Wysyłaj paczki do Hiszpanii i Polski
country-image
country-image
kg
cm
cm
cm
Polecany

Jak działamy?

Jest to bardzo proste, szybkie i przejrzyste. Zamawiasz kuriera lub nadajesz paczkę w dowolnym punkcie w mniej niż 2 minuty.

1
Wypełnij kilka informacji o przesyłce
2
Wybierz kuriera i opłać usługę
3
Poczekaj na kuriera lub nadaj paczkę w punkcie

Dlaczego ShipCenter?

Przez ponad 10 lat nasi klienci wysłali za naszym pośrednictwem ponad 2 000 000 przesyłek krajowych i międzynarodowych. Gwarantujemy jakość naszych usług, bo współpracujemy tylko z największymi i najlepszymi firmami kurierskimi, którzy bezpiecznie dostarczają paczki na całym świecie.

Co zyskasz
Ekspresowa dostawa
99% naszych paczek dociera kolejnego dnia od nadania. Posiadamy najszybsze usługi kurierskie w Polsce i na świecie, z dostawą do USA czy nawet Chin, kolejnego dnia roboczego.
Ubezpieczenie przesyłki
Nie ważne gdzie wysyłasz, zawsze możesz ubezpieczyć swoją przesyłkę nawet do 50 000 zł, a duża część firm kurierskich, które z nami współpracują, posiada darmowe ubezpieczenie w cenie przesyłki.
Od drzwi do drzwi lub w punkcie
Każdą przesyłkę możesz oddać kurierowi, który przyjedzie po nią w wybranym przez Ciebie dniu lub po prostu, możesz zanieść ją do punktu/paczkomatu w dowolnym momencie. Z nami nadasz swoje paczki wygodnie, jak chcesz i kiedy chcesz.
Śledzenie przesyłki online
Wszystkie nasze usługi posiadają dokładną, darmową usługę śledzenia paczek, która aktualizuje się przy każdym skanowaniu paczki. Dokładnie wiesz, gdzie znajduje się Twoja paczka w danym momencie.
Szybkie zamawianie
Nie musisz poświęcać godzin na szukanie i zamawianie kuriera. Nasz system jest bardzo intuicyjny, dzięki czemu nadasz paczkę w dowolne miejsce na świecie w mniej niż 2 minuty.
Żadnych ukrytych kosztów
Gwarantujemy, że nie ma żadnych ukrytych kosztów. Płacisz dokładnie tyle, ile wyliczy Ci nasz system. Oferujemy tylko bezpieczne płatności przelewami, kartą lub Blikiem poprzez zaufaną platformę Przelewy24.
Co zyskasz
Wysłanych paczek
3 mln
Doświadczenia
10 lat
Pozytywnych opinii
3 tys.
Punktów ShipCenter
+ 100

Tysiące zadowolonych klientów

Nasze usługi są oceniane na maksymalną liczbę 5/5 gwiazdek, według niezależnego serwisu opineo.pl. Jesteśmy również laureatem złotej nagordy “Słucham swoich klientów”, którą co roku otrzymujemy, dzięki 99% zadowolonych klientów.

“Solidna firma na poziomie nie miałam nigdy żadnych problemów z tą firmą, polecam znajomym”

Teresa

“Szybka, sprawna obsługa. Kierowca kurier bardzo pomocny co w dzisiejszych czasach jest rzadkością.”

Tadeusz

“Korzystam z usług SHIPCENTER. Wysyłam InPostem. Wszystko przebiega sprawnie i terminowo.”

Lucyna

Paczki do Hiszpanii i Polski

Przesyłki kurierskie do Hiszpanii cieszą się dużą popularnością ze strony naszych rodaków. Nic w tym nadzwyczajnego. To atrakcyjny cenowo sposób, aby ekspresowo przesłać przesyłkę do Hiszpanii. Należy jednak mieć na uwadze, że profesjonalna wysyłka zamówień do Hiszpanii zawsze powinna być poprzedzona skrupulatną analizą rynku. W ten sposób unikniemy dużych kosztów.

Przesyłki kurierskie do Hiszpanii

Osoby, które wybierają wysłanie paczki do Hiszpanii muszą mieć na uwadze priorytetowe jest nie tylko zapewnienie sobie jak najniższej ceny. Liczy się też renoma firmy spedycyjnej, która będzie dostarczać transport.

Jeżeli czas ma znaczenie, to powinniśmy skorzystać z usług godnej zaufania firmy, jak Ship Center. Oferowane przez nas transporty zagraniczne są dostarczane za pośrednictwem dużych, funkcjonujących w branży od wielu lat firm, które stawiają na kompleksową obsługę klienta.

Jak długo idą paczki do Hiszpanii?

O tym, ile czasu zajmuje doręczenie paczki do Hiszpanii, decyduje bardzo dużo kwestii. Można jednak stwierdzić, że kluczową rolę pełni dzień nadania oraz jakość przewoźnika, z którego oferty korzystamy. W Ship Center priorytetowo stawiamy na najwyższą jakość.

Zazwyczaj okazuje się, że paczka do Hiszpanii dotrze do punktu docelowego w zaledwie kilka dni. Oczywiście, nasze szanse na ekspresowe zrealizowanie zamówienia będą nieco większe, jeśli zlecimy kuriera przed weekendem.

Analogicznie, doręczenie zamówienia może nieco się wydłużyć, kiedy zamówimy kuriera, gdy w Polsce wypada ważne, narodowe święto. Termin dostarczenia wydłuży się też, jeśli nadamy paczkę w czwartek lub piątek. Jest dość prawdopodobne, że zamówienie może spędzić kilka dni na magazynie.

Jeśli skorzystamy z oferty polecanej firmy, jak Ship Center Polska, to jest bardzo możliwe, że zamówienie dotrze do odbiorcy jak najszybciej. Co więcej, z poziomu strony WWW będziemy mogli podejrzeć obecny status naszego transportu. To świetny sposób, by ekspresowo poinformować odbiorcę o tym, gdzie teraz jest jego zamówienie.

Czego nie można nadać w paczce do Hiszpanii?

Przesyłając paczkę do Hiszpanii trzeba zwrócić uwagę na to, czego nie można wysłać. Istnieją nie tylko wewnętrzne regulaminy przewoźników, ale także obowiązują nas różne zakazy danego państwa, do którego chcemy przesłać przesyłkę.

Są jednak towary, których bezwarunkowo nie można przesyłać. Szczególnie zabrania się nadawania artykułów niebezpiecznych, takich jak broń i amunicja, a także materiałów łatwopalnych.

Nie wolno nadawać kurierem substancji nielegalnych, czyli środków psychoaktywnych, alkoholi i narkotyków. Do listy zakazanych przedmiotów wliczają się również dzieła sztuki, np. obrazy, rzeźby, futra oraz bezcenna biżuteria.

Patrząc na przepisy fitosanitarne, nie można przesyłać żywych owadów, zwierząt oraz żywności, przykładowo suplementów diety i odżywek dla sportowców. Przed nadaniem paczki należy sprawdzić spis towarów zabronionych w transporcie międzynarodowym oraz akty prawne danego państwa.

Jeśli mamy wątpliwości, dobrze jest skontaktować się z przewoźnikiem.

Paczki do Hiszpanii - w jaki sposób adresować i wysyłać?

Wysłanie paczki do Hiszpanii nie musi być wyzwaniem. By mieć gwarancję, że kurier nie przywiezie przesyłki do nadawcy, dobrze jest zwrócić uwagę na podanie poprawnych danych teleadresowych odbiorcy na przesyłce. Poznaj zbiór informacji, które powinny znaleźć się na przesyłce:

 • nazwa odbiorcy,
 • numer mieszkania lub domu,
 • nazwa ulicy,
 • nazwa miasta,
 • obszar lub stan,
 • kod pocztowy,
 • nazwa kraju.

Pamiętaj, by wszystkie te dane napisać czytelnie.

Ile kosztuje przesyłka kurierska do Hiszpanii

Opłata za przesyłkę z reguły jest związana z tym, w jakim czasie dany spedytor powinien dostarczyć paczkę do adresata.

Kiedy zachodzi potrzeba pilnego nadania, mamy możliwość wybrania opcji przesyłki ekspresowej. W takiej sytuacji otrzymamy gwarancję otrzymania jej na czas. To jasne, że będzie się to wiązało z wyższymi sumami za tę usługę.

Staraj się nie zwlekać z nadaniem paczki na ostatni moment, zwłaszcza w okresie świąt, kiedy przewoźnicy mają dużo pracy. Przesyłki wysyłaj z odpowiednim wyprzedzeniem – plusem będzie tańsza wysyłka paczki ekonomicznej i gwarancja, że twój przedmiot zostanie dostarczone na czas.

O ile masz taką możliwość, udaj się osobiście do danego punktu nadawania paczek, ponieważ zamawianie kuriera do miejsca innego niż wskazany przez firmę kurierską nieraz wiąże się z koniecznością uiszczenia dodatkowej opłatą.

Zastanów się również nad ewentualnym ubezpieczeniem wysyłki - najprawdopodobniej jest ono kosztowne, przede wszystkim wtedy, gdy wysyłamy coś poza granice Polski. Mimo że gwarantuje poczucie bezpieczeństwa, nie zawsze jest konieczne. O ile przesyłasz przedmioty o niskiej wartości możesz z niego zrezygnować.

Jak spakować paczkę do Hiszpanii?

Mogłoby się wydawać, że przygotowanie paczki jest bardzo prostą czynnością. Jednakże nie każdy nadawca jest zdolny to robić w bezbłędny sposób. Co warto wiedzieć na etapie pakowania wysyłki do Hiszpanii?

 1. Przedmiot, który ma nierównomierne kształt, powinien być odpowiednio zabezpieczony przed ewentualnym zmienianiem pozycji wewnątrz pudła. Dlatego zdecydowanie przyda się folia bąbelkowa i piankowe chipsy.
 2. Nie zapominaj, że zawartość pudełka nie może nijak wystawać.
 3. Do owinięcia i zamknięcia pudełka używaj taśmy klejącej.
 4. Z kartonu trzeba zdjąć wszystkie stare oznaczenia, napisy, naklejki. Następnie trzeba na nim zawrzeć swoje dane adresowe.
 5. Dno i góra kartonu powinny być specjalnie usztywnione i wzmocnione.

Przed włożeniem delikatnych przedmiotów do pudełka starannie je owiń. Folia bąbelkowa będzie znakomitym pomysłem, ponieważ dobrze uchroni wrażliwe na transport i wstrząsy przedmioty.

W jaki sposób dokonać płatności za paczkę do Hiszpanii

Jest kilka opcji płatności, dzięki którym wyślesz twoją paczkę do Hiszpanii. Dla przykładu możesz zarezerwować kuriera, który obierze wysyłkę z twojego domu i dowiezie ją prosto do adresata. Jak można zapłacić za nadanie paczki międzynarodowej?

W zależności od wybranej waluty, będziemy mieli do dyspozycji kilka metod płatności za przesyłkę. Jedną z nich może być zwykły przelew bankowy. Sesje wychodzące, jak i przychodzące banku odbywają się kilka razy każdego dnia. Po znalezieniu takiej opcji i opłaceniu paczki do Hiszpanii należy wysłać na nasz adres potwierdzenie przeprowadzenia płatności w formie wyciągu z bankowości elektronicznej. Wtedy zamówienie zostanie zaakceptowane i przesłane do wysyłki przez wybraną firmę kurierską.

Ekspresowy przelew poprzez system płatniczy Przelewy24 wykonamy sprawnie i od razu otrzymamy potwierdzenie realizacji zamówienia kuriera. To bardzo praktyczna możliwość, z której korzysta coraz więcej Polaków. Podobnie jest z płatnością realizowaną przez BLIK. W ten sposób bardzo szybko sfinalizujemy płatność w bezproblemowy sposób.