Wysyłaj paczki do Korei Południowej i Polski
country-image
country-image
kg
cm
cm
cm

Jak działamy?

Jest to bardzo proste, szybkie i przejrzyste. Zamawiasz kuriera lub nadajesz paczkę w dowolnym punkcie w mniej niż 2 minuty.

1
Wypełnij kilka informacji o przesyłce
2
Wybierz kuriera i opłać usługę
3
Poczekaj na kuriera lub nadaj paczkę w punkcie

Dlaczego ShipCenter?

Przez ponad 10 lat nasi klienci wysłali za naszym pośrednictwem ponad 2 000 000 przesyłek krajowych i międzynarodowych. Gwarantujemy jakość naszych usług, bo współpracujemy tylko z największymi i najlepszymi firmami kurierskimi, którzy bezpiecznie dostarczają paczki na całym świecie.

Co zyskasz
Ekspresowa dostawa
99% naszych paczek dociera kolejnego dnia od nadania. Posiadamy najszybsze usługi kurierskie w Polsce i na świecie, z dostawą do USA czy nawet Chin, kolejnego dnia roboczego.
Ubezpieczenie przesyłki
Nie ważne gdzie wysyłasz, zawsze możesz ubezpieczyć swoją przesyłkę nawet do 50 000 zł, a duża część firm kurierskich, które z nami współpracują, posiada darmowe ubezpieczenie w cenie przesyłki.
Od drzwi do drzwi lub w punkcie
Każdą przesyłkę możesz oddać kurierowi, który przyjedzie po nią w wybranym przez Ciebie dniu lub po prostu, możesz zanieść ją do punktu/paczkomatu w dowolnym momencie. Z nami nadasz swoje paczki wygodnie, jak chcesz i kiedy chcesz.
Śledzenie przesyłki online
Wszystkie nasze usługi posiadają dokładną, darmową usługę śledzenia paczek, która aktualizuje się przy każdym skanowaniu paczki. Dokładnie wiesz, gdzie znajduje się Twoja paczka w danym momencie.
Szybkie zamawianie
Nie musisz poświęcać godzin na szukanie i zamawianie kuriera. Nasz system jest bardzo intuicyjny, dzięki czemu nadasz paczkę w dowolne miejsce na świecie w mniej niż 2 minuty.
Żadnych ukrytych kosztów
Gwarantujemy, że nie ma żadnych ukrytych kosztów. Płacisz dokładnie tyle, ile wyliczy Ci nasz system. Oferujemy tylko bezpieczne płatności przelewami, kartą lub Blikiem poprzez zaufaną platformę Przelewy24.
Co zyskasz
Wysłanych paczek
3 mln
Doświadczenia
10 lat
Pozytywnych opinii
3 tys.
Punktów ShipCenter
+ 100

Tysiące zadowolonych klientów

Nasze usługi są oceniane na maksymalną liczbę 5/5 gwiazdek, według niezależnego serwisu opineo.pl. Jesteśmy również laureatem złotej nagordy “Słucham swoich klientów”, którą co roku otrzymujemy, dzięki 99% zadowolonych klientów.

“Solidna firma na poziomie nie miałam nigdy żadnych problemów z tą firmą, polecam znajomym”

Teresa

“Szybka, sprawna obsługa. Kierowca kurier bardzo pomocny co w dzisiejszych czasach jest rzadkością.”

Tadeusz

“Korzystam z usług SHIPCENTER. Wysyłam InPostem. Wszystko przebiega sprawnie i terminowo.”

Lucyna

Paczki do Korei Południowej i Polski

Przesyłki kurierskie do Korei Południowej cieszą się sporą renomą wśród klientów z Polski. Nic w tym nadzwyczajnego. To atrakcyjny cenowo sposób, aby ekspresowo nadać zamówienie do Korei Południowej. Warto jednak mieć na uwadze, że profesjonalna wysyłka zamówień do Korei Południowej zawsze musi być poprzedzona dokładną analizą. W ten sposób unikniemy dużych kosztów.

Tania paczka do Korei Południowej

Osoby, które wybierają wysłanie przesyłki do Korei Południowej muszą wiedzieć, że ważne jest nie tylko zapewnienie sobie jak najniższej ceny. Duże znaczenie ma też profesjonalizm firmy kurierskiej, która będzie dostarczać przesyłkę.

Jeśli chcemy zrealizować wysyłkę szybko, to zdecydowanie warto skorzystać z usług rzetelnej firmy, jak Ship Center. Oferowane przez nas transporty zagraniczne są dostarczane poprzez dużych, działających w tym sektorze rynku od wielu lat przedsiębiorców, którzy stawiają na kompleksową obsługę klienta.

Ile trwa dostarczenie paczki do Korei Południowej?

O tym, ile czasu trwa transport paczki do Korei Południowej, decyduje bardzo dużo zmiennych. Można jednak stwierdzić, że fundamentalną rolę odgrywa dzień wysłania oraz jakość firmy, z której oferty korzystamy. W Ship Center priorytetowo stawiamy na zadowolenie klienta.

Zazwyczaj okazuje się, że paczka z Polski do Korei Południowej dotrze do odbiorcy w zaledwie 1-3 dni. Oczywiście, szanse na szybkie zrealizowanie zamówienia zwiększą się, gdy zlecimy nadanie paczki przed weekendem.

Analogicznie, doręczenie zamówienia może nieco się wydłużyć, kiedy zamówimy kuriera, gdy w Polsce przypada ważne, narodowe święto. Termin dostarczenia zwiększy się też, jeśli prześlemy paczkę w czwartek lub piątek. Jest dość prawdopodobne, że zamówienie może spędzić kilka dni na sortowni.

Gdy skorzystamy z usług firmy, jak Ship Center Polska, to jest możliwe, że przesyłka dotrze do odbiorcy w pierwszym wolnym terminie. Co więcej, z poziomu strony będziemy mogli obserwować aktualny status naszego transportu. To świetny sposób, by jak najszybciej zawiadomić odbiorcę o tym, gdzie teraz jest jego przesyłka.

Czego nie można nadać w paczce do Korei Południowej?

Nadając paczkę do Korei Południowej trzeba sprawdzić, czego nie można przesłać. Istnieją nie tylko wewnętrzne regulaminy spedytorów, ale także obowiązują nas różne ograniczenia danego państwa, do którego chcemy nadać przesyłkę.

Są jednak produkty, których bezwarunkowo nie wolno nadawać. Przede wszystkim jest zakaz wysyłania artykułów niebezpiecznych, takich jak broń i amunicja, a także materiałów łatwopalnych.

Co więcej, zakazane jest wysyłanie środków nielegalnych, czyli środków psychoaktywnych, napojów alkoholowych i narkotyków. Do listy zabronionych przedmiotów wliczają się również dzieła sztuki, np. rzeźby, futra, obrazy oraz bezcenna biżuteria.

Mając na uwadze regulamin fitosanitarny, nie można przesyłać żywych owadów, zwierząt oraz żywności, m. in. odżywek i suplementów diety dla sportowców. Przed nadaniem przesyłki zaleca się sprawdzić wykaz przedmiotów zabronionych w transporcie międzypaństwowym oraz akty prawne danego państwa.

W przypadku wątpliwości, warto skontaktować się z przewoźnikiem.

Paczki do Korei Południowej - w jaki sposób adresować i wysyłać?

Wysłanie paczki do Korei Południowej nie musi być skomplikowane. Aby mieć gwarancję, że kurier nie odda przesyłki do nadawcy, dobrze jest zwrócić uwagę na podanie poprawnych danych nadawcy odbiorcy na paczce. Oto spis informacji, które należy zawrzeć na przesyłce:

 • nazwa odbiorcy,
 • numer mieszkania lub domu,
 • nazwa ulicy,
 • nazwa miasta,
 • obszar lub stan,
 • kod pocztowy,
 • nazwa kraju.

Pamiętaj, by powyższe informacje napisać czytelnie.

Ile kosztuje przesyłka kurierska do Korei Południowej?

Koszt za transport paczki w dużej mierze wiąże się z tym, w jakim tempie wybrany przewoźnik musi dostarczyć pakunek do odbiorcy.

Jeśli potrzebujemy szybkiego nadania paczki, możemy wybrać usługę wysłania przesyłki ekspresowej. Wówczas otrzymamy gwarancję dostarczenia pakunku w terminie. Niestety wiąże się to z wyższymi kwotami.

Nie czekaj z nadaniem przesyłki na ostatni moment, przede wszystkim w czasie świątecznym, kiedy kurierzy mają dużo pracy. Przesyłki nadawaj z należytym wyprzedzeniem – wówczas będzie tańsza wysyłka paczki ekonomicznej i pewność, że twój przedmiot dotrze na czas.

Jeżeli masz taką sposobność, udaj się osobiście do pobliskiego punktu nadań, ponieważ zamawianie kuriera do miejsca zamieszkania często wiąże się z dodatkową opłatą.

Zastanów się również nad ewentualnym ubezpieczeniem przesyłki - najprawdopodobniej jest ono kosztowne, przede wszystkim wtedy, gdy wysyłamy coś poza granice kraju. Mimo faktu, że gwarantuje poczucie bezpieczeństwa, nie zawsze jest konieczne. O ile przesyłasz przedmioty o niskiej wartości można z niego zrezygnować.

Jak spakować paczkę do Korei Południowej?

Wydawałoby się, że zapakowanie paczki jest bardzo prostą czynnością. Jednakże nie każdy nadawca jest zdolny to wykonać w prawidłowy sposób. Co warto wiedzieć na etapie przygotowywania paczki do Korei Południowej?

 1. Przedmiot, który ma nieregularne kształty, powinien być solidnie zabezpieczony przed ewentualnym przesuwaniem się w środku pudła. Dlatego z pewnością będzie potrzebna folia bąbelkowa i piankowe chipsy.
 2. Nie zapominaj, że zawartość pudełka nie może w żaden sposób wystawać.
 3. Do owijania i zamknięcia opakowania użyj taśmy klejącej.
 4. Z kartonu trzeba usunąć wszystkie stare oznaczenia, napisy, naklejki. Następnie można na nim ulokować nasze dane adresowe.
 5. Dno i góra kartonu powinny być specjalnie usztywnione i wzmocnione.

Przed spakowaniem delikatnych elementów do opakowania solidnie je owiń. Folia bąbelkowa będzie znakomitym pomysłem, ponieważ skutecznie uchroni narażone w transporcie rzeczy.

Jakie są sposoby płatności za wysyłkę do Korei Południowej?

Występuje kilka metod płatności, dzięki którym nadasz twoją paczkę do Korei Południowej. Na przykład możesz zamówić kuriera, który weźmie przesyłkę z twojego domu i dostarczy ją prosto do adresata. Jak można dokonać zapłaty za nadanie paczki zagranicznej?

W zależności od wybranej waluty, będziemy mogli wybrać spośród kilku sposobów płatności za kuriera międzynarodowego. Jedną z nich może być zwykły przelew. Sesje wychodzące, jak i przychodzące banku księgowane są kilka razy na dobę. Po znalezieniu takiej możliwości i rozliczeniu przesyłki do Korei Południowej należy przesłać na nasz adres potwierdzenie przeprowadzenia płatności w formie wyciągu z bankowości online. Wtedy nasze zamówienie będzie zaakceptowane i przesłane do wysyłki przez wybraną firmę kurierską.

Ekspresowy przelew poprzez system płatniczy Przelewy24 wykonamy sprawnie i od razu otrzymamy potwierdzenie realizacji zamówienia kuriera. To bardzo wygodna opcja, z której korzysta coraz więcej Polaków. Podobnie jest z płatnością realizowaną przez BLIK. Dzięki niej bardzo szybko sfinalizujemy płatność w funkcjonalny sposób.

Innymi formami płatności są karta płatnicza i Paypal. W pierwszym przykładzie poprzez system płatności można bez żadnych problemów sfinalizować transakcję kartą debetową Visa, Mastercard i innymi. Gdy mamy konto w Paypalu i chcemy w ten sposób opłacić swoje zamówienie, możemy to zrobić bez trudności. Paypal pobiera jednak wysoką prowizję od realizacji płatności, dlatego do tej metody płatności jest doliczane 4% dopłaty.

Przy wysyłce wysyłki do Korei Południowej można płacić między innymi walutą PLN.