Wysyłaj paczki do Egiptu i Polski
country-image
country-image
kg
cm
cm
cm

Jak działamy?

Jest to bardzo proste, szybkie i przejrzyste. Zamawiasz kuriera lub nadajesz paczkę w dowolnym punkcie w mniej niż 2 minuty.

1
Wypełnij kilka informacji o przesyłce
2
Wybierz kuriera i opłać usługę
3
Poczekaj na kuriera lub nadaj paczkę w punkcie

Dlaczego ShipCenter?

Przez ponad 10 lat nasi klienci wysłali za naszym pośrednictwem ponad 2 000 000 przesyłek krajowych i międzynarodowych. Gwarantujemy jakość naszych usług, bo współpracujemy tylko z największymi i najlepszymi firmami kurierskimi, którzy bezpiecznie dostarczają paczki na całym świecie.

Co zyskasz
Ekspresowa dostawa
99% naszych paczek dociera kolejnego dnia od nadania. Posiadamy najszybsze usługi kurierskie w Polsce i na świecie, z dostawą do USA czy nawet Chin, kolejnego dnia roboczego.
Ubezpieczenie przesyłki
Nie ważne gdzie wysyłasz, zawsze możesz ubezpieczyć swoją przesyłkę nawet do 50 000 zł, a duża część firm kurierskich, które z nami współpracują, posiada darmowe ubezpieczenie w cenie przesyłki.
Od drzwi do drzwi lub w punkcie
Każdą przesyłkę możesz oddać kurierowi, który przyjedzie po nią w wybranym przez Ciebie dniu lub po prostu, możesz zanieść ją do punktu/paczkomatu w dowolnym momencie. Z nami nadasz swoje paczki wygodnie, jak chcesz i kiedy chcesz.
Śledzenie przesyłki online
Wszystkie nasze usługi posiadają dokładną, darmową usługę śledzenia paczek, która aktualizuje się przy każdym skanowaniu paczki. Dokładnie wiesz, gdzie znajduje się Twoja paczka w danym momencie.
Szybkie zamawianie
Nie musisz poświęcać godzin na szukanie i zamawianie kuriera. Nasz system jest bardzo intuicyjny, dzięki czemu nadasz paczkę w dowolne miejsce na świecie w mniej niż 2 minuty.
Żadnych ukrytych kosztów
Gwarantujemy, że nie ma żadnych ukrytych kosztów. Płacisz dokładnie tyle, ile wyliczy Ci nasz system. Oferujemy tylko bezpieczne płatności przelewami, kartą lub Blikiem poprzez zaufaną platformę Przelewy24.
Co zyskasz
Wysłanych paczek
3 mln
Doświadczenia
10 lat
Pozytywnych opinii
3 tys.
Punktów ShipCenter
+ 100

Tysiące zadowolonych klientów

Nasze usługi są oceniane na maksymalną liczbę 5/5 gwiazdek, według niezależnego serwisu opineo.pl. Jesteśmy również laureatem złotej nagordy “Słucham swoich klientów”, którą co roku otrzymujemy, dzięki 99% zadowolonych klientów.

“Solidna firma na poziomie nie miałam nigdy żadnych problemów z tą firmą, polecam znajomym”

Teresa

“Szybka, sprawna obsługa. Kierowca kurier bardzo pomocny co w dzisiejszych czasach jest rzadkością.”

Tadeusz

“Korzystam z usług SHIPCENTER. Wysyłam InPostem. Wszystko przebiega sprawnie i terminowo.”

Lucyna

Paczki do Egiptu i Polski

Przesyłki kurierskie do Egiptu cieszą się dużą popularnością ze strony klientów z Polski. Trudno się temu dziwić. To atrakcyjny cenowo sposób, by ekspresowo wysłać paczkę do Egiptu. Trzeba jednak mieć na uwadze, że profesjonalna wysyłka paczek do Egiptu zawsze musi być poprzedzona skrupulatną analizą rynku. Dzięki temu unikniemy dużych kosztów.

Wysyłka paczek do Egiptu

Osoby, które decydują się na wysłanie paczki do Egiptu muszą wiedzieć, że warte uwagi jest nie tylko zapewnienie sobie jak najlepszej ceny. Duże znaczenie ma też jakość przedsiębiorstwa, która będzie dostarczać przesyłkę.

Jeśli chcemy zrealizować wysyłkę szybko, to powinniśmy skorzystać z usług godnej zaufania firmy, jak Ship Center. Oferowane przez naszą firmę transporty zagraniczne są dostarczane przez najlepszych, działających w tym sektorze rynku od wielu lat firm, które stawiają na profesjonalizm.

Jak długo idą paczki do Egiptu?

O tym, ile czasu zajmuje doręczenie przesyłki do Egiptu, decyduje sporo zmiennych. Można jednak stwierdzić, że fundamentalną rolę odgrywa dzień wysłania oraz jakość przedsiębiorstwa, z której usług korzystamy. W Ship Center Polska zawsze stawiamy na zadowolenie klienta.

Zwykle okazuje się, że przesyłka do Egiptu dotrze do kraju odbiorcy w zaledwie kilka dni. Oczywiście, szanse na bardzo szybkie zrealizowanie zamówienia zwiększą się, gdy zlecimy kuriera przed weekendem.

Analogicznie, doręczenie przesyłki może być nieco dłuższy, gdy nadamy kuriera w czasie, gdy kraju doręczenia paczki wypada ważne, narodowe święto. Termin dostarczenia wydłuży się też, jeśli prześlemy paczkę w czwartek lub piątek. Jest dość prawdopodobne, że paczka może spędzić kilka dni na magazynie.

Jeśli skorzystamy z usług godnej zaufania firmy, jak Ship Center Polska, to jest niemal pewne, że paczka dotrze do odbiorcy jak najszybciej. Co więcej, z poziomu strony będziemy mogli śledzić aktualny status naszego transportu. To uniwersalny sposób, by jak najszybciej zawiadomić odbiorcę o tym, gdzie w danej chwili znajduje się jego przesyłka.

Czego nie można nadać w paczce do Egiptu?

Przesyłając paczkę do Egiptu warto zobaczyć, czego nie można przesłać. Istnieją nie tylko wewnętrzne regulaminy kurierów, ale także obowiązują nas różne restrykcje danego państwa, do którego chcemy nadać paczkę.

Występują jednak produkty, których stanowczo nie należy przesyłać. Przede wszystkim jest zakaz przewożenia artykułów niebezpiecznych, takich jak broń i amunicja, a także materiałów łatwopalnych.

Dodatkowo, zabronione jest nadanie substancji nielegalnych, czyli środków psychoaktywnych, alkoholi i narkotyków. Do listy zakazanych artykułów wliczają się również dzieła sztuki, np. obrazy, rzeźby, futra oraz bezcenna biżuteria.

Patrząc na przepisy fitosanitarne, nie można przesyłać żywych zwierząt, owadów oraz żywności, na przykład odżywek i suplementów diety dla sportowców. Przed nadaniem przesyłki warto sprawdzić spis towarów zakazanych w transporcie międzypaństwowym oraz rozporządzenia danego państwa.

W razie wątpliwości, warto skontaktować się z firmą kurierską.

Paczki do Egiptu - w jaki sposób adresować i wysyłać?

Wysłanie paczki do Egiptu nie musi być trudne. Aby mieć gwarancję, że kurier nie przywiezie paczki do nadawcy, dobrze jest zwrócić uwagę na napisanie poprawnych danych adresowych odbiorcy na przesyłce. Oto spis informacji, które powinniśmy umieścić na przesyłce:

 • nazwa odbiorcy,
 • numer mieszkania lub domu,
 • nazwa ulicy,
 • nazwa miasta,
 • obszar lub stan,
 • kod pocztowy,
 • nazwa kraju.

Pamiętaj, by powyższe dane napisać czytelnie.

Ile kosztuje przesyłka kurierska do Egiptu?

Kwota za przesyłkę przede wszystkim jest związana z tym, w jakim tempie wskazany kurier musi doręczyć paczkę do odbiorcy.

Ilekroć potrzebujemy pilnego nadania, mamy możliwość wybrania opcji przesyłki ekspresowej. W takiej sytuacji otrzymamy pewność dostarczenia przesyłki w terminie. Jak można się spodziewać, przyjdzie nam zapłacić za tę usługę wyższymi sumami.

Staraj się nie zwlekać z wysłaniem przesyłki do ostatniej chwili, przede wszystkim w okresie świątecznym, kiedy kurierzy mają dużo pracy. Paczki nadawaj z odpowiednim wyprzedzeniem – korzyścią będzie tania wysyłka paczki ekonomicznej i gwarancja, że wszystko trafi do adresata na czas.

Jeżeli masz taką możliwość, udaj się osobiście do wybranego punktu nadawania paczek, ponieważ zamówienie kuriera do domu czasami wiąże się z dodatkową opłatą.

Warto się zastanowić także nad ewentualnym ubezpieczeniem wysyłki - najczęściej jest ono kosztowne, zwłaszcza wtedy, kiedy wysyłamy coś poza granicę kraju. Mimo że gwarantuje poczucie bezpieczeństwa, nie zawsze jest obligatoryjne. O ile przesyłasz przedmioty o niskiej wartości można z niego zrezygnować.

Jak spakować paczkę do Egiptu?

Wydawałoby się, że zapakowanie paczki jest bardzo łatwą czynnością. Jednak nie każdy nadawca potrafi to wykonać w prawidłowy sposób. Co warto wiedzieć na etapie przygotowywania wysyłki do Egiptu?

 1. Przedmiot, który ma nieregularne kształt, powinien być solidnie chroniony przed ewentualnym przesuwaniem się wewnątrz kartonu. Dlatego z pewnością będzie potrzebna folia bąbelkowa i piankowe chipsy.
 2. Nie zapominaj, że zawartość pudełka nie może w żaden sposób wystawać.
 3. Do owijania i zamknięcia pudełka używaj taśmy klejącej.
 4. Z pudełka trzeba ściągnąć wszystkie stare oznaczenia, napisy, naklejki. Następnie można na nim zawrzeć swoje dane adresowe.
 5. Dno i góra kartonu powinny być dodatkowo usztywnione i zabezpieczone.

Przed spakowaniem delikatnych rzeczy do kartonu solidnie je owiń. Folia bąbelkowa będzie świetnym pomysłem, ponieważ dobrze uchroni podczas przewozu przedmioty.

Sposoby płatności za paczkę do Egiptu

Istnieje kilka opcji płatności, dzięki którym nadasz twoją przesyłkę do Egiptu. Przykładowo możesz zamówić kuriera, który odbierze paczkę z twojego domu i przekaże ją prosto do odbiorcy. Jak można dokonać zapłaty za nadanie paczki międzynarodowej?

Zależnie od wskazanej waluty, będziemy mieli do dyspozycji kilka metod płatności za kuriera międzynarodowego. Jedną z nich może być tradycyjny przelew bankowy. Sesje wychodzące, jak i przychodzące banku odbywają się kilka razy każdego dnia. Po wybraniu takiej opcji i opłaceniu przesyłki do Egiptu należy wysłać na nasz adres potwierdzenie dokonania płatności w formie wyciągu z bankowości online. Wtedy zamówienie będzie zaakceptowane i przesłane do realizacji przez wybraną firmę kurierską.

Ekspresowy przelew za pośrednictwem systemu płatniczego Przelewy24 wykonamy sprawnie i od razu uzyskamy potwierdzenie realizacji zamówienia kuriera. To bardzo komfortowa opcja, którą wykorzystuje coraz więcej użytkowników. Innymi możliwościami płatności są karta płatnicza i Paypal. W pierwszej opcji poprzez system płatności można bez żadnych problemów zrealizować transakcję kartą debetową Visa, Mastercard i innymi. Jeżeli posiadamy konto w Paypalu i chcemy w ten sposób opłacić swoje zamówienie, możemy to zrobić bez trudności. Paypal pobiera jednak pewną prowizję od realizacji transakcji.