Wysyłaj paczki do Luksemburga i Polski
country-image
country-image
kg
cm
cm
cm
Polecany

Jak działamy?

Jest to bardzo proste, szybkie i przejrzyste. Zamawiasz kuriera lub nadajesz paczkę w dowolnym punkcie w mniej niż 2 minuty.

1
Wypełnij kilka informacji o przesyłce
2
Wybierz kuriera i opłać usługę
3
Poczekaj na kuriera lub nadaj paczkę w punkcie

Dlaczego ShipCenter?

Przez ponad 10 lat nasi klienci wysłali za naszym pośrednictwem ponad 2 000 000 przesyłek krajowych i międzynarodowych. Gwarantujemy jakość naszych usług, bo współpracujemy tylko z największymi i najlepszymi firmami kurierskimi, którzy bezpiecznie dostarczają paczki na całym świecie.

Co zyskasz
Ekspresowa dostawa
99% naszych paczek dociera kolejnego dnia od nadania. Posiadamy najszybsze usługi kurierskie w Polsce i na świecie, z dostawą do USA czy nawet Chin, kolejnego dnia roboczego.
Ubezpieczenie przesyłki
Nie ważne gdzie wysyłasz, zawsze możesz ubezpieczyć swoją przesyłkę nawet do 50 000 zł, a duża część firm kurierskich, które z nami współpracują, posiada darmowe ubezpieczenie w cenie przesyłki.
Od drzwi do drzwi lub w punkcie
Każdą przesyłkę możesz oddać kurierowi, który przyjedzie po nią w wybranym przez Ciebie dniu lub po prostu, możesz zanieść ją do punktu/paczkomatu w dowolnym momencie. Z nami nadasz swoje paczki wygodnie, jak chcesz i kiedy chcesz.
Śledzenie przesyłki online
Wszystkie nasze usługi posiadają dokładną, darmową usługę śledzenia paczek, która aktualizuje się przy każdym skanowaniu paczki. Dokładnie wiesz, gdzie znajduje się Twoja paczka w danym momencie.
Szybkie zamawianie
Nie musisz poświęcać godzin na szukanie i zamawianie kuriera. Nasz system jest bardzo intuicyjny, dzięki czemu nadasz paczkę w dowolne miejsce na świecie w mniej niż 2 minuty.
Żadnych ukrytych kosztów
Gwarantujemy, że nie ma żadnych ukrytych kosztów. Płacisz dokładnie tyle, ile wyliczy Ci nasz system. Oferujemy tylko bezpieczne płatności przelewami, kartą lub Blikiem poprzez zaufaną platformę Przelewy24.
Co zyskasz
Wysłanych paczek
3 mln
Doświadczenia
10 lat
Pozytywnych opinii
3 tys.
Punktów ShipCenter
+ 100

Tysiące zadowolonych klientów

Nasze usługi są oceniane na maksymalną liczbę 5/5 gwiazdek, według niezależnego serwisu opineo.pl. Jesteśmy również laureatem złotej nagordy “Słucham swoich klientów”, którą co roku otrzymujemy, dzięki 99% zadowolonych klientów.

“Solidna firma na poziomie nie miałam nigdy żadnych problemów z tą firmą, polecam znajomym”

Teresa

“Szybka, sprawna obsługa. Kierowca kurier bardzo pomocny co w dzisiejszych czasach jest rzadkością.”

Tadeusz

“Korzystam z usług SHIPCENTER. Wysyłam InPostem. Wszystko przebiega sprawnie i terminowo.”

Lucyna

Paczki do Luksemburga i Polski

Paczki kurierskie do Luksemburga cieszą się dużą renomą wśród naszych rodaków. Trudno się temu dziwić. To tani sposób, by bardzo szybko nadać zamówienie do Luksemburga. Trzeba jednak mieć na uwadze, że profesjonalna wysyłka paczek do Luksemburga zawsze powinna być poprzedzona dokładną analizą. W ten sposób unikniemy dużych kosztów.

Tania paczka do Luksemburga

Osoby, które wybierają nadanie paczki do Luksemburga muszą wiedzieć, że ważne jest nie tylko zapewnienie sobie jak najlepszej ceny. Liczy się też renoma firmy kurierskiej, która będzie dostarczać transport.

Jeżeli czas ma znaczenie, to zdecydowanie warto skorzystać z usług rzetelnej firmy, jak Ship Center Polska. Oferowane przez nas transporty zagraniczne są realizowane przez renomowanych, działających w sektorze usług kurierskich od wielu lat przewoźników, którzy stawiają na najwyższą jakość.

Jak długo idą paczki do Luksemburga?

O tym, jak długo trwa transport przesyłki do Luksemburga, decyduje sporo zmiennych. Można jednak wyjść z założenia, że kluczową rolę odgrywa dzień wysłania oraz jakość firmy, z której oferty korzystamy.

Często okazuje się, że paczka z Polski do Luksemburga dotrze do odbiorcy w zaledwie 1-3 dni. Oczywiście, szanse na szybkie zrealizowanie zamówienia będą nieco większe, jeśli zamówimy kuriera zaraz po weekendzie.

Analogicznie, czas doręczenia paczki może być nieco dłuższy, kiedy zlecimy kuriera, gdy kraju doręczenia paczki wypada ważne, państwowe święto. Czas dostarczenia zwiększy się też, jeśli nadamy przesyłkę przed weekendem. Jest dość prawdopodobne, że przesyłka może spędzić kilka dni na magazynie.

Jeśli skorzystamy z usług polecanej firmy, jak Ship Center, to jest możliwe, że paczka dotrze do odbiorcy jak najszybciej. Co więcej, z poziomu serwisu będziemy mieć sposobność, by obserwować obecny status naszego transportu. To doskonały sposób, by ekspresowo zawiadomić odbiorcę o tym, gdzie obecnie jest jego paczka.

Czego nie można nadać w paczce do Luksemburga?

Nadając przesyłkę do Luksemburga trzeba zobaczyć, czego nie można wysłać. Występują nie tylko wewnętrzne regulaminy kurierów, ale także obowiązują nas różne ograniczenia danego państwa, do którego chcemy wysłać przesyłkę.

Istnieją jednak towary, których bezwzględnie nie wolno nadawać. Przede wszystkim jest zakaz wysyłania artykułów niebezpiecznych, takich jak broń i amunicja, a także materiałów łatwopalnych.

Co więcej, zakazane jest wysyłanie środków nielegalnych, czyli środków psychoaktywnych, napojów alkoholowych i narkotyków. Do listy zabronionych artykułów wliczają się również dzieła sztuki, np. futra, obrazy, rzeźby oraz drogocenna biżuteria.

Mając na uwadze regulamin fitosanitarny, nie można przesyłać żywych owadów, zwierząt oraz żywności, przykładowo suplementów diety i odżywek dla sportowców. Przed nadaniem paczki warto sprawdzić wykaz towarów zakazanych w transporcie międzykrajowym oraz przepisy danego kraju.

Jeśli mamy wątpliwości, dobrze jest skontaktować się z przewoźnikiem.

Paczki do Luksemburga — w jaki sposób adresować i wysyłać?

Wysłanie przesyłki do Luksemburga nie musi być skomplikowane. Aby mieć pewność, że kurier nie odda paczki do nadawcy, warto zwrócić uwagę na napisanie poprawnych danych teleadresowych odbiorcy na paczce. Oto zbiór informacji, które powinniśmy umieścić na przesyłce:

 • nazwa odbiorcy,
 • numer mieszkania lub domu,
 • nazwa ulicy,
 • nazwa miasta,
 • obszar lub stan,
 • kod pocztowy,
 • nazwa kraju.

Pamiętaj, by powyższe dane napisać czytelnie.

Ile kosztuje przesyłka kurierska do Luksemburga?

Koszt za transport paczki w szczególności zależy od tego, w jakim czasie wskazany spedytor musi wręczyć pakunek do adresata.

Kiedy potrzebujemy pilnego nadania paczki, mamy możliwość wybrania opcji przesyłki przyspieszonej. Wtedy będziemy mieli zapewnienie dostarczenia jej w terminie. Jak wiadomo, wiąże się to z koniecznością zapłacenia wyższej sumy za usługę.

Nie zwlekaj z nadaniem paczki do ostatniej chwili, przede wszystkim w czasie świąt, kiedy przewoźnicy mają wiele pracy. Paczki nadawaj z należytym wyprzedzeniem – plusem będzie tania wysyłka paczki ekonomicznej i gwarancja, że twój przedmiot zostanie dostarczone na czas.

Jeżeli masz taką możliwość, udaj się osobiście do wybranego punktu nadań, ponieważ zamówienie kuriera do domu często wiąże się z koniecznością uiszczenia dodatkowej opłatą.

Zastanów się również nad ewentualnym ubezpieczeniem pakunku - najczęściej jest ono kosztowne, przede wszystkim wtedy, gdy przesyłamy coś za granicę. Pomimo tego, że gwarantuje poczucie bezpieczeństwa, nie zawsze jest konieczne. Jeśli masz przedmioty o niskiej wartości można z niego zrezygnować.

Jak zapakować przesyłkę do Luksemburga?

Mogłoby się wydawać, że przygotowanie paczki jest bardzo łatwą czynnością. Jednakże nie każdy nadawca potrafi to robić w bezbłędny sposób. O czym należy pamiętać na etapie pakowania wysyłki do Luksemburga?

 1. Przedmiot, który ma nierówne kształt, powinien być odpowiednio chroniony przed ewentualnym przesuwaniem się w środku opakowania. Dlatego z pewnością przyda się folia bąbelkowa i piankowe chipsy.
 2. Pamiętaj, że zawartość kartonu nie może w żaden sposób wystawać.
 3. Do owijania i zamknięcia pudełka użyj taśmy klejącej.
 4. Z kartonu należy ściągnąć wszystkie stare oznaczenia, napisy, naklejki. Następnie można na nim zawrzeć nasze dane adresowe.
 5. Dno i góra kartonu powinny być dodatkowo usztywnione i zabezpieczone.

Przed zapakowaniem delikatnych przedmiotów do opakowania solidnie je owiń. Folia bąbelkowa będzie najlepszym pomysłem, ponieważ skutecznie uchroni wrażliwe na transport i wstrząsy rzeczy.

W jaki sposób dokonać płatności za paczkę do Luksemburga?

Jest kilka opcji płatności, dzięki którym nadasz twoją przesyłkę do Luksemburga. Na przykład możesz zamówić kuriera, który obierze wysyłkę z twojego domu i przekaże ją prosto do odbiorcy. Jak można zapłacić za nadanie wysyłki międzynarodowej?

Zależnie od wskazanej waluty, będziemy mogli wybrać spośród kilku sposobów płatności za paczkę. Jedną z nich może być tradycyjny przelew bankowy. Sesje wychodzące, jak i przychodzące banku księgowane są kilka razy każdego dnia. Po znalezieniu takiego rozwiązania i opłaceniu wysyłki do Luksemburga należy przesłać na nasz adres potwierdzenie zrealizowania płatności w formie wyciągu z bankowości elektronicznej. Wtedy nasze zamówienie będzie zaakceptowane i wysłane do realizacji przez wskazaną firmę kurierską.

Szybki przelew poprzez system płatniczy Przelewy24 wykonamy sprawnie i od razu dostaniemy potwierdzenie realizacji zamówienia kuriera. To bardzo praktyczna możliwość, z której korzysta coraz więcej Polaków. Podobnie jest z płatnością realizowaną przez BLIK. Dzięki niej bardzo szybko dokonamy płatności w uniwersalny sposób.