Wysyłaj paczki do Holandii i Polski
country-image
country-image
kg
cm
cm
cm
Polecany

Jak działamy?

Jest to bardzo proste, szybkie i przejrzyste. Zamawiasz kuriera lub nadajesz paczkę w dowolnym punkcie w mniej niż 2 minuty.

1
Wypełnij kilka informacji o przesyłce
2
Wybierz kuriera i opłać usługę
3
Poczekaj na kuriera lub nadaj paczkę w punkcie

Dlaczego ShipCenter?

Przez ponad 10 lat nasi klienci wysłali za naszym pośrednictwem ponad 2 000 000 przesyłek krajowych i międzynarodowych. Gwarantujemy jakość naszych usług, bo współpracujemy tylko z największymi i najlepszymi firmami kurierskimi, którzy bezpiecznie dostarczają paczki na całym świecie.

Co zyskasz
Ekspresowa dostawa
99% naszych paczek dociera kolejnego dnia od nadania. Posiadamy najszybsze usługi kurierskie w Polsce i na świecie, z dostawą do USA czy nawet Chin, kolejnego dnia roboczego.
Ubezpieczenie przesyłki
Nie ważne gdzie wysyłasz, zawsze możesz ubezpieczyć swoją przesyłkę nawet do 50 000 zł, a duża część firm kurierskich, które z nami współpracują, posiada darmowe ubezpieczenie w cenie przesyłki.
Od drzwi do drzwi lub w punkcie
Każdą przesyłkę możesz oddać kurierowi, który przyjedzie po nią w wybranym przez Ciebie dniu lub po prostu, możesz zanieść ją do punktu/paczkomatu w dowolnym momencie. Z nami nadasz swoje paczki wygodnie, jak chcesz i kiedy chcesz.
Śledzenie przesyłki online
Wszystkie nasze usługi posiadają dokładną, darmową usługę śledzenia paczek, która aktualizuje się przy każdym skanowaniu paczki. Dokładnie wiesz, gdzie znajduje się Twoja paczka w danym momencie.
Szybkie zamawianie
Nie musisz poświęcać godzin na szukanie i zamawianie kuriera. Nasz system jest bardzo intuicyjny, dzięki czemu nadasz paczkę w dowolne miejsce na świecie w mniej niż 2 minuty.
Żadnych ukrytych kosztów
Gwarantujemy, że nie ma żadnych ukrytych kosztów. Płacisz dokładnie tyle, ile wyliczy Ci nasz system. Oferujemy tylko bezpieczne płatności przelewami, kartą lub Blikiem poprzez zaufaną platformę Przelewy24.
Co zyskasz
Wysłanych paczek
3 mln
Doświadczenia
10 lat
Pozytywnych opinii
3 tys.
Punktów ShipCenter
+ 100

Tysiące zadowolonych klientów

Nasze usługi są oceniane na maksymalną liczbę 5/5 gwiazdek, według niezależnego serwisu opineo.pl. Jesteśmy również laureatem złotej nagordy “Słucham swoich klientów”, którą co roku otrzymujemy, dzięki 99% zadowolonych klientów.

“Solidna firma na poziomie nie miałam nigdy żadnych problemów z tą firmą, polecam znajomym”

Teresa

“Szybka, sprawna obsługa. Kierowca kurier bardzo pomocny co w dzisiejszych czasach jest rzadkością.”

Tadeusz

“Korzystam z usług SHIPCENTER. Wysyłam InPostem. Wszystko przebiega sprawnie i terminowo.”

Lucyna

Paczki do Holandii i Polski

Przesyłki kurierskie do Holandii cieszą się dużą popularnością wśród Polaków. Trudno się temu dziwić. To tani sposób, aby ekspresowo nadać zamówienie do Holandii. Należy jednak mieć na uwadze, że profesjonalna wysyłka paczek do Holandii zawsze powinna być poprzedzona skrupulatną analizą. Dzięki temu unikniemy dużych kosztów.

Wysyłka paczek do Holandii

Osoby, które wybierają wysłanie przesyłki do Holandii muszą mieć na uwadze, że ważne jest nie tylko zapewnienie sobie jak najniższej ceny. Liczy się też jakość przedsiębiorstwa, które będzie realizować transport.

Jeśli zależy nam na czasie, to zdecydowanie warto skorzystać z oferty godnej zaufania firmy, jak Ship Center. Oferowane przez nas przesyłki zagraniczne są realizowane za pośrednictwem najlepszych, funkcjonujących w branży od wielu lat przewoźników, którzy stawiają na profesjonalizm.

Jak długo idą paczki do Holandii?

O tym, ile czasu trwa doręczenie przesyłki do Holandii, decyduje wiele zmiennych. Można jednak założyć, że kluczową rolę pełni dzień nadania oraz jakość przewoźnika, z którego usług korzystamy. W Ship Center Polska zawsze stawiamy na najwyższą jakość.

Zazwyczaj okazuje się, że paczka z Polski do Holandii dotrze do kraju odbiorcy w zaledwie 1-3 dni. Oczywiście, nasze szanse na bardzo szybkie zrealizowanie zamówienia rosną, jeśli zamówimy kuriera przed weekendem.

Analogicznie, doręczenie przesyłki może nieco się wydłużyć, kiedy zlecimy kuriera, gdy w Polsce przypada ważne, narodowe święto. Czas realizacji zamówienia wydłuży się też, jeśli wyślemy przesyłkę w czwartek lub piątek. Jest dość prawdopodobne, że przesyłka może spędzić kilka dni na sortowni.

Jeśli skorzystamy z rozwiązań godnej zaufania firmy, jak Ship Center, to jest niemal pewne, że zamówienie dotrze do odbiorcy w pierwszym wolnym terminie. Co więcej, z poziomu strony WWW będziemy mieli możliwość obserwować obecny status naszego zamówienia. To doskonały sposób, by ekspresowo poinformować odbiorcę o tym, gdzie obecnie jest jego zamówienie.

Czego nie można nadać w paczce do Holandii?

Nadając paczkę do Holandii, warto sprawdzić czego nie można zapakować. Istnieją nie tylko wewnętrzne normy przewoźników, ale także obowiązują nas różnego rodzaju ograniczenia danego państwa, do którego chcemy wysłać paczkę.

Są jednak produkty, których bezwarunkowo nie należy wysyłać. Szczególnie jest zakaz nadawania towarów niebezpiecznych, takich jak broń i amunicja, a także materiałów łatwopalnych.

Co więcej, zakazane jest wysyłanie środków nielegalnych, czyli środków psychoaktywnych, alkoholi i narkotyków. Do listy zakazanych przedmiotów wliczają się również dzieła sztuki, np. obrazy, rzeźby, futra oraz droga biżuteria.

Patrząc na przepisy fitosanitarne, nie można nadawać żywych owadów, zwierząt oraz żywności, między innymi odżywek i suplementów diety dla sportowców. Przed wysłaniem paczki należy sprawdzić spis artykułów zabronionych w transporcie międzykrajowym oraz akty prawne danego państwa.

Jeśli mamy wątpliwości, możemy skontaktować się ze spedytorem.

Paczki do Holandii — w jaki sposób adresować i wysyłać?

Wysłanie przesyłki do Holandii nie musi być wyzwaniem. By mieć pewność, że kurier nie odda przesyłki z powrotem, dobrze jest zwrócić uwagę na napisanie poprawnych danych teleadresowych odbiorcy na przesyłce. Oto zbiór informacji, które należy zawrzeć na paczce:

 • nazwa odbiorcy,
 • numer mieszkania lub domu,
 • nazwa ulicy,
 • nazwa miasta,
 • obszar lub stan,
 • kod pocztowy,
 • nazwa kraju.

Nie zapomnij, by te informacje napisać czytelnie.

Ile kosztuje przesyłka kurierska do Holandii?

Koszt za transport paczki w dużej mierze jest związany z tym, jak szybko dany przewoźnik powinien doręczyć paczkę do odbiorcy.

Jeśli zachodzi potrzeba wysłania pilnego zamówienia, możemy nadać przesyłkę ekspresową. Wówczas będziemy mieli zapewnione dostarczenie paczki w terminie. Jak można się spodziewać, przyjdzie nam za taką usługę zapłacić wyższymi kwotami.

Nie czekaj z wysłaniem paczki do ostatniej chwili, przede wszystkim w czasie świąt, kiedy kurierzy mają dużo pracy. Przesyłki nadawaj z odpowiednim wyprzedzeniem – plusem będzie tańsza wysyłka paczki ekonomicznej i pewność, że twój przedmiot dotrze na czas.

Jeśli masz taką sposobność, idź osobiście do wybranego punktu nadawania paczek, ponieważ zamówienie kuriera do wybranej przez nas lokalizacji często wiąże się z dodatkową opłatą.

Warto pomyśleć także nad ewentualnym ubezpieczeniem przesyłki — zazwyczaj jest ono kosztowne, przede wszystkim wtedy, gdy przesyłamy coś za granicę. Chociaż daje poczucie bezpieczeństwa, nie zawsze jest potrzebne. O ile przesyłasz przedmioty o niskiej wartości, można z niego zrezygnować.

Jak spakować paczkę do Holandii?

Mogłoby się wydawać, że zapakowanie paczki jest bardzo prostą czynnością. Jednakże nie każdy nadawca jest zdolny to robić w dobry sposób. O czym należy pamiętać na etapie przygotowywania wysyłki do Holandii?

 1. Przedmiot, który ma nierównomierne gabaryty, powinien być solidnie zabezpieczony przed ewentualnym zmienianiem pozycji w środku kartonu. Dlatego z pewnością przyda się folia bąbelkowa i piankowe chipsy.
 2. Pamiętaj, że zawartość pudełka nie może nijak wystawać.
 3. Do owijania i zamknięcia pudełka używaj taśmy klejącej.
 4. Z pudełka należy ściągnąć wszystkie stare oznaczenia, napisy, naklejki. Następnie trzeba na nim umieścić swoje dane adresowe.
 5. Dno i góra pudełka powinny być w dodatku usztywnione i wzmocnione.

Przed spakowaniem delikatnych przedmiotów do kartonu solidnie je owiń. Folia bąbelkowa będzie najlepszym pomysłem, ponieważ skutecznie zabezpieczy zagrożone w transporcie przedmioty.

W jaki sposób dokonać płatności za paczkę do Holandii?

Jest kilka metod płatności, dzięki którym nadasz twoją przesyłkę do Holandii. Przykładowo możesz wynająć kuriera, który obierze paczkę spod twoich drzwi i dowiezie ją prosto do odbiorcy. W jaki sposób można zrealizować płatność za nadanie paczki zagranicznej?

W zależności od wybranej waluty będziemy mogli wybrać spośród kilku sposobów płatności za paczkę. Jedną z nich może być tradycyjny przelew. Sesje wychodzące, jak i przychodzące banku odbywają się kilka razy dziennie. Po znalezieniu takiej opcji i rozliczeniu wysyłki do Holandii należy przesłać na nasz adres potwierdzenie zrealizowania płatności w formie wyciągu z bankowości elektronicznej. Wtedy nasze zamówienie zostanie zaakceptowane i wysłane do wysyłki przez wybraną firmę kurierską.

Ekspresowy przelew za pośrednictwem systemu płatniczego Przelewy24 zrealizujemy sprawnie i od razu dostaniemy potwierdzenie realizacji zamówienia kuriera. To bardzo praktyczna opcja, z której korzysta coraz więcej użytkowników. Podobnie jest z płatnością przez BLIK. W ten sposób ekspresowo dokonamy płatności w funkcjonalny sposób.

Innymi formami płatności są karta płatnicza i Paypal. W pierwszej opcji poprzez system płatności można bezproblemowo wykonać transakcję kartą debetową Visa, Mastercard i innymi. Jeżeli posiadamy konto w Paypalu i chcemy w ten sposób opłacić swoje zamówienie, możemy to zrobić z łatwością. Paypal pobiera jednak wysoką prowizję od realizacji płatności, dlatego do tego sposobu płatności jest doliczane 4% dopłaty.

Przy wysyłce przesyłki do Holandii można realizować płatność między innymi walutą PLN.