Wysyłaj paczki do Chorwacji i Polski
country-image
country-image
kg
cm
cm
cm
Polecany

Jak działamy?

Jest to bardzo proste, szybkie i przejrzyste. Zamawiasz kuriera lub nadajesz paczkę w dowolnym punkcie w mniej niż 2 minuty.

1
Wypełnij kilka informacji o przesyłce
2
Wybierz kuriera i opłać usługę
3
Poczekaj na kuriera lub nadaj paczkę w punkcie

Dlaczego ShipCenter?

Przez ponad 10 lat nasi klienci wysłali za naszym pośrednictwem ponad 2 000 000 przesyłek krajowych i międzynarodowych. Gwarantujemy jakość naszych usług, bo współpracujemy tylko z największymi i najlepszymi firmami kurierskimi, którzy bezpiecznie dostarczają paczki na całym świecie.

Co zyskasz
Ekspresowa dostawa
99% naszych paczek dociera kolejnego dnia od nadania. Posiadamy najszybsze usługi kurierskie w Polsce i na świecie, z dostawą do USA czy nawet Chin, kolejnego dnia roboczego.
Ubezpieczenie przesyłki
Nie ważne gdzie wysyłasz, zawsze możesz ubezpieczyć swoją przesyłkę nawet do 50 000 zł, a duża część firm kurierskich, które z nami współpracują, posiada darmowe ubezpieczenie w cenie przesyłki.
Od drzwi do drzwi lub w punkcie
Każdą przesyłkę możesz oddać kurierowi, który przyjedzie po nią w wybranym przez Ciebie dniu lub po prostu, możesz zanieść ją do punktu/paczkomatu w dowolnym momencie. Z nami nadasz swoje paczki wygodnie, jak chcesz i kiedy chcesz.
Śledzenie przesyłki online
Wszystkie nasze usługi posiadają dokładną, darmową usługę śledzenia paczek, która aktualizuje się przy każdym skanowaniu paczki. Dokładnie wiesz, gdzie znajduje się Twoja paczka w danym momencie.
Szybkie zamawianie
Nie musisz poświęcać godzin na szukanie i zamawianie kuriera. Nasz system jest bardzo intuicyjny, dzięki czemu nadasz paczkę w dowolne miejsce na świecie w mniej niż 2 minuty.
Żadnych ukrytych kosztów
Gwarantujemy, że nie ma żadnych ukrytych kosztów. Płacisz dokładnie tyle, ile wyliczy Ci nasz system. Oferujemy tylko bezpieczne płatności przelewami, kartą lub Blikiem poprzez zaufaną platformę Przelewy24.
Co zyskasz
Wysłanych paczek
3 mln
Doświadczenia
10 lat
Pozytywnych opinii
3 tys.
Punktów ShipCenter
+ 100

Tysiące zadowolonych klientów

Nasze usługi są oceniane na maksymalną liczbę 5/5 gwiazdek, według niezależnego serwisu opineo.pl. Jesteśmy również laureatem złotej nagordy “Słucham swoich klientów”, którą co roku otrzymujemy, dzięki 99% zadowolonych klientów.

“Solidna firma na poziomie nie miałam nigdy żadnych problemów z tą firmą, polecam znajomym”

Teresa

“Szybka, sprawna obsługa. Kierowca kurier bardzo pomocny co w dzisiejszych czasach jest rzadkością.”

Tadeusz

“Korzystam z usług SHIPCENTER. Wysyłam InPostem. Wszystko przebiega sprawnie i terminowo.”

Lucyna

Paczki do Chorwacji i Polski

Paczki kurierskie do Chorwacji cieszą się dużą popularnością ze strony naszych rodaków. Nic w tym nadzwyczajnego. To atrakcyjny cenowo sposób, by szybko nadać przesyłkę do Chorwacji. Warto jednak mieć na uwadze, że najwyższej jakości wysyłka zamówień do Chorwacji zawsze musi być poprzedzona dokładną analizą. Dzięki temu unikniemy zbędnych wydatków.

Wysyłka paczek do Chorwacji

Osoby, które wybierają wysłanie paczki do Chorwacji muszą wiedzieć, że kluczowe jest nie tylko zapewnienie sobie jak najlepszej ceny. Sporą rolę odgrywa również jakość firmy spedycyjnej, która będzie realizować zamówienie.

Kiedy chcemy zrealizować wysyłkę szybko, to zdecydowanie warto skorzystać z oferty godnej zaufania firmy, jak Ship Center. Oferowane przez naszą firmę przesyłki międzynarodowe są dostarczane przez renomowanych, działających w branży od wielu lat przedsiębiorstw, które stawiają na kompleksową obsługę klienta.

Jak długo idzie paczka do Chorwacji?

O tym, jak długo trwa doręczenie przesyłki do Chorwacji, decyduje sporo zmiennych. Można jednak stwierdzić, że kluczową rolę odgrywa dzień wysłania oraz jakość przewoźnika, z którego oferty korzystamy. W Ship Center na pierwszym miejscu stawiamy na profesjonalizm.

Zazwyczaj okazuje się, że paczka do Chorwacji dotrze do kraju odbiorcy w zaledwie 1-3 dni. Oczywiście, nasze szanse na szybkie sfinalizowanie zamówienia zwiększą się, jeśli zlecimy kuriera przed weekendem.

Analogicznie, doręczenie zamówienia może być nieco dłuższe, kiedy zlecimy kuriera, gdy w kraju docelowym przypada ważne, narodowe święto. Czas realizacji zamówienia zwiększy się też, jeśli prześlemy przesyłkę w czwartek lub piątek. Jest dość prawdopodobne, że paczka może spędzić weekend na magazynie.

Jeśli skorzystamy z rozwiązań godnej zaufania firmy, jak Ship Center, to jest bardzo możliwe, że zamówienie dotrze do odbiorcy w pierwszym wolnym terminie. Co więcej, z poziomu serwisu będziemy mogli obserwować obecny status naszego transportu. To świetny sposób, by szybko poinformować odbiorcę o tym, gdzie obecnie jest jego paczka.

Czego nie można nadać w paczce do Chorwacji?

Przesyłając przesyłkę do Chorwacji, trzeba zobaczyć czego nie można przesłać. Istnieją nie tylko wewnętrzne normy spedytorów, ale także obowiązują nas różnego rodzaju ograniczenia danego państwa, do którego chcemy wysłać przesyłkę.

Są jednak towary, których stanowczo nie wolno przesyłać. Przede wszystkim nie wolno przewozić artykułów niebezpiecznych, takich jak broń i amunicja, a także materiałów łatwopalnych.

Dodatkowo, zakazane jest nadawanie preparatów nielegalnych, czyli środków psychoaktywnych, alkoholi i narkotyków. Do listy zakazanych artykułów wliczają się również dzieła sztuki, np. rzeźby, futra, obrazy oraz bezcenna biżuteria.

Ze względu na przepisy fitosanitarne, nie można przesyłać żywych owadów, zwierząt oraz żywności, między innymi odżywek i suplementów diety dla sportowców. Przed wysłaniem przesyłki rekomenduje się sprawdzić wykaz towarów zabronionych w transporcie międzypaństwowym oraz przepisy danego państwa.

W razie wątpliwości, możemy skontaktować się z firmą kurierską.

Paczki do Chorwacji - w jaki sposób adresować i wysyłać?

Nadanie paczki do Chorwacji nie musi być wyzwaniem. By mieć gwarancję, że kurier nie odda paczki do nadawcy, warto zwrócić uwagę na podanie poprawnych danych nadawcy odbiorcy na przesyłce. Poznaj zbiór informacji, które powinniśmy umieścić na paczce:

 • nazwa odbiorcy,
 • numer mieszkania lub domu,
 • nazwa ulicy,
 • nazwa miasta,
 • obszar lub stan,
 • kod pocztowy,
 • nazwa kraju.

Nie zapomnij, aby powyższe dane napisać czytelnie.

Ile kosztuje przesyłka kurierska do Chorwacji?

Kwota za wysyłkę po pierwsze jest związana z tym, w jakim tempie wskazany kurier ma wręczyć paczkę adresatowi.

Kiedy zachodzi potrzeba szybkiego nadania, możemy skorzystać z przesyłki przyspieszonej. W takiej sytuacji otrzymamy pewność otrzymania jej w terminie. Niestety wiąże się to z wyższymi kwotami.

Nie zwlekaj z nadaniem przesyłki do ostatniej chwili, zwłaszcza w czasie świąt, kiedy przewoźnicy mają wiele pracy. Przesyłkę przekaż kurierowi z odpowiednim wyprzedzeniem – korzyścią będzie tania wysyłka paczki ekonomicznej i pewność, że wszystko zostanie dostarczone na czas.

Jeśli masz taką możliwość, udaj się osobiście do wybranego punktu nadań, ponieważ zamówienie kuriera do miejsca zamieszkania często wiąże się z dodatkową opłatą.

Zastanów się także nad ewentualnym ubezpieczeniem paczki — najczęściej jest ono kosztowne, zwłaszcza jeśli chcemy wysłać coś poza granicę kraju. Mimo że daje poczucie bezpieczeństwa, nie zawsze jest obligatoryjne. W przypadku przedmiotów o niskiej wartości możesz z niego zrezygnować.

Jak zapakować przesyłkę do Chorwacji?

Mogłoby się wydawać, że zapakowanie wysyłki jest bardzo nietrudną czynnością. Jednak nie każdy nadawca potrafi to robić w dobry sposób. Co warto wiedzieć na etapie pakowania paczki do Chorwacji?

 1. Przedmiot, który ma nierówne kształty, powinien być solidnie chroniony przed ewentualnym przesuwaniem się w środku kartonu. Dlatego z pewnością przyda się folia bąbelkowa i piankowe chipsy.
 2. Nie zapominaj, że zawartość pudełka nie może w żaden sposób wystawać.
 3. Do owinięcia i zamknięcia pudełka używaj taśmy klejącej.
 4. Z pudełka należy zdjąć wszystkie stare oznaczenia, napisy, naklejki. Następnie można na nim ulokować swoje dane adresowe.
 5. Dno i góra opakowania powinny być specjalnie usztywnione i zabezpieczone.

Przed zapakowaniem delikatnych elementów do pudełka solidnie je owiń. Folia bąbelkowa będzie znakomitym pomysłem, ponieważ niezawodnie zabezpieczy zagrożone w transporcie rzeczy.

W jaki sposób dokonać płatności za paczkę do Chorwacji?

Jest kilka metod płatności, dzięki którym nadasz twoją przesyłkę do Chorwacji. Na przykład możesz zarezerwować kuriera, który obierze paczkę spod twoich drzwi i przekaże ją prosto do adresata. W jaki sposób można dokonać zapłaty za nadanie paczki zagranicznej?

Zależnie od wybranej waluty, będziemy mogli wybrać spośród kilku metod płatności za paczkę. Jedną z nich może być tradycyjny przelew bankowy. Sesje wychodzące, jak i przychodzące banku odbywają się kilka razy dziennie. Po wybraniu takiej możliwości i opłaceniu paczki do Chorwacji należy przesłać na nasz adres potwierdzenie dokonania płatności w formie wyciągu z bankowości online. Wtedy zamówienie zostanie zaakceptowane i wysłane do realizacji przez wskazaną firmę kurierską.

Błyskawiczny przelew poprzez system płatniczy Przelewy24 zrealizujemy sprawnie i od razu otrzymamy potwierdzenie realizacji zamówienia kuriera. To bardzo praktyczna funkcja, którą wykorzystuje coraz więcej Polaków. Podobnie jest z płatnością przez BLIK. Dzięki niej ekspresowo dokonamy płatności w komfortowy sposób.

Innymi formami płatności są karta płatnicza i Paypal. W pierwszym przykładzie poprzez system płatności można bez najmniejszych kłopotów sfinalizować transakcję kartą debetową Visa, Mastercard i innymi. Gdy mamy konto w Paypalu i chcemy w ten sposób opłacić swoje zamówienie, możemy to zrobić bez problemu.

Przy wysyłaniu wysyłki do Chorwacji zamówienie można oczywiście opłacić w polskich złotych.