Wysyłaj paczki do Meksyku i Polski
country-image
country-image
kg
cm
cm
cm

Jak działamy?

Jest to bardzo proste, szybkie i przejrzyste. Zamawiasz kuriera lub nadajesz paczkę w dowolnym punkcie w mniej niż 2 minuty.

1
Wypełnij kilka informacji o przesyłce
2
Wybierz kuriera i opłać usługę
3
Poczekaj na kuriera lub nadaj paczkę w punkcie

Dlaczego ShipCenter?

Przez ponad 10 lat nasi klienci wysłali za naszym pośrednictwem ponad 2 000 000 przesyłek krajowych i międzynarodowych. Gwarantujemy jakość naszych usług, bo współpracujemy tylko z największymi i najlepszymi firmami kurierskimi, którzy bezpiecznie dostarczają paczki na całym świecie.

Co zyskasz
Ekspresowa dostawa
99% naszych paczek dociera kolejnego dnia od nadania. Posiadamy najszybsze usługi kurierskie w Polsce i na świecie, z dostawą do USA czy nawet Chin, kolejnego dnia roboczego.
Ubezpieczenie przesyłki
Nie ważne gdzie wysyłasz, zawsze możesz ubezpieczyć swoją przesyłkę nawet do 50 000 zł, a duża część firm kurierskich, które z nami współpracują, posiada darmowe ubezpieczenie w cenie przesyłki.
Od drzwi do drzwi lub w punkcie
Każdą przesyłkę możesz oddać kurierowi, który przyjedzie po nią w wybranym przez Ciebie dniu lub po prostu, możesz zanieść ją do punktu/paczkomatu w dowolnym momencie. Z nami nadasz swoje paczki wygodnie, jak chcesz i kiedy chcesz.
Śledzenie przesyłki online
Wszystkie nasze usługi posiadają dokładną, darmową usługę śledzenia paczek, która aktualizuje się przy każdym skanowaniu paczki. Dokładnie wiesz, gdzie znajduje się Twoja paczka w danym momencie.
Szybkie zamawianie
Nie musisz poświęcać godzin na szukanie i zamawianie kuriera. Nasz system jest bardzo intuicyjny, dzięki czemu nadasz paczkę w dowolne miejsce na świecie w mniej niż 2 minuty.
Żadnych ukrytych kosztów
Gwarantujemy, że nie ma żadnych ukrytych kosztów. Płacisz dokładnie tyle, ile wyliczy Ci nasz system. Oferujemy tylko bezpieczne płatności przelewami, kartą lub Blikiem poprzez zaufaną platformę Przelewy24.
Co zyskasz
Wysłanych paczek
3 mln
Doświadczenia
10 lat
Pozytywnych opinii
3 tys.
Punktów ShipCenter
+ 100

Tysiące zadowolonych klientów

Nasze usługi są oceniane na maksymalną liczbę 5/5 gwiazdek, według niezależnego serwisu opineo.pl. Jesteśmy również laureatem złotej nagordy “Słucham swoich klientów”, którą co roku otrzymujemy, dzięki 99% zadowolonych klientów.

“Solidna firma na poziomie nie miałam nigdy żadnych problemów z tą firmą, polecam znajomym”

Teresa

“Szybka, sprawna obsługa. Kierowca kurier bardzo pomocny co w dzisiejszych czasach jest rzadkością.”

Tadeusz

“Korzystam z usług SHIPCENTER. Wysyłam InPostem. Wszystko przebiega sprawnie i terminowo.”

Lucyna

Paczki do Meksyku i Polski

Paczki kurierskie do Meksyku cieszą się sporą popularnością wśród naszych rodaków. Trudno się temu dziwić. To przystępny sposób, by bardzo szybko nadać zamówienie do Meksyku. Warto jednak mieć na uwadze, że profesjonalna wysyłka paczek do Meksyku zawsze musi być poprzedzona skrupulatną analizą. W ten sposób unikniemy marnowania pieniędzy.

Wysyłka paczek do Meksyku

Osoby, które decydują się na nadanie paczki do Meksyku powinny pamiętać o tym, że istotne jest nie tylko zapewnienie sobie jak najniższej ceny. Liczy się też jakość firmy spedycyjnej, która będzie dostarczać przesyłkę.

Kiedy chcemy zrealizować wysyłkę szybko, to powinniśmy skorzystać z oferty rzetelnej firmy, jak Ship Center. Oferowane przez naszą firmę przesyłki międzynarodowe są realizowane za pośrednictwem dużych, funkcjonujących w tym sektorze rynku od wielu lat przedsiębiorstw, które stawiają na kompleksową obsługę klienta.

Jak długo idą paczki do Meksyku?

O tym, jak długo trwa dostawa paczki do Meksyku, decyduje bardzo dużo kwestii. Można jednak stwierdzić, że fundamentalną rolę pełni dzień nadania oraz jakość firmy, z której portfolio korzystamy. W Ship Center na pierwszym miejscu stawiamy na profesjonalizm.

Zazwyczaj okazuje się, że paczka z Polski do Meksyku dotrze do odbiorcy w zaledwie kilka dni. Oczywiście, nasze szanse na ekspresowe przesłanie zamówienia rosną, gdy zamówimy kuriera w pierwszych dniach tygodnia.

Analogicznie, czas doręczenia przesyłki może nieco się wydłużyć, jeśli zamówimy kuriera, gdy w Polsce wypada ważne, narodowe święto. Czas dostarczenia wydłuży się też, jeśli prześlemy paczkę w czwartek lub piątek. Jest dość prawdopodobne, że paczka może spędzić sporo czasu na magazynie.

Gdy skorzystamy z oferty polecanej firmy, jak Ship Center Polska, to jest możliwe, że paczka dotrze do odbiorcy w pierwszym wolnym terminie. Co więcej, z poziomu strony WWW będziemy mieli możliwość zerkać na aktualny status naszego transportu. To świetny sposób, by jak najszybciej poinformować odbiorcę o tym, gdzie teraz znajduje się jego paczka.

Czego nie można nadać w paczce do Meksyku?

Wysyłając paczkę do Meksyku trzeba sprawdzić, czego nie można wysłać. Istnieją nie tylko wewnętrzne normy spedytorów, ale także obowiązują nas różnego rodzaju zakazy danego państwa, do którego chcemy nadać przesyłkę.

Występują jednak towary, których stanowczo nie można przesyłać. Głównie zabrania się przewożenia towarów niebezpiecznych, takich jak broń i amunicja, a także materiałów łatwopalnych.

Dodatkowo, zakazane jest nadanie środków nielegalnych, czyli środków psychoaktywnych, alkoholi i narkotyków. Do listy zabronionych przedmiotów wliczają się również dzieła sztuki, np. futra, obrazy, rzeźby oraz bezcenna biżuteria.

Patrząc na przepisy fitosanitarne, nie można przesyłać żywych owadów, zwierząt oraz żywności, m. in. odżywek i suplementów diety dla sportowców. Przed wysłaniem paczki rekomenduje się sprawdzić wykaz towarów zabronionych w transporcie międzypaństwowym oraz rozporządzenia danego kraju.

W przypadku wątpliwości, dobrze jest skontaktować się z przewoźnikiem.

Paczki do Meksyku - w jaki sposób adresować i wysyłać?

Nadanie przesyłki do Meksyku nie musi być wyzwaniem. By mieć pewność, że kurier nie przywiezie przesyłki z powrotem, należy zwrócić uwagę na napisanie poprawnych danych nadawcy odbiorcy na paczce. Oto spis informacji, które powinny znaleźć się na paczce:

 • nazwa odbiorcy,
 • numer mieszkania lub domu,
 • nazwa ulicy,
 • nazwa miasta,
 • obszar lub stan,
 • kod pocztowy,
 • nazwa kraju.

Pamiętaj, by wszystkie te informacje napisać czytelnie.

Ile kosztuje przesyłka kurierska do Meksyku?

Cena za paczkę przeważnie wiąże się z tym, jak szybko wskazany przewoźnik powinien wręczyć przesyłkę adresatowi.

Kiedy życzymy sobie wysłania szybkiego zamówienia, możemy skorzystać z opcji nadania przesyłki przyspieszonej. Wtedy otrzymamy zapewnienie dostarczenia jej w terminie. Co oczywiste, wiąże się to z wyższymi kosztami.

Nie zwlekaj z nadaniem paczki na ostatni moment, zwłaszcza w okresie świątecznym, kiedy przewoźnicy mają sporo pracy. Paczki nadawaj z odpowiednim wyprzedzeniem – wówczas będzie tania wysyłka paczki ekonomicznej i pewność, że twój przedmiot trafi do adresata na czas.

O ile masz taką możliwość, idź osobiście do wybranego punktu nadawania paczek, ponieważ zamawianie kuriera do domu czasami wiąże się z dodatkową opłatą.

Zastanów się także nad ewentualnym ubezpieczeniem pakunku - najczęściej jest ono kosztowne, zwłaszcza jeśli chcemy wysłać coś za granicę. Mimo że daje poczucie bezpieczeństwa, nie zawsze jest potrzebne. Jeśli masz przedmioty o niskiej wartości możesz z niego zrezygnować.

Jak spakować paczkę do Meksyku?

Mogłoby się wydawać, że pakowanie przesyłki jest bardzo prostą czynnością. Jednak nie każdy nadawca jest zdolny to robić w prawidłowy sposób. Co warto wiedzieć na etapie przygotowywania przesyłki do Meksyku?

 1. Przedmiot, który ma nierówne kształt, powinien być odpowiednio chroniony przed ewentualnym zmienianiem pozycji wewnątrz opakowania. Dlatego z pewnością przyda się folia bąbelkowa i piankowe chipsy.
 2. Pamiętaj, że zawartość pudełka nie może w żaden sposób wystawać.
 3. Do owijania i zamknięcia pudełka używaj taśmy klejącej.
 4. Z opakowania należy ściągnąć wszystkie stare oznaczenia, napisy, naklejki. Następnie można na nim ulokować nasze dane adresowe.
 5. Dno i góra opakowania powinny być dodatkowo usztywnione i zabezpieczone.

Przed włożeniem delikatnych rzeczy do pudełka starannie je owiń. Folia bąbelkowa będzie znakomitym pomysłem, ponieważ dobrze zabezpieczy narażone w transporcie przedmioty.

Sposoby płatności za paczkę do Meksyku

Istnieje kilka opcji płatności, dzięki którym wyślesz twoją paczkę do Meksyku. Przykładowo możesz wynająć kuriera, który przejmie wysyłkę spod twoich drzwi i dowiezie ją prosto do adresata. Jak można dokonać zapłaty za nadanie wysyłki zagranicznej?

Zależnie od wskazanej waluty, będziemy mogli wybrać spośród kilku metod płatności za kuriera międzynarodowego. Jedną z nich może być tradycyjny przelew. Sesje wychodzące, jak i przychodzące banku odbywają się kilka razy na dobę. Po wybraniu takiego rozwiązania i rozliczeniu przesyłki do Meksyku należy wysłać na nasz adres potwierdzenie zrealizowania płatności w formie wyciągu z bankowości elektronicznej. Wtedy nasze zamówienie zostanie zaakceptowane i wysłane do wysyłki przez wskazaną firmę kurierską.

Błyskawiczny przelew za pośrednictwem systemu płatniczego Przelewy24 wykonamy sprawnie i od razu uzyskamy potwierdzenie realizacji zamówienia kuriera. To bardzo komfortowa opcja, z której korzysta coraz więcej Polaków. Podobnie jest z płatnością poprzez BLIK. Dzięki niej szybko dokonamy płatności w wygodny sposób.

Innymi możliwościami płatności są karta płatnicza i Paypal. Przy wysyłaniu wysyłki do Meksyku można płacić między innymi w złotówkach.