Wysyłaj paczki do Turcji i Polski
country-image
country-image
kg
cm
cm
cm

Jak działamy?

Jest to bardzo proste, szybkie i przejrzyste. Zamawiasz kuriera lub nadajesz paczkę w dowolnym punkcie w mniej niż 2 minuty.

1
Wypełnij kilka informacji o przesyłce
2
Wybierz kuriera i opłać usługę
3
Poczekaj na kuriera lub nadaj paczkę w punkcie

Dlaczego ShipCenter?

Przez ponad 10 lat nasi klienci wysłali za naszym pośrednictwem ponad 2 000 000 przesyłek krajowych i międzynarodowych. Gwarantujemy jakość naszych usług, bo współpracujemy tylko z największymi i najlepszymi firmami kurierskimi, którzy bezpiecznie dostarczają paczki na całym świecie.

Co zyskasz
Ekspresowa dostawa
99% naszych paczek dociera kolejnego dnia od nadania. Posiadamy najszybsze usługi kurierskie w Polsce i na świecie, z dostawą do USA czy nawet Chin, kolejnego dnia roboczego.
Ubezpieczenie przesyłki
Nie ważne gdzie wysyłasz, zawsze możesz ubezpieczyć swoją przesyłkę nawet do 50 000 zł, a duża część firm kurierskich, które z nami współpracują, posiada darmowe ubezpieczenie w cenie przesyłki.
Od drzwi do drzwi lub w punkcie
Każdą przesyłkę możesz oddać kurierowi, który przyjedzie po nią w wybranym przez Ciebie dniu lub po prostu, możesz zanieść ją do punktu/paczkomatu w dowolnym momencie. Z nami nadasz swoje paczki wygodnie, jak chcesz i kiedy chcesz.
Śledzenie przesyłki online
Wszystkie nasze usługi posiadają dokładną, darmową usługę śledzenia paczek, która aktualizuje się przy każdym skanowaniu paczki. Dokładnie wiesz, gdzie znajduje się Twoja paczka w danym momencie.
Szybkie zamawianie
Nie musisz poświęcać godzin na szukanie i zamawianie kuriera. Nasz system jest bardzo intuicyjny, dzięki czemu nadasz paczkę w dowolne miejsce na świecie w mniej niż 2 minuty.
Żadnych ukrytych kosztów
Gwarantujemy, że nie ma żadnych ukrytych kosztów. Płacisz dokładnie tyle, ile wyliczy Ci nasz system. Oferujemy tylko bezpieczne płatności przelewami, kartą lub Blikiem poprzez zaufaną platformę Przelewy24.
Co zyskasz
Wysłanych paczek
3 mln
Doświadczenia
10 lat
Pozytywnych opinii
3 tys.
Punktów ShipCenter
+ 100

Tysiące zadowolonych klientów

Nasze usługi są oceniane na maksymalną liczbę 5/5 gwiazdek, według niezależnego serwisu opineo.pl. Jesteśmy również laureatem złotej nagordy “Słucham swoich klientów”, którą co roku otrzymujemy, dzięki 99% zadowolonych klientów.

“Solidna firma na poziomie nie miałam nigdy żadnych problemów z tą firmą, polecam znajomym”

Teresa

“Szybka, sprawna obsługa. Kierowca kurier bardzo pomocny co w dzisiejszych czasach jest rzadkością.”

Tadeusz

“Korzystam z usług SHIPCENTER. Wysyłam InPostem. Wszystko przebiega sprawnie i terminowo.”

Lucyna

Paczki do Turcji i Polski

Przesyłki kurierskie do Turcji cieszą się dużą renomą wśród klientów z Polski. Nic w tym nadzwyczajnego. To atrakcyjny cenowo sposób, by bardzo szybko wysłać paczkę do Turcji. Warto jednak zdawać sobie sprawę z tego, że najwyższej jakości wysyłka paczek do Turcji zawsze powinna być poprzedzona skrupulatną analizą rynku. W ten sposób unikniemy marnowania pieniędzy.

Przesyłki kurierskie do Turcji

Osoby, które decydują się na wysyłkę przesyłki do Turcji muszą mieć na uwadze, że ważne jest nie tylko zapewnienie sobie jak najlepszej ceny. Liczy się też renoma firmy kurierskiej, która będzie dostarczać zamówienie.

Jeśli zależy nam na czasie, to zdecydowanie warto skorzystać z usług profesjonalnej firmy, jak Ship Center. Oferowane przez nas przesyłki zagraniczne są dostarczane przez renomowane, działające w sektorze usług kurierskich od wielu lat firmy, które stawiają na profesjonalizm.

Jak długo idą paczki do Turcji?

O tym, jak długo trwa doręczenie paczki do Turcji, decyduje wiele zmiennych. Można jednak stwierdzić, że znaczącą rolę pełni dzień wysłania oraz jakość przewoźnika, z której usług korzystamy. W Ship Center na pierwszym miejscu stawiamy na profesjonalizm.

Zwykle okazuje się, że przesyłka do Turcji dotrze do odbiorcy w zaledwie kilka dni. Oczywiście, nasze szanse na ekspresowe zrealizowanie zamówienia rosną, jeśli zamówimy kuriera w pierwszych dniach tygodnia.

Analogicznie, czas doręczenia zamówienia może nieco się wydłużyć, kiedy zlecimy kuriera, gdy w Polsce przypada ważne, państwowe święto. Czas dostarczenia zwiększy się też, jeśli wyślemy paczkę przed weekendem. Jest dość prawdopodobne, że zamówienie może spędzić kilka dni na magazynie.

Jeśli skorzystamy z oferty polecanej firmy, jak Ship Center Polska, to jest możliwe, że paczka zostanie dostarczone do odbiorcy jak najszybciej. Co więcej, z poziomu serwisu będziemy mieć sposobność, by podejrzeć obecny status naszego zamówienia. To doskonały sposób, by ekspresowo poinformować odbiorcę o tym, gdzie teraz znajduje się jego zamówienie.

Czego nie można nadać w paczce do Turcji?

Przesyłając paczkę do Turcji warto zwrócić uwagę, czego nie można zapakować. Występują nie tylko wewnętrzne przepisy spedytorów, ale także obowiązują nas najróżniejsze zakazy danego państwa, do którego chcemy wysłać paczkę.

Istnieją jednak towary, których bezwarunkowo nie wolno wysyłać. Szczególnie jest zakaz przewożenia towarów niebezpiecznych, takich jak broń i amunicja, a także materiałów łatwopalnych.

Dodatkowo, zakazane jest wysyłanie substancji nielegalnych, czyli środków psychoaktywnych, napojów alkoholowych i narkotyków. Do listy zakazanych przedmiotów wliczają się również dzieła sztuki, np. rzeźby, futra, obrazy oraz bezcenna biżuteria.

Mając na względzie przepisy fitosanitarne, nie można nadawać żywych zwierząt, owadów oraz żywności, na przykład odżywek i suplementów diety dla sportowców. Przed wysłaniem paczki warto sprawdzić wykaz artykułów zakazanych w transporcie międzypaństwowym oraz przepisy danego kraju.

W przypadku wątpliwości, warto skontaktować się z przewoźnikiem.

Paczki do Turcji - w jaki sposób adresować i wysyłać?

Nadanie przesyłki do Turcji nie musi być trudne. Aby mieć gwarancję, że kurier nie przywiezie przesyłki do nadawcy, należy zwrócić uwagę na umieszczenie poprawnych danych nadawcy odbiorcy na paczce. Oto zbiór informacji, które powinniśmy umieścić na przesyłce:

 • nazwa odbiorcy,
 • numer mieszkania lub domu,
 • nazwa ulicy,
 • nazwa miasta,
 • obszar lub stan,
 • kod pocztowy,
 • nazwa kraju.

Nie zapomnij, by powyższe informacje napisać czytelnie.

Ile kosztuje przesyłka kurierska do Turcji?

Koszt za transport paczki przeważnie jest związany z tym, jak szybko wybrany kurier ma doręczyć przesyłkę do adresata.

Ilekroć życzymy sobie wysłania w jak najkrótszym czasie, mamy możliwość nadania przesyłki przyspieszonej. W takiej sytuacji będziemy mieli zapewnione dostarczenie przesyłki w terminie. Niestety przyjdzie nam za to zapłacić wyższymi sumami.

Staraj się nie zwlekać z wysłaniem przesyłki do ostatniej chwili, zwłaszcza w czasie świąt, kiedy kurierzy mają dużo pracy. Paczki nadawaj z odpowiednim wyprzedzeniem – plusem będzie tania wysyłka paczki ekonomicznej i pewność, że twój przedmiot zostanie dostarczone na czas.

Jeżeli masz taką opcję, udaj się osobiście do danego punktu nadań, ponieważ zamawianie kuriera do wybranego przez nas punktu czasami wiąże się z koniecznością uiszczenia dodatkowej opłatą.

Warto pomyśleć również nad ewentualnym ubezpieczeniem paczki - najczęściej jest ono kosztowne, zwłaszcza wtedy, kiedy przesyłamy coś za granicę. Choć gwarantuje poczucie bezpieczeństwa, nie zawsze jest potrzebne. Jeśli masz przedmioty o niskiej wartości można z niego zrezygnować.

Jak spakować paczkę do Turcji?

Mogłoby się wydawać, że zapakowanie przesyłki jest bardzo prostą czynnością. Jednakże nie każdy nadawca jest zdolny to wykonać w prawidłowy sposób. Co warto wiedzieć na etapie przygotowywania przesyłki do Turcji?

 1. Przedmiot, który ma nierówne kształty, powinien być solidnie zabezpieczony przed ewentualnym zmienianiem pozycji w środku kartonu. Dlatego z pewnością będzie potrzebna folia bąbelkowa i piankowe chipsy.
 2. Nie zapominaj, że zawartość kartonu nie może nijak wystawać.
 3. Do owinięcia i zamknięcia opakowania użyj taśmy klejącej.
 4. Z opakowania należy zdjąć wszystkie stare oznaczenia, napisy, naklejki. Następnie trzeba na nim ulokować swoje dane adresowe.
 5. Dno i góra pudełka powinny być specjalnie usztywnione i wzmocnione.

Przed włożeniem delikatnych elementów do kartonu porządnie je owiń. Folia bąbelkowa będzie najlepszym pomysłem, ponieważ dobrze zabezpieczy zagrożone w transporcie przedmioty.

Sposoby płatności za paczkę do Turcji

Istnieje kilka metod płatności, dzięki którym wyślesz twoją paczkę do Turcji. Na przykład możesz wynająć kuriera, który obierze przesyłkę z twojego domu i dowiezie ją prosto do adresata. Jak można zapłacić za nadanie przesyłki międzynarodowej?

W zależności od wybranej waluty, będziemy mieli do dyspozycji kilka metod płatności za paczkę. Jedną z nich może być tradycyjny przelew bankowy. Sesje wychodzące, jak i przychodzące banku odbywają się kilka razy każdego dnia. Po wybraniu takiej możliwości i opłaceniu paczki do Turcji należy wysłać na nasz adres potwierdzenie dokonania płatności w formie wyciągu z bankowości online. Wtedy nasze zamówienie zostanie zaakceptowane i wysłane do wysłania przez wybraną firmę kurierską.

Ekspresowy przelew za pośrednictwem systemu płatniczego Przelewy24 zrealizujemy sprawnie i od razu otrzymamy potwierdzenie realizacji zamówienia kuriera. To bardzo komfortowa funkcja. Tak samo, jak BLIK, który nasz serwis również wspiera. Tak samo, jak płatność kartami lub przez PayPal.