, powinien być właściwie zabezpieczony przed ewentualnym zmienianiem pozycji w środku kartonu. Dlatego zdecydowanie będzie potrzebna folia bąbelkowa i piankowe chipsy.
Pamiętaj, że zawartość pudełka nie może w żaden sposób wystawać.
Do owijania i zamknięcia opakowania użyj taśmy klejącej.
Z kartonu trzeba ściągnąć wszystkie stare oznaczenia, napisy, naklejki. Następnie można na nim umieścić nasze dane adresowe.
Dno i góra opakowania powinny być w dodatku usztywnione i zabezpieczone.

Przed zapakowaniem delikatnych rzeczy do pudełka porządnie je owiń. Folia bąbelkowa będzie znakomitym pomysłem, ponieważ dobrze uchroni wrażliwe na transport i wstrząsy rzeczy.

W jaki sposób dokonać płatności za paczkę do Chin?

Istnieje kilka opcji płatności, dzięki którym prześlesz twoją wysyłkę do Chin. Dla przykładu możesz zamówić kuriera, który weźmie paczkę z twojego domu i dostarczy ją prosto do odbiorcy. W jaki sposób można zapłacić za nadanie wysyłki zagranicznej?

W zależności od wybranej waluty, będziemy mieli do dyspozycji kilka sposobów płatności za przesyłkę. Jedną z nich może być zwykły przelew bankowy. Sesje wychodzące, jak i przychodzące banku odbywają się kilka razy dziennie. Po wyszukaniu takiej możliwości i opłaceniu przesyłki do Chin należy wysłać na nasz adres potwierdzenie zrealizowania płatności w formie wyciągu z bankowości online. Wtedy nasze zamówienie zostanie zaakceptowane i wysłane do wysyłki przez wskazaną firmę kurierską.

Błyskawiczny przelew za pośrednictwem systemu płatniczego Przelewy24 wykonamy sprawnie i od razu uzyskamy potwierdzenie realizacji zamówienia kuriera. To bardzo praktyczna opcja, którą wykorzystuje coraz więcej Polaków. Podobnie jest z płatnością przez BLIK. Dzięki niej ekspresowo zrealizujemy płatność w wygodny sposób.

Innymi formami płatności są karta płatnicza i Paypal. W pierwszym przykładzie poprzez system płatności można bez żadnych problemów wykonać transakcję kartą debetową Visa, Mastercard i innymi. Gdy posiadamy konto w Paypalu i zamierzamy w ten sposób opłacić swoje zamówienie, możemy to zrobić w zaledwie kilka chwil.