Wysyłaj paczki do Danii i Polski
country-image
country-image
kg
cm
cm
cm
Polecany

Jak działamy?

Jest to bardzo proste, szybkie i przejrzyste. Zamawiasz kuriera lub nadajesz paczkę w dowolnym punkcie w mniej niż 2 minuty.

1
Wypełnij kilka informacji o przesyłce
2
Wybierz kuriera i opłać usługę
3
Poczekaj na kuriera lub nadaj paczkę w punkcie

Dlaczego ShipCenter?

Przez ponad 10 lat nasi klienci wysłali za naszym pośrednictwem ponad 2 000 000 przesyłek krajowych i międzynarodowych. Gwarantujemy jakość naszych usług, bo współpracujemy tylko z największymi i najlepszymi firmami kurierskimi, którzy bezpiecznie dostarczają paczki na całym świecie.

Co zyskasz
Ekspresowa dostawa
99% naszych paczek dociera kolejnego dnia od nadania. Posiadamy najszybsze usługi kurierskie w Polsce i na świecie, z dostawą do USA czy nawet Chin, kolejnego dnia roboczego.
Ubezpieczenie przesyłki
Nie ważne gdzie wysyłasz, zawsze możesz ubezpieczyć swoją przesyłkę nawet do 50 000 zł, a duża część firm kurierskich, które z nami współpracują, posiada darmowe ubezpieczenie w cenie przesyłki.
Od drzwi do drzwi lub w punkcie
Każdą przesyłkę możesz oddać kurierowi, który przyjedzie po nią w wybranym przez Ciebie dniu lub po prostu, możesz zanieść ją do punktu/paczkomatu w dowolnym momencie. Z nami nadasz swoje paczki wygodnie, jak chcesz i kiedy chcesz.
Śledzenie przesyłki online
Wszystkie nasze usługi posiadają dokładną, darmową usługę śledzenia paczek, która aktualizuje się przy każdym skanowaniu paczki. Dokładnie wiesz, gdzie znajduje się Twoja paczka w danym momencie.
Szybkie zamawianie
Nie musisz poświęcać godzin na szukanie i zamawianie kuriera. Nasz system jest bardzo intuicyjny, dzięki czemu nadasz paczkę w dowolne miejsce na świecie w mniej niż 2 minuty.
Żadnych ukrytych kosztów
Gwarantujemy, że nie ma żadnych ukrytych kosztów. Płacisz dokładnie tyle, ile wyliczy Ci nasz system. Oferujemy tylko bezpieczne płatności przelewami, kartą lub Blikiem poprzez zaufaną platformę Przelewy24.
Co zyskasz
Wysłanych paczek
3 mln
Doświadczenia
10 lat
Pozytywnych opinii
3 tys.
Punktów ShipCenter
+ 100

Tysiące zadowolonych klientów

Nasze usługi są oceniane na maksymalną liczbę 5/5 gwiazdek, według niezależnego serwisu opineo.pl. Jesteśmy również laureatem złotej nagordy “Słucham swoich klientów”, którą co roku otrzymujemy, dzięki 99% zadowolonych klientów.

“Solidna firma na poziomie nie miałam nigdy żadnych problemów z tą firmą, polecam znajomym”

Teresa

“Szybka, sprawna obsługa. Kierowca kurier bardzo pomocny co w dzisiejszych czasach jest rzadkością.”

Tadeusz

“Korzystam z usług SHIPCENTER. Wysyłam InPostem. Wszystko przebiega sprawnie i terminowo.”

Lucyna

Paczki do Danii i Polski

Przesyłki kurierskie do Danii cieszą się rosnącą popularnością wśród klientów z Polski. Trudno się temu dziwić. To tani sposób, aby szybko wysłać paczkę do Danii. Warto jednak zdawać sobie sprawę z tego, że najwyższej jakości wysyłka przesyłek do Danii zawsze powinna być poprzedzona dokładną analizą. W ten sposób unikniemy zbędnych wydatków.

Przesyłki kurierskie do Danii

Osoby, które wybierają wysyłkę paczki do Danii, powinny pamiętać o tym, że priorytetowe jest nie tylko zapewnienie sobie jak najlepszej ceny. Liczy się też jakość firmy spedycyjnej, która będzie realizować transport.

Jeżeli chcemy zrealizować wysyłkę szybko to warto skorzystać z oferty godnej zaufania firmy, jak Ship Center Polska. Oferowane przez naszą firmę transporty zagraniczne są realizowane poprzez najlepszych, działających w sektorze usług kurierskich od wielu lat spedytorów, którzy stawiają na kompleksową obsługę klienta.

Ile trwa dostarczenie paczki do Danii?

O tym, jak długo trwa dostawa paczki do Danii, decyduje sporo rzeczy. Można jednak wyjść z założenia, że kluczową rolę odgrywa dzień wysłania oraz jakość przedsiębiorstwa, z którego usług korzystamy. W Ship Center Polska na pierwszym miejscu stawiamy na najwyższą jakość.

Zazwyczaj okazuje się, że paczka z Polski do Danii dotrze do punktu docelowego w zaledwie kilkadziesiąt godzin. Oczywiście, szanse na szybkie zrealizowanie zamówienia będą nieco większe, gdy nadamy kuriera w pierwszych dniach tygodnia.

Analogicznie, czas doręczenia paczki może być nieco dłuższy, gdy zamówimy kuriera w czasie, gdy w kraju docelowym przypada ważne, państwowe święto. Termin dostarczenia wydłuży się też, jeśli wyślemy paczkę w czwartek lub piątek. W takim przypadku jest dość prawdopodobne, że paczka może spędzić kilka dni na sortowni.

Gdy skorzystamy z rozwiązań polecanej firmy, jak Ship Center, to jest niemal pewne, że przesyłka zostanie dostarczona do odbiorcy w pierwszym wolnym terminie. Co więcej, z poziomu strony WWW będziemy mieć sposobność, by obserwować obecny status naszego transportu. To świetny sposób, by ekspresowo poinformować odbiorcę o tym, gdzie teraz znajduje się jego przesyłka.

Czego nie można nadać w paczce do Danii?

Nadając paczkę do Danii warto zwrócić uwagę, czego nie można zapakować. Istnieją nie tylko wewnętrzne regulaminy kurierów, ale także obowiązują nas różnego rodzaju ograniczenia danego państwa, do którego chcemy przesłać paczkę.

Występują jednak towary, których stanowczo nie można nadawać. Przede wszystkim jest zakaz wysyłania towarów niebezpiecznych takich jak broń i amunicja, a także materiałów łatwopalnych.

Dodatkowo zabronione jest wysyłanie przedmiotów nielegalnych, czyli środków psychoaktywnych, napojów alkoholowych i narkotyków. Do listy zabronionych przedmiotów wliczają się również dzieła sztuki, np. obrazy, rzeźby, futra oraz droga biżuteria.

Mając na uwadze przepisy fitosanitarne, nie można przesyłać żywych owadów, zwierząt oraz żywności, między innymi odżywek i suplementów diety dla sportowców. Przed wysłaniem przesyłki zaleca się sprawdzić listę przedmiotów zabronionych w transporcie międzynarodowym oraz akty prawne danego kraju.

Jeśli mamy wątpliwości, warto skontaktować się ze spedytorem.

Paczki do Danii - w jaki sposób adresować i wysyłać?

Nadanie paczki do Danii nie musi być wyzwaniem. Aby mieć pewność, że kurier nie odda paczki do nadawcy, należy zwrócić uwagę na napisanie poprawnych danych teleadresowych i odbiorcy na paczce. Poznaj zbiór informacji, które należy zawrzeć na paczce:

  • nazwa odbiorcy,
  • numer mieszkania lub domu,
  • nazwa ulicy,
  • nazwa miasta,
  • obszar lub stan,
  • kod pocztowy,
  • nazwa kraju.

Nie zapomnij, aby wszystkie te dane napisać czytelnie.

Ile kosztuje przesyłka kurierska do Danii

Kwota za wysyłkę zazwyczaj zależy od tego, w jakim czasie dany kurier powinien wręczyć przesyłkę odbiorcy.

Ilekroć potrzebujemy pilnego wysłania paczki możemy skorzystać z przesyłki przyspieszonej. Wtedy otrzymamy pewność dostarczenia przesyłki na czas. Co oczywiste, wiąże się to z wyższymi kwotami za nadanie przesyłki.

Nie zwlekaj z wysłaniem paczki na ostatni moment, przede wszystkim w okresie świątecznym, kiedy przewoźnicy mają wiele pracy. Prezenty wysyłaj z adekwatnym wyprzedzeniem – wówczas będzie tania wysyłka paczki ekonomicznej i gwarancja, że twój przedmiot dotrze na czas.

Jeżeli masz taką opcję, idź osobiście do wybranego punktu nadań, ponieważ zamówienie kuriera do domu często wiąże się z koniecznością uiszczenia dodatkowej opłaty.

Pomyśl również nad ewentualnym ubezpieczeniem wysyłki - zazwyczaj jest ono kosztowne – przede wszystkim wtedy, gdy przesyłamy coś do osób spoza Polski. Mimo że daje poczucie bezpieczeństwa, nie zawsze jest konieczne. Jeśli wysyłasz przedmioty o niskiej wartości można z niego zrezygnować.

Jak spakować paczkę do Danii?

Wydawałoby się, że zapakowanie paczki jest bardzo prostą czynnością. Jednakże nie każdy nadawca potrafi to wykonać w prawidłowy sposób. O czym należy pamiętać na etapie przygotowywania przesyłki do Danii?

1. Przedmiot, który ma nierównomierny kształt, powinien być solidnie zabezpieczony przed ewentualnym przesuwaniem się w środku kartonu. Dlatego z pewnością będzie potrzebna folia bąbelkowa i piankowe chipsy.
2. Nie zapominaj, że zawartość pudełka nie może nijak wystawać.
3. Do owijania i zamknięcia opakowania użyj taśmy klejącej.
4. Z pudełka należy zdjąć wszystkie stare oznaczenia, napisy, naklejki. Następnie należy na nim zawrzeć nasze dane adresowe.
5. Dno i góra kartonu powinny być w dodatku usztywnione i zabezpieczone.

Przed zapakowaniem delikatnych rzeczy do kartonu starannie je owiń. Folia bąbelkowa będzie najlepszym pomysłem, ponieważ niezawodnie zabezpieczy wrażliwe na transport i wstrząsy rzeczy.

Sposoby płatności za paczkę do Danii

Jest kilka opcji płatności, dzięki którym nadasz twoją paczkę do Danii. Na przykład możesz wynająć kuriera, który obierze przesyłkę spod twoich drzwi i przekaże ją prosto do odbiorcy. W jaki sposób można zrealizować płatność za nadanie paczki zagranicznej?

W zależności od wybranej waluty, będziemy mogli wybrać spośród kilku sposobów płatności za paczkę. Jedną z nich może być zwykły przelew bankowy. Sesje wychodzące, jak i przychodzące banku księgowane są kilka razy na dobę. Po wybraniu takiej opcji i rozliczeniu paczki do Danii należy wysłać na nasz adres potwierdzenie dokonania płatności w formie wyciągu z bankowości online. Wtedy nasze zamówienie zostanie zaakceptowane i przesłane do realizacji przez wskazaną firmę kurierską.

Ekspresowy przelew poprzez system płatniczy Przelewy24 wykonamy szybko i od razu uzyskamy potwierdzenie realizacji zamówienia kuriera. To bardzo komfortowa opcja, z której korzysta coraz więcej osób. Podobnie jest z płatnością za pomocą BLIK. W ten sposób szybko sfinalizujemy płatność w sposób komfortowy.

Innymi możliwościami płatności są karta płatnicza i Paypal. W pierwszym przykładzie poprzez system płatności można bezproblemowo sfinalizować transakcję kartą debetową Visa, Mastercard i innymi. Warto jednak pamiętać o tym, że Paypal pobiera wysoką prowizję od realizacji płatności, dlatego do tego sposobu płatności jest doliczane 4% dopłaty.

Przy wysyłaniu paczki do Danii można realizować płatność między innymi w złotówkach.