Wysyłaj paczki do Kazachstanu i Polski
country-image
country-image
kg
cm
cm
cm

Jak działamy?

Jest to bardzo proste, szybkie i przejrzyste. Zamawiasz kuriera lub nadajesz paczkę w dowolnym punkcie w mniej niż 2 minuty.

1
Wypełnij kilka informacji o przesyłce
2
Wybierz kuriera i opłać usługę
3
Poczekaj na kuriera lub nadaj paczkę w punkcie

Dlaczego ShipCenter?

Przez ponad 10 lat nasi klienci wysłali za naszym pośrednictwem ponad 2 000 000 przesyłek krajowych i międzynarodowych. Gwarantujemy jakość naszych usług, bo współpracujemy tylko z największymi i najlepszymi firmami kurierskimi, którzy bezpiecznie dostarczają paczki na całym świecie.

Co zyskasz
Ekspresowa dostawa
99% naszych paczek dociera kolejnego dnia od nadania. Posiadamy najszybsze usługi kurierskie w Polsce i na świecie, z dostawą do USA czy nawet Chin, kolejnego dnia roboczego.
Ubezpieczenie przesyłki
Nie ważne gdzie wysyłasz, zawsze możesz ubezpieczyć swoją przesyłkę nawet do 50 000 zł, a duża część firm kurierskich, które z nami współpracują, posiada darmowe ubezpieczenie w cenie przesyłki.
Od drzwi do drzwi lub w punkcie
Każdą przesyłkę możesz oddać kurierowi, który przyjedzie po nią w wybranym przez Ciebie dniu lub po prostu, możesz zanieść ją do punktu/paczkomatu w dowolnym momencie. Z nami nadasz swoje paczki wygodnie, jak chcesz i kiedy chcesz.
Śledzenie przesyłki online
Wszystkie nasze usługi posiadają dokładną, darmową usługę śledzenia paczek, która aktualizuje się przy każdym skanowaniu paczki. Dokładnie wiesz, gdzie znajduje się Twoja paczka w danym momencie.
Szybkie zamawianie
Nie musisz poświęcać godzin na szukanie i zamawianie kuriera. Nasz system jest bardzo intuicyjny, dzięki czemu nadasz paczkę w dowolne miejsce na świecie w mniej niż 2 minuty.
Żadnych ukrytych kosztów
Gwarantujemy, że nie ma żadnych ukrytych kosztów. Płacisz dokładnie tyle, ile wyliczy Ci nasz system. Oferujemy tylko bezpieczne płatności przelewami, kartą lub Blikiem poprzez zaufaną platformę Przelewy24.
Co zyskasz
Wysłanych paczek
3 mln
Doświadczenia
10 lat
Pozytywnych opinii
3 tys.
Punktów ShipCenter
+ 100

Tysiące zadowolonych klientów

Nasze usługi są oceniane na maksymalną liczbę 5/5 gwiazdek, według niezależnego serwisu opineo.pl. Jesteśmy również laureatem złotej nagordy “Słucham swoich klientów”, którą co roku otrzymujemy, dzięki 99% zadowolonych klientów.

“Solidna firma na poziomie nie miałam nigdy żadnych problemów z tą firmą, polecam znajomym”

Teresa

“Szybka, sprawna obsługa. Kierowca kurier bardzo pomocny co w dzisiejszych czasach jest rzadkością.”

Tadeusz

“Korzystam z usług SHIPCENTER. Wysyłam InPostem. Wszystko przebiega sprawnie i terminowo.”

Lucyna

Paczki do Kazachstanu i Polski

Przesyłki kurierskie do Kazachstanu cieszą się dużą renomą ze strony Polaków. Nic w tym nadzwyczajnego. To przystępny sposób, by szybko nadać zamówienie do Kazachstanu. Należy jednak mieć na uwadze, że najwyższej jakości wysyłka przesyłek do Kazachstanu zawsze powinna być poprzedzona dokładną analizą. W ten sposób unikniemy marnowania pieniędzy.

Wysyłka paczek do Kazachstanu

Osoby, które decydują się na wysyłkę przesyłki do Kazachstanu powinny pamiętać o tym, że ważne jest nie tylko zapewnienie sobie jak najbardziej atrakcyjnej ceny. Sporą rolę odgrywa również renoma przedsiębiorstwa, które będzie realizować przesyłkę.

Jeżeli chcemy zrealizować wysyłkę szybko, to zdecydowanie warto skorzystać z oferty rzetelnej firmy, jak Ship Center Polska. Oferowane przez naszą firmę przesyłki międzynarodowe są wysyłane poprzez najlepsze, pracujące w branży od wielu lat przedsiębiorstwa, które stawiają na najwyższą jakość.

Ile trwa dostarczenie paczki do Kazachstanu?

O tym, ile czasu trwa dostawa przesyłki do Kazachstanu, decyduje bardzo dużo rzeczy. Można jednak założyć, że kluczową rolę odgrywa dzień nadania oraz jakość przewoźnika, z której portfolio korzystamy. W Ship Center priorytetowo stawiamy na zadowolenie klienta.

Często okazuje się, że paczka do Kazachstanu dotrze do odbiorcy w zaledwie 1-3 dni. Oczywiście, nasze szanse na szybkie sfinalizowanie zamówienia zwiększą się, jeśli nadamy kuriera w poniedziałek.

Analogicznie, czas doręczenia paczki może nieco się wydłużyć, gdy nadamy kuriera w czasie, gdy w Polsce wypada ważne, narodowe święto. Czas dostarczenia wydłuży się też, jeśli wyślemy przesyłkę w czwartek lub piątek. Jest dość prawdopodobne, że zamówienie może spędzić kilka dni na magazynie.

Jeśli skorzystamy z rozwiązań renomowanej firmy, jak Ship Center Polska, to jest bardzo możliwe, że zamówienie dotrze do odbiorcy jak najszybciej. Co więcej, z poziomu strony WWW będziemy mieć sposobność by podejrzeć aktualny status naszego transportu. To świetny sposób, by ekspresowo poinformować odbiorcę o tym, gdzie w danej chwili znajduje się jego paczka.

Czego nie można nadać w paczce do Kazachstanu?

Nadając paczkę do Kazachstanu należy sprawdzić, czego nie można przesłać. Istnieją nie tylko wewnętrzne normy spedytorów, ale także obowiązują nas różne restrykcje danego kraju, gdzie chcemy wysłać paczkę.

Są jednak produkty, których bezwzględnie nie wolno wysyłać. Przede wszystkim jest zakaz przewożenia przedmiotów niebezpiecznych, takich jak broń i amunicja, a także materiałów łatwopalnych.

Dodatkowo zakazane jest wysyłanie substancji nielegalnych, czyli środków psychoaktywnych, napojów alkoholowych i narkotyków. Do listy zakazanych artykułów wliczają się również dzieła sztuki, np. rzeźby, futra, obrazy oraz bezcenna biżuteria.

Patrząc na przepisy fitosanitarne, nie można przesyłać żywych zwierząt, owadów oraz żywności, w tym odżywek i suplementów diety dla sportowców. Przed wysłaniem paczki zaleca się sprawdzić spis towarów zabronionych w transporcie międzypaństwowym oraz przepisy danego państwa.

Jeśli mamy wątpliwości, warto skontaktować się z firmą kurierską.

Paczki do Kazachstanu - w jaki sposób adresować i wysyłać?

Nadanie przesyłki do Kazachstanu nie musi być trudne. By mieć gwarancję, że kurier nie przywiezie przesyłki do nadawcy, dobrze jest zwrócić uwagę na umieszczenie poprawnych danych teleadresowych odbiorcy na przesyłce. Poznaj spis informacji, które należy zawrzeć na przesyłce:

 • nazwa odbiorcy,
 • numer mieszkania lub domu,
 • nazwa ulicy,
 • nazwa miasta,
 • obszar lub stan,
 • kod pocztowy,
 • nazwa kraju.

Pamiętaj, by wszystkie te dane napisać czytelnie.

Ile kosztuje przesyłka kurierska do Kazachstanu?

Kwota za przesyłkę z reguły jest związana z tym, jak szybko dany spedytor musi doręczyć paczkę do odbiorcy.

Kiedy potrzebujemy pilnego nadania, mamy możliwość wybrania opcji przesyłki ekspresowej. W takiej sytuacji otrzymamy pewność dostarczenia jej na czas. Jak można się spodziewać, będzie się to wiązało z koniecznością uiszczenia większej opłaty. .

Nie zwlekaj z wysłaniem przesyłki do ostatniej chwili, zwłaszcza w okresie świąt, kiedy przewoźnicy mają sporo pracy. Paczki nadawaj z należytym wyprzedzeniem – korzyścią będzie tania wysyłka paczki ekonomicznej i gwarancja, że twój przedmiot zostanie dostarczone na czas.

Jeśli masz taką sposobność, udaj się osobiście do pobliskiego punktu nadawania paczek, ponieważ zamówienie kuriera do miejsca zamieszkania nieraz wiąże się z dodatkową opłatą.

Warto pomyśleć również nad ewentualnym ubezpieczeniem przesyłki - najprawdopodobniej jest ono kosztowne, zwłaszcza jeśli chcemy wysłać coś do osób spoza Polski. Chociaż daje poczucie bezpieczeństwa, nie zawsze jest obligatoryjne. W przypadku przedmiotów o niskiej wartości można z niego zrezygnować.

Jak spakować paczkę do Kazachstanu?

Wydawałoby się, że przygotowanie przesyłki jest bardzo nietrudną czynnością. Jednakże nie każdy nadawca potrafi to zrobić w dobry sposób. Co warto wiedzieć na etapie przygotowywania przesyłki do Kazachstanu?

 1. Przedmiot, który ma nierównomierne wymiary, powinien być odpowiednio chroniony przed ewentualnym zmienianiem pozycji wewnątrz opakowania. Dlatego z pewnością przyda się folia bąbelkowa i piankowe chipsy.
 2. Nie zapominaj, że zawartość opakowania nie może nijak wystawać.
 3. Do owinięcia i zamknięcia kartonu użyj taśmy klejącej.
 4. Z kartonu trzeba zdjąć wszystkie stare oznaczenia, napisy, naklejki. Następnie trzeba na nim umieścić nasze dane adresowe.
 5. Dno i góra kartonu powinny być dodatkowo usztywnione i wzmocnione.

Przed zapakowaniem delikatnych przedmiotów do opakowania starannie je owiń. Folia bąbelkowa będzie znakomitym pomysłem, ponieważ dobrze uchroni zagrożone w transporcie przedmioty.

Sposoby płatności za paczkę do Kazachstanu?

Istnieje kilka metod płatności, dzięki którym wyślesz twoją paczkę do Kazachstanu. Przykładowo możesz zamówić kuriera, który przejmie paczkę spod twoich drzwi i dowiezie ją prosto do odbiorcy. W jaki sposób można zrealizować płatność za nadanie przesyłki międzynarodowej?

Zależnie od wybranej waluty, będziemy mogli wybrać spośród kilku metod płatności za paczkę. Jedną z nich może być tradycyjny przelew. Sesje wychodzące, jak i przychodzące banku księgowane są kilka razy każdego dnia. Po wybraniu takiej możliwości i opłaceniu przesyłki do Kazachstanu należy przesłać na nasz adres potwierdzenie dokonania płatności w formie wyciągu z bankowości online. Wtedy nasze zamówienie będzie zaakceptowane i wysłane do wysyłki przez wskazaną firmę kurierską.

Ekspresowy przelew za pośrednictwem systemu płatniczego Przelewy24 zrealizujemy sprawnie i od razu dostaniemy potwierdzenie realizacji zamówienia kuriera. To bardzo komfortowa funkcja, którą wykorzystuje coraz więcej Polaków. Podobnie jest z płatnością realizowaną przez BLIK. W ten sposób szybko zrealizujemy płatność w wygodny sposób.

Innymi możliwościami płatności są karta płatnicza i Paypal. W pierwszym przykładzie poprzez system płatności można bezproblemowo sfinalizować transakcję kartą debetową Visa, Mastercard i innymi. Gdy mamy konto w Paypalu i zamierzamy w ten sposób opłacić swoje zamówienie, możemy to zrobić z łatwością. Paypal pobiera jednak wysoką prowizję od realizacji transakcji, dlatego do tego sposobu płatności jest doliczane 4% dopłaty.

Przy wysyłaniu przesyłki do Kazachstanu można płacić m.in. walutą PLN.