Wysyłaj paczki do Gruzji i Polski
country-image
country-image
kg
cm
cm
cm

Jak działamy?

Jest to bardzo proste, szybkie i przejrzyste. Zamawiasz kuriera lub nadajesz paczkę w dowolnym punkcie w mniej niż 2 minuty.

1
Wypełnij kilka informacji o przesyłce
2
Wybierz kuriera i opłać usługę
3
Poczekaj na kuriera lub nadaj paczkę w punkcie

Dlaczego ShipCenter?

Przez ponad 10 lat nasi klienci wysłali za naszym pośrednictwem ponad 2 000 000 przesyłek krajowych i międzynarodowych. Gwarantujemy jakość naszych usług, bo współpracujemy tylko z największymi i najlepszymi firmami kurierskimi, którzy bezpiecznie dostarczają paczki na całym świecie.

Co zyskasz
Ekspresowa dostawa
99% naszych paczek dociera kolejnego dnia od nadania. Posiadamy najszybsze usługi kurierskie w Polsce i na świecie, z dostawą do USA czy nawet Chin, kolejnego dnia roboczego.
Ubezpieczenie przesyłki
Nie ważne gdzie wysyłasz, zawsze możesz ubezpieczyć swoją przesyłkę nawet do 50 000 zł, a duża część firm kurierskich, które z nami współpracują, posiada darmowe ubezpieczenie w cenie przesyłki.
Od drzwi do drzwi lub w punkcie
Każdą przesyłkę możesz oddać kurierowi, który przyjedzie po nią w wybranym przez Ciebie dniu lub po prostu, możesz zanieść ją do punktu/paczkomatu w dowolnym momencie. Z nami nadasz swoje paczki wygodnie, jak chcesz i kiedy chcesz.
Śledzenie przesyłki online
Wszystkie nasze usługi posiadają dokładną, darmową usługę śledzenia paczek, która aktualizuje się przy każdym skanowaniu paczki. Dokładnie wiesz, gdzie znajduje się Twoja paczka w danym momencie.
Szybkie zamawianie
Nie musisz poświęcać godzin na szukanie i zamawianie kuriera. Nasz system jest bardzo intuicyjny, dzięki czemu nadasz paczkę w dowolne miejsce na świecie w mniej niż 2 minuty.
Żadnych ukrytych kosztów
Gwarantujemy, że nie ma żadnych ukrytych kosztów. Płacisz dokładnie tyle, ile wyliczy Ci nasz system. Oferujemy tylko bezpieczne płatności przelewami, kartą lub Blikiem poprzez zaufaną platformę Przelewy24.
Co zyskasz
Wysłanych paczek
3 mln
Doświadczenia
10 lat
Pozytywnych opinii
3 tys.
Punktów ShipCenter
+ 100

Tysiące zadowolonych klientów

Nasze usługi są oceniane na maksymalną liczbę 5/5 gwiazdek, według niezależnego serwisu opineo.pl. Jesteśmy również laureatem złotej nagordy “Słucham swoich klientów”, którą co roku otrzymujemy, dzięki 99% zadowolonych klientów.

“Solidna firma na poziomie nie miałam nigdy żadnych problemów z tą firmą, polecam znajomym”

Teresa

“Szybka, sprawna obsługa. Kierowca kurier bardzo pomocny co w dzisiejszych czasach jest rzadkością.”

Tadeusz

“Korzystam z usług SHIPCENTER. Wysyłam InPostem. Wszystko przebiega sprawnie i terminowo.”

Lucyna

Paczki do Gruzji i Polski

Paczki kurierskie do Gruzji cieszą się rosnącą popularnością ze strony klientów z Polski. Trudno się temu dziwić. To tani sposób, by ekspresowo wysłać przesyłkę do Gruzji. Warto jednak zdawać sobie sprawę z tego, że profesjonalna wysyłka paczek do Gruzji zawsze musi być poprzedzona skrupulatną analizą rynku. Dzięki temu unikniemy marnowania pieniędzy.

Tania paczka do Gruzji

Osoby, które decydują się na wysłanie przesyłki do Gruzji powinny pamiętać o tym, że warte uwagi jest nie tylko zapewnienie sobie jak najbardziej atrakcyjnej ceny. Duże znaczenie ma też renoma firmy spedycyjnej, która będzie transportować przesyłkę.

Jeżeli czas ma znaczenie, to powinniśmy skorzystać z usług godnej zaufania firmy, jak Ship Center Polska. Oferowane przez nas przesyłki międzynarodowe są wysyłane poprzez najlepszych, funkcjonujących w sektorze usług kurierskich od wielu lat firm, które stawiają na kompleksową obsługę klienta.

Ile trwa dostarczenie paczki do Gruzji?

O tym, ile czasu zajmuje transport paczki do Gruzji, decyduje wiele zmiennych. Można jednak wyjść z założenia, że kluczową rolę pełni dzień wysłania oraz jakość przedsiębiorstwa, z którego usług korzystamy. W Ship Center priorytetowo stawiamy na profesjonalizm.

Zwykle okazuje się, że paczka z Polski do Gruzji dotrze do kraju odbiorcy w zaledwie kilka dni. Oczywiście, nasze szanse na ekspresowe przesłanie zamówienia zwiększą się, jeśli nadamy kuriera w pierwszych dniach tygodnia.

Analogicznie, dostawa paczki może nieco się wydłużyć, gdy zamówimy kuriera w czasie, gdy w Polsce wypada ważne, państwowe święto. Czas dostarczenia zwiększy się też, jeśli prześlemy paczkę przed weekendem. Jest dość prawdopodobne, że paczka może spędzić weekend na magazynie.

Jeśli skorzystamy z rozwiązań polecanej firmy, jak Ship Center Polska, to jest możliwe, że paczka zostanie dostarczona do odbiorcy w pierwszym wolnym terminie. Co więcej, z poziomu strony będziemy mogli śledzić obecny status naszego zamówienia. To świetny sposób, by szybko zawiadomić odbiorcę o tym, gdzie obecnie jest jego przesyłka.

Czego nie można nadać w paczce do Gruzji?

Wysyłając paczkę do Gruzji warto zwrócić uwagę, czego nie można wysłać. Istnieją nie tylko wewnętrzne regulaminy spedytorów, ale także obowiązują nas różnego rodzaju zakazy danego kraju, do którego chcemy przesłać przesyłkę.

Występują jednak towary, których bezwarunkowo nie należy przesyłać. Szczególnie jest zakaz wysyłania przedmiotów niebezpiecznych, takich jak broń i amunicja, a także materiałów łatwopalnych.

Co więcej, zabronione jest wysyłanie substancji nielegalnych, czyli środków psychoaktywnych, napojów alkoholowych i narkotyków. Do listy zakazanych artykułów wliczają się również dzieła sztuki, np. rzeźby, futra, obrazy oraz bezcenna biżuteria.

Mając na uwadze przepisy fitosanitarne, nie można nadawać żywych owadów, zwierząt oraz żywności, między innymi odżywek i suplementów diety dla sportowców. Przed wysłaniem paczki należy sprawdzić listę artykułów zabronionych w transporcie międzykrajowym oraz akty prawne danego państwa.

W razie wątpliwości, warto skontaktować się z spedytorem.

Paczki do Gruzji — w jaki sposób adresować i wysyłać?

Nadanie paczki do Gruzji nie musi być trudne. Aby mieć pewność, że kurier nie przywiezie przesyłki z powrotem, należy zwrócić uwagę na podanie poprawnych danych teleadresowych odbiorcy na paczce. Poznaj spis informacji, które powinny znaleźć się na paczce:

 • nazwa odbiorcy,
 • numer mieszkania lub domu,
 • nazwa ulicy,
 • nazwa miasta,
 • obszar lub stan,
 • kod pocztowy,
 • nazwa kraju.

Pamiętaj, by te informacje napisać czytelnie.

Ile kosztuje przesyłka kurierska do Gruzji?

Opłata za wysyłkę przeważnie jest związana z tym, jak szybko wybrany przewoźnik ma wręczyć przesyłkę odbiorcy.

Ilekroć życzymy sobie wysłania pilnego zamówienia, możemy wybrać opcję przesyłki ekspresowej. Wówczas otrzymamy gwarancję otrzymania przesyłki w terminie. Co oczywiste, przyjdzie nam za tę usługę zapłacić wyższymi kwotami.

Staraj się nie zwlekać z wysłaniem paczki do ostatniej chwili, przede wszystkim w czasie świątecznym, kiedy kurierzy mają sporo pracy. Prezenty wysyłaj z adekwatnym wyprzedzeniem – korzyścią będzie tania wysyłka paczki ekonomicznej i pewność, że wszystko zostanie dostarczone na czas.

Jeżeli masz taką sposobność, idź osobiście do pobliskiego punktu nadań, ponieważ zamówienie kuriera do miejsca innego niż wskazany przez firmę kurierską czasami wiąże się z dodatkową opłatą.

Warto pomyśleć również nad opcjonalnym ubezpieczeniem wysyłki — często jest ono kosztowne, zwłaszcza wtedy, kiedy wysyłamy coś za granicę. Mimo że gwarantuje poczucie bezpieczeństwa, nie zawsze jest obligatoryjne. W przypadku przedmiotów o niskiej wartości można z niego zrezygnować.

Jak spakować paczkę do Gruzji?

Mogłoby się wydawać, że pakowanie paczki jest bardzo prostą czynnością. Jednak nie każdy nadawca jest zdolny to wykonać w prawidłowy sposób. O czym należy pamiętać na etapie przygotowywania przesyłki do Gruzji?

 1. Przedmiot, który ma nierówne kształty, powinien być właściwie zabezpieczony przed ewentualnym przesuwaniem się wewnątrz opakowania. Dlatego zdecydowanie przyda się folia bąbelkowa i piankowe chipsy.
 2. Pamiętaj, że zawartość pudełka nie może nijak wystawać.
 3. Do owijania i zamknięcia pudełka użyj taśmy klejącej.
 4. Z kartonu trzeba usunąć wszystkie stare oznaczenia, napisy, naklejki. Następnie należy na nim umieścić nasze dane adresowe.
 5. Dno i góra opakowania powinny być specjalnie usztywnione i wzmocnione.

Przed spakowaniem delikatnych rzeczy do kartonu solidnie je owiń. Folia bąbelkowa będzie znakomitym pomysłem, ponieważ dobrze zabezpieczy wrażliwe na transport i wstrząsy rzeczy.

Sposoby płatności za paczkę do Gruzji

Istnieje kilka opcji płatności, dzięki którym nadasz twoją przesyłkę do Gruzji. Przykładowo możesz wynająć kuriera, który obierze przesyłkę spod twoich drzwi i dowiezie ją prosto do adresata. W jaki sposób można zrealizować płatność za nadanie paczki międzynarodowej?

Zależnie od wskazanej waluty, będziemy mogli wybrać spośród kilku metod płatności za przesyłkę. Jedną z nich może być zwykły przelew bankowy. Sesje wychodzące, jak i przychodzące banku odbywają się kilka razy dziennie. Po wyszukaniu takiej możliwości i opłaceniu paczki do Gruzji należy wysłać na nasz adres potwierdzenie dokonania płatności w formie wyciągu z bankowości online. Wtedy nasze zamówienie będzie zaakceptowane i wysłane do wysyłki przez wskazaną firmę kurierską.

Błyskawiczny przelew za pośrednictwem systemu płatniczego Przelewy24 zrealizujemy sprawnie i od razu dostaniemy potwierdzenie realizacji zamówienia kuriera. To bardzo komfortowa funkcja, którą wykorzystuje coraz więcej osób. Podobnie jest z płatnością realizowaną przez BLIK. W ten sposób szybko zrealizujemy płatność w komfortowy sposób.

Innymi możliwościami płatności są karta płatnicza i Paypal. W pierwszej opcji poprzez system płatności można bezproblemowo sfinalizować transakcję kartą debetową Visa, Mastercard i innymi. Kiedy mamy konto w Paypalu i zamierzamy w ten sposób opłacić swoje zamówienie, możemy to zrobić bez trudności. Paypal pobiera jednak wysoką prowizję od realizacji transakcji, dlatego do tej metody płatności jest doliczane 4% dopłaty.