Wysyłaj paczki do Kanady i Polski
country-image
country-image
kg
cm
cm
cm

Jak działamy?

Jest to bardzo proste, szybkie i przejrzyste. Zamawiasz kuriera lub nadajesz paczkę w dowolnym punkcie w mniej niż 2 minuty.

1
Wypełnij kilka informacji o przesyłce
2
Wybierz kuriera i opłać usługę
3
Poczekaj na kuriera lub nadaj paczkę w punkcie

Dlaczego ShipCenter?

Przez ponad 10 lat nasi klienci wysłali za naszym pośrednictwem ponad 2 000 000 przesyłek krajowych i międzynarodowych. Gwarantujemy jakość naszych usług, bo współpracujemy tylko z największymi i najlepszymi firmami kurierskimi, którzy bezpiecznie dostarczają paczki na całym świecie.

Co zyskasz
Ekspresowa dostawa
99% naszych paczek dociera kolejnego dnia od nadania. Posiadamy najszybsze usługi kurierskie w Polsce i na świecie, z dostawą do USA czy nawet Chin, kolejnego dnia roboczego.
Ubezpieczenie przesyłki
Nie ważne gdzie wysyłasz, zawsze możesz ubezpieczyć swoją przesyłkę nawet do 50 000 zł, a duża część firm kurierskich, które z nami współpracują, posiada darmowe ubezpieczenie w cenie przesyłki.
Od drzwi do drzwi lub w punkcie
Każdą przesyłkę możesz oddać kurierowi, który przyjedzie po nią w wybranym przez Ciebie dniu lub po prostu, możesz zanieść ją do punktu/paczkomatu w dowolnym momencie. Z nami nadasz swoje paczki wygodnie, jak chcesz i kiedy chcesz.
Śledzenie przesyłki online
Wszystkie nasze usługi posiadają dokładną, darmową usługę śledzenia paczek, która aktualizuje się przy każdym skanowaniu paczki. Dokładnie wiesz, gdzie znajduje się Twoja paczka w danym momencie.
Szybkie zamawianie
Nie musisz poświęcać godzin na szukanie i zamawianie kuriera. Nasz system jest bardzo intuicyjny, dzięki czemu nadasz paczkę w dowolne miejsce na świecie w mniej niż 2 minuty.
Żadnych ukrytych kosztów
Gwarantujemy, że nie ma żadnych ukrytych kosztów. Płacisz dokładnie tyle, ile wyliczy Ci nasz system. Oferujemy tylko bezpieczne płatności przelewami, kartą lub Blikiem poprzez zaufaną platformę Przelewy24.
Co zyskasz
Wysłanych paczek
3 mln
Doświadczenia
10 lat
Pozytywnych opinii
3 tys.
Punktów ShipCenter
+ 100

Tysiące zadowolonych klientów

Nasze usługi są oceniane na maksymalną liczbę 5/5 gwiazdek, według niezależnego serwisu opineo.pl. Jesteśmy również laureatem złotej nagordy “Słucham swoich klientów”, którą co roku otrzymujemy, dzięki 99% zadowolonych klientów.

“Solidna firma na poziomie nie miałam nigdy żadnych problemów z tą firmą, polecam znajomym”

Teresa

“Szybka, sprawna obsługa. Kierowca kurier bardzo pomocny co w dzisiejszych czasach jest rzadkością.”

Tadeusz

“Korzystam z usług SHIPCENTER. Wysyłam InPostem. Wszystko przebiega sprawnie i terminowo.”

Lucyna

Paczki do Kanady i Polski

Przesyłki kurierskie do Kanady cieszą się rosnącą popularnością wśród klientów z Polski. Trudno się temu dziwić. To tani sposób, by ekspresowo nadać przesyłkę do Kanady. Trzeba jednak zdawać sobie sprawę z tego, że profesjonalna wysyłka zamówień do Kanady zawsze powinna być poprzedzona skrupulatną analizą. W ten sposób unikniemy marnowania pieniędzy.

Tania paczka do Kanady

Osoby, które decydują się na wysyłkę przesyłki do Kanady muszą mieć na uwadze, że kluczowe jest nie tylko zapewnienie sobie jak najlepszej ceny. Sporą rolę odgrywa również jakość firmy spedycyjnej, która będzie realizować przesyłkę.

Kiedy czas ma znaczenie, to zdecydowanie warto skorzystać z oferty rzetelnej firmy, jak Ship Center Polska. Oferowane przez naszą firmę przesyłki międzynarodowe są wysyłane za pośrednictwem dużych, działających w tym sektorze rynku od wielu lat firm, które stawiają na kompleksową obsługę klienta.

Jak długo idą paczki do Kanady?

O tym, jak długo zajmuje doręczenie paczki do Kanady, decyduje sporo rzeczy. Można jednak założyć, że znaczącą rolę odgrywa dzień nadania oraz jakość przewoźnika, z którego usług korzystamy. W Ship Center zawsze stawiamy na profesjonalizm.

Zazwyczaj okazuje się, że paczka z Polski do Kanady dotrze do odbiorcy w zaledwie kilkadziesiąt godzin. Oczywiście, nasze szanse na szybkie zrealizowanie zamówienia będą nieco większe, jeśli zlecimy kuriera przed weekendem.

Analogicznie, dostawa przesyłki może być nieco dłuższa, kiedy zlecimy kuriera, gdy w Polsce przypada ważne, narodowe święto. Termin realizacji zamówienia zwiększy się też, jeśli prześlemy paczkę w czwartek lub piątek. Jest dość prawdopodobne, że przesyłka może spędzić weekend na magazynie.

Jeśli skorzystamy z rozwiązań polecanej firmy, jak Ship Center Polska, to jest możliwe, że paczka dotrze do odbiorcy jak najszybciej. Co więcej, z poziomu serwisu będziemy mieli możliwość śledzić obecny status naszego zlecenia. To uniwersalny sposób, by szybko zawiadomić odbiorcę o tym, gdzie w danej chwili znajduje się jego zamówienie.

Czego nie można nadać w paczce do Kanady?

Wysyłając paczkę do Kanady warto zobaczyć, czego nie można przesłać. Występują nie tylko wewnętrzne normy kurierów, ale także obowiązują nas różnego rodzaju ograniczenia danego państwa, gdzie chcemy przesłać przesyłkę.

Występują jednak produkty, których bezwzględnie nie wolno przesyłać. Głównie jest zakaz nadawania artykułów niebezpiecznych, takich jak broń i amunicja, a także materiałów łatwopalnych.

Co więcej, zabronione jest nadanie środków nielegalnych, czyli środków psychoaktywnych, alkoholi i narkotyków. Do listy zabronionych przedmiotów wliczają się również dzieła sztuki, np. obrazy, rzeźby, futra oraz droga biżuteria.

Mając na uwadze regulamin fitosanitarny, nie można nadawać żywych owadów, zwierząt oraz żywności, między innymi odżywek i suplementów diety dla sportowców. Przed nadaniem przesyłki zaleca się sprawdzić listę artykułów zakazanych w transporcie międzypaństwowym oraz rozporządzenia danego państwa.

W przypadku wątpliwości, dobrze jest skontaktować się z firmą kurierską.

Paczki do Kanady — w jaki sposób adresować i wysyłać?

Wysłanie przesyłki do Kanady nie musi być skomplikowane. By mieć pewność, że kurier nie odda przesyłki z powrotem, należy zwrócić uwagę na podanie poprawnych danych adresowych odbiorcy na paczce. Poznaj zbiór informacji, które powinny znaleźć się na przesyłce:

 • nazwa odbiorcy,
 • numer mieszkania lub domu,
 • nazwa ulicy,
 • nazwa miasta,
 • obszar lub stan,
 • kod pocztowy,
 • nazwa kraju.

Pamiętaj, by powyższe dane napisać czytelnie.

Ile kosztuje przesyłka kurierska do Kanady?

Cena za przesyłkę głównie jest związana z tym, w jakim czasie dany kurier powinien doręczyć paczkę do odbiorcy.

Kiedy życzymy sobie pilnego nadania, możemy wybrać opcję przesyłki przyspieszonej. W takiej sytuacji otrzymamy gwarancję dostarczenia jej na czas. Co oczywiste, wiąże się to z koniecznością uiszczenia wyższej opłaty.

Nie zwlekaj z wysłaniem paczki do ostatniej chwili, przede wszystkim w czasie świątecznym, kiedy przewoźnicy mają dużo pracy. Prezenty nadawaj z odpowiednim wyprzedzeniem – wówczas będzie tania wysyłka paczki ekonomicznej i pewność, że twój przedmiot trafi do adresata na czas.

Jeżeli masz taką opcję, udaj się osobiście do danego punktu nadawania paczek, ponieważ zamawianie kuriera do domu czasami wiąże się z dodatkową opłatą.

Warto się zastanowić także nad ewentualnym ubezpieczeniem przesyłki - zazwyczaj jest ono kosztowne, zwłaszcza wtedy, kiedy chcemy wysłać coś do osób spoza Polski. Pomimo tego, że gwarantuje poczucie bezpieczeństwa, nie zawsze jest konieczne. O ile przesyłasz przedmioty o niskiej wartości możesz z niego zrezygnować.

Jak spakować paczkę do Kanady?

Mogłoby się wydawać, że przygotowanie przesyłki jest bardzo nietrudną czynnością. Jednak nie każdy nadawca potrafi to robić w prawidłowy sposób. O czym należy pamiętać na etapie pakowania wysyłki do Kanady?

 1. Przedmiot, który ma nieregularne kształty, powinien być solidnie zabezpieczony przed ewentualnym zmienianiem pozycji w środku kartonu. Dlatego zdecydowanie będzie potrzebna folia bąbelkowa i piankowe chipsy.
 2. Nie zapominaj, że zawartość pudełka nie może w żaden sposób wystawać.
 3. Do owinięcia i zamknięcia opakowania możesz użyć taśmy klejącej.
 4. Z opakowania trzeba ściągnąć wszystkie stare oznaczenia, napisy, naklejki. Następnie trzeba na nim ulokować nasze dane adresowe.
 5. Dno i góra opakowania powinny być w dodatku usztywnione i zabezpieczone.

Przed włożeniem delikatnych przedmiotów do kartonu starannie je owiń. Folia bąbelkowa będzie świetnym pomysłem, ponieważ dobrze uchroni podczas przewozu rzeczy.

Jakie są sposoby płatności za wysyłkę do Kanady?

Istnieje kilka metod płatności, dzięki którym nadasz twoją przesyłkę do Kanady. Przykładowo możesz zamówić kuriera, który przejmie paczkę spod twoich drzwi i przekaże ją prosto do adresata. W jaki sposób można dokonać zapłaty za nadanie paczki zagranicznej?

W zależności od wskazanej waluty, będziemy mogli wybrać spośród kilku sposobów płatności za paczkę. Jedną z nich może być tradycyjny przelew bankowy. Sesje wychodzące, jak i przychodzące banku odbywają się kilka razy dziennie. Po wybraniu takiego rozwiązania i opłaceniu przesyłki do Kanady należy wysłać na nasz adres potwierdzenie przeprowadzenia płatności w formie wyciągu z bankowości elektronicznej. Wtedy nasze zamówienie będzie zaakceptowane i wysłane do wysyłki przez wybraną firmę kurierską.

Błyskawiczny przelew poprzez system płatniczy Przelewy24 zrealizujemy sprawnie i od razu dostaniemy potwierdzenie realizacji zamówienia kuriera. To bardzo wygodna opcja, z której korzysta coraz więcej Polaków. Podobnie jest z płatnością realizowaną przez BLIK. Dzięki niej bardzo szybko sfinalizujemy płatność w funkcjonalny sposób.

Innymi formami płatności są karta płatnicza i Paypal. W pierwszym przykładzie poprzez system płatności można bez żadnych problemów sfinalizować transakcję kartą debetową Visa, Mastercard i innymi. Gdy mamy konto w Paypalu i chcemy w ten sposób opłacić swoje zamówienie, możemy to zrobić z łatwością. Paypal pobiera jednak wysoką prowizję od realizacji płatności, dlatego do tego sposobu płatności jest doliczane 4% dopłaty.

Przy wysyłce przesyłki do Kanady można płacić m.in. walutą PLN.