Wysyłaj paczki do Irlandii Północnej i Polski
country-image
country-image
kg
cm
cm
cm
Polecany

Jak działamy?

Jest to bardzo proste, szybkie i przejrzyste. Zamawiasz kuriera lub nadajesz paczkę w dowolnym punkcie w mniej niż 2 minuty.

1
Wypełnij kilka informacji o przesyłce
2
Wybierz kuriera i opłać usługę
3
Poczekaj na kuriera lub nadaj paczkę w punkcie

Dlaczego ShipCenter?

Przez ponad 10 lat nasi klienci wysłali za naszym pośrednictwem ponad 2 000 000 przesyłek krajowych i międzynarodowych. Gwarantujemy jakość naszych usług, bo współpracujemy tylko z największymi i najlepszymi firmami kurierskimi, którzy bezpiecznie dostarczają paczki na całym świecie.

Co zyskasz
Ekspresowa dostawa
99% naszych paczek dociera kolejnego dnia od nadania. Posiadamy najszybsze usługi kurierskie w Polsce i na świecie, z dostawą do USA czy nawet Chin, kolejnego dnia roboczego.
Ubezpieczenie przesyłki
Nie ważne gdzie wysyłasz, zawsze możesz ubezpieczyć swoją przesyłkę nawet do 50 000 zł, a duża część firm kurierskich, które z nami współpracują, posiada darmowe ubezpieczenie w cenie przesyłki.
Od drzwi do drzwi lub w punkcie
Każdą przesyłkę możesz oddać kurierowi, który przyjedzie po nią w wybranym przez Ciebie dniu lub po prostu, możesz zanieść ją do punktu/paczkomatu w dowolnym momencie. Z nami nadasz swoje paczki wygodnie, jak chcesz i kiedy chcesz.
Śledzenie przesyłki online
Wszystkie nasze usługi posiadają dokładną, darmową usługę śledzenia paczek, która aktualizuje się przy każdym skanowaniu paczki. Dokładnie wiesz, gdzie znajduje się Twoja paczka w danym momencie.
Szybkie zamawianie
Nie musisz poświęcać godzin na szukanie i zamawianie kuriera. Nasz system jest bardzo intuicyjny, dzięki czemu nadasz paczkę w dowolne miejsce na świecie w mniej niż 2 minuty.
Żadnych ukrytych kosztów
Gwarantujemy, że nie ma żadnych ukrytych kosztów. Płacisz dokładnie tyle, ile wyliczy Ci nasz system. Oferujemy tylko bezpieczne płatności przelewami, kartą lub Blikiem poprzez zaufaną platformę Przelewy24.
Co zyskasz
Wysłanych paczek
3 mln
Doświadczenia
10 lat
Pozytywnych opinii
3 tys.
Punktów ShipCenter
+ 100

Tysiące zadowolonych klientów

Nasze usługi są oceniane na maksymalną liczbę 5/5 gwiazdek, według niezależnego serwisu opineo.pl. Jesteśmy również laureatem złotej nagordy “Słucham swoich klientów”, którą co roku otrzymujemy, dzięki 99% zadowolonych klientów.

“Solidna firma na poziomie nie miałam nigdy żadnych problemów z tą firmą, polecam znajomym”

Teresa

“Szybka, sprawna obsługa. Kierowca kurier bardzo pomocny co w dzisiejszych czasach jest rzadkością.”

Tadeusz

“Korzystam z usług SHIPCENTER. Wysyłam InPostem. Wszystko przebiega sprawnie i terminowo.”

Lucyna

Paczki do Irlandii Północnej i Polski

Paczki kurierskie do Irlandii Północnej cieszą się dużą renomą wśród klientów z Polski. Nic w tym nadzwyczajnego. To przystępny sposób, by bardzo szybko wysłać paczkę do Irlandii Północnej. Trzeba jednak mieć na uwadze, że profesjonalna wysyłka zamówień do Irlandii Północnej zawsze musi być poprzedzona dokładną analizą. W ten sposób unikniemy dużych kosztów.

Wysyłka paczek do Irlandii Północnej

Osoby, które decydują się na wysłanie przesyłki do Irlandii Północnej muszą mieć na uwadze, że ważne jest nie tylko zapewnienie sobie jak najbardziej atrakcyjnej ceny. Sporą rolę odgrywa również profesjonalizm przedsiębiorstwa, która będzie realizować przesyłkę.

Jeśli czas ma znaczenie, to powinniśmy skorzystać z oferty profesjonalnej firmy, jak Ship Center Polska. Oferowane przez nas przesyłki międzynarodowe są realizowane poprzez najlepszych, pracujących w sektorze usług kurierskich od wielu lat przewoźników, którzy stawiają na profesjonalizm.

Ile trwa dostarczenie paczki do Irlandii Północnej?

O tym, jak długo zajmuje doręczenie przesyłki do Irlandii Północnej, decyduje wiele zmiennych. Można jednak stwierdzić, że znaczącą rolę pełni dzień wysłania oraz jakość przewoźnika, z którego portfolio korzystamy. W Ship Center na pierwszym miejscu stawiamy na najwyższą jakość.

Zazwyczaj okazuje się, że paczka z Polski do Irlandii Północnej dotrze do punktu docelowego w zaledwie kilkadziesiąt godzin. Oczywiście, nasze szanse na ekspresowe zrealizowanie zamówienia rosną, jeśli zlecimy kuriera w poniedziałek.

Analogicznie, czas doręczenia przesyłki może nieco się wydłużyć, jeśli nadamy kuriera, gdy w kraju docelowym wypada ważne, państwowe święto. Termin realizacji zamówienia będzie dłuższy również wtedy, gdy nadamy przesyłkę przed weekendem. Jest dość prawdopodobne, że zamówienie może spędzić weekend na magazynie.

Jeśli skorzystamy z usług uznanej i renomowanej firmy, jak Ship Center, to jest bardzo możliwe, że zamówienie dotrze do odbiorcy w pierwszym wolnym terminie. Co więcej, z poziomu strony będziemy mogli śledzić obecny status naszego zlecenia. To uniwersalny sposób, by jak najszybciej zawiadomić odbiorcę o tym, gdzie w danej chwili znajduje się jego zamówienie.

Czego nie można nadać w paczce do Irlandii Północnej?

Nadając przesyłkę do Irlandii Północnej warto sprawdzić, czego nie można przesłać. Istnieją nie tylko wewnętrzne regulaminy kurierów, ale także obowiązują nas różnego rodzaju ograniczenia danego państwa, gdzie chcemy przesłać przesyłkę.

Są jednak produkty, których bezwarunkowo nie można przesyłać. Przede wszystkim zabrania się przewożenia przedmiotów niebezpiecznych, takich jak broń i amunicja, a także materiałów łatwopalnych.

Co więcej, zakazane jest wysyłanie substancji nielegalnych, czyli środków psychoaktywnych, alkoholi i narkotyków. Do listy zabronionych artykułów wliczają się również dzieła sztuki, np. rzeźby, futra, obrazy oraz bezcenna biżuteria.

Ze względu na regulamin fitosanitarny, nie można przesyłać żywych owadów, zwierząt oraz żywności, w tym odżywek i suplementów diety dla sportowców. Przed nadaniem przesyłki zaleca się sprawdzić listę towarów zabronionych w transporcie międzypaństwowym oraz rozporządzenia danego kraju.

W przypadku wątpliwości, możemy skontaktować się z przewoźnikiem.

Paczki do Irlandii Północnej - w jaki sposób adresować i wysyłać?

Wysłanie paczki do Irlandii Północnej nie musi być trudne. Aby mieć pewność, że kurier nie przywiezie paczki z powrotem, warto zwrócić uwagę na podanie poprawnych danych teleadresowych odbiorcy na paczce. Oto zbiór informacji, które powinniśmy umieścić na przesyłce:

 • nazwa odbiorcy,
 • numer mieszkania lub domu,
 • nazwa ulicy,
 • nazwa miasta,
 • obszar lub stan,
 • kod pocztowy,
 • nazwa kraju.

Pamiętaj, by powyższe informacje napisać czytelnie.

Ile kosztuje przesyłka kurierska do Irlandii Północnej?

Koszt za transport paczki przede wszystkim jest związany z tym, w jakim czasie wskazany spedytor ma doręczyć przesyłkę do adresata.

Jeśli zachodzi potrzeba wysłania pilnego zamówienia, możemy skorzystać z nadania przesyłki ekspresowej. Wówczas otrzymamy pewność dostarczenia paczki w terminie. Jak można się spodziewać, przyjdzie nam zapłacić za tę usługę wyższymi sumami.

Staraj się nie zwlekać z wysłaniem przesyłki na ostatni moment, przede wszystkim w okresie świąt, kiedy przewoźnicy mają sporo pracy. Przesyłki nadawaj z należytym wyprzedzeniem – plusem będzie tania wysyłka paczki ekonomicznej i gwarancja, że twój przedmiot zostanie dostarczony na czas.

O ile masz taką opcję, udaj się osobiście do danego punktu nadań, ponieważ zamawianie kuriera do miejsca innego niż wskazane przez firmę kurierską czasami wiąże się z koniecznością uiszczenia dodatkowej opłaty.

Warto pomyśleć również nad opcjonalnym ubezpieczeniem pakunku — zazwyczaj jest ono kosztowne, zwłaszcza jeśli wysyłamy coś do osób spoza Polski. Pomimo tego, że gwarantuje poczucie bezpieczeństwa, nie zawsze jest konieczne. Jeśli masz przedmioty o niskiej wartości można z niego zrezygnować.

Jak spakować paczkę do Irlandii Północnej?

Wydawałoby się, że pakowanie wysyłki jest bardzo łatwą czynnością. Jednak nie każdy nadawca potrafi to robić w prawidłowy sposób. Co warto wiedzieć na etapie pakowania przesyłki do Irlandii Północnej?

 1. Przedmiot, który ma nieregularne gabaryty, powinien być odpowiednio zabezpieczony przed ewentualnym zmienianiem pozycji w środku pudła. Dlatego zdecydowanie przyda się folia bąbelkowa i piankowe chipsy.
 2. Pamiętaj, że zawartość opakowania nie może nijak wystawać.
 3. Do owijania i zamknięcia kartonu użyj taśmy klejącej.
 4. Z pudełka należy usunąć wszystkie stare oznaczenia, napisy, naklejki. Następnie można na nim ulokować swoje dane adresowe.
 5. Dno i góra kartonu powinny być dodatkowo usztywnione i wzmocnione.

Przed spakowaniem delikatnych rzeczy do pudełka solidnie je owiń. Folia bąbelkowa będzie świetnym pomysłem, ponieważ skutecznie uchroni podczas przewozu rzeczy.

W jaki sposób dokonać płatności za paczkę do Irlandii Północnej?

Występuje kilka opcji płatności, dzięki którym wyślesz twoją paczkę do Irlandii Północnej. Dla przykładu możesz zarezerwować kuriera, który przejmie paczkę spod twoich drzwi i przekaże ją prosto do odbiorcy. Jak można dokonać zapłaty za nadanie wysyłki międzynarodowej?

W zależności od wskazanej waluty, będziemy mogli wybrać spośród kilku metod płatności za przesyłkę. Jedną z nich może być zwykły przelew bankowy. Sesje wychodzące, jak i przychodzące banku odbywają się kilka razy każdego dnia. Po wyszukaniu takiego rozwiązania i rozliczeniu paczki do Irlandii Północnej należy przesłać na nasz adres potwierdzenie przeprowadzenia płatności w formie wyciągu z bankowości elektronicznej. Wtedy zamówienie zostanie zaakceptowane i przesłane do wysyłki przez wybraną firmę kurierską.

Szybki przelew za pośrednictwem systemu płatniczego Przelewy24 zrealizujemy sprawnie i od razu dostaniemy potwierdzenie realizacji zamówienia kuriera. To bardzo praktyczna możliwość, którą wykorzystuje coraz więcej Polaków. Podobnie jest z płatnością przez BLIK. W ten sposób bardzo szybko zrealizujemy płatność w komfortowy sposób.

Można też użyć Paypala, jednak usługodawca pobiera jednak prowizję od realizacji transakcji, dlatego do tej metody płatności jest doliczane 4% dopłaty.

Przy wysyłce wysyłki do Irlandii Północnej można realizować płatność między innymi w złotówkach.