Wysyłaj paczki do Brazylii i Polski
country-image
country-image
kg
cm
cm
cm

Jak działamy?

Jest to bardzo proste, szybkie i przejrzyste. Zamawiasz kuriera lub nadajesz paczkę w dowolnym punkcie w mniej niż 2 minuty.

1
Wypełnij kilka informacji o przesyłce
2
Wybierz kuriera i opłać usługę
3
Poczekaj na kuriera lub nadaj paczkę w punkcie

Dlaczego ShipCenter?

Przez ponad 10 lat nasi klienci wysłali za naszym pośrednictwem ponad 2 000 000 przesyłek krajowych i międzynarodowych. Gwarantujemy jakość naszych usług, bo współpracujemy tylko z największymi i najlepszymi firmami kurierskimi, którzy bezpiecznie dostarczają paczki na całym świecie.

Co zyskasz
Ekspresowa dostawa
99% naszych paczek dociera kolejnego dnia od nadania. Posiadamy najszybsze usługi kurierskie w Polsce i na świecie, z dostawą do USA czy nawet Chin, kolejnego dnia roboczego.
Ubezpieczenie przesyłki
Nie ważne gdzie wysyłasz, zawsze możesz ubezpieczyć swoją przesyłkę nawet do 50 000 zł, a duża część firm kurierskich, które z nami współpracują, posiada darmowe ubezpieczenie w cenie przesyłki.
Od drzwi do drzwi lub w punkcie
Każdą przesyłkę możesz oddać kurierowi, który przyjedzie po nią w wybranym przez Ciebie dniu lub po prostu, możesz zanieść ją do punktu/paczkomatu w dowolnym momencie. Z nami nadasz swoje paczki wygodnie, jak chcesz i kiedy chcesz.
Śledzenie przesyłki online
Wszystkie nasze usługi posiadają dokładną, darmową usługę śledzenia paczek, która aktualizuje się przy każdym skanowaniu paczki. Dokładnie wiesz, gdzie znajduje się Twoja paczka w danym momencie.
Szybkie zamawianie
Nie musisz poświęcać godzin na szukanie i zamawianie kuriera. Nasz system jest bardzo intuicyjny, dzięki czemu nadasz paczkę w dowolne miejsce na świecie w mniej niż 2 minuty.
Żadnych ukrytych kosztów
Gwarantujemy, że nie ma żadnych ukrytych kosztów. Płacisz dokładnie tyle, ile wyliczy Ci nasz system. Oferujemy tylko bezpieczne płatności przelewami, kartą lub Blikiem poprzez zaufaną platformę Przelewy24.
Co zyskasz
Wysłanych paczek
3 mln
Doświadczenia
10 lat
Pozytywnych opinii
3 tys.
Punktów ShipCenter
+ 100

Tysiące zadowolonych klientów

Nasze usługi są oceniane na maksymalną liczbę 5/5 gwiazdek, według niezależnego serwisu opineo.pl. Jesteśmy również laureatem złotej nagordy “Słucham swoich klientów”, którą co roku otrzymujemy, dzięki 99% zadowolonych klientów.

“Solidna firma na poziomie nie miałam nigdy żadnych problemów z tą firmą, polecam znajomym”

Teresa

“Szybka, sprawna obsługa. Kierowca kurier bardzo pomocny co w dzisiejszych czasach jest rzadkością.”

Tadeusz

“Korzystam z usług SHIPCENTER. Wysyłam InPostem. Wszystko przebiega sprawnie i terminowo.”

Lucyna

Paczki do Brazylii i Polski

Przesyłki kurierskie do Brazylii cieszą się rosnącą renomą ze strony Polaków. Nic w tym nadzwyczajnego. To przystępny sposób, aby szybko wysłać przesyłkę do Brazylii. Należy jednak mieć na uwadze, że najwyższej jakości wysyłka paczek do Brazylii zawsze musi być poprzedzona dokładną analizą. W ten sposób unikniemy marnowania pieniędzy.

Przesyłki kurierskie do Brazylii

Osoby, które wybierają wysyłkę przesyłki do Brazylii muszą mieć na uwadze priorytetowe jest nie tylko zapewnienie sobie jak najniższej ceny. Liczy się też renoma firmy kurierskiej, która będzie realizować przesyłkę.

Jeżeli chcemy zrealizować wysyłkę szybko, to warto skorzystać z usług rzetelnej firmy, jak Ship Center. Oferowane przez naszą firmę przesyłki międzynarodowe są realizowane poprzez dużych, pracujących w sektorze usług kurierskich od wielu lat przewoźników, które stawiają na kompleksową obsługę klienta.

Ile trwa dostarczenie paczki do Brazylii?

O tym, jak długo zajmuje doręczenie przesyłki do Brazylii, decyduje wiele kwestii. Można jednak założyć, że fundamentalną rolę pełni dzień wysłania oraz jakość przewoźnika, z której portfolio korzystamy. W Ship Center priorytetowo stawiamy na profesjonalizm.

Zwykle okazuje się, że paczka do Brazylii dotrze do kraju odbiorcy w zaledwie 1-3 dni. Oczywiście, szanse na bardzo szybkie sfinalizowanie zamówienia rosną, jeśli nadamy kuriera przed środą.

Analogicznie, doręczenie zamówienia może być nieco dłuższe, kiedy zlecimy kuriera, gdy w kraju doręczenia paczki przypada ważne, narodowe święto. Czas realizacji zamówienia wydłuży się też, jeśli nadamy przesyłkę przed weekendem. Jest dość prawdopodobne, że paczka może spędzić sporo czasu na magazynie.

Kiedy skorzystamy z usług polecanej firmy, jak Ship Center Polska, to jest bardzo możliwe, że zamówienie dotrze do odbiorcy jak najszybciej. Co więcej, z poziomu serwisu będziemy mieć sposobność, by podejrzeć obecny status naszego transportu. To świetny sposób, aby jak najszybciej zawiadomić odbiorcę o tym, gdzie w danej chwili znajduje się jego przesyłka.

Czego nie można nadać w paczce do Brazylii?

Nadając paczkę do Brazylii, trzeba zwrócić uwagę czego nie można wysłać. Istnieją nie tylko wewnętrzne normy kurierów, ale także obowiązują nas różne zakazy danego kraju, gdzie chcemy wysłać paczkę.

Występują jednak towary, których bezwarunkowo nie wolno przesyłać. Przede wszystkim nie wolno wysyłać towarów niebezpiecznych, takich jak broń i amunicja, a także materiałów łatwopalnych.

Dodatkowo, zakazane jest nadanie preparatów nielegalnych, czyli środków psychoaktywnych, napojów alkoholowych i narkotyków. Do listy zabronionych przedmiotów wliczają się również dzieła sztuki, np. rzeźby, futra, obrazy oraz drogocenna biżuteria.

Patrząc na przepisy fitosanitarne, nie można nadawać żywych zwierząt, owadów oraz żywności, na przykład odżywek i suplementów diety dla sportowców. Przed nadaniem przesyłki zaleca się sprawdzić wykaz przedmiotów zabronionych w transporcie międzynarodowym oraz normy danego państwa.

Jeśli mamy wątpliwości, warto skontaktować się z przewoźnikiem.

Paczki do Brazylii - w jaki sposób adresować i wysyłać?

Nadanie paczki do Brazylii nie musi być wyzwaniem. By mieć pewność, że kurier nie odda przesyłki do nadawcy, warto zwrócić uwagę na napisanie poprawnych danych adresowych odbiorcy na paczce. Poznaj zbiór informacji, które powinniśmy umieścić na przesyłce:

 • nazwa odbiorcy,
 • numer mieszkania lub domu,
 • nazwa ulicy,
 • nazwa miasta,
 • obszar lub stan,
 • kod pocztowy,
 • nazwa kraju.

Pamiętaj, by wszystkie te dane napisać czytelnie.

Ile kosztuje przesyłka kurierska do Brazylii?

Cena za przesyłkę w pierwszej kolejności wiąże się z tym, w jakim tempie wybrany spedytor ma dostarczyć paczkę do adresata.

Ilekroć potrzebujemy wysłania pilnego zamówienia, możemy wybrać opcję przesyłki przyspieszonej. Wówczas otrzymamy zapewnienie doręczenia paczki na czas. Niestety wiąże się to z wyższymi kosztami nadania.

Staraj się nie zwlekać z wysłaniem paczki do ostatniej chwili, zwłaszcza w okresie świątecznym, kiedy przewoźnicy mają dużo pracy. Przesyłki wysyłaj z należytym wyprzedzeniem – wówczas będzie tania wysyłka paczki ekonomicznej i gwarancja, że wszystko dotrze na czas.

O ile masz taką możliwość, idź osobiście do wybranego punktu nadawania paczek, ponieważ zamówienie kuriera do miejsca innego niż wskazany przez firmę kurierską nieraz wiąże się z koniecznością uiszczenia dodatkowej opłaty.

Zastanów się także nad opcjonalnym ubezpieczeniem paczki - często jest ono kosztowne, zwłaszcza jeśli przesyłamy coś do osób spoza Polski. Chociaż gwarantuje poczucie bezpieczeństwa, nie zawsze jest potrzebne. O ile przesyłasz przedmioty o niskiej wartości, możesz z niego zrezygnować.

Jak zapakować przesyłkę do Brazylii?

Mogłoby się wydawać, że pakowanie wysyłki jest bardzo prostą czynnością. Jednak nie każdy nadawca potrafi to zrobić w prawidłowy sposób. Co warto wiedzieć na etapie przygotowywania przesyłki do Brazylii?

 1. Przedmiot, który ma nieregularne kształty, powinien być właściwie chroniony przed ewentualnym przesuwaniem się wewnątrz opakowania. Dlatego na pewno przyda się folia bąbelkowa i piankowe chipsy.
 2. Nie zapominaj, że zawartość kartonu nie może w żaden sposób wystawać.
 3. Do owinięcia i zamknięcia kartonu używaj taśmy klejącej.
 4. Z pudełka należy usunąć wszystkie stare oznaczenia, napisy, naklejki. Następnie można na nim umieścić swoje dane adresowe.
 5. Dno i góra kartonu powinny być w dodatku usztywnione i wzmocnione.

Przed włożeniem delikatnych elementów do pudełka starannie je owiń. Folia bąbelkowa będzie znakomitym pomysłem, ponieważ niezawodnie uchroni narażone w transporcie rzeczy.

W jaki sposób dokonać płatności za paczkę do Brazylii?

Jest kilka opcji płatności, dzięki którym prześlesz twoją wysyłkę do Brazylii. Dla przykładu możesz zamówić kuriera, który weźmie przesyłkę spod twoich drzwi i przekaże ją prosto do odbiorcy. Jak można zrealizować płatność za nadanie paczki międzynarodowej?

Zależnie od wskazanej waluty, będziemy mieli do dyspozycji kilka metod płatności za paczkę. Jedną z nich może być zwykły przelew bankowy. Sesje wychodzące, jak i przychodzące banku księgowane są kilka razy każdego dnia. Po wyszukaniu takiej możliwości i opłaceniu wysyłki do Brazylii należy wysłać na nasz adres potwierdzenie zrealizowania płatności w formie wyciągu z bankowości online. Wtedy nasze zamówienie będzie zaakceptowane i wysłane do wysłania przez wskazaną firmę kurierską.

Ekspresowy przelew za pośrednictwem systemu płatniczego Przelewy24 wykonamy sprawnie i od razu otrzymamy potwierdzenie realizacji zamówienia kuriera. To bardzo wygodna możliwość, którą wykorzystuje coraz więcej osób. Podobnie jest z płatnością przez BLIK. W ten sposób bardzo szybko dokonamy płatności w komfortowy sposób.

Przy wysyłce paczki do Brazylii można realizować płatność m.in. w polskich złotówkach.