Wysyłaj paczki do USA i Polski
country-image
country-image
kg
cm
cm
cm

Jak działamy?

Jest to bardzo proste, szybkie i przejrzyste. Zamawiasz kuriera lub nadajesz paczkę w dowolnym punkcie w mniej niż 2 minuty.

1
Wypełnij kilka informacji o przesyłce
2
Wybierz kuriera i opłać usługę
3
Poczekaj na kuriera lub nadaj paczkę w punkcie

Dlaczego ShipCenter?

Przez ponad 10 lat nasi klienci wysłali za naszym pośrednictwem ponad 2 000 000 przesyłek krajowych i międzynarodowych. Gwarantujemy jakość naszych usług, bo współpracujemy tylko z największymi i najlepszymi firmami kurierskimi, którzy bezpiecznie dostarczają paczki na całym świecie.

Co zyskasz
Ekspresowa dostawa
99% naszych paczek dociera kolejnego dnia od nadania. Posiadamy najszybsze usługi kurierskie w Polsce i na świecie, z dostawą do USA czy nawet Chin, kolejnego dnia roboczego.
Ubezpieczenie przesyłki
Nie ważne gdzie wysyłasz, zawsze możesz ubezpieczyć swoją przesyłkę nawet do 50 000 zł, a duża część firm kurierskich, które z nami współpracują, posiada darmowe ubezpieczenie w cenie przesyłki.
Od drzwi do drzwi lub w punkcie
Każdą przesyłkę możesz oddać kurierowi, który przyjedzie po nią w wybranym przez Ciebie dniu lub po prostu, możesz zanieść ją do punktu/paczkomatu w dowolnym momencie. Z nami nadasz swoje paczki wygodnie, jak chcesz i kiedy chcesz.
Śledzenie przesyłki online
Wszystkie nasze usługi posiadają dokładną, darmową usługę śledzenia paczek, która aktualizuje się przy każdym skanowaniu paczki. Dokładnie wiesz, gdzie znajduje się Twoja paczka w danym momencie.
Szybkie zamawianie
Nie musisz poświęcać godzin na szukanie i zamawianie kuriera. Nasz system jest bardzo intuicyjny, dzięki czemu nadasz paczkę w dowolne miejsce na świecie w mniej niż 2 minuty.
Żadnych ukrytych kosztów
Gwarantujemy, że nie ma żadnych ukrytych kosztów. Płacisz dokładnie tyle, ile wyliczy Ci nasz system. Oferujemy tylko bezpieczne płatności przelewami, kartą lub Blikiem poprzez zaufaną platformę Przelewy24.
Co zyskasz
Wysłanych paczek
3 mln
Doświadczenia
10 lat
Pozytywnych opinii
3 tys.
Punktów ShipCenter
+ 100

Tysiące zadowolonych klientów

Nasze usługi są oceniane na maksymalną liczbę 5/5 gwiazdek, według niezależnego serwisu opineo.pl. Jesteśmy również laureatem złotej nagordy “Słucham swoich klientów”, którą co roku otrzymujemy, dzięki 99% zadowolonych klientów.

“Solidna firma na poziomie nie miałam nigdy żadnych problemów z tą firmą, polecam znajomym”

Teresa

“Szybka, sprawna obsługa. Kierowca kurier bardzo pomocny co w dzisiejszych czasach jest rzadkością.”

Tadeusz

“Korzystam z usług SHIPCENTER. Wysyłam InPostem. Wszystko przebiega sprawnie i terminowo.”

Lucyna

Paczki do USA i Polski

Paczki kurierskie do USA cieszą się sporą popularnością wśród klientów z Polski. Trudno się temu dziwić. To atrakcyjny cenowo sposób, aby bardzo szybko nadać zamówienie do USA. Trzeba jednak mieć na uwadze, że najwyższej jakości wysyłka paczek do USA zawsze powinna być poprzedzona skrupulatną analizą rynku. Dzięki temu unikniemy zbędnych wydatków.

Wysyłka paczek do USA

Osoby, które decydują się na wysłanie przesyłki do USA muszą wiedzieć, że warte uwagi jest nie tylko zapewnienie sobie jak najniższej ceny. Duże znaczenie ma też renoma firmy spedycyjnej, która będzie realizować przesyłkę.

Kiedy chcemy zrealizować wysyłkę szybko, to warto skorzystać z oferty profesjonalnej firmy, jak Ship Center Polska. Oferowane przez naszą firmę transporty zagraniczne są wysyłane poprzez renomowanych, funkcjonujących w branży od wielu lat przewoźników, którzy stawiają na kompleksową obsługę klienta.

Ile trwa dostarczenie paczki do USA?

O tym, ile czasu trwa doręczenie przesyłki do USA, decyduje wiele zmiennych. Można jednak założyć, że fundamentalną rolę pełni dzień wysłania oraz jakość firmy, z którego portfolio korzystamy. W Ship Center zawsze stawiamy na zadowolenie klienta.

Często okazuje się, że paczka do USA dotrze do odbiorcy w zaledwie kilkadziesiąt godzin. Oczywiście, nasze szanse na szybkie sfinalizowanie zamówienia rosną, gdy zlecimy kuriera w poniedziałek.

Analogicznie, dostawa przesyłki może nieco się wydłużyć, kiedy zlecimy kuriera, gdy w kraju doręczenia paczki przypada ważne, narodowe święto. Termin realizacji zamówienia zwiększy się też, jeśli wyślemy paczkę w czwartek lub piątek. Jest dość prawdopodobne, że zamówienie może spędzić sporo czasu na sortowni.

Gdy skorzystamy z oferty godnej zaufania firmy, jak Ship Center, to jest niemal pewne, że przesyłka zostanie dostarczone do odbiorcy w pierwszym wolnym terminie. Co więcej, z poziomu serwisu będziemy mieli możliwość podejrzeć obecny status naszego zamówienia. To uniwersalny sposób, by szybko poinformować odbiorcę o tym, gdzie w danej chwili znajduje się jego zamówienie.

Czego nie można nadać w paczce do USA

Nadając paczkę do USA warto zobaczyć, czego nie można wysłać. Istnieją nie tylko wewnętrzne przepisy spedytorów, ale także obowiązują nas najróżniejsze restrykcje danego kraju, gdzie chcemy przesłać paczkę.

Występują jednak towary, których bezwarunkowo nie wolno przesyłać. Szczególnie zabrania się przewożenia przedmiotów niebezpiecznych, takich jak broń i amunicja, a także materiałów łatwopalnych.

Dodatkowo, zakazane jest wysyłanie substancji nielegalnych, czyli środków psychoaktywnych, alkoholi i narkotyków. Do listy zabronionych artykułów wliczają się również dzieła sztuki, np. rzeźby, futra, obrazy oraz drogocenna biżuteria.

Patrząc na regulamin fitosanitarny, nie można nadawać żywych zwierząt, owadów oraz żywności, między innymi suplementów diety i odżywek dla sportowców. Przed nadaniem paczki zaleca się sprawdzić spis przedmiotów zabronionych w transporcie międzypaństwowym oraz akty prawne danego państwa.

W razie wątpliwości, możemy skontaktować się z firmą kurierską.

Paczki do USA - w jaki sposób adresować i wysyłać?

Wysłanie paczki do USA nie musi być trudne. By mieć pewność, że kurier nie odda paczki do nadawcy, dobrze jest zwrócić uwagę na napisanie poprawnych danych nadawcy odbiorcy na przesyłce. Oto spis informacji, które należy zawrzeć na paczce:

 • nazwa odbiorcy,
 • numer mieszkania lub domu,
 • nazwa ulicy,
 • nazwa miasta,
 • obszar lub stan,
 • kod pocztowy,
 • nazwa kraju.

Nie zapomnij, aby wszystkie te informacje napisać czytelnie.

Ile kosztuje przesyłka kurierska do USA?

Koszt za przesyłkę przeważnie jest związany z tym, w jakim czasie dany przewoźnik musi wręczyć paczkę do adresata.

Ilekroć życzymy sobie wysłania szybkiego zamówienia, mamy możliwość skorzystania z przesyłki przyspieszonej. W takiej sytuacji będziemy mieli gwarancję dostarczenia jej na czas. Jak wiadomo będzie to miało związek z wyższymi kosztami.

Nie zwlekaj z nadaniem paczki do ostatniej chwili, zwłaszcza w czasie świątecznym, kiedy kurierzy mają dużo pracy. Prezenty wysyłaj z adekwatnym wyprzedzeniem – wówczas będzie tańsza wysyłka paczki ekonomicznej i gwarancja, że wszystko zostanie dostarczone na czas.

Jeśli masz taką opcję, idź osobiście do pobliskiego punktu nadań, ponieważ zamawianie kuriera do domu często wiąże się z dodatkową opłatą.

Warto się zastanowić również nad ewentualnym ubezpieczeniem paczki — najczęściej jest ono kosztowne, zwłaszcza jeśli wysyłamy coś za granicę. Mimo że daje poczucie bezpieczeństwa, nie zawsze jest konieczne. W przypadku przedmiotów o niskiej wartości możesz z niego zrezygnować.

Jak spakować paczkę do USA?

Wydawałoby się, że przygotowanie wysyłki jest bardzo nietrudną czynnością. Jednakże nie każdy nadawca jest zdolny to wykonać w dobry sposób. Co warto wiedzieć na etapie przygotowywania paczki do USA?

 1. Przedmiot, który ma nieregularne kształty, powinien być właściwie chroniony przed ewentualnym zmienianiem pozycji wewnątrz opakowania. Dlatego z pewnością będzie potrzebna folia bąbelkowa i piankowe chipsy.
 2. Pamiętaj, że zawartość kartonu nie może w żaden sposób wystawać.
 3. Do owijania i zamknięcia opakowania możesz użyć taśmy klejącej.
 4. Z pudełka trzeba ściągnąć wszystkie stare oznaczenia, napisy, naklejki. Następnie należy na nim ulokować swoje dane adresowe.
 5. Dno i góra kartonu powinny być w dodatku usztywnione i zabezpieczone.

Przed spakowaniem delikatnych przedmiotów do kartonu solidnie je owiń. Folia bąbelkowa będzie najlepszym pomysłem, ponieważ dobrze zabezpieczy wrażliwe na transport i wstrząsy rzeczy.

W jaki sposób dokonać płatności za paczkę do USA?

Istnieje kilka opcji płatności, dzięki którym wyślesz twoją przesyłkę do USA. Przykładowo możesz zamówić kuriera, który przejmie przesyłkę z twojego domu i przekaże ją prosto do odbiorcy. W jaki sposób można zapłacić za nadanie wysyłki międzynarodowej?

Zależnie od wskazanej waluty, będziemy mieli do dyspozycji kilka metod płatności za przesyłkę. Jedną z nich może być tradycyjny przelew bankowy. Sesje wychodzące, jak i przychodzące banku księgowane są kilka razy dziennie. Po wyszukaniu takiej opcji i opłaceniu wysyłki do USA należy wysłać na nasz adres potwierdzenie zrealizowania płatności w formie wyciągu z bankowości elektronicznej. Wtedy nasze zamówienie będzie zaakceptowane i przesłane do wysyłki przez wybraną firmę kurierską.

Szybki przelew poprzez system płatniczy Przelewy24 zrealizujemy sprawnie i od razu dostaniemy potwierdzenie realizacji zamówienia kuriera. To bardzo komfortowa możliwość, którą wykorzystuje coraz więcej użytkowników. Podobnie jest z płatnością za pomocą BLIK. Dzięki niej szybko dokonamy płatności w funkcjonalny sposób.

Przy wysyłaniu paczki do USA można realizować płatność m.in. walutą PLN.